Final Fantasy VII : Crisis Core

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام من تو فينال فانتزي اونجايي رسيدم كه يك گاو صندوق رمز مي خواد چيكار بايد بكنم.؟:confused:
رمز این گاو صندوق در هر psp متفا,ته. یهنی برای هر کسی اختصاصیه. این هم روش بدست اوردنش.
ببین توی کل این عمارت 4 تا در هستند که قفلند و از راه کلید میشه توی خونه رو نگاه کرد. 2 تا طبقه پایین و 2 تا هم طبقه بالا.
عدد 1 : تعداد کتاب هایی که بیرون قفسه کتابخانه ها هستند.اتاق بالا سمت راست
عدد 2 :تعداد اشباح اتاق پایین سمت راست ( بعضی از انها زود نا پدید میشوند. سریع بشمار)
عدد 3 : تعداد سیب های بانورا در اتاق بالا سمت چپ
عدد 4 :تعداد صندلی های اتاق پایین سمت چپ

Good Luck To You

copol

کاربر سایت
Jun 7, 2008
5
سلام ممنون از كمكت اتاق هارو چك كردم تعداد انها رو شمردم اما هر چي مي زنم قبول نمي كنه . عددا به
ترتيب اينهاست: كتاب:4 اشباح:8 سيب:3 صندلي:5
اما نميشه چرا؟؟:confused::confused:

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
کسی در مورد اون Boss که اخر Mission ها میاد اطلاعاتی داره؟ چطور میشه شکستش داد؟
يه جايي شنیدم که میگفتن اول باید ازش Steal کنی. با هر بار Steal کردنش 99 تا Phonix Down بهت ميده. و بعد بزاری تورو بکشه تا برگردی Phonix Down ها رو بفروشی. تا میتونی باید این کار و انجام بدی و پول جمع اوری کنی. بعد Item هایی رو گیر بیاری که با Fusion کردنشون یه چیز مهمی به دست میاد که با استفاده از اون میتونی اون Boss رو شکست بدی. اگر کسی بیشتر میدونه توضیح بده.
با سپاس

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام ممنون از كمكت اتاق هارو چك كردم تعداد انها رو شمردم اما هر چي مي زنم قبول نمي كنه . عددا به
ترتيب اينهاست: كتاب:4 اشباح:8 سيب:3 صندلي:5
اما نميشه چرا؟؟:confused::confused:
حتما یه جایی اشتباه کردی.
اشباح رو درست بشمار.
کتابها رو که نگاه میکنی ممکنه یه کتاب روی یه 4 پایه کوچیک باشه.
ممکنه بعضی سیب ها پشت گلدون یا چیز دیگه ای باشند که درست دیده نشند.
در کل روشش همینه و مطمئن باش یه جایی اشتباه کردی.:biggrin1:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
کسی در مورد اون Boss که اخر Mission ها میاد اطلاعاتی داره؟ چطور میشه شکستش داد؟
يه جايي شنیدم که میگفتن اول باید ازش Steal کنی. با هر بار Steal کردنش 99 تا Phonix Down بهت ميده. و بعد بزاری تورو بکشه تا برگردی Pheonix Down ها رو بفروشی. تا میتونی باید این کار و انجام بدی و پول جمع اوری کنی. بعد Item هایی رو گیر بیاری که با Fusion کردنشون یه چیز مهمی به دست میاد که با استفاده از اون میتونی اون Boss رو شکست بدی. اگر کسی بیشتر میدونه توضیح بده.
با سپاس

منظورت Minerva ست با هر بار Steal از اون بهت 99 تا Pheonix down ميده كه براي پول مي توني بفروشي (ميشه گفت پول نامحدود) و يا تو Fusion آيتم هاي خوب يا با Stat بالا بگيري مثلا تركيب Libra با stat +5% HP با 99 Pheonix down ميشه Libra با 999%+ HP
همين نه اينكه چيز مهمي بده بايد خودت اونو شكست بدي
در ضمن اين Minevra عزيز 10,000,000 HP داره;)
براي كشتنش بودن lvl +70 توصيه ميشه Genji armor و مهارت Costly Punch هم لازمه

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
از راهنمایی شما ممنون جناب m_g_s.
یه چیز دیگه. من در حالی به Minerva رسیدم که %89 ازmission ها رو تمام کرده بودم. همه جا میگن باید صد در صد تموم کنی که بهش برسی.
اما mission های دیگه باز نیست که من بتونم برم انجامش بدم. فکر کنم در حین بازی باید با اشخاصی صحبت میکردم و از اونا mission دریافت کنم برای انجام دادن.
به هر حال من اخر بازی هستم و فکر کنم دیگه دیر شده. باید بذارم برای دفعه بعد.

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
اینطور که مشخصه اوضاع ما بدتر از این حرف هاست.
الان که میگردم میبینم نه Genji armor دارم و نه Costly Punch.
مثل اینکه توی اون mission ها که نرفتم باید باشن که راه برگشتی وجود نداره.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اینطور که مشخصه اوضاع ما بدتر از این حرف هاست.
الان که میگردم میبینم نه Genji armor دارم و نه Costly Punch.
مثل اینکه توی اون mission ها که نرفتم باید باشن که راه برگشتی وجود نداره.

ْخب نداشتن اونا زياد مهم نيست چون راه هاي ديگه ايم براي شكستش داريم
Genji Armor فقط براي قابليت Break HP Limit لازم بود اين آيتم توي يك صندوقچه در يكي از Mission هاست فقط نپرس كدوم:biggrin1:
حالا مهم نيست چون آيتم Adaman Bangle هم اين قابليتو داره گرفتنش هم اجتناب ناپذيره چون Reward يكي از Mission هاست.
‍Materia ه Costly Punch با تركيب چند تا Materia بدست مياد كه بازم مهم نيست
چيزي كه تو پستي قبلي از قلم انداختم Genji Glove ه اينو بايد 100% داشته باشي كه بهت Break Damage Limit بده بدون BDL امكان نداره بتوني شكستش بدي
BDL حداكثر خسارتي كه ميتوني وارد كني رو از 9999 به 99999 تغيير ميده و BHL حداكثر HP يت از 9999 به 99999

copol

کاربر سایت
Jun 7, 2008
5
سلام ديدي چي شد به هزار بدبختي رمز زدم رسيدم به اونجا كه بايد جنسيسو بكشم بعد از 30 دقيقه كلنجار مي كشمش بعد كه ميره تو دمو صفحه سبز مي شه بازيمم قطع مي شه
چيكار كنم به نظر تو بازي خرابه ؟؟؟؟؟:(:((
الانم غمگينم اساسي:((:(

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
کلا تو تمام بازیها ست لباس Genji خیلی خیلی قویه
من یادم میاد تو فینال فانتزی تاکتیک چند ساعت وقت صرف کردم که از یکی از رئیس ها بدزدمش
امکان دزدیده شدنشون میزد 1٪
دهنمون صاف شد تا همش رو دزدیدم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام ديدي چي شد به هزار بدبختي رمز زدم رسيدم به اونجا كه بايد جنسيسو بكشم بعد از 30 دقيقه كلنجار مي كشمش بعد كه ميره تو دمو صفحه سبز مي شه بازيمم قطع مي شه
چيكار كنم به نظر تو بازي خرابه ؟؟؟؟؟:(:((
الانم غمگينم اساسي:((:(
اینطور که شما میگی حتما بازیت خرابه. متاسفم:(. کل حال بازی به دموی اخرشه .حتما از هر جا شده یکی گیر بیار. اگه هم اینترنت پر سرعت داری که توی سایت You Tube میتونی ببینی.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر