Final Fantasy Versus XIII در TGS 2011 نمایش داده نمیشود

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Nomura کارگردان سری بازیهای final fantasy در طی مصاحبه ای اعلام کرد Final Fantasy Versus XIII در توکیو گیم شو امسال نمایشی نخواهد داشت.

20110809ffversusxiii.jpg

بر طبق گزارش های سایت منبع Andriasang، در طی مصاحبه با یکی از سازنده گان بازی او ذکر کرد که : در حال برسی بر روی زمان نمایش بازی هستیم ولی به طور قطع در TGS امسال این بازی نمایش داده نخواهد شد.

شرکت Square Enix همیشه در زمان نمایش این بازی فریبنده بوده؛ولی همچنین نمایش های کوچکی از این بازی داشته است به هر حال هنوز امیدی برای نمایش این بازی در ماه سبتانمر را داریم و ما در حال رسیدگی به این هستیم که نمایشی از بازی خواهیم دید یا نه

این بازی برای ps3 و شایدxbox360 منتشر میشود ولی زمان ان ؟ شاید روزی............
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kasra-M

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
چه جالب VG247 گفته Possibly Xbox360 یعنی اگه این بازی برا این کنسول بیاد من رسما کار و زندگیم رو ول میکنم ( هنوز اثرات 116 ساعت FFXIII تموم نشده ) امیدوارم این بازی که این همه سال تو ساخت بوده یک VII دیگه واسه ما درست کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Nomura یکی از صدا پیشه گزاران شرکت Square Enix

مرسی ، ولی این صدا پیشه گزاران دیگه چه صیغه ای هست !؟ بعد اینکه Tetsuya Nomura کارگردان و طراح شخصیت و دیگر موارد هستش اینی که شما نوشتی والا همچین چیزی من از ایشون ندیدم ؛ صدا پیشه گزاران دقیقا چی هست ؟
چون تو سوابق کاری و رشته که فارغ التحصیل شده هم این چیز نیست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مرسی ، ولی این صدا پیشه گزاران دیگه چه صیغه ای هست !؟ بعد اینکه Tetsuya Nomura کارگردان و طراح شخصیت و دیگر موارد هستش اینی که شما نوشتی والا همچین چیزی من از ایشون ندیدم ؛ صدا پیشه گزاران دقیقا چی هست ؟
چون تو سوابق کاری و رشته که فارغ التحصیل شده هم این چیز نیست
درسته فرهاد جان اشتباه لپی بود تو ترجمه:dچه کنیم روزه ایم خون به مغز نمیرسه

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
از بس تو کف این بازی موندم که حد نداره! پس کی بلاخره یه چیزی نشون میدن؟؟؟ نسل تموم شد و خبری از این بازی و TLG نشد!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خوب خبر اپدیت شد . طبق خبر بازیهای
Kingdom Hearts: Dream Drop Distance, Theatrhtrhm: Final Fantasy, Final Fantasy XIII-2 و Final Fantasy Type-0 تو همایش TGS حضور دارند .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اینها رسما ملت اسگول خودشون کردند. 6 سال از معرفی بازی می گذره هنوز که هنوز یک نمایش پابلیک از بازی نداشتند ملت ببنند گیم پلیش چی هست.

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
خوب این چیرا که دیگه عادی شده، Square این سیاست کثیفشو کی میخواد بذاره کنار خدا میدونه:|
حیف که Nomura عزیز که براش احترام زیادی قائلم پشت این بازیه وگرنه . . .:|

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
خیلی زحمت کشیدن!:|یعنی چی نمایشی نخواهد داشت؟!
ناسلامتی تو ژاپن نمایشگاه!ما از بازی خوشمون نمیاد ولی حداقل انیمشیناش که باحاله!:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
آخر هم بی سر و صدا کنسلش میکنن، حالا ببین کی گفتم :biggrin1:
دقیقآ منم فکر میکنم آخرش کنسل میشه ! :D بعد از عمری خواستیم یه بازی توی دنیای FF انجام بدیم که اونم رسمآ ترکونده ! هر سال این موقع میگن توی TGS برنامه نداریم و دوباره سال بعد میرسه و میگن خبری نیست و ...

• Like
Reactions: Kavigne

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
فک میکنم مث FF XII :-& که آخر عمر PS2 اومد ، اینم همینطور باشه
اگه در حد و اندازه های اون باشه که واسه من خیلی عالیه :D از معدود JRPG هایی بود که توانستم باهاش رابطه برقرار کنم :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اگه در حد و اندازه های اون باشه که واسه من خیلی عالیه :D از معدود JRPG هایی بود که توانستم باهاش رابطه برقرار کنم :D

ناسلامتی قراره خاطرات روزهای خوش FF VII رو زنده کنه :x :D اگه قرار باشه مث FF XII باشه که هیچی دیگه :| البته در حماقت اسکوئر شکی نیست :D ولی این بار بنظر میرسه قضیه فرق کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر