Final Fantasy XIII | PS3

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان یکی کمک کنه برای شکست دادن Eidolon وانیل ( که رسما ما رو :evil:)

بابا محلت نمیده نفس بکشیم:(

دوستانی که رفتن خواهشن بگن که چوری بزنمش :(

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
میشه یه بنده خدایی بگه که این گزینه TP که پایین گزینه HP هست برای چی هست

Technical Point به شما این اجازه رو میده که از تکنیک ها مثا احضار ایدولون ها استفاده کنی. دقت کنی پنج بخش هست و مثلا احضار ایدولون ها سه بخشش رو میگره.

اگه میشه هم طریقه اپگرید کردن اسلحه ها رد بگین

فقط کافی هست توی مکان ذخیره بازی بری و گزینه آپگریت رو انتخاب کنی. بعد با رفتن توی منو اسلحه ها و انتخاب اسلحه مورد نظر میتونی با صرف آیتمها سلاح مورد نظر رو ارتقا بدی!

دوستان یکی کمک کنه برای شکست دادن Eidolon وانیل ( که رسما ما رو )

باید توی گروهت دو نفرت حتما یه مدیک داشته باشی. فنگ رو بزار روی نقش سنتینل و خودت با راو بزنش. هر وقت که HP فنگ امد پایین با مدیک ردیفش کن. همین!!

دوستان بدجوری تو چپتر 9
متن پنهان:
Primarc

گیر کردم !
بعد از سومین بار که magic Amplication کرد دیگه نمیشه جلوشو گرفت !
چی کار کنم ؟

فقط کافیه یه ساینرجیست توی گروه داشته باشی! البته اگه سبوتر هم داشته باشی راحت طلسمش میکنه و نمیزاره هیچ غلطی کنه!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب من قبل از اینکه به خودت و شهاب بگم کلی گشتم و پیدا نکردم .
ولی خوب الآن زدمش :D اشباه شد :D بخشید ، سوکسش کردم :D
خیلی راحت بود ، شهاب اینقدر گفته بود سخته استرس گرفته بودم :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان یکی کمک کنه برای شکست دادن Eidolon وانیل ( که رسما ما رو :evil:)

بابا محلت نمیده نفس بکشیم:(

دوستانی که رفتن خواهشن بگن که چوری بزنمش :(

این
eidolon رو با Rav نمی رسی بزنی Doom esh می کشدت باید وانیل رو بکنی Sabotour اونجوری خیلی سریعتر پر میشه Gestaltesh

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
25 روز طول کشید بازی رو تموم کنم الان رفتم سراغ Mission ها دیروز اولین Adamantortoise ام رو کشتم
خیلی حال داد لعنتی ها خیلی قوین پدرم در اومد تا فهمیدم به چی حساسن!:biggrin1:
56 تا از Mission هارو هم انجام دادم ولی دو سه تاش رو که موندم اشک آدم رو در میارن!!!
کسی میدونه این Giantcactur رو چه جوری باید زد تو 3 تا Turn هر 3 تا کاراکتر رو K.O می کنه.....

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
SuperStar هم گرفتم تروفی هام 78% شد دیگه نمی خوام البته ادامه بدم.....

اینم راهنمایی برای گرفتن تروفی SuperStar که تم Lightning رو باز می کنه.....
3 تا پاراگدیم بیشتر برای گرفتن این تروفی لازم نیست به محض اینکه اورفان رو واسه اولین بار کشتین استارت رو بزنید و Retry کنید وقتی صفحه منو قبل مبارزه باز شد تیمتون رو بگذارید
Lightning/Sazh/Fang
paragdims:
rav/syn/sab(defult)1
rav/rav/rav
com/syn/com
com/com/com

اگر توی وسایلتون Genji glove دارین یه دونه به Light بدین یدونه به Fang که باعث میشه بتونید بیشتر از 999.99 ضربه های Damage بدن اونجوری اصلا به آخرین Paragdim احتیاجی نمیشه ترتیب کارتون اینجوری باشه

با اولین پاراگدیم شروع کنید تا فنگ Deshell و Deprotect رو بزنه روی باس اینها رو که زد برین تو پاراگدیم دوم تا استگر بشه...به محض اینکه استگر شد برید پاراگدیم سوم اگر Genji glove داشته باشید که کارش تو 10 تا ضربه یعنی 5 تا از فنگ 5 تا از لایت تمومه ولی اگر اون آیتم رو نداشتید بعد اینکه Sazh واسه همتون Bravery و fire weapons رو زد برید رو پاراگدیم آخر و اگر شانس بیارید با همون استگر اول بمیره اونوقت تروفی SuperStar باز میشه....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen67

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
یکم جواب بده تروخدا
در مرحله اول برگرد عقب تا اونجا که میتونی crystallium رو اپدیت کن بعدش hope,ligh,feng رو انتخاب کن یا اگرhope ایتم synergist رو زیاد نداره از sazh استفاده کن و پارادایم رو اینطوری بچین برای hope سینرجیست برای feng از sabatour و برای لایت از commando یا ravager استفاده کن و شماره2 medic,commando,ravager و شماره3 syn,com,rav و شماره4 rav,com,rav و شماره5 med,com,rav فقط تا اونجا که میتونی کریستالیوم رو رشد بده

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
در مرحله اول برگرد عقب تا اونجا که میتونی crystallium رو اپدیت کن بعدش hope,ligh,feng رو انتخاب کن یا اگرhope ایتم synergist رو زیاد نداره از sazh استفاده کن و پارادایم رو اینطوری بچین برای hope سینرجیست برای feng از sabatour و برای لایت از commando یا ravager استفاده کن و شماره2 medic,commando,ravager و شماره3 syn,com,rav و شماره4 rav,com,rav و شماره5 med,com,rav فقط تا اونجا که میتونی کریستالیوم رو رشد بده

تشکر بسیار عالی دوست عزیز مشکل بر طرف شد
یه سوال دیگه هم از اساتید دارم که در item هامون قسمت componet یک سری چیز هست گه نمیشه استفاده کرد(در اون قسمت واسه upgrade کردن استفاده میشه) مقل milertie cobailtite uranite

به نظر میاد به درد می خوده و الی نیست
اگه کسی چیزی می دونه کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر