PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
یه چند صفحه ی آخر رو خوندم، جدا از اینکه اصلا نمیفهمم دارید راجب چی غر میزنید:p
باید بگم که از تک تک لحظات بازی لذت بردم و بازی برام 10/10 هست...(یه ساعت پیش تمومش کردم:-" )(تنها بخش غرهاتون که میتونم درک کنم راجب تغییر داستانه فقط...که من به عنوان یه تازه وارد راضیم:-")

باس فایت آخر هم جزو TOP5 ... یا نه...حتی TOP3 کل باس فایت های عمرم میباشد...شدیدا چسبید!!!! :x (اسکیل سلاح آخر کلود هم قشنگ مخصوص اینجاست شدیدا خفن تر و سینمایی ترش میکنه:-" )
در کنارش، اگر تا الان بهترین کاتسین مبارزه ای برام رایدنvsومپ توی MGS4 بود، اینجا رسما این مقام رو از MGS4 گرفتن برام:-" و چندین عدد از این کاتسین خفن ها داشت:D یکی از یکی بهتر:-"

و خدایی این اسکوئر دوباره باید یکی دوتا CG بسازه:D

کاراکترها هم...آشناییم در حد FF VII AC بود تقریبا... ولی اینجا هجشون فوق العاده بودن:x ...حتی بارت که فکر نمیکردم باهاش حال کنم هم شدیدا دوست داشتنی بود(و تو گیم پلی هم که بعد از کلود کاراکتری بود که بیشتر از همه کنترلش میکردم...کلا همه کاره تیم هام بود:-" ) ... کلا گیم پلی بازی شدیدا برام جذاب بود:D

آهنگ های بازی هم فوق العاده بودن:x شاید خفن ترین بخش بازی حتی:D
یعنی هروقت از پای بازی بلند میشدم اولین پیامی که به بچه ها میدادم ، غش و ضعف رفتن در مورد آهنگای بازی بود:))

کلا اینکه جز یک مرحله(ساختمون های تخریب شده...یادم نیست چپتر چند بود) یک لحظه هم بازی رو اعصابم نبود(بهتر بگم تو بقیه لحظات ثانیه به ثانیه ش Fall in Love بودم:-" ) ... این ساختمونای تخریب شده و زمین کج و کوله و ... هم تو هر بازیی که وجکد داشته باشه رو اعصاب ترین و رو مخ ترین مراحله برام! و بدبختی تعدادشون هم اصلا کم نیست و یه جورایی تو خیلی بازی ها میشه دیدشون...موندم چه جذابیتی دارن آخه:|

از فردا برم سراغ پلات کردنش:-"

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
یه چند صفحه ی آخر رو خوندم، جدا از اینکه اصلا نمیفهمم دارید راجب چی غر میزنید:p
باید بگم که از تک تک لحظات بازی لذت بردم و بازی برام 10/10 هست...(یه ساعت پیش تمومش کردم:-" )(تنها بخش غرهاتون که میتونم درک کنم راجب تغییر داستانه فقط...که من به عنوان یه تازه وارد راضیم:-")

باس فایت آخر هم جزو TOP5 ... یا نه...حتی TOP3 کل باس فایت های عمرم میباشد...شدیدا چسبید!!!! :x (اسکیل سلاح آخر کلود هم قشنگ مخصوص اینجاست شدیدا خفن تر و سینمایی ترش میکنه:-" )
در کنارش، اگر تا الان بهترین کاتسین مبارزه ای برام رایدنvsومپ توی MGS4 بود، اینجا رسما این مقام رو از MGS4 گرفتن برام:-" و چندین عدد از این کاتسین خفن ها داشت:D یکی از یکی بهتر:-"

و خدایی این اسکوئر دوباره باید یکی دوتا CG بسازه:D

کاراکترها هم...آشناییم در حد FF VII AC بود تقریبا... ولی اینجا هجشون فوق العاده بودن:x ...حتی بارت که فکر نمیکردم باهاش حال کنم هم شدیدا دوست داشتنی بود(و تو گیم پلی هم که بعد از کلود کاراکتری بود که بیشتر از همه کنترلش میکردم...کلا همه کاره تیم هام بود:-" ) ... کلا گیم پلی بازی شدیدا برام جذاب بود:D

آهنگ های بازی هم فوق العاده بودن:x شاید خفن ترین بخش بازی حتی:D
یعنی هروقت از پای بازی بلند میشدم اولین پیامی که به بچه ها میدادم ، غش و ضعف رفتن در مورد آهنگای بازی بود:))

کلا اینکه جز یک مرحله(ساختمون های تخریب شده...یادم نیست چپتر چند بود) یک لحظه هم بازی رو اعصابم نبود(بهتر بگم تو بقیه لحظات ثانیه به ثانیه ش Fall in Love بودم:-" ) ... این ساختمونای تخریب شده و زمین کج و کوله و ... هم تو هر بازیی که وجکد داشته باشه رو اعصاب ترین و رو مخ ترین مراحله برام! و بدبختی تعدادشون هم اصلا کم نیست و یه جورایی تو خیلی بازی ها میشه دیدشون...موندم چه جذابیتی دارن آخه:|

از فردا برم سراغ پلات کردنش:-"
سلام دوست عزیز منم الان چپتر 17 هستم و باید بگم نظرم کاملا با شما یکی هست، همه چیز بازی عالیه و من لذت میبرم، نمره منم 10 از 10 هست برام،
بازی برام یه شاهکاره و در کنار bloodborne، witcher3, و nioh و nier Automata بهترین های نسل هست برام،
موسیقی عالی، مبارزات عای، گرافیک عالی، داستان عالی(نسخه اصلی رو بازی نکردم)،
فقط یه سوال باس فایتا خیلی سخت هستن یا برا من اینطوریه، میشه یه راهنمایی کنی از کدوم متریا ها بیشتر استفاده کنم تا باس فایت ها راحت بشه یکم،
دی، منم میخوام پلاتش کنم،
حیف بعد از لول 50 دیگه لول آپ نمیشه، الان لول 50 هستم و دیگه لول آپ نمیشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
سلام دوست عزیز منم الان چپتر 17 هستم و باید بگم نظرم کاملا با شما یکی هست، همه چیز بازی عالیه و من لذت میبرم، نمره منم 10 از 10 هست برام،
بازی برام یه شاهکاره و در کنار bloodborne، witcher3, و nioh و nier Automata بهترین های نسل هست برام،
موسیقی عالی، مبارزات عای، گرافیک عالی، داستان عالی(نسخه اصلی رو بازی نکردم)،
فقط یه سوال باس فایتا خیلی سخت هستن یا برا من اینطوریه، میشه یه راهنمایی کنی از کدوم متریا ها بیشتر استفاده کنم تا باس فایت ها راحت بشه یکم،
دی، منم میخوام پلاتش کنم،
حیف بعد از لول 50 دیگه لول آپ نمیشه، الان لول 50 هستم و دیگه لول آپ نمیشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

باس فایت ها... چالش بر انگیز هستن، ولی سخت اونجوری نه...البته رو هارد این چیزی که دارم میبینم دهنم سرویس خواهد شد:))

در مورد متریا... سعی میکردم عنصرهای مختلف رو روی کاراکترهام ببندم...ولی کلا چیز خیلی واجبی وجود نداشت، سعی میکردم تا جایی که میشه متریاهای مختلف رو max کنم ولی به هر حال اینا رو بستم :

کلود :
سلاح Twin Stinger
آرمور Chain Bangle و Champion Belt
متریا
فایر + المنتال(لینک)
Assess و Skill Master و Steadfast Block و Atb Stagger
Revival + Ap Up (لینک)
Exp up و First Strike

بارت
سلاح Big Bertha (سلاح آخرش رو نگرفتم:| نمیدونستم پول بدم سلاح میده بهم...خساست به خرج دادم:| ، تنها سلاحی که جا موند:| اگر باز میکردم و تفنگی بود اونو انتخاب میکردم یحتمل...کلا آخرین سلاحی که باز میکردم رو بازی میکردم باهاش، اونقدرا RPGوار که Stats مهم باشه...تو هیچ بازیی نمیرم...صرفا تنوع و شکل ظاهری! :)) )
آرمور Supreme Bracer و SuperNatural Wristfuards
متریا
Ice+Magnify (لینک) و لایتینگ+المنتال(لینک)
Healing و MP Up و Barrier

هیلینگ و لایتینگ و mp up رو بارت برام همیشه ثابت بودن، و تا اواخر بازی Revival هم رو بارت بسته بودم حتی:-"

بریر برای باس سوم VR (Leviathan) خیلی به کارم اومد...و یکی دو جای دیگه هم استفاده شد...

آریث
سلاح Reinforced Staff
آرمور Rune Amulet و Timeworn Talisman

Ice+Synergy (لینک)
Prayer و Magic Up و Steal(این فقط سر یه باس که سلاح برای آریث داشت استفاده شد...اونم نبسته بودم...خودکشی کردم که از قبل از مبارزه بیاد و ببندم:)) ) و Parry (از این هیچ استفاده ای نکردم، فقط هست که lvl up بشه)

lighting و Hp Absorption (لینک رو آرمور) و Item Master
ابزورب هم فقط بسته شده که lvl up بشه:-"

تیفا
سلاح Purple Pain
آرمور Cog Bangle و Spectral Cogwheel

متریا
Subversion+warding ( لینک ،جفت اینا صرفا برای lvl up بودن)
Healing و Time (اینم برا آپ شدن) و Wind
Chakra و Luck Up و Atb Boost

---

کلا اینکه کاراکترهای اصلیم کلود و بارت بودن، اسکیل های Maximum Fury و Focused Shot بارت رو زیاد استفاده میکردم، چون از راه دور میجنگید هم و مثلثش راحت Atb پر میکرد، باهاش میتونستم بقیه رو heal یا زنده کنم:-" به درد دشمن های پرنده هم میخورد کلا

تیفا هم که سریع دشمن ها رو میبرد تو حالت stagger ، با دو بارUnbrided Strenght وقتی دشمن بره تو حالت stagger ، سه بار مثلث بزنی، درصد staggerش میشه بالا، True Strike هم همینطور
Starshower هم خط Stagger رو زیاد میکنه...چیز خوبیه:D

آریث هم جاهایی که شلوغه Sorcerous Stormش راحت همخ رو نفله میکنه:-" fleeting familiar هم فعال بودنش خوبه...
pray هم که خیلی به درد میخوره:D لیمیت دومش هم اگر بشه فعال کرد که عالیه>:) مخصوصا تو اون مبارزه که با بارت و Red xiii بودن، رسما راحت میکرد کار رو:D

خود کلود هم... جاهای شلوغ Triple slash
وقتی دشمن افتاده Focoused Thrust (خوب خط stagger رو پر میکنه>:) )
blade burst هم کلا دوستش داشتم:)) و infinity's End هم خوبه، به کار میاد>:) مخصوصا وقتی دشمن تو حالت Staggerهه و نمیتونه تکون بخوره
باس آخرم که رسما مخصوص Counterstance زدنه:D

لیمیت همه کاراکترها دومیشون رو انتخاب کردم

در کل ولی آپگرید سلاح هم مهمه، بستگی داره با هر کاراکتر چجوری بازی کنی، و آپگریدهای مربوطه رو بگیری براش‌..

الان که اینا رو نوشتم دریافتم توی دو چپتر آخر Enemy skill Materia رو نبستم که اسکیل رو بگیرم:| ( 2/4تا رو گرفتم)

lvlم هم 41~40 هست:-"

کلا بارت رو دریاب! خیلی کاراکتر به درد بخوریه>:) هم همینطور که ماکان صفحات قبل گفت باعث میشه حواس دشمن پرت بشه و بره سمت اون، و هم چون راه دوره میتونه سامورت خوب، یا اجرا کننده جادوی خوبی باشه... اون دوتا اسکیل هم که گفتم هم برای ترکوندن Hp چیز خوبین(+مثلثش) کلا قوی ترین کاراکتر بازیه به نظرم:))

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
باس فایت ها... چالش بر انگیز هستن، ولی سخت اونجوری نه...البته رو هارد این چیزی که دارم میبینم دهنم سرویس خواهد شد:))

در مورد متریا... سعی میکردم عنصرهای مختلف رو روی کاراکترهام ببندم...ولی کلا چیز خیلی واجبی وجود نداشت، سعی میکردم تا جایی که میشه متریاهای مختلف رو max کنم ولی به هر حال اینا رو بستم :

کلود :
سلاح Twin Stinger
آرمور Chain Bangle و Champion Belt
متریا
فایر + المنتال(لینک)
Assess و Skill Master و Steadfast Block و Atb Stagger
Revival + Ap Up (لینک)
Exp up و First Strike

بارت
سلاح Big Bertha (سلاح آخرش رو نگرفتم:| نمیدونستم پول بدم سلاح میده بهم...خساست به خرج دادم:| ، تنها سلاحی که جا موند:| اگر باز میکردم و تفنگی بود اونو انتخاب میکردم یحتمل...کلا آخرین سلاحی که باز میکردم رو بازی میکردم باهاش، اونقدرا RPGوار که Stats مهم باشه...تو هیچ بازیی نمیرم...صرفا تنوع و شکل ظاهری! :)) )
آرمور Supreme Bracer و SuperNatural Wristfuards
متریا
Ice+Magnify (لینک) و لایتینگ+المنتال(لینک)
Healing و MP Up و Barrier

هیلینگ و لایتینگ و mp up رو بارت برام همیشه ثابت بودن، و تا اواخر بازی Revival هم رو بارت بسته بودم حتی:-"

بریر برای باس سوم VR (Leviathan) خیلی به کارم اومد...و یکی دو جای دیگه هم استفاده شد...

آریث
سلاح Reinforced Staff
آرمور Rune Amulet و Timeworn Talisman

Ice+Synergy (لینک)
Prayer و Magic Up و Steal(این فقط سر یه باس که سلاح برای آریث داشت استفاده شد...اونم نبسته بودم...خودکشی کردم که از قبل از مبارزه بیاد و ببندم:)) ) و Parry (از این هیچ استفاده ای نکردم، فقط هست که lvl up بشه)

lighting و Hp Absorption (لینک رو آرمور) و Item Master
ابزورب هم فقط بسته شده که lvl up بشه:-"

تیفا
سلاح Purple Pain
آرمور Cog Bangle و Spectral Cogwheel

متریا
Subversion+warding ( لینک ،جفت اینا صرفا برای lvl up بودن)
Healing و Time (اینم برا آپ شدن) و Wind
Chakra و Luck Up و Atb Boost

---

کلا اینکه کاراکترهای اصلیم کلود و بارت بودن، اسکیل های Maximum Fury و Focused Shot بارت رو زیاد استفاده میکردم، چون از راه دور میجنگید هم و مثلثش راحت Atb پر میکرد، باهاش میتونستم بقیه رو heal یا زنده کنم:-" به درد دشمن های پرنده هم میخورد کلا

تیفا هم که سریع دشمن ها رو میبرد تو حالت stagger ، با دو بارUnbrided Strenght وقتی دشمن بره تو حالت stagger ، سه بار مثلث بزنی، درصد staggerش میشه بالا، True Strike هم همینطور
Starshower هم خط Stagger رو زیاد میکنه...چیز خوبیه:D

آریث هم جاهایی که شلوغه Sorcerous Stormش راحت همخ رو نفله میکنه:-" fleeting familiar هم فعال بودنش خوبه...
pray هم که خیلی به درد میخوره:D لیمیت دومش هم اگر بشه فعال کرد که عالیه>:) مخصوصا تو اون مبارزه که با بارت و Red xiii بودن، رسما راحت میکرد کار رو:D

خود کلود هم... جاهای شلوغ Triple slash
وقتی دشمن افتاده Focoused Thrust (خوب خط stagger رو پر میکنه>:) )
blade burst هم کلا دوستش داشتم:)) و infinity's End هم خوبه، به کار میاد>:) مخصوصا وقتی دشمن تو حالت Staggerهه و نمیتونه تکون بخوره
باس آخرم که رسما مخصوص Counterstance زدنه:D

لیمیت همه کاراکترها دومیشون رو انتخاب کردم

در کل ولی آپگرید سلاح هم مهمه، بستگی داره با هر کاراکتر چجوری بازی کنی، و آپگریدهای مربوطه رو بگیری براش‌..

الان که اینا رو نوشتم دریافتم توی دو چپتر آخر Enemy skill Materia رو نبستم که اسکیل رو بگیرم:| ( 2/4تا رو گرفتم)

lvlم هم 41~40 هست:-"

کلا بارت رو دریاب! خیلی کاراکتر به درد بخوریه>:) هم همینطور که ماکان صفحات قبل گفت باعث میشه حواس دشمن پرت بشه و بره سمت اون، و هم چون راه دوره میتونه سامورت خوب، یا اجرا کننده جادوی خوبی باشه... اون دوتا اسکیل هم که گفتم هم برای ترکوندن Hp چیز خوبین(+مثلثش) کلا قوی ترین کاراکتر بازیه به نظرم:))
ممنون عالی بود،

ممنون عالی بود، من الان رسیدم باس اخر ( عکسش رو گزاشتم) چپتر 17، دهنمو سرویس کرد، انگار خیلی سخته زدنش، موند برا فردا ،بار اول که نشد، هرچی خواستم ضربه بزنم جاخالی داد و از پشت زد، البته تا سگش بود راحت تر بود، سگ رو زدم دیگه نتونستم یه ضربه برنم،
منم لول 50 کردم همه کاراکتر ها رو، تو بتل سیمولاتور مرحله هفده اگه متریای xp ببندی تو چلنج 3 نفری تو هر 5 دقیقه یک لول میگیری،
d3cfb3dd84faef131a9b4993275a7a3c.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gamer1998y

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
ممنون عالی بود،

ممنون عالی بود، من الان رسیدم باس اخر ( عکسش رو گزاشتم) چپتر 17، دهنمو سرویس کرد، انگار خیلی سخته زدنش، موند برا فردا ،بار اول که نشد، هرچی خواستم ضربه بزنم جاخالی داد و از پشت زد، البته تا سگش بود راحت تر بود، سگ رو زدم دیگه نتونستم یه ضربه برنم،
منم لول 50 کردم همه کاراکتر ها رو، تو بتل سیمولاتور مرحله هفده اگه متریای xp ببندی تو چلنج 3 نفری تو هر 5 دقیقه یک لول میگیری،
d3cfb3dd84faef131a9b4993275a7a3c.jpg

آها اینی؟ اشتباه شد پس:-"

هممم...بزار فکر کنم ببینم چجوری زدم اینو:))
زدن سگش همینطور که گفتی راحته، وقتی تنها میشه... باید تو وقتایی که ریلود میکنه سریع بهش برسی، معمولا بعد از اون حرکت که رگباری تیر میزنه فرصت مناسبیه، جلوی تیرهاش دفاع کن، و بعد برو تو دلش
اگر لیمتت هم پر بشه، بزنی روش راحت تمومه کازش:-"

کلا نامرد کم فرصت میده...ولی دفاع و جاخالی دادن تو این مبارزه به کار میاد:-"

• Like
Reactions: gamer1998y

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
از اونجایی که من خیلی کند بازی میکنم (در واقع میگن با بازی ها لاس میزنم :D) بعد از 2 هفته حدود نصف بازی رو رفتم و باید بگم که تا اینجا بی نظیر بوده
@Cloud Strife بدجور ترکوند بازیو :D ولی من تا اینجا خیلی زیاد دوست داشتم , کامل که تموم کردم در هر بخش نظرمو میگم ولی تا اینجا غیر از بعضی سوتی های گرافیکی همه چی پرفکت بوده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
از اونجایی که من خیلی کند بازی میکنم (در واقع میگن با بازی ها لاس میزنم :D) بعد از 2 هفته حدود نصف بازی رو رفتم و باید بگم که تا اینجا بی نظیر بوده برام
شرمنده @Cloud Strife که خیلی ترکوند بازیو :D ولی تا اینجا بدجوری دوست داشتم , کامل که تموم کردم در هر بخش نظرمو میگم ولی تا اینجا غیر از بعضی سوتی های گرافیکی همه چی پرفکت بوده

علی تو حال میکنی به شدت. البته بازی فارغ از همه ایراداتی که من میگیرم بهش، مشکلات خودش رو هم داره، از جمله کوتاه بودن و محتوای کم. اما کامبت بازی بی نظیره، گرافیک و سینماتیک هاشم که حرف نداره و در کل میتونه عموم مخاطب هارو راضی نگه داره.

اما بازی یه ایراد کلی داره، به نظر من برخلاف چیزی که ادعا میکنه برای فن های جدید ساخته نشده و اساسا کسی که بازی اصلی و متعلقاتش رو نرفته داستان براش گیج کننده خواهد بود، و من قویا معتقدم سیکوعله تا ریمیک، اما باز کسایی که بازی اصلی رو دوست دارن نمیتونن خیلی باهاش کنار بیان.

حالا خودت تا آخر برو بعدا صحبت میکنیم.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,552
از اونجایی که من خیلی کند بازی میکنم (در واقع میگن با بازی ها لاس میزنم :D) بعد از 2 هفته حدود نصف بازی رو رفتم و باید بگم که تا اینجا بی نظیر بوده
@Cloud Strife بدجور ترکوند بازیو :D ولی من تا اینجا خیلی زیاد دوست داشتم , کامل که تموم کردم در هر بخش نظرمو میگم ولی تا اینجا غیر از بعضی سوتی های گرافیکی همه چی پرفکت بوده
منم الان شروع کردم :D تند نری علی که منم برسم بعد یه میزگرد اساسی بزاریم :D

اولین فاینالمه :wow::D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم خیلی وقته بازی را تموم کردم وقت نشد نظرمو دربارش بنویسم .اولش نسبت به بازی جبهه داشتم ولی الان که تمومش کردم در کل نظرم بهش خیلی مثبته .واقعا بازی خوبی بود مبارزاتشم خوب بود هرچند شبیه یه jrpg کلاسیک نبود .مبارزات بازی عمق زیادی دارن البته به شرطی که هارد بازی کنید که اونم خیلی سخته به شخصه بیخیالش شدم.مثلا یکی از نقاط ضعفش cap لول ۵۰ برای شخصیت هاست.مگه بازی jrpg نیست من دلم میخواد ۵۰ تا لول بالای فاینال باس باشم بزنم بترکونمش.کسایی که last remnant بازی کردن میدونن فاینال باسش سرطانه من قبلش اینو شنیده بودم به قدری لول آپ کردم تو بار اول ترکوندمش.گرافیک بازی خیلی خوب بود البته چنجا تکسچر به شدت ضعیف داشت که با اپدیت حل میشه جالبه بازی هنوز اپدیت نداده و ورژن ۱ مونده.شخصیت پردازی بازی هم بینظیر بود کلا عاشق تک تک شخصیت های بازی میشید.اگه با ۲ تا دیدگاه وارد بازی بشید ازش خیلی لذت میبرید اول اینکه با فاینال ۷ اصلی مقایسه اش نکنید دوم اینه بازی را به عنوان یه jrpg کلاسیک نگاه نکنید حالا چه به عنوان یه jrpg نوبتی چه به عنوان اکشن ار پی جی .کلا بازی عمق rpg کمی داره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
امیدوارم آخرین فاینال تون هم باشه و این سری منحوس برای همیشه زیر خاک دفن بشه تا اینکه اینطوری شت زده بشه بهش... البته همین الانم همین اتفاق افتاده و ته هنر اسکوار اینه که بیاد ریمستر و ریمیک بده، حالا 7 تموم شه،. میره سراغ 8، بعد 6 و 4 و 1 و و و الی الاخر

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
هر جا می ری هم منتقدا هم گیمرا هی می گن به بازی با دید جدا از قسمت اصلی نگاه کنید. خب نمی شه اینکار رو کرد حالا شما این حرف رو هی تکرار کنید در اصل قضیه فرقی نمی کنه.:|
بازی قطعا برای کسایی که چه بازی اصلی انجام ندادن و چه کلا با FF اشنا نیستن(یا در حد XV اشنا هستن) یک شاهکار هست .در کل بنظر خودم هم بازی خوبی بود و به معنای واقعی کلمه هم در همین حد بود نه بیشتر و نه کمتر. تا جایی که تونستم اصلا کوتاه و بی محتوا بودن بازی و روابط مسخره تو بازی رو کنار گذاشتم ولی هیچ جوره اون حرکت اخرشون و نابود کردن داستان برام غیر قابل بخششه.
خیلی جالبه با دوستم داشتیم قبل اینکه بازی بیاد بحث می کردیم و می گفتیم خیالمون راحته که داستان اصلا ایرادی نمی تونه داشته باشه و فقط نگران گیم پلی بودیم که خب به شکل عجیبی همه چی برعکس شد.
حداقل امیدوارم برای قسمت های بعدی فقط یه پایان خوش و خرم ردیف نکنند چون خودمون هم بلد بودیم پایان خوب وشاد(از نوع ساده و سطحیش) برای FF تصور کنیم، حداقل یه سوپرایز تازه داشته باشن .هرچند هرکاری هم کنند مطمئنم به پای داستان اورجینال این سری نمی رسه.واقعا تو داستان سرایی FF افت کرده نسبت به قدیمش:(.
امیدوارم اگه قرار با همین روند پیش برند هیچ وقت شاهد ریمیک 8 نباشم.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,168
نام
حامد
سلام وقت بخیر
من چپتر 9 را تموم کردم و از نظر گیم پلی یک حس دوگانگی عجیبی دارم کمی گیج شدم. نمی دونم دارم لذت میبرم یا عذاب میکشم.
معلوم نیست بازی اکشن شده یا استراتژیک شده یا jrpg هست و با این که عذاب میده اما لذت بخشه و همین منو درگیر کرده :D

داج و رول گذاشتن اما باز بزنی دمیج میخوری، تحت هر شرایطی آدم دمیج رو میخوره اما تحت هر شرایطی نمی تونی دمیج وارد کنی و فرقی هم نداره دشمن روبرو باس فایت باشه یا یک دشمن ساده باشه.

تنها راه اساسی شکست دادن حریف سویچ سریع بین شخصیت ها هستش.

بعد یک سوال، من کجای بازی میتونم فارم کنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بعد یک سوال، من کجای بازی میتونم فارم کنم؟
درود. اصولا تو حالت ایزی و نرمال برای کسی که نمیخواد بازی رو پلات کنه، نیاز آنچنانی برای فارم کردن exp و یا ap پیدا نمی‌کنید. ولی تو چپتر 9 هستی بهترین جا همون corneo colosseum هست برای فارم .

• Like
Reactions: ( Layken )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
درود. اصولا تو حالت ایزی و نرمال برای کسی که نمیخواد بازی رو پلات کنه، نیاز آنچنانی برای فارم کردن exp و یا ap پیدا نمی‌کنید. ولی تو چپتر 9 هستی بهترین جا همون corneo colosseum هست برای فارم .

به نظر من که بهترین جا برای فارم کردن چپتر 16 و 17 هست. اونجا بخصوص اگه متریا 2X Exp رو داشته باشی سربازهای شینرا خیلی خوب Exp میدن سه سوت لول میگیری. من فکر کنم همونجا 50 شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر