PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دستت درد نکنه احسان بابت توضیحات عالی! :D

یادم نبود این سیاه‌ها توی Advent Children هم بودن! باید حتماً یه دور دیگه ببینمش. چند وقت پیش دانلودش کردم ولی زبون انگلیسی (در کنار فارسی!) بود و حال نمی‌کنم این طوری. فقط ژاپنی! :D
اون قضیه اریث رو امیر اکیبا بهم توضیح داد. :D
دقیقاً اریث یه حال و هوایی داشت که انگار داره یه چیزهایی می‌فهمه و در جریان یه مسائلی هست، ولی چون بازی اصلی رو انجام ندادم نمی‌دونستم اونجا هم این مدلی بوده یا نه. یا مثلاً سفیروث، به قول خودت از همون اول یه جوری با ماجرا برخورد می‌کرد که انگار حالت دانای کل داره و می‌دونه جریان چیه، ولی اون رو هم فکر می‌کردم شاید توی بازی اصلی هم این طوریه و علت خاصی داره که بعداً می‌فهمیم.
در مورد زک چیز زیادی نمی‌دونستم تا قبل از این بازی. فقط یادم بود Crisis Core که برای PSP اومده بود، شخصیت اصلی بازی بوده و قبل از ماجراهای FFVII می‌میره و این حرفا. ولی خیلی تأثیرگذار بود اون صحنه‌های آخر FFVIIR. یعنی با اینکه هیچ حس خاصی نسبت به زک نداشتم، اون اواخر که نشونش داد و مشخص شد زنده هست، برای من تأثیرگذارترین بخش بازی بود. برم الآن دوباره ببینمش! :(
این تئوری جسی عجب چیز جالبیه! خیلی بهتر از اینه که توی همین بُعد زنده باشه و برگرده. البته در مجموع کاراکتر محبوبی برای من نبود بنده خدا، ولی اگه همچین چیزی رو توی نسخه بعدی نشون بدن خیلی غمناک خواهد بود. :(
من فعلاً بیشتر از همه منتظر ملاقات با وینسنت هستم و البته دیدار مجدد با اون موتوریه! :))
قربونت :D
این قضیه دستکاری زمانه یه جوری بود که اصن تا نمی فهمیدیش برات جالب نمیشد :D در حدی که خود من که نسخه ی اصلی رو زده بودم هی میگفتم عه این چرا اینجاها انقدر فرق داره ، مگه نباید یه جور دیگه می بود :D بعد که آخرش می فهمی چه خبره کلاً برگی واسه آدم نمی مونه :D
در مورد زک هم دقیقاً همینه که گفتی ، باید می مُرد ولی به خاطر اون باترفلای افکت الان زنده ـس ! حالا این قضیه چه جوری میخواد توی بازی اضافه بشه خیلی خودش خفنه !!! اینکه زک توی تایم لاین اصلی زنده ـس ؟ که اگه اینطور باشه ممکنه یه فایت حماسی زک و کلود Vs سفیروث داشته باشیم :D پلاس ، اگه سفیروث از بین بره تاثیراتش هم از دنیا محو میشن !!! زک و کلود بزنن سفیروث رو بترکونن بعد زک هم بعد از بین رفتن سفیروث محو بشه و بره .... عجیب دستشون بازه واسه صحنه های خفن !!! :D
نمی دونم چیزی هم از کریسیس کور دیدی یا نه ولی اگه ندیدی بشین ببین :D توصیه روی بازی کردنشه ولی اگه امکاناتش نیست یوتیوب خور کن :D خیلی رابطه ی زک و اریث خفنه ، اون روبان روی موهای اریث هم که کارِ زک ـه :D کلاً یه چیز خیلی خفنیه این قضیه و خب چون کلود و زک جفتشون توی ماکو بودن چشم هاشون شبیه همه (همه سربازای کلاس 1 که میرن توی ماکو چشماشون اینجوری میشه) واسه همین اریث اون دیالوگ ها رو گفت اونجا :D
اینم یادم رفت اشاره کنم ، اون 3 تا روح سیاه آخر بازی که در قالب باس های آخر میان کنار سفیروث می جنگن همون لوز ، یازو و کاداج هستن :D از ادونت چیلدرن ، به سلاح هاشون دقت کنی سلاح این 3 نفره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
دوستان من میخواستم حداقل یه بازی از این سری رو بازی کرده باشم، از نظر شما با 7 remake شروع کنم یا XV?
100% ریمیک:x

تازه من اون FF XV هم با تمام فحش هایی که میخوره دوست دارم، ولی بازم 100% ریمیک :D

اما برای تموم شدن داستان انشاالله یه 50سالی باید صبر کنیم:-"
اون FF XV هم اگر گرفتی رویال ادیشن با DLC آخر رو بگیر، واقعا بازی نیاز داره به اون محتواهای جانبیش!

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
100% ریمیک:x

تازه من اون FF XV هم با تمام فحش هایی که میخوره دوست دارم، ولی بازم 100% ریمیک :D

اما برای تموم شدن داستان انشاالله یه 50سالی باید صبر کنیم:-"
اون FF XV هم اگر گرفتی رویال ادیشن با DLC آخر رو بگیر، واقعا بازی نیاز داره به اون محتواهای جانبیش!
ممنون داداش. یکم به سلیقه ات شک دارم ولی باز ممنون.
بعد از بازی میام سراغت ??

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
ممنون داداش. یکم به سلیقه ات شک دارم ولی باز ممنون.
بعد از بازی میام سراغت ??
من هم مثل خودت اولین بازی از سری رو با ریمیک شروع کردم و شد یکی از بهترین بازی های نسل برام، فکته که در فصل جوایز و انتخاب بازیکنان عالی عمل کرده و یکی از بهترین بازی های سال 2020ـه.

• Like
Reactions: Mahdi_MM

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
? بر اساس توئیتی جدیدی از توریاما، توریاما در بازه ای از کنسرتی که به بزودی برگزار خواهد شد حضور پیدا میکند و در مورد محتویاتی خاص از ریمیک فاینال فنتسی 7 صحبت خواهد کرد.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اصولا میخوان از انحصار در اومدن و ورژن های نسل بعریش رو معرفی کنند دیگه
فکر هم نکنم محتوای جدیدی به بازی اضافه کنند!

• Like
Reactions: .Amirone

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
اول کیتاسه حالا توریاما حوصلمون سر رفت
بعد از تاباتا... این دو شخص سم ترین افراد تو اسکوئر هستن:D

حالا شخصا من میتونم با توریاما کنار بیام...

اما کیتاسه پدرخوانده و باندبازه...بیشترین تهیه کننده ای که تو اسکوئر تو کار کارگردان عملا دخالت میکنه همین شخصه...

بماند که دوره اش خیلی وقته گذشته...!

• Like
Reactions: Oakenshield

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
بعد از تاباتا... این دو شخص سم ترین افراد تو اسکوئر هستن:D

حالا شخصا من میتونم با توریاما کنار بیام...

اما کیتاسه پدرخوانده و باندبازه...بیشترین تهیه کننده ای که تو اسکوئر تو کار کارگردان عملا دخالت میکنه همین شخصه...

بماند که دوره اش خیلی وقته گذشته...!
اون زمان که فاینال ۱۰ و ۸ رو‌ کارگردانی می کرد کارش عالی بود توی ۱۳ همه چیو خراب کرد

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چ
نه یه سری نام های تجاری جدید ثبت کردن یه خبرایی هست واقعا
از اونا یکیش حس بازسازی کرایسیس کور رو داشت! :-"
امیدوارم اونم به عنوان یه اسپین اف بازسازی کنند
و نخوان تو یه DLCه جمع و جور یه نیمچه خلاصه ای تحویل ملت بدن!

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
چ

از اونا یکیش حس بازسازی کرایسیس کور رو داشت! :-"
امیدوارم اونم به عنوان یه اسپین اف بازسازی کنند
و نخوان تو یه DLCه جمع و جور یه نیمچه خلاصه ای تحویل ملت بدن!
من بیشتر دوست دارم بیفور کرایسیس رو بزنم این جوری تمام بازی های فاینال ۷ رو می زنم کامل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر