Final Fantasy XIII بیش از 6 میلیون نسخه فروش خواهد کرد !

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ffxiii21.jpg

رئیس شرکت Square Enix آقای Yoichi Wada اظهار داشت :

Final Fantasy XIII بیش از 6 میلیون نسخه در سطح جهان فروش خواهد کرد ! یعتی بیشتر از فروش جهانی بازی Dragon Quest IX

FFXIII دسامبر امسال بصورت انحصاری در ژاپن برای PS3 منتشر خواهد شد ؛ در حالی که نسخه ی انگلیسی آن برای PS3 و 360 سال دیگر منتشر خواهد شد .

منبع

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من که خشصا فکر میکنم در نهایت فروشش بیشتر از این حرف ها هم بشه!

البته باید دید بازی تو ژآپن چیکار میکنه! FFXII که زیاد محبوب نبود نزدیک 2 میلیون فروخت، حالا من حدس میزنم FFXIII بیشتر از 2 میلیون بفروشه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

البته باید دید بازی تو ژآپن چیکار میکنه! FFXII که زیاد محبوب نبود نزدیک 2 میلیون فروخت، حالا من حدس میزنم FFXIII بیشتر از 2 میلیون بفروشه.
6 میلیون هم واقعا عدد تخیلی ـه ! :biggrin1: فکر نکنم اینقدرا هم بفروشه .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
شش میلیون واسه FF اصلا رقمی نیست! انم وقتی که داره روی دوتا پلتفرم منتشر میشه!!

FFXII که ان همه فن های FF ازش بد گفتن بالای 4 تا فروخت! این FFXIII هم توسط تیم اصلی FF و سازندگانFFVII ساخته میشه و هم تا به اینجای کار کلی ملت رو به سکته داده. در کل شش میلیون کمترین مقدار فروشش هست...

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
به نظر منم FFXIII بازی موفقی میشه. من که بهش خیلی امیدوارم و فک کنم بهترین JRPG این نسل یا FFXIII باشه یا Versus.:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی اون SW: FU قاطی باقالیا که چه عرض کنم، خود باقالی بود; میاد 6 میلیون میفروشه FFXIII هم میتونه. مخصوصا از وقتی که Dual Brannigan شده.
:biggrin1: !!.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اگه FXIII به میزان فروش کنه حتما VERSUS بیشتر خواهد بود و این یک رکورد خواهد بود تو تاریخ فروش بازیهاشون البته وقتی Mario و Pokemon فروش کنن FF باید لاقر خارج از ژاپن چندین برابر فروش کنه و این رقم ناچیزه

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
اگه FXIII به میزان فروش کنه حتما VERSUS بیشتر خواهد بود و این یک رکورد خواهد بود تو تاریخ فروش بازیهاشون البته وقتی Mario و Pokemon فروش کنن FF باید لاقر خارج از ژاپن چندین برابر فروش کنه و این رقم ناچیزه

ولی باید اینم در نظر گرفت که FFXIII مولتی هست. پس به احتمال زیاد فروشش از Versus بیشتر میشه!:-"

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
کلا قضیه فروش ffxiii یه چیزه معلومه این بازی ها همیشه پر فروش بودن الان از قبل هم بیشتر فروش میکنن.
چون مولتی هستش.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
اونوقت ایشون نفرمودن این مقدار فروش رو کدوم کنسوله؟ منم میگم چون مولتی شده فروشش به همین مقدار میرسه... اما با سلیقه ی جاپونی جماعت اینطور که بازیای پرفروششون لیستشو دیدم... نه رکورد dq رو نمیشکونه! احتمالش 60 به 40 ه!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من هم با اين حرف كه در ‍ژاپن فروش بيشتري نسبت به قبل خواهد داشت موافقم. البته با وجود چند سال از زمان اعلام انتشار بازي و مولتي پليتفرم شدن , به نظر من كه در بدترين حالت ممكن هم فروشي بيشتر از 6 ميليون خواهد داشت.

من شخصا میگم ندیک 4 تا 4.5 روی PS3 داره، 1 تا 1.5 هم روی 360. ...

:biggrin1: به نظر من فروش نسخه ي 360 هم بيتر از اين مقدار خواهد بود.:biggrin1:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
:biggrin1: به نظر من فروش نسخه ي 360 هم بيتر از اين مقدار خواهد بود.:biggrin1:
جالب شد... اونوقت رو چه حسابی؟
به نظر من ps3 بازها بیشتر دنبال عناوین ff هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر