Final Fantasy XIII - X360

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها ببخشید به کسانی که زبون اجنبی!(انگلیسی)بلد نیستند بازیو توصیه می کنید یا نه؟
اصولا جذابیت اصلی Jrpg به داستان بازیه وگرنه گیم پلی نوبتی به تنهایی چندان کششی برای حداقل 60-70 ساعت بازی را نداره. ولی باز هم میشه ازش لذت برد.

در ضمن داستان را هم از همین الان دارم روش کار می‌کنم تا آماده بشه و بعد می‌تونید از کل ماجرا اطلاع پیدا کنید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه ها ببخشید به کسانی که زبون اجنبی!(انگلیسی)بلد نیستند بازیو توصیه می کنید یا نه؟
یعنی چقدر اجنبی بلد نیستی؟
اگه هیچی،که بی خیال چون اصلا لذت نخواهی برد!انگاری فیلم زبون ژاپنی بزارن جلوت بخوای ازش لذت ببری:D!

ولی اگه تا یه سطح نسبتا مطلوب -(نه کامل)انگلیسی بلدی حتما بازی کن- واقعا بازی تکراری نشده برام- با اینکه 2 ساعته توی یک نقطه گیر کردم:D:biggrin1::cheesygri:laughing:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آخرین ویرایش:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان نمیشه لیدر رو خودمون انتخاب کنیم ؟
لول آپ شدن شخصیتها چجوریه ؟ من الان چند ساعته بازی میکنم اما شخصیتها همچنان لول 3 هستن:confused:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام به همگی
میشه در مورد بازی توضیح بدین؟
پیچیده است؟چه حالیه؟
از نظر موسیقی وگیم پلی؟؟
از نظر موسیقی فوق العادست!:love:
بازی سبکش RPG از نوع جاپونیه:D- یکی بزن- یکی بخور:D -توی هر جنگ فقط میتونی یکی رو کنترل کنی- که انتخابش دست خودت نیست!
باید Rpg بلد باشی و به زبان مسلط باشی تا دلت رو نزنه و لذت ببری:love:

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام به همگي.
قبلا گفتم كه بازي جذاب نيست.اما الان حرفم رو پس مي گيرم.قشنگه.مخصوصا دموها.پيشنهاد مي كنم حتما بازي كنيد.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام.چندتا سوال داشتم.ممنون ميشم جواب بديد.
1.چطوري مي تونم لول رو ببرم بالا؟
2.چرا اينقدر gil(پول) كم ميده چطوري ميشه بيشتر جمع كرد؟واز كجا بدست مي اد؟(البته به جز اون توپ ها كه بالا و پايين ميرن.)
3.موقع جنگ وقتي LBرو بزنيم دو تا گزينه مي اد هر كدوم چي كار مي كنه؟(solidar يا يه همچين چيزي)
4.تو منو يك چيزي است به نام crystarium چه كار مي كنه؟(كلا با گزينه هاي منو تو بازي دكمه يYزياد چيزي نفهميدم.)
ممنون.

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
ای خدا...

عزیز دلم این واسه اکشن بازا به درد نمیخوره گلم!باید RPGباز باشی تا حال کنی.منم هنوز بازیش نکردم...فکر کنم باید قید j رو بزنم برم سراغ pal!تا وایسم این j بیاد,میترسم بمیرم و ناکام از دنیا برم...!

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
سلام.چندتا سوال داشتم.ممنون ميشم جواب بديد.
1.چطوري مي تونم لول رو ببرم بالا؟
2.چرا اينقدر gil(پول) كم ميده چطوري ميشه بيشتر جمع كرد؟واز كجا بدست مي اد؟(البته به جز اون توپ ها كه بالا و پايين ميرن.)
3.موقع جنگ وقتي LBرو بزنيم دو تا گزينه مي اد هر كدوم چي كار مي كنه؟(solidar يا يه همچين چيزي)
4.تو منو يك چيزي است به نام crystarium چه كار مي كنه؟(كلا با گزينه هاي منو تو بازي دكمه يYزياد چيزي نفهميدم.)
ممنون.

1. لوله چی رو؟ Role هاتو؟ یا Weapen هاتو؟
2. از چندین راه میشه که بهترینش فروش آیتم هات هست.
3. اونا Paradigm هستند که اگه بازی هایه R.P.G بازی کرده باشی یک جورایی شبیه تغییر آپگرد هاته! ( مثلا Ravenger آپگرید هایه Magic داره Commando آپگرید های Pysical Attack و ... البته در اینجا این اسم ها رو ننوشته بلکه وقتی روشون میاری Role هایه اعضای تیمتو مینویسه )
4. Crystalium هم حالت آپگرید رو داره که میتونی Role هات ( همون Commando و... ) رو آپگرید کنی و آپگرید هایه جدید بگیری یا خودتو قوی کنی و ... )
در کل اگه قبلا R.P.G بازی نکردی بهتره بازی نکنی مخصوصا اگه زبانت قوی نباشه!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
بازی خوب بود. البته همانطور که انتظار میرفت بیشتر روی گرافیک تصاویر بازی کار کرده بودند یا روی قسمت های دیگه بازی. فقط به عشق داستان بازی باید بازی رو انجام داد و لا غیر ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر