Final Fantasy VII : Crisis Core

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
يگانه و اين كارا؟!؟!؟!؟ جواب سوال نميده بازي عوض كنه؟!
بابا اين جاهاي سوسولي بازي عوض نميكنن.
قدیما که میکرد
من یه UMD بازی locoroco داشتم.بردم پیشش 10 بهش دادم و GTA:liberty city گرفتم.

پ.ن:برای منحرف نشدن تاپیک بهتره باقی بحث رو جای دیگه ادامه بدیم.;)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام خدمت همه بر و بچ
به سلامتی ترجمه کامل بازی اصلی فاینال 7 و drige of cerberus و advent children و crisis core رو تموم کردم و به زودی روی سایت قرار میدم. فقط یه کم صفحاتش زیاده و تایپش طول میکشه.ولی خداییش اخر داستانه.
امیدوارم با این کار یه مجموعه کامل از داستان پر پیچ و خم فاینال 7 به شما عزیزان ارایه کنم. بزودی برمیگردم........

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
سلام خدمت همه بر و بچ
به سلامتی ترجمه کامل بازی اصلی فاینال 7 و drige of cerberus و advent children و crisis core رو تموم کردم و به زودی روی سایت قرار میدم. فقط یه کم صفحاتش زیاده و تایپش طول میکشه.ولی خداییش اخر داستانه.
امیدوارم با این کار یه مجموعه کامل از داستان پر پیچ و خم فاینال 7 به شما عزیزان ارایه کنم. بزودی برمیگردم........
gene میدونیم کارت حرف نداره.
یک بار نوشتن داستان به صورت زمانی با کلود جون شد. اگر دیدیش زیاد جالب از آب در نیومد. پس انشا ا... داستان که نوشتی بصورت جدا برای هر بازی باشه. یعنی همون ترتیب داستانی هر بازی و نه به ترتیب زمانی اتفاقات دنیای ffvii .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
gene میدونیم کارت حرف نداره.
یک بار نوشتن داستان به صورت زمانی با کلود جون شد. اگر دیدیش زیاد جالب از آب در نیومد. پس انشا ا... داستان که نوشتی بصورت جدا برای هر بازی باشه. یعنی همون ترتیب داستانی هر بازی و نه به ترتیب زمانی اتفاقات دنیای ffvii .
سلام
بله همینطوره که شما میگی. داستانها جدا از هم هستند و در مواقع لازم نیز یاد اوری میشه که مثلا فلان اتفاق در چه زمانی رخ میده. ترتیب کلی زمانی هم به صورت زیر هست.
1 before crisis (یه بازی موبایل که فقط توی ژاپن عرضه شد)
2 crisis core
3 ff 7 orginal
4 advent children
5 drige of cerberus

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
فقط میتونم بگم فوق العاده است بهترین بازی که بر روی کنسول PSP بازی کردم همین بازی است واقعا بازی کردن این نسخه با این داستان فوق العاده در کنار طراحی و گرافیک زیبا بهمراه دوبله و صداگذاری عالی.

دلم میسوزه برای کسانی که FFVII را بازی نکردن و یا حتی این نسخه بازی را از دست میدن!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ببخشید یک مدتی بود به این تایپیک سر نزده بودم ! میخاستم بدونم برای اخر سر نسخه انگلیسی این بازی اومد یا نه !!!!!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
ببخشید یک مدتی بود به این تایپیک سر نزده بودم ! میخاستم بدونم برای اخر سر نسخه انگلیسی این بازی اومد یا نه !!!!!

سلام ...
حامد خیلی وقته ... بدو بگیر که شاهکاره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
میگم من میخوام یه کاری بکنم فقط بهم نخندید ها ... !
میخوام براساس FF VII : CC مدل کنسول PSP خودم را انتخاب کنم.نسخه انگلیسی این بازی با PSP Fat سازگارتر است یا اسلیم ؟ یک چیزایی در مورد فریمور شنیدم ولی سر در نیاوردم حقیقتش.برای اجرای این بازی فریمور کنسول باید چند باشد.
در ضمن میخوام فریمور ، مشکلی برای اجرا کردن نسخه PSone فاینال فانتزی 9 که دارم ایجاد نکند.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
میگم من میخوام یه کاری بکنم فقط بهم نخندید ها ... !
میخوام براساس FF VII : CC مدل کنسول PSP خودم را انتخاب کنم.نسخه انگلیسی این بازی با PSP Fat سازگارتر است یا اسلیم ؟
سلام ...
هیچ فرقی نداره اما نظر من در کل این هست که با فت بیشتر حال میکنم و از اسلیم هم کلا بدم میاد نمیدونم چرا در همه کنسول ها همینطوری هستم اما واقعا در مدل psp از اسلیم بدم میاد.

یک چیزایی در مورد فریمور شنیدم ولی سر در نیاوردم حقیقتش.برای اجرای این بازی فریمور کنسول باید چند باشد.
در ضمن میخوام فریمور ، مشکلی برای اجرا کردن نسخه PSone فاینال فانتزی 9 که دارم ایجاد نکند.

دستگاه من 3.71M33 هست و با crisis core مشکلی نداره درضمن FF9 هم بازی کردم کوچکترین مشکلی نداشت.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
cure رو چه جوري ميشه زياد كرد . آخه من الان جايي هستم كه با دو بار cure زدنم تموم ميشه و ديگه جونمم تموم ميشه و ميميرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر