PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
ممنون راهنمایی خوبی بود، این سوییچ کردن بین کاراکتر برا حواس پرتی باس ها خیلی عالی بود نمیدونستم، اطلاعاتم کاملتر شد، تو باس خواصی نموندم، معمولا تو باس ها بار دوم یا سوم شکست میدم، و قلقشون رو یاد میگیرم،

رو نرمال معمولا دو بار بمیری بار سوم باسه ایزی میشه خود به خود، و یه سری از اتک هارو نمیزنه، در نتیجه راحت تر میتونی بزنی. اما برای اینکه خیلی اذیت نشی سریع خوب تجهیز کن خودت، واقعا نیازمنده مدام در تغییر باشی، سعیم کن قابلیت همه سلاح هارو یاد بگیری، هر اسلحه یه فن ویژه داره که چند بار بزنی یاد میگیره اون رو میتونی با باقی اسلحه ها هم اجراش کنی. این خیلی کار آمده. اگه دیدی یه باس یا کلا دشمنی هم با مجیک خوب اتک میخوره، سعی کن شمشیری رو انتخاب کنی که مجیک اتک رو میبره بالاتر، و هر کی هم اصولا نسبت به یه المنت نقطه ضعف داره، مثلا با کلیه ربات ها با تاندر نفله میشن، یا دشمن هایی که سپر دارن یه تاندر خوب بخورن مردن درجا، یا آدم ها با فایر نفله میشن، اون حشره تو مخا با بلیزارد سریع میمیرن و .... اینجوری یکم باید تریکی مبارزه کنی.

چپتر بعدی هم میتونی بری تو کالسیوم، اونجا خراک فارم کردنه، سعی کن قبل ادامه دادن داستان فری مبارزه کنی و لول بگیری.

این نوار ATB تا اخر همون دو تا میمونه یا بیشتر میشه،

نوار ATB رو میتونی با متریا خاص سه تا کنی، و اینکه یه متریا هم کمک میکنه اول مبارزه یکم پر باشه و یکی دیگه هم سرعتش رو میبره بالاتر. سعی کن ماموریت های اون پسر بچه، چادلی رو بری، بهت متریا های خوبی میده، از جمله همینا، بعد مشکلت با ATB یکم حل میشه، Hast رو هم حتما بگیر، سرعت کارکترهات رو میبره بالا و تیفا رو یکم خوب آپگرید کنی، با این Hast به شدت بداس میشه.

تصمیم گرفتم پلاتش کنم،

گود لاک:D من از تروفی هاش به شدت بدم میاد. عملا سرکارین، رو هارد دارم تمومش میکنم و آخراشم، اما یه سری از تروفی هاش رو عمرا نمیرم بگیرم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
:D
گود لاک:D من از تروفی هاش به شدت بدم میاد. عملا سرکارین، رو هارد دارم تمومش میکنم و آخراشم، اما یه سری از تروفی هاش رو عمرا نمیرم بگیرم.
دیگه سخت ترینش همون رو هارد رفتنه بقیش کاری نداره فقط گریند داره.یدونه هم 9 تا لباس کاراکتر هاس که خیلی مسخره هست چند بار باید یه سری چپترها را بری:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دیگه سخت ترینش همون رو هارد رفتنه بقیش کاری نداره فقط گریند داره.یدونه هم 9 تا لباس کاراکتر هاس که خیلی مسخره هست چند بار باید یه سری چپترها را بری:D
اره این تروفیش سرکاریه،
اخه لباس ها هم به درد نمیخوره، نمیشه عوض کرد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان

من این 9 تا لباس رو متنفرم ازش، یکی ماموریت جانبی ها، چون خیلی باید یه چیز رو تکرار کنی، و کلا با همه اون مینی گیم ها و شکستن جعبه ها هم باگ دارم. ولی روی هم رفته بیشتر از همه از اینکه انقدر مجبورت میکنه یه کاریو صدبار انجام بدی نفرت دارم.

• Like
Reactions: vayne solidor

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
جالبی داستان اینجاست که عملا میشه گفت بازی سیکوعله، نه ریمیک. یعنی علی رغم اینکه گفته میشه گیمرهای جدید هم میتونن لذت ببرن، اما من فکر میکنم اتفاقا برعکس بازی برای کسایی ساخته شده که شناخت خیلی کامل و جامعی از FFVII و متعلقاتش دارن، بخصوص AC که خیلی تاثیر زیادی تو داستان داره، در غیر این صورت فکر میکنم اساسا مخاطب جدید درک نمیکنه داستان چی به چیه!

من به عنوان یه ریمیک به شدت مخالف داستانم، اما به عنوان یه سیکوعل، میتونه جالب باشه. به شرطی که تئوری ها و چیزهایی که حدس میزنیم درست باشن. من خودم شخصا چندتا راز کشف کردم جالب بودن:D ولی به هر حال به شدت برام سواله مخاطب جدید چطور وقایع آخر بازی رو درک میکنه؟
من بیشتر از این ناراحتم که با دادن این ریمیک یه جورایی بقیه آثار فاینال ۷ رو از نظر داستانی منسوخ می کنن این همه جون کندیم واسه رمان کاریسیس کور و درگ اف سربروس زدم بقیه اینا چی میشن این همه برای فهمیدن داستان زحمت می کشی بعد همش یه جا از بین میره داستان جدید جایگزین میشه

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
من بیشتر از این ناراحتم که با دادن این ریمیک یه جورایی بقیه آثار فاینال ۷ رو یه جورایی از نظر داستانی منسوخ می کنن این همه جون کندیم واسه رمان کاریسیس کور و درگ اف سربروس زدم بقیه اینا چی میشن این همه برای فهمیدن داستان زحمت می کشی بعد همش یه جا از بین میره داستان جدید جایگزین میشه

نه اونارو اصلا نفی نمیکنه، یعنی وقایع کرایسیس کور که خوب اصل داستانه، درج آو سربروس رو هم چون داستانش رو خود نوجیما ننوشته لحاظ نمیشه و البته به هر صورت هم تاثیرش رو تو این اپیزود نمیدیدم، اما در مورد تغییرات داستان نظریاتی هست که خوب باید روش بحث بشه:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
نه اونارو اصلا نفی نمیکنه، یعنی وقایع کرایسیس کور که خوب اصل داستانه، درج آو سربروس رو هم چون داستانش رو خود نوجیما ننوشته لحاظ نمیشه و البته به هر صورت هم تاثیرش رو تو این اپیزود نمیدیدم، اما در مورد تغییرات داستان نظریاتی هست که خوب باید روش بحث بشه:D
وقتی زک فیر زنده باشه یعنی اون رمان اریث که توش روح زک و اریث همو می بینن به کل از بین میره گفتن سرنوشت قابل تغییر همین طوری پیش بره اریث هم زنده می مونه و به کل انیمیشن و رمان on the way to a smile هم داستانش تحت شعاع قرار میگیره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,943
این بازی همون 85 گیگه یا بازم آپدیت داره؟
من گرفتمش و 65 گیگش رو دیشب دانلود کردم. الان رفتم تو بازی افت فریم محسوسی داشت. کامل دیتاشو دانلود کنم درست میشه؟
نظر اولیه مم بخوام بدم احساس میکنم روح FF XIII تو بازیه! :|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
این بازی همون 85 گیگه یا بازم آپدیت داره؟
من گرفتمش و 65 گیگش رو دیشب دانلود کردم. الان رفتم تو بازی افت فریم محسوسی داشت. کامل دیتاشو دانلود کنم درست میشه؟
نظر اولیه مم بخوام بدم احساس میکنم روح FF XIII تو بازیه! :|
تا جتیی که یادمه ابدین نداره و اگه هم داشته باشه خیلی کمه،
افت فریم من ندیدم تو بازی، یکی از بهترین بازی هایی هست که دیدم، خیلی بهینه شدست، فقط گاها بافت ها دیر لود میشن

• Like
Reactions: Cait Sith

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کل لذت بازی تو ترکیبی بازی کردن با استفاده از متریال های مختلف مراحل فرعی حذف میکردن به جاش میشد مستقیم یه باس زد بهتر بود

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,943
شما گیم پلی رو گذاشتید رو حالت کلاسیک یا حالت معمولی که میشه کاراکتر رو کنترل کرد؟
تا جتیی که یادمه ابدین نداره و اگه هم داشته باشه خیلی کمه،
افت فریم من ندیدم تو بازی، یکی از بهترین بازی هایی هست که دیدم، خیلی بهینه شدست، فقط گاها بافت ها دیر لود میشن

آره فکر کنم موشن بلوره
اگه میشد غیرفعالش کرد خوب بود

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام اساتید، من Enemy Skill Materia رو گرفتم، ولی نمیدونم چطوری استفاده کنم،
برا یاد گرفتن اسکیل دشمنا اینو چطوری استفاده کنیم،؟ برا همه دشمنا کارایی داره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام اساتید، من Enemy Skill Materia رو گرفتم، ولی نمیدونم چطوری استفاده کنم،
برا یاد گرفتن اسکیل دشمنا اینو چطوری استفاده کنیم،؟ برا همه دشمنا کارایی داره

کلا در بازی ۴ نوع اسکیل برای یاد گرفتن هست.شما وقتی متریا رو اکویبش کنی و دشمن اگر از یک اسکیل learnable یا همون یاد گرفتی استفاده کنه، به صورت خودکار اسکیل رو یاد می گیری و نوشته learn رو میبینی.

۲تاش تو چپتر ۱۴ است . یکی در چپتر ۱۵ و آخر هم تو چپتر۱۷ و تو شینرا بتل

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ( Layken )

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
140653
چگونه کلود مدل موهای خود را حفظ می‌کند؟

?️در بازی پوسترهای تبلیغاتی از یک تونیک مو که موها را سیخ سیخ و براق می‌کند به چشم می‌خورد و به نظر می‌رسد کاراکترها موهای سیخ سیخ خود را مدیون این تونیک مو هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر