Final Fantasy Versus XIII در TGS 2011 نمایش داده نمیشود

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Nomura کارگردان سری بازیهای final fantasy در طی مصاحبه ای اعلام کرد Final Fantasy Versus XIII در توکیو گیم شو امسال نمایشی نخواهد داشت.

20110809ffversusxiii.jpg

بر طبق گزارش های سایت منبع Andriasang، در طی مصاحبه با یکی از سازنده گان بازی او ذکر کرد که : در حال برسی بر روی زمان نمایش بازی هستیم ولی به طور قطع در TGS امسال این بازی نمایش داده نخواهد شد.

شرکت Square Enix همیشه در زمان نمایش این بازی فریبنده بوده؛ولی همچنین نمایش های کوچکی از این بازی داشته است به هر حال هنوز امیدی برای نمایش این بازی در ماه سبتانمر را داریم و ما در حال رسیدگی به این هستیم که نمایشی از بازی خواهیم دید یا نه

این بازی برای ps3 و شایدxbox360 منتشر میشود ولی زمان ان ؟ شاید روزی............
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kasra-M

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
خیلی دوست دارم برم تو SE ببینم دارن چی کار میکنن نمیدونم اصولا ساعت کاری 8 ساعت هست در همه جای دنیا اینا فکر کنم روزی یک ساعت میان و یه کد 01 میدن پا میشن میرن :|

هابل اینقدر طول نکشید ساختش . FF type 0 دموش اومد این هنوز داره میناله .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,221
نام
ماکان
خوب اگه شوخی نمیکنی کاملا اشتباه میکنی. چون نزدیک 1 ماه پیش بود فکر کنم فامیتسو با تتسویا نومورا مصاحبه داشت و یه مقاله از Versus نوشتن. نومورا به فامیتسو بازی رو کامل نشون داده بود، در مورد CG و صحنه های نمایشیش هم کلی صحبت کرده بود که البته دقیقا مشخص نشد مطلبه چی بود!

اینکه بازی قرار نیست با FFXIII-2 نمایش داده بشه هم صحبت خود نومورا هست.

زمان FFXIII که بازی اصلا به مرحله نمایش نرسیده بود چون تیم سازنده بازی به تیم FFXIII پیوسته بودن. بعد هم بعد از انتشار FFXIII پروژه یه دور ریدیزاین شد و باز تاخیر درش افتاد. بعد به علت سیاست های SE این FFXIII-2 علم شد و قرار بر این شد که زودتر از Versus منتشر بشه و یه FF دیگه توی این نسل بیاد. اینجوری Versus باز تاخیر خورد. ضمن اینکه احتمالا مالتی هم شده و دارن روی نسخه 360 کار میکنن.

در ضمن با توجه به اینکه SE نمایشگاه های بزرگ غرب یعنی E3 و GC رو به بازی های غربیش و منحصرن FFXIII-2 اختصاص داده برای نمایش بازی های ژاپنیش فقط TGS میمونه که انم Versus درش هیچ وقت نمایشی نداشته و همیشه توی SE Jump Fetsa و ایونت های خصوصی SE نمایش داره. در هر صورت این بازی به دلیل سیاست های گند SE خیلی خورده تو سرش و تاخیر درش بیش از اندازه افتاده اما کنسل نشده که هیچ اتفاقا خیلی هم روند تولیدش خوب پیش میره. اگه بازی ماله یه شرکت دیگه بود تا به حال صد تا تریلر و اسکرین شات ازش منتشر شده بود!

اگه ان چکیده ای که از مقاله فامیتسو منتشر شد رو بخونید میبینید که فامیتسو از کیفیت بازی و صحنه های نمایشی RT اش خیلی تعریف کرده.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من قبلا خیلی دنبال اخبار ورسوس بودم ولی الان دیگه زیاد برام مهم نیست . هر وقت اومد بازیش می کنم ولی دیگه انتظارشو نمی کشم چون می دونم اون قدر انتظارم از بازی بالا رفته که هیچی نمی تونه راضیم کنه . به نظر سیاست های SE در نهایت موجب هایپ که نشده هیچ بلکه فقط رو اعصاب طرفدارانش هست . کاش اصلا بازی رو در این نسل معرفی نمی کردن تا بازی به یه حدی برسه .این کار موجب می شه که توقع ها از بازی بسیار بالا باشه . همان طور که از آلن ویک و جی تی بود ، مردم دیگه به هیچی راضی نمی شن حالا هر چقدر هم که خوب باشه بازی ، کوچک ترین ایراد هایی شدیدا به چشم میاد .

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
این بازی هم از چند سال قبل مونده و گرنه تواین چندسال اسکوئر کارش به جایی رسیده که باید بازی استراتژی بده بیرون
اگر همون eidos رو هم نمیخرید حتما ورشکست میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر