Final Fantasy XIII-2 | PS3

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این رو واسه یک عده گذاشتن که تو 13 وسط بازی درجا زدن . من که مشکلی نداشتم ولی خیلی هارو دیدم که تو فلان باس گیر کردن . این آپشن واسه کسایی خوبه که میخوان بازی رو به هر قیمتی شده تموم کنن و کات سین هارو ببین . کار خوبی کردن . ایراد بنی اسراعیلی نگیرین :D
من تو شماره قبلی کلا 4 بار آهنگ گیم اور رو شنیدم :D !
فقط یبارش سر یک باس ، اون هم باس آخر بود که اوضاع تیم وخیم بود ، یه مرسیلس جاجمنت زد بهمون و به فنا رفتیم ! که بار دوم با یه کامبت کلینیک قضیه رو راستو ریس کردیم :D ! ولی انصافا بازی خیلی راحت بود نسخه 13 ... خیلی .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,271
نام
محمد
من تو شماره قبلی کلا 4 بار آهنگ گیم اور رو شنیدم :D !
فقط یبارش سر یک باس ، اون هم باس آخر بود که اوضاع تیم وخیم بود ، یه مرسیلس جاجمنت زد بهمون و به فنا رفتیم ! که بار دوم با یه کامبت کلینیک قضیه رو راستو ریس کردیم :D ! ولی انصافا بازی خیلی راحت بود نسخه 13 ... خیلی .
سختی و قشنگی بازی تازه بعد از chapter 13 شروع میشه . هر وقت تونستی lon gui رو بدون خوردن elixar بزنی بیا بگو بازی آسون بوده :D ولی تا چپتر 13 و باس آخر بازی به نظر من بالانس بود .
پ.ن : الان که فکرش رو میکنم میبینم اصلا بالانس نبود .:D من بدون آپگرید کردن هیچ اسلحه ایی بازی رو تو بخش داستانی تموم کردم :| ولی واسه تموم کردن 64 تا ماموریت مجبور شدم آپگرید کنم چون اون جا دیگه شوخی بردار نیست و نمیشه فقط با آپگرید کردن کرکتر ها 64 تا ماموریت رو تموم کرد .

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نوبی دیگه :D ! تو گرن پالس باس تا میتونستی کریستال فارمینگ میکردی ... انقدر گلیچ بود اونجا که آدم جگرش حال میومد :D ! مثلا یدونی ازون جاینت گرگها با اون ... (اسمش یادم رفت:| ) دارن میجنگن ، وارد مبارزه میشی ، جفتشون اول گرگه رو میزدی بعد هم اون یکی رو ، زیر 1 دقیقه فول استار میشد و مبارزه تموم :D ! بعد 20 متر میرفتی جلو Save میکردی بازیتو ، بر میگشتی میدید اون دوتا باز هستن اونجا :D !!! یه 30 40 بار این کار رو انجام میدادی حسابی ترازت میرفت بالا :shrewd: !

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,271
نام
محمد
نوبی دیگه :D ! تو گرن پالس باس تا میتونستی کریستال فارمینگ میکردی ... انقدر گلیچ بود اونجا که آدم جگرش حال میومد :D ! مثلا یدونی ازون جاینت گرگها با اون ... (اسمش یادم رفت:| ) دارن میجنگن ، وارد مبارزه میشی ، جفتشون اول گرگه رو میزدی بعد هم اون یکی رو ، زیر 1 دقیقه فول استار میشد و مبارزه تموم :D ! بعد 20 متر میرفتی جلو Save میکردی بازیتو ، بر میگشتی میدید اون دوتا باز هستن اونجا :D !!! یه 30 40 بار این کار رو انجام میدادی حسابی ترازت میرفت بالا :shrewd: !
اون که گلیچ نیست که . از عمد اینکار رو کردن چون اونجا نباشه وقعا CP فارم کردن تو Post Game خیلی سخت میشه . اون دقیقا بهترین نقطه واسه CP Farming هست تو بازی که Behmooth king داره با اون یکی میجنگه و وقتی میریم تو کامبت Premitive Strike داریم و درجا میزنیم دوتاشون رو . آخر بازی اگه Growth Egg داشته باشی 13500 تا CP میده اون مبارزه :D ولی کلا من با آپگرید کردن صلاح هاش حال نکردم و بنظرم بالانس نبود :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
نوبی دیگه :biggrin1: ! تو گرن پالس باس تا میتونستی کریستال فارمینگ میکردی ... انقدر گلیچ بود اونجا که آدم جگرش حال میومد :biggrin1: ! مثلا یدونی ازون جاینت گرگها با اون ... (اسمش یادم رفت:| ) دارن میجنگن ، وارد مبارزه میشی ، جفتشون اول گرگه رو میزدی بعد هم اون یکی رو ، زیر 1 دقیقه فول استار میشد و مبارزه تموم :biggrin1: ! بعد 20 متر میرفتی جلو Save میکردی بازیتو ، بر میگشتی میدید اون دوتا باز هستن اونجا :biggrin1: !!! یه 30 40 بار این کار رو انجام میدادی حسابی ترازت میرفت بالا :shrewd: !

بیونتا (:D) اون تیکه اصلاً لازم نبود بری جلو سیو کنی و برگردی :D

کافی بود چند متری برگردی عقب و دوباره دوربینو بچرخونی میبینی بازم اون دو تا نَرّ غول اونجا هستن :D کلاً ما ایرانی ها تو نوب بازی حرف اول رو میزنیم :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان مثل اینکه دموی بازی اومده ولی من تو store اروپا چیزی ندیدم حتما برای آمریکا اومده کسی دان کرده بگه چطوره بوده چه تغییری کرده و ....

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
کسی بازی رو نگرفته ؟
چرا میانگین امتیازاش تو متا 78 ـه ؟ :|
بابا FF تو این سایت کسی میگفت بالا چشش ابروهه میزدن تیکه پارش میکردن :d
چرا تاپیک اش خوابیده ؟
امان از دست قیمت دلار که فن های FF هم هنوز نگرفتن بازیو :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دیدم تاپیک داره خاک میخوره گفتم بیارمش بالا :D من نسخه Xbox ـش رو گرفتم ولی مثل اینکه توی بخش Xbox کمتر کسی این بازی رو انجام میده برای همین اومدم اینجا بحث کنیم که دیدم اینجا وضعش بدتر از اونوره :D خلاصه اینم نظر من در مورد بازی :

من نسخه قبلی رو بازی نکرده بودم ولی با خوندن پیشنمایش ماکان و استفاده از همون بخش خلاصه داستان که توی منوی اصلی هست تقریبا داستان نسخه اول دستم اومدم و دارم بازیش میکنم و تا الان که خیلی ازش خوشم اومده ، اولاش یه ذره سردرگم بود ( مخصوصا توی مبارزات ) ولی رفته رفته داره بازی دستم میاد

فعلا توی 10AF قرار دارم ، راستی من توی 3AF دوتا Artifact پیدا کردم و سه تا دروازه حالا اگه برگردم به اون زمان میتونم توی اون یکی دروازه برم ؟ اگه برم به زمان دیگه ایی میرم یا دوباره میبرتم به همون 10AF ؟

این ایده Paradox هم خیلی جالبه و واقعا ازش خوشم اومد

این اولین باره که دارم یه بازی توی سری FF رو بازی میکنم و به نظرم تا اینجا کار که یه شاهاکاره :x

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,271
نام
محمد
@ Dante . داداش پول نداریم بخریم بازی رو . وضع مالی قمر در عقربه . قیمت بازی ها هم نجومیه . خلاصه اینکه داریم میمیریم :D
به خاطر همینه که اینجا مثل صحرای برهوت میمونه :D
در ضمن شماره قبلی رو هم بازی کن حیفه .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@ Dante . داداش پول نداریم بخریم بازی رو . وضع مالی قمر در عقربه . قیمت بازی ها هم نجومیه . خلاصه اینکه داریم میمیریم :D
به خاطر همینه که اینجا مثل صحرای برهوت میمونه :D
در ضمن شماره قبلی رو هم بازی کن حیفه .
قبلی دیگه داستانش برام لو رفته :D
فعلا همین رو عشقه :D من بین شخصیت ها فعلا از Noel خیلی خوشم میاد :D Serah هم هی بدک نیست ولی مثل Noel نمیشه :D

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
فعلا توی 10AF قرار دارم ، راستی من توی 3AF دوتا Artifact پیدا کردم و سه تا دروازه حالا اگه برگردم به اون زمان میتونم توی اون یکی دروازه برم ؟ اگه برم به زمان دیگه ایی میرم یا دوباره میبرتم به همون 10AF ؟
من یه چند مرحله از 10AF جلوتر هستم، با اون Artifact ها میتونی دروازه های دیگه ای که توی Bresha Ruins یا Yaschas Massif هستن رو باز کنی و وقتی اونا باز میشن لوکیشن ها و زمان های جدیدی توی Historia Crux برات باز میشه، اگه همینجوری داستان اصلی بازی رو پیگیری کنی آخرش به یه نقطه ای میرسی که مجبور میشی یکی از Gate های فرعی رو باز کنی و بقیه داستان رو از طریق اون ادامه بدی.
برای من هم اولین باره که دارم یه JRPG بازی میکنم ولی خیلی خیلی از سبک و گیم پلی بازی خوشم اومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر