PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
الان داشتم فکر میکردم شاید بازی زودتر از چیزی که فکرشو میکنیم ریلیز بشه ! بالاخره خیلی از بدبختیای داستان و شخصیت پردازی و این چیزارو نداره دیگه ! ها ؟! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نمایش دیشب که فوق العاده بود! :x مبارزات بس خفن! :x آدم لذت میبرد شمشیربازی های کلود رو میدید! >:)
لباس AC هم نترسید! توی فلان ادیشن یا پیش خرید و ... میزارنش:-" فکر کنم برای این بازی اندازه ی قیمت خودش فقط DLC لباس بدن:-" (مخصوصا با اون FF XIII LR قشنگ SE ثابت کرد پتانسیل چنین حرکاتی رو داره:| )

ولی من از الان منتظر اون تریلر و نمایشی هستم که وینسنت رونمایی میشه! :x :x :x

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
الان داشتم فکر میکردم شاید بازی زودتر از چیزی که فکرشو میکنیم ریلیز بشه ! بالاخره خیلی از بدبختیای داستان و شخصیت پردازی و این چیزارو نداره دیگه ! ها ؟! :D
نه:D

اولا این بازی بعد از ff xv و kh3 میاد (دلیلشم مشخصه اسکوئر ریسک نمی کنه که سه تا از مهره های اصلیش تو این نسل رو پشت سر هم عرضه کنه٬ حداقل بین انتشار همه ی اینا 6 ماه باید اختلاف باشه

دوما این تریلر برای فقط این مراسم ساخته شده بود:D با زور و ...:D

علتشم اینه بازی هنوز ایده کلی گیمپلیش هم شاید جمع بندی نشده باشه:D همین یک ماه پیش بود که کیتاسه گفت هنوزم در حال برسی هستیم و واقعا معلوم نیست در اینده چه چیزهایی اضافه بشه:D

وگرنه همین تریلر دو دقیقه ای شاید فقط 10 ثانیش گیمپلی بود:D مطمئن باش اگه زیاد کامل بود یه چیزی درمیومد مثل تریلر ورسوس تو 2011 یا نمایش xv تو سال 2013 با اینکه الان حتی مجیک و ... هم اضافه نشده و کلا 55 درصد گیمپلیش کامل شده ولی از همون موقع ایده گیمپلی رو جمع بندی کرده بودند و هدف نهایی رو مشخص کرده بودند:D
این تریلر بیشتر حکم نمایش kh3 تو مراسم d23 2013 یا نمایش ورسوس تو tgs 2010 بود که فقط چند ثانیه بود:D

بعدم به قیافه های بقیه غیر cloud هم نگاه کنید:D خدایی خیلی ضعیف کار شدن یا زمانی که داره تو خیابون حرکت می کنه و... گرافیک برخلاف ظاهرش زیادم بالا نیست:D
کلا من توقع هم از اسکوئر بیشتر بود:D برای یه بازی که قراره یک بار ساخته شه و همچنین حدود اواخر نسل منتشر بشه راضی کننده نیست:D
ادم گرافیک پرستی نیستم ها:D اولا اسکوئر بد عادتمون کرده دوما وقتی که همه چی یه بازی از نظر موزیک و داستان و گیمپلیش تضمین شدست یدونه گرافیک خیره کننده می خواد که کاملا برای همیشه تو ذهن بمونه نه این بازی خیلی از بازی هایی که ما کشته مردشونیم(دیگه خودتون می دونید منظورم چه بازی ای و از چه استدیو هایی هست:D)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تریلر که خب سورپرایز جالبی بود و بسی حال داد ولی منم موافقم که معلوم بود زورکی ساخته شده بود :d

از لحاظ گیم پلی اصلا توقع نداشتم مبارزه هارو نشون بده :d که نشون داد از اونورم ار لحاظ گرافیک و مسائلی مثل انیمیشن کاراکترا خیلی ضعیف بود مخصوصا انیمیشنا مثلا همین دویدن کلود مثل بازیای زمان PS2 بود :d

این نومورا گور به گور نشده بگیره سریع KH III رو بسازه بعدا هم با خیال راحت بره سر این :d

من که زدم پورت PCش رو برا PS4 گرفتم :d یه بار برا PS3 گرفتم خیلی جلو رفتم اما دیگه مواجه شدم با معرفی remake بیخیال شدم الان دوباره هایپ شدم زدم برا PS4 هم گرفتم XDDD دیگه این دفعه تا آخر میرم :d

LB ها Summon ها :(( چه شود من میخواااااااااااااااااااام

و منم بگم که امیدوارم که لباس Advent Children رو بزارن حتما که واقعا ممنون میشم :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمایش دیشب که فوق العاده بود! :x مبارزات بس خفن! :x آدم لذت میبرد شمشیربازی های کلود رو میدید! >:)
لباس AC هم نترسید! توی فلان ادیشن یا پیش خرید و ... میزارنش:-" فکر کنم برای این بازی اندازه ی قیمت خودش فقط DLC لباس بدن:-" (مخصوصا با اون FF XIII LR قشنگ SE ثابت کرد پتانسیل چنین حرکاتی رو داره:| )

اگه قراره کاستوم بدن ، کاستوم های تیفا رو جداگونه بفروشن ، بقیه مهم نیستن :shrewd: فقط منتظرم وایفو ـمو نشون بدن :bighug:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

خوب دردسر داستان پردازی و اینا نیست اما در عوض به نسبت FF های اخیر از نظر نقشه وسیع تره. و حتی طولانی تر. در نتیجه زمان زیادی برای ساختش میطلبه. ولی با توجه به زمانی که تاباتا رفته سر XV میشه گفت کار روی VII هم از همون تاریخ شروع شده که میشه همون 3 سال پیش اینا. من فکر میکنم انتشار بازی برای اواخر 2017 باشه. یعنی امسال XV میاد. سال بعد هم ایشون.

وینسنت، زک، اریس و اصل جنس خود جناب سفیروث بزرگ!:D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
انصافا بعد نمایشا بازی ادم میفهمه square یجورایی ff 15 رو فدا کرد برا این هرچی اون قرار بود بشه و با رفتن نامورا از بین رفت دقیقا تو این هست نمایش ff 15 تو کنفرانس سونی تو e3 2013 یا 14 رو ادم یادش میاد یا نمایشا قدیمی تر ورسوسو بعد میبینه این بازسازی همه اونارو داره حالا درسته بازسازی 7 خیلی خیلی مهم تر از 15 اما کاش اونجوری نابود نمیشد اون بازی چون اونم خیلی خفن میزد و ناکتیس و دارو دستش راحت میتونستن کلود و سفیروث جدیدی باشن و چه بسا دنیاش و شخصیتا همینقدر خفن میشد:( ناکتیس با یه دمو ملتیو عاشق خودش کرد و واقعا پتانسیلش وحشتناک بود در کل ملومه با چه شاهکاری طرفیم اگه عرضه بشه البته:d اما ازونور پتانسیل ناکتیس و دنیای خفن ورسوس کلا هدر رفت و نابود شد که حسابی ناراحت کنندس یجورایی نامورا برا بازسازیه 7 کلا زد ورسوسو نابود کرد

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
انصافا بعد نمایشا بازی ادم میفهمه square یجورایی ff 15 رو فدا کرد برا این هرچی اون قرار بود بشه و با رفتن نامورا از بین رفت دقیقا تو این هست نمایش ff 15 تو کنفرانس سونی تو e3 2013 یا 14 رو ادم یادش میاد یا نمایشا قدیمی تر ورسوسو بعد میبینه این بازسازی همه اونارو داره حالا درسته بازسازی 7 خیلی خیلی مهم تر از 15 اما کاش اونجوری نابود نمیشد اون بازی چون اونم خیلی خفن میزد و ناکتیس و دارو دستش راحت میتونستن کلود و سفیروث جدیدی باشن و چه بسا دنیاش و شخصیتا همینقدر خفن میشد:( ناکتیس با یه دمو ملتیو عاشق خودش کرد و واقعا پتانسیلش وحشتناک بود در کل ملومه با چه شاهکاری طرفیم اگه عرضه بشه البته:d اما ازونور پتانسیل ناکتیس و دنیای خفن ورسوس کلا هدر رفت و نابود شد که حسابی ناراحت کنندس یجورایی نامورا برا بازسازیه 7 کلا زد ورسوسو نابود کرد

اول اینو بگم که اتفاقا هنوز که هنوز برای اسکوئر xv خیلی مهم تر هستش نسبت به این ریمیک:D(من کاری به فن ها ندارم که vii رو بهتر می دونن و منتظرشن) چند بار هم گفتن که هدف تیم خلق بهترین ff موجوده:D
کاری هم ندارم که می تونن ایا اینکار رو کنن یا خیر. من فقط دارم دید اسکوئر رو میگم که براش xv مهمتر هستش:D

مثل جریان ورسوس شده که همچیزش از xiii بهتر بود ولی باز برای اسکوئر xiii خیلی مهم تر بود:D

مورد دومی که باید بگم این هستش که نومورا ورسوس رو خراب نکرد:D( نومورا نمی خواسته از کار بکشه بیرون بزور انداختنش بیرون:D به هر حال ایده این بازی از زمان نسل 6 تو ذهنش بوده) اسکوئر خرابش کرد:D که تو راس همه ی اونا دو نفر پیشتر به چشم میان:D
tabata و kamikokuryo

اینم بگم منظور از خراب این نابود شدن ورسوس هستشا:D وگرنه xv صد در صد عنوان خوبی میشه:D موسیقی هاش که بینظیره:D گیمپلی هم که اونایی که دمو رو بازی کردن می دونن خیلی خوب بود تازه دو سه برابر چیزی که ما تو دمو دیدیم داره به گیمپلی اضافه میشه و یه چیزه کاملا خوفی هستش:D گرافیکشم که عالی هستش فقط مشکلات فنی داشت که با توجه به اینکه گفتن بازی از مرحله پری بتا هم گذشته و میشه تمومش کرد تو این یک سالی که تا عرضه بازی مونده صد در صد درست میشه:D داستان هم بد نمیشه حداقلش اینه که nojima در بدترین شرایط بخواد گند بزنه داستان خوب میده وگرنه چه بسا داستان هم شاهکار بشه از نوجیما بعید نیست:D

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اول اینو بگم که اتفاقا هنوز که هنوز برای اسکوئر xv خیلی مهم تر هستش نسبت به این ریمیک:D(من کاری به فن ها ندارم که vii رو بهتر می دونن و منتظرشن) چند بار هم گفتن که هدف تیم خلق بهترین ff موجوده:D
کاری هم ندارم که می تونن ایا اینکار رو کنن یا خیر. من فقط دارم دید اسکوئر رو میگم که براش xv مهمتر هستش:D

مثل جریان ورسوس شده که همچیزش از xiii بهتر بود ولی باز برای اسکوئر xiii خیلی مهم تر بود:D

مورد دومی که باید بگم این هستش که نومورا ورسوس رو خراب نکرد:D( نومورا نمی خواسته از کار بکشه بیرون بزور انداختنش بیرون:D به هر حال ایده این بازی از زمان نسل 6 تو ذهنش بوده) اسکوئر خرابش کرد:D که تو راس همه ی اونا دو نفر پیشتر به چشم میان:D
tabata و kamikokuryo

اینم بگم منظور از خراب این نابود شدن ورسوس هستشا:D وگرنه xv صد در صد عنوان خوبی میشه:D موسیقی هاش که بینظیره:D گیمپلی هم که اونایی که دمو رو بازی کردن می دونن خیلی خوب بود تازه دو سه برابر چیزی که ما تو دمو دیدیم داره به گیمپلی اضافه میشه و یه چیزه کاملا خوفی هستش:D گرافیکشم که عالی هستش فقط مشکلات فنی داشت که با توجه به اینکه گفتن بازی از مرحله پری بتا هم گذشته و میشه تمومش کرد تو این یک سالی که تا عرضه بازی مونده صد در صد درست میشه:D داستان هم بد نمیشه حداقلش اینه که nojima در بدترین شرایط بخواد گند بزنه داستان خوب میده وگرنه چه بسا داستان هم شاهکار بشه از نوجیما بعید نیست:D
همون دیگه با کنار گذاشتن نامورا از xv یجورایی بازیرو نابود کردن :d البته من برا این گفتم نامورا ورسوسو خراب کردش چون پروسه ی ساخت بازی خیلی طولانی شده بود و انگار واقا به جاییم نرسیده بودن اسکوعرم برا سریع تر شدن روند ساخت بازی کنار گذاشتش(شایدم اینجور نبوده مطمعن نیستم) البته یکی از دلایل برکنار کردنشم همین کارگردانی نسخه 7 میتونه باشه که شاید برا خودشم خیلی جذاب تر باشه چون نامورا دیوونه ی نسخه ی 7:d اینکه اهمیت نسخه ی 15 برا اسکوعر بیشتررو موافق نیسم زیاد یجورایی الان همه ی هایپا اطراف بازسازی 7 و اون تو سکوت خبریه کاملا خلق بهترین ff موجودم که بنظرم یه جوک کامله وقتی نامورا بالا سرش نیست:d یجورایی خود اسکوعرم میدونه وقتی بازسازی 7 معرفی کرده 15 میره تو سایش منظور منم از خراب شدن 15 دقیقا همون نابود شدن ورسوس بود که هیچی ازش نمونده رسما و فقط ناکتیس و دار و دستش باقی موندن وگرنه یونیورس بازی جو اتمسفر رفتار کاراکترا هسته ی گیم پلی طراحی هنری و کلا همه چی عوض شده و اومده تو بازسازی 7 اینم که میگی بازی خوبی میشه احتمالش خیلی بالاست چون نمایشا و بتای بازی موفق بودن تقریبا اما هیچوقت ورسوس نمیشه و ورسوس نابود شد و تموم پتانسیل ناکتیس و دنیاش هدر رفت که واقا افسرده میکنه ادمو:(

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
همون دیگه با کنار گذاشتن نامورا از xv یجورایی بازیرو نابود کردن :d البته من برا این گفتم نامورا ورسوسو خراب کردش چون پروسه ی ساخت بازی خیلی طولانی شده بود و انگار واقا به جاییم نرسیده بودن اسکوعرم برا سریع تر شدن روند ساخت بازی کنار گذاشتش(شایدم اینجور نبوده مطمعن نیستم) البته یکی از دلایل برکنار کردنشم همین کارگردانی نسخه 7 میتونه باشه که شاید برا خودشم خیلی جذاب تر باشه چون نامورا دیوونه ی نسخه ی 7:d اینکه اهمیت نسخه ی 15 برا اسکوعر بیشتررو موافق نیسم زیاد یجورایی الان همه ی هایپا اطراف بازسازی 7 و اون تو سکوت خبریه کاملا خلق بهترین ff موجودم که بنظرم یه جوک کامله وقتی نامورا بالا سرش نیست:d یجورایی خود اسکوعرم میدونه وقتی بازسازی 7 معرفی کرده 15 میره تو سایش منظور منم از خراب شدن 15 دقیقا همون نابود شدن ورسوس بود که هیچی ازش نمونده رسما و فقط ناکتیس و دار و دستش باقی موندن وگرنه یونیورس بازی جو اتمسفر رفتار کاراکترا هسته ی گیم پلی طراحی هنری و کلا همه چی عوض شده و اومده تو بازسازی 7 اینم که میگی بازی خوبی میشه احتمالش خیلی بالاست چون نمایشا و بتای بازی موفق بودن تقریبا اما هیچوقت ورسوس نمیشه و ورسوس نابود شد و تموم پتانسیل ناکتیس و دنیاش هدر رفت که واقا افسرده میکنه ادمو:(

من بیشتر از همه ناراحت شدم ولی اتفاقی که افتاده کاریشم نمیشه کرد:D شاید باورت نشه من حتی گریه هم کردم:D هر روز یک بار باید تریلرشو می دیدم ولی افسوس:D تا دوماه بعد از خبر جدایی دپرس بودم:D
اما درمورد اینکه نومورا نتونسته بازی رو جلو ببره یکم مسخره هستش:D مگه اولین بازی و اولین تجربه کارگردانی نومورا بوده که نتونسته باشه مدیریت کنه؟:D مشکل از جای دیگست:D

ورسوس رو میشه فراموش کرد با دو نوع طرز فکر:D
1-اینکه نومورا تا می تونه شخصیت فوق خفن می تونه خلق بکنه:D

2-و اینکه دلتو کامل بسپاری به xv تاباتا:D و قبول کنی یه چیز هایی داره که باید تو عمقش بری:D نیمه پر لیوان رو ببین:D
مثلا با اینکه دیگه نمیشه سوییچ کرد ولی همین که میشه کل شخصیت های بازی رو هنگام مبارزه ببینی خودش عالی هستش(نمی گم خیلی از بازی ها میای شخصیت هارو انتخاب می کنی و با همونا میری جلو بد هستشا:D اصلا ایراد گرفتن به همچین چیزی ایراد داره:D) ولی وقتی که تو همین xv همه رو می بینی دیگه لازم نیست برای شناختن شخصیت طرف یه CG پخش بشه یا کات سین تو همون مبارزه به شخصیت پی می بره ادم:D
گلادیو ای خودش اول از همه میره جلو و می خواد خودش پیش قدم باشه که اگه اتفاقی قراره بیوفته اول برای خودش بیوفته تا جون ناکتیس به خطر نیوفته
یا پرومپتو ای که چون در کودکی دوست ناکتیس بوده و یجورای ناکتیس هواشو داشته با اینکه از هنر های رزمی چیزی نمی دونه ولی باز سعی خودشو می کنه
یا اگنس که یجورایی مشاور و دست راست اینده ناکتیس هستش و همیشه کنار ناکتیس مبارزه می کنه تا اگه براش اتفاقی افتاد سریع کمکش کنه:D

اگه واقعا هدف تیم سازنده این بوده که قابلیت سویچ رو از بازی حذف کردن من بهشون احترامم می زارم:D

با اینکه سیستم گیمپلی مثل ورسوس هستش ولی من میگم اگه می تونن٬ همون کنترل سه شخصیت رو بزارن بمونه و بقیه کسایی هم که تو پارتی هستند رو بتونیم هنگام مبارزه همه رو ببینیم:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر میکردم تا الان یکی خبرش رو گذاشته باشه ولی خب مثل اینکه شما هم مثل من ازش بی خبر بودید :D SE گفته قراره بازی به صورت یه سری چند بخشی (Multi Part Series) باشه و مثلا FF VII Remake 1، FF VII Remake 2 و... داشته باشیم و هر کدوم به صورت جدا عرضه بشن. حالا اینکه چطوری میخوان اینکار رو بکنند و اینکه دقیقا بازی به چند بخش تقسیم شده مشخص نیست.

LOS ANGELES (Dec. 6, 2015) - During this past weekend’s PlayStation Experience in San Francisco, SQUARE ENIX® debuted a new trailer for FINAL FANTASY® VII REMAKE, the full remake of the award-winning role-playing game, FINAL FANTASY VII. The new trailer features the first CG scenes as well as gameplay footage. FINAL FANTASY VII REMAKE will be told across a multi-part series, with each entry providing its own unique experience.

YIxzC.png

Final Fantasy VII Remake is a multi-part series - NeoGAF

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فکر میکردم تا الان یکی خبرش رو گذاشته باشه ولی خب مثل اینکه شما هم مثل من ازش بی خبر بودید :D SE گفته قراره بازی به صورت یه سری چند بخشی (Multi Part Series) باشه و مثلا FF VII Remake 1، FF VII Remake 2 و... داشته باشیم و هر کدوم به صورت جدا عرضه بشن. حالا اینکه چطوری میخوان اینکار رو بکنند و اینکه دقیقا بازی به چند بخش تقسیم شده مشخص نیست.

YIxzC.png

Final Fantasy VII Remake is a multi-part series - NeoGAF

همونطور که حدس میزدم مثل نسخه ی اصلی بازی که 3 تا دیسک بود ، اینم همونجوریه :D طبیعیه وقتی اون 3 تا دیسک ریمیک میشن و حجمشون چند برابر میشه توی 1 بلوری جا نشن :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
درواقع میشه گفت اولین بازی چند بلوری تاریخ :d

- - -ویرایش - - -

فقط امیدوارم بهونه الکی نباشه و لااقل واقعا به خاطر عظمت بازی باشه. بعد اختلاف ریلیز اینا باهم زیاد نباشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر