Final Fantasy News

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
راجع به شخصيت پرينس:

خود نومورا گفته بو كه با كلود و اسكوال بازي كرده .(دقيقا گفته بود آسو بوگا اوروا كلادو & اسكوال)

در مورد شخصيتش هم گفته بود از ان كسايي هست كه با هيچ كس دوستي نداره و هر كسي كه سر راهش قرار بگيره دو راه داره!!(يعني يا بره كنار يا بميره!!!)

خشونت بالايي هم داره كه به خاطر گزشته و مسئوليتش هستش.

اخه پرينس آخرين بازمانده يك خوانواده سلطنتي هست كه وظيفه نگهباني از كريستال ها رو داره.

خود نومورا گفته تنها دليلي كه باعث مي شه كه پرينس با اين جوان ها باشه (منظور كاركتر هايي هست كه در تريلر نشون داده شده) هدفي مشترك بين آنها هستش.

من سال ها بود كه منتظر يك همچين بازي از سوي SE بودم كه نومورا اين كارو كرد!!

حميد ان 6 پروژه 2 تاش مونده ديگه! يعني 3 تاش كه هيچي! چهارمي هم كه FFHXIII MMO هست كه خود SE نميسازه! پس ميمونه 2 تا.

من خودم از منابع معتبري شنيده بودم كه يك CG Movie هم جزو اين پروژه ها هستش.ولي در مجموع اين پروژه ها نبايد خز باشه.

با توجه به اينكه اين پروژه ها در زمان عمر PS3 منتشر ميشن هيچ دليلي وجود نداره كه هر 6 تاشون باهم منتشر بشن.ممكن هست طرح هاي ساخت آنها ريخته شده باشه و بعد از انتشار پروژه هاي اصلي يعني FFXIII 7 FFVsXIII ، اسكوئر انيكس مشغول به ساخت آنها بشه.پس هيچ دليلي وجود نداره كه انها پروژه هاي بزرگي نباشند.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
نژاد های final fantasy xiii:

FARSI ها:
1. فارسی ها کسانی هستند که وقتی که دیدند دنیای pluse دیگه براشون امن نیست تصمیم به گرفتند cocoon شناور درآسمان رو با انرژی crystal ها بسازند.
2.cocoonشهر مدینه فاضله علم تلقی می شه و بسیار ایمن چون هر روزه باید باpulse ها بجنگه.درpluse بزرگ هر جور جانوری که تصور کنید وجود داره.
3. دولت فارسی ها هرکس رو که با دنیای pulse ارتباط داشته باشه دستگیر و به همون pulse می فرستند.
4. آیا SQUARE ENIXمی خواد با کلمه فارسی شیطنت کنه.

LUSI ها:
1..فارسی ها نژادی برترند و لوسی ها رو به بردگی برای crystalها که با این وصف نقش خدا رو دارند می گیرند.
2.لایتنگ یعنی کارکتر اصلی این فینال هم یک طغیان گر بزرگ لوسی ست و کاملا بر ضد فارسی ها.
زیر شهر شناور کوکان رو بر دنیای پالس
16jhd91.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نژاد های final fantasy xiii:

FARSI ها:
1. فارسی ها کسانی هستند که وقتی که دیدند دنیای pluse دیگه براشون امن نیست تصمیم به گرفتند cocoon شناور درآسمان رو با انرژی crystal ها بسازند.
2.cocoonشهر مدینه فاضله علم تلقی می شه و بسیار ایمن چون هر روزه باید باpulse ها بجنگه.درpluse بزرگ هر جور جانوری که تصور کنید وجود داره.
3. دولت فارسی ها هرکس رو که با دنیای pulse ارتباط داشته باشه دستگیر و به همون pulse می فرستند.
4. آیا SQUARE ENIXمی خواد با کلمه فارسی شیطنت کنه.

LUSI ها:
1..فارسی ها نژادی برترند و لوسی ها رو به بردگی برای crystalها که با این وصف نقش خدا رو دارند می گیرند.
2.لایتنگ یعنی کارکتر اصلی این فینال هم یک طغیان گر بزرگ لوسی ست و کاملا بر ضد فارسی ها.
زیر شهر شناور کوکان رو بر دنیای پالس
16jhd91.jpg
حمید این نمیتونه ربطی به ایران داشته باشه.اخه غیر ایرانی ها به ایران Fars نمیگن که! می گن Persian ها!!!

من خودم شنیده بودم که از فرهنگ ایران هم استفاده شده ولی اگه اینجوری باشه همون بهتر که استفاده نشه!!

امروز یک مطلب خیلی جالب از FFVII AC BRC خوندم که خیلی جالب بود گفتم به شما ها هم بگم!

Render کردن هر فریم از این انیمیشن 6 هزار دقیقه طول کشیده!!! هر ثانیه 24 فریم هست.کل این انیمیشن به حساب زمان قبلی 100 دقیقه هستش.اگر قرار بود این انیمشن رو یک کامپیوتر رندر کنه احتمالا این انیمشن در زمان حیات ما منتشر نمیشد!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوب داریم کم کم به SE Party نزدیک میشیم....

SE برای بازی های این همایش یک کد در نظر گرفته!!!

این کد "DK Σ 3713" هستش....

این کد ها میتونه معرف بازی های زیر باشه:

D - Dragon Quest, Dissidia
K - Kingdom Hearts
Σ - Sigma Harmonics
3 - Kingdom Hearts 3, The 3rd Birthday
7 - Final Fantasy 7 (Advent Children Complete)
13 - Final Fantasy 13

مثل اینکه قراره بلاخره یک خبر هایی از FFVII AC BRC بشه....

در ضمن طبق اظهارات تورییاما در E3 امسال این احتمال وجود داره که یک Demo از FFXIII وجود داشته باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان تو کل فروم ها شایعه شده که امسال تو E3 قراره یک دمو از FFXIII وجود داشته باشه....

سایت ff-xiii.net هم خبر رو تایید کرده.

FFAgitoXIII هم رسما اعلام شد کنسل نشده....

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
وستان تو کل فروم ها شایعه شده که امسال تو E3 قراره یک دمو از FFXIII وجود داشته باشه....

زیاد دور از انتظار نیست تقریبا از 2 ساله که نه اطلاعات رسمی و کامل و نه تریلر جدیدی ازش نیومده

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
زیاد دور از انتظار نیست تقریبا از 2 ساله که نه اطلاعات رسمی و کامل و نه تریلر جدیدی ازش نیومده

دوستان تو کل فروم ها شایعه شده که امسال تو E3 قراره یک دمو از FFXIII وجود داشته باشه....

چی؟؟؟؟
بر عکس خبر رسمی از خود SE دارم که می گه در e3 هیچ خبری نمیشه! :

FF XIII: Sad news!
It is well Square Enix which has just broken all these illusions, with an advertisement one cannot more explicit: “We did not envisage any playable demo or even any demonstration of the project Final Fantasy XIII with the future living room of E3”.

در مورد agito یوچی وادا گفته بود(در ضمن اصلا حرف های این ریس مشکل داره به عنوان خبر ندین!) که به علت ضرر3بیلیونی se دیگه بازی واسه موبایل نمی زنن. این حرف به بعد از agito مکوله و روی بازی های فعلی پا نمی زاره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تتسویا نومورا در مصاحبه اخیرش با فامیتسو (که منم اسکن هاش رو خوندم) گفته بود که کار بر روی Versus متوقف شده و سازندگان Versus به کمک تیم طراحی FFXIII رفتن!! خوب این اصلا سورپرایز خوبی نبود و در واقع خیلی بد بود! چون خیلی ها منتظر این بازی هستند و تاخیر در انتشار این بازی مساوی با :evil: هستش.

خوشبختانه در تماسی که با SE گرفته شده این خبر به طور کلی رد شده و گفته شده که منظور نومورا این بوده که تیم طراحی Versus در اوقات بیکاریشون به کمک تیم دیگه میرن!!!

اخه مگه میشه سازندگان یک بازی با این عظمت و بزرگی و رسیدن به زمان انتشار وعده داده شده, وقت بیکاری داشته باشن؟
مگه نومورا دیوونس دروغ بگه؟

قضیه مشکوک هست و بیشتر بوی ماست مالی میده...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تسویا نومورا در مصاحبه اخیرش با فامیتسو (که منم اسکن هاش رو خوندم) گفته بود که کار بر روی Versus متوقف شده و سازندگان Versus به کمک تیم طراحی FFXIII رفتن!! خوب این اصلا سورپرایز خوبی نبود و در واقع خیلی بد بود! چون خیلی ها منتظر این بازی هستند و تاخیر در انتشار این بازی مساوی با :evil: هستش.

خوشبختانه در تماسی که با SE گرفته شده این خبر به طور کلی رد شده و گفته شده که منظور نومورا این بوده که تیم طراحی Versus در اوقات بیکاریشون به کمک تیم دیگه میرن!!!

اخه مگه میشه سازندگان یک بازی با این عظمت و بزرگی و رسیدن به زمان انتشار وعده داده شده, وقت بیکاری داشته باشن؟
مگه نومورا دیوونس دروغ بگه؟

قضیه مشکوک هست و بیشتر بوی ماست مالی میده...
اتفاقا بیشتر منتظر XIII هستن تا Versus .همون بهتر که برای مدتی تعطیل بشه و تمامی تمرکزشون روی نسخه اصلی بکنن;)

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
نميشه بگي كودوم اصليه رابطشون مثل ffvii وffvii dirge of cerberuse كه نيست هر كدوم يك چيزي اند جدا ولي اگه قراره تاخير توو ورسوس بيوفته:evil:
نمي دونم چرا ولي من احساس ميكنم كه versusقشنگ تر باشه. به هر حال همين شخصيت خشن خيلي خوب جا براي خودش باز كرده.:love:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نميشه بگي كودوم اصليه رابطشون مثل ffvii وffvii dirge of cerberuse كه نيست هر كدوم يك چيزي اند جدا ولي اگه قراره تاخير توو ورسوس بيوفته:evil:
نمي دونم چرا ولي من احساس ميكنم كه versusقشنگ تر باشه. به هر حال همين شخصيت خشن خيلي خوب جا براي خودش باز كرده.:love:
اتفاقن این دو بازی دقیقا به هم مربوط هستند و داستان هر دو بازی در یک مکان اتفاق میفته و محوریت هر جفتشون FNC هستش.(همون کریستال ها)

ولی خوب به خاطر اینکه Versus اکشن هست و طراحی کارکتر Prince هم بی نظیر , خیلی از دوستان که به سبک JRPG علاقه ندارند بیشتر منتظر Versus هستند تا XIII ;)

دوستان این عکس جدید از یک کارکتر جدید در بازی Versus هست که رنگ چشم هاش شبیه خود پرینس هست و بهش میخوره بابای پرینس و رئیس کل شهر باشه.(البته قبلا اعلام شده بود که پرینس اخرین بازماندی یک خانوادی سلطنتی هست ولی ....)

Unknown Man

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
با توجه به اینکه FF های مربوط به PS3 فقط شامل XIII , Versus نمیشن و به زمان انتشار این دو بازی نزدیک میشیم برای این دو بازی تاپیک جداگانه و سوایی زده شده و از این به بعد در این تاپیک فقط اخبار کلی و مربوط به FNC در این تاپیک قرار می گیرد.

اریا جان شما هم لطف کن و اسم تاپیک رو به همونی که گفتم تغییر بده.
مچکرم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
در جدید ترین مصاحبه تتسویا نومورا با مجله فامیتسو , تتسویا اعلام کرده که فعلا سخت مشغول کار بر روی FFVII AC BDC هست و هنوز Versus به وضعیت خوبی نرسیده....

این حرف به این معنی هست که دیگه از انتشار همزمان FFXIII با Versus خبری نیست!! و زمان انتشار Versus احتمالا به Q4 سال 2009 موکول میشه.

در ضمن اگه خبری از FFVII جدید هم باشه که دیگه هیچی!! (هر چند این بازی همین الان هم در حال ساخت هست!!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر