Final Fantasy News

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
در TGS پارسال نومورا قول معرفی یک عنوان جدید از FF برای PS3 رو داد که گفته می شد همه طرفداران FF رو به وجد میاره , ولی هیچ عنوانی معرفی نشد! تا اینکه یک آدم الافی گفت که این عنوان FF Melody XIII هست که ان هم تایید نشد و طبق معمول ما رفتیم تو خماری!!

حالا شایعه شده که ان عنوان FFDissidia ورژن PS3 هست که در صورت موفقیت FFD ان هم ساخته میشه!

برای پیدا کردن اطلاعات کافی از FFD هم به اینجا برید:

http://bazicenter.com/forums/showthread.php?p=373855#post373855

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
در مورد Final Fantasy Dissdia همه ميدانند كه براي PSP خواهد بود. عجب شايعه هايي پراكنده ميكنند. البته براي من كه هيچ فرقي نميكند كه بر روي كدام باشد. مهم ان است كه استيل بازي از FF بودن خارج نشود.:neutral:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب دوست عزیز کسی نگفت که برای PSP نیست!!!!!!

من گفتم شایعه شده در صورت موفق بودن بازی یک ورژن از بازی برای PS3 هم میاد!

اصلا شما یسر برو به ان لینکی که من دادم مشکل حل میشه...

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
خوب دوست عزیز کسی نگفت که برای PSP نیست!!!!!!

من گفتم شایعه شده در صورت موفق بودن بازی یک ورژن از بازی برای PS3 هم میاد!

اصلا شما یسر برو به ان لینکی که من دادم مشکل حل میشه...

جناب Cloud Strif مثل اينكه بنده در خواندن پست شما دقت نكرده بودم. از شما معضرت ميخواهم.
به ان لينك قبلا مراجعه كرده ام و پست مفيد شما را مطالعه كرده ام. بخاطر اطلاعاتي كه در اختيار همگان قرار ميدهيد تشكر ميكنم.
متاسفانه اينجا كمتر كسي با زبان ژاپني اشنايي دارد كه اخرين اخبار را در اختيار ديگران قرار دهد.
با تشكر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تریلر جدید FFAC Blu Ray Complete

یکی از عنوان هایی که تحت نام FFVII اماده منتشر شدن در سال 2008 می باشد ورژن Blu Ray فیلم فوق العاده FFVII Ac می باشد.FFVIIAC بهترین CG دنیا می باشد که توانسته لقب بهترین CG تاریخ را یدک بکشد و جایزه اسکار برای انمیشن ها را از آن خود کند.

FFVIIAC عنوان فوق العاده کاملی بود که FFVIIAC BDComplete امده تا آن را کامل تر کند! واقعا بغیر از تتسویا نومورا و تیمش چه کسی می تواند یک عنوان کامل را کامل تر کند؟

تا به امروز از این عنوان چیز خاصی نشان داده نشده و SE به یک تریلر کوتاه که نشان دهنده تفاوتهای بین فیلم اصلی و ورژن BD بود بسنده کرده.

امروز من یک تریلر جدید از این عنوان دیدم که تا چند وقت دیگه به دید عموم در میاد.با توجه به اینکه بر روی این عنوان FFVIIAC BDC On PS3 نوشته شده و سعی شده که به صورت یک عنوان برای PS3 نشان داده بشه , منم تصمیم گرفتم Review این تریلر رو در این تاپیک قرار بدم.

از روزی که وجود FFVIIAC BD تایید شد قول داده شد که فیلم جدید فقط ورژن HD فیلم اصلی نباشد و دارای صحنه های جدید نیز باشد.

تریلر جدید بیشتر نشان دهنده صحنه های جدید و باز نشان دادن تفاوت های بین دو نسخه می باشد.

در اپتدای تریلر طبق سنت SE برای نشان دادن تریلر های فیلم, صحنه هایی از شهر خراب شده میذگار نشان داده می شود.
از صحنه های جدیدی که در این تریلر نمایش داده می شود صحنه تعقیب و گریز Cloud و kadaj می باشد.

در اولین تریلری که برای اولین بار از FFVIIAC نمایش داده شد (که فیلم اصلی 180 درجه با ان فرق داشت!!) صحنه ورود Vincent به داستان رویایی بود.وینسنت بعد از یک پرش زیبا از روی درخت به زمین با کاداج مبارزه ای کوتاه می کرد و سپس کلود را از چنگ آنها نجات می داد.

در تریلر نشان داده شده چهره کلود خیلی زشت و قد کوتاه بود و مبارزات خالی و بی جزئیات بود که به خاهش طرفداران , این ایرادات در فیلم اصلی رفع شد و متاسفانه صحنه زیبای ورود وینسنت هم دست خوش تغییر شد.

ولی در فیلمر جدید دوباره این صحنه (صحنه ورود وینسنت) دوباره تغییر کرده و به حتی زیبا تر از اولین تریلر از آب در آمده است.

در آخر هم دوباره صحنه مبارزه کلود و سفیروث نشان داده میشود که قسمت آخرش تغییر کرده.(خود مبارزه به قدری عالی بود که احتیاجی به تغییر نداشت!!) فکر کنم همتون صحنه ای که سفیروث با شمشیرش کلود رو از زمین بلند میکنه رو دیده باشید.

از تغییرات که کل فیلم کرده اضافه شدن یک چیز به فیلم هست که واقعا باعث میشود بیننده ها انگشت به دهان بمانند.

در فیلم جدید بدن کارکتر ها بعد از خوردن یک ضربه کبود می شود!!! یا بدن و لباسشان در هنگام مبارزه کثیف می شود!!! واقعا جالبه!! تا به حال همچین چیزی در دنیای انیمیشن ها بی سابقه بوده است.

از صحنه هایی که این قابلیت جدید در آنها به نمایش در امد صحنه مبارزه بین تیفا و لوز بود که بعد ضربه ای که تیفا به لگد به لوز زد, صورت لوز کبود می شود!!

صحنه بعد هنگامی بود که کلود برای نجات کودکان به شهر فراموش شده میرود.بعد از اینکه کلود با موتورش جلوی پای کاداج میخوره زمین لباسش کامل گلی میشود!!

صحنه آخر هم مبارزه بین کلود و سفیروث بود که صورت کلود کامل کثیف شده بود!!

اگر چه FFVIIAC از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار داشت ولی دارای نقاط ضعفی هم بود.این نقاط ضعف ها چیزی نبود جز لبه های ناصاف و جلوه های ویژه آتش.

در فیلم جدید تمامی لبه ها شارپ هستند و شما در فیلم هیچ سطح لبه داری را نخواهید دید.
جلوه های نور هم قول داده شده که بهتر از قبل باشد.(در هیچ کدام از تریلر ها آتش وجود نداشت)

سیستم نورپردازی به کلی تغییر کرده و شما نورپردازی های حرفه ای تری را شاهد خواهید بود.

از سیستم های جالبی که من دیدم سیستم تغییر رنگ در مقابل نور بود!!
در یکی از صحنه ها کلود مقابل آفتاب قرار میگیره رنگ پوست روی شانه هاش به زیباییتغییر می کنه!!

در مجموع FFVIIAC یک فیلم کاملی بود که FFVIIAC BDC واقعا آن را کامل تر کرده است و شما میتونید از الان حساب ویژه ای را بر روی ان باز کنید آن را به لیست انتظار خود وارد کنید!!

پ.ن:بعد از نمایش دادن تریلر من حتما لینک دانلود یا لینک نمایش ان رو براتون میزارم.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
Final Fantasy VII یک نسخه دیگر

اول سوال اینه که بیشتر شایعات اخیر از کجاست؟
جواب: بدلیل فروش نجومی Crisis Core: Final Fantasy VII نسخه امریکایی psp که در هفته اول فروشش (در یک مقایسه می شه گفت هفته اول به اندازه کل فروش تقریبا هفت هفتگی lost odyssey نسخه x360 فروخت.) الان در صدر چارت فروش، در امریکا قرار گرفته این شایعه بازسازی باز زخمش بازشد.( این بازی همراه با نسخه ژاپنیش فعلا چهار برابر lost odyssey نسخه x360 در جهان فروخته.) وهمین !

کل- هفته - فروش - تعداد - هفته - ناشر - نام بازی

1. Crisis Core: ffVII - Square Enix -1 - 277,653 - 277,653

.
.
.
.
.
44. Lost Odyssey - Microsoft - 7 - 21,131 - 305,559
پس شایعات در فرم های انگلیسی قوت تازه ای گرفت و البته ملاک ما نیستند از جمله بازسازی
این خودش ....
منبع صادقه:http://vgchartz.com/aweekly.php?date=39537

دوم یک منبع :
در مصاحبه ای اخیرا که Hajime Tabata کارگردان معروف Crisis Core: Final Fantasy VII با James Mielkeدرنوزدهم ماه مارس 03/19/2008 انجام داده...........
مصاحبه کننده این سوال رو می پرسه که Crisis Core آخرین ساخته شما برای مکمل های سری شماره 7 هست؟
تابتا محکم رد مینکه و میگه پایان به طریقه دیگری خواهد بود! (هورا؟؟).
1UP: Does Crisis Core mark the finale for the Compilation of Final Fantasy VII series؟
.HT: No, it does not. The Compilation's finale will take some other form
منبع: http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3167006

پس هست و اما با توجه به مصاحبه ای دیگری که اخیر تتسویا نامورا گفته نه حالا! چون نامورا میگه که بهترین های پروژه سیزده همین شماره های ورسوس و سیزده است. و نباید بخاطر پروژه سنگینی مثل ffvii لطمه بخورند.
منبع: FF7AC Reunion

در ضمن یوچیو وادا (ریسه کل اسکوار انیکس) اظهار امیدواری کرده بود شماره های ورسوس و سیزده با هم بیرون بیان.
منبع: w3.finalfantasy-xiii.net
که دروغ بود.
منبع:w3.finalfantasynetwork.com

پ ن: کسری و ماکان جان باید یک نفر از خود فینال بگه که می سازن و گرنه به حرف های ملت که اصلا ساختنش.​

آخرین ویرایش:

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
يكمين ترايلر FFVIIAC BDComplete را ديديم. البته با كيفيت پايين. تاريخ دقيقي از ريلايز ان نديدم. كسي از تاريخ دقيق ريلايز ان خبري ندارد؟ ما فقط ميدانيم 2008 خواهد بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
يكمين ترايلر FFVIIAC BDComplete را ديديم. البته با كيفيت پايين. تاريخ دقيقي از ريلايز ان نديدم. كسي از تاريخ دقيق ريلايز ان خبري ندارد؟ ما فقط ميدانيم 2008 خواهد بود.
من در یک سایتی خوندم در نیمه دوم 08 منتشر میشه.

پ.ن:خیلی عجیبه خبری از این عنوان نیست!! الان باید میزاشتنش تو بوق و کرنا!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
پروژه مخفي SE بازسازي FFVII نيست!!! بلكه يك عنوان به عنوان دنباله بازي اورجينال مي باشد!!

آيا شما بازي FFVII DOC رو بازي كرديد؟ اگه جواب مثبت هست پس بايد پايان بازي رو هم به خاطر داشته باشيد؟جايي كه يك شخص مرموز با اسم رمز G با يك بال سياه! بر سر Vise ميره...

خوب به نظرتون G كيه؟؟

بعد از انتشار اين بازي با توجه به پايان مخفي بازي همه انتظار ساخته شدن شماره دوم بازي رو داشتند تا اينكه خود كيتاسه اعلام كرد كه "ما فقط داستان وينسنت رو كامل كرديم" و به اين گمان بيشتر از پيش رنگ واقعيت بخشيد ولي... تا به امروز خبري از اين بازي نشد...

FFVIICC يكي ديگه از پروژه هاي مربوط به FFVIIU بود كه چند وقت پيش منتشر شد.داستان اين بازي مربوط به قبل از وقايع داستان FFVII بود.از نكات جالب اين بازي مي توان به نبر سه نفري سفيروث و جنسيز و انجل نام برد... .

اگر اين بازي رو انجام داشته باشيد متوجه شديد كه Genessis در آخر بازي نمرد و فقط به داخل گايا سقوط كرد...
چند روز پيش هم نومورا گفت كه جنسيز در ان نبرد ميتونست سفيروث رو بكشه و اصلا همين قصد رو هم داشت ولي انجل نزاشت كه اين كار رو بكنه...

به نظر ميرسه همه اين ها دليلي بر ساخت شماره دوم اين بازي است ولي آيا واقعا اينطوره؟

اصلا بزاريد بر گرديم به چند سال پيش كه پروژه FFVIIU معرفي شد.
از همون وقت اعلام شد كه SE قراره FFVII رو تكميل كنه (؟) و به همين منظور قراره چند بازي بر اساس اين بازي + يك انيميشن CG در ادامه اين بازي بسازه.

از همون وقت اعلام شد كه اصلي ترين پروژه هنوز معرفي نشده و قراره در E3 معرفي بشه كه ما چيزي نديديم!!

بعد از ان هم تصوير مجله فاميتسو بود كه نومورا گفت :"شما كلود رو بر روي PS3 خواهيد ديد!"

خوب همه ما تا به حال فكر مي كرديم اون پروژه چيزي نيست جز بازسازي FFVII ولي آيا واقعا اينطوره؟

ايا به نظر نميرسه كه جنسيز نمرده و همون شخصي كه در پايان DOC مياد همون جنسيز باشه؟آيا به نظر نميرسه كه جنسيز در پي يك جنگ جديد در كنسول PS3 باشه؟

آيا به نظر نميرسه همه عنوان هايي كه تا بحال معرفي شده براي معرفي يك عنوان يعني پروژه اصلي باشه و شماره بعدي همشون همون پروژه اصلي باشه ؟

ايا به نظر نميرسه پروژه اصلي ادامه FFVII باشه نه بازسازي FFVII?

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بله ادامه هست با نام Final Fantasy VII : Endless Crisis
در اخبار سایت PSU.Com اطلاعات رو نوشته بود;)
دوست عزيز من ان خبر رو نديدم.... ولي كاملا معلوم هست كه دروغ هست...

ادامه FFVII ساخته بشه و اسمشم منتشر بشه ولي كسي متوجه نشه و اينقدر بي سر و صدا؟فقط اين PSU مطلع بشه؟

ساخت ادامه بازي اگر تاييد بشه !! صنعت بازي هاي كامپيوتري رو بلرزه ميندازه!!!

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
دوست عزيز من ان خبر رو نديدم.... ولي كاملا معلوم هست كه دروغ هست...

ادامه FFVII ساخته بشه و اسمشم منتشر بشه ولي كسي متوجه نشه و اينقدر بي سر و صدا؟فقط اين PSU مطلع بشه؟

ساخت ادامه بازي اگر تاييد بشه !! صنعت بازي هاي كامپيوتري رو بلرزه ميندازه!!!

شاید شما مطلع نیستی ;) کافیه این اسم رو توی Google سرچ کنین ;)

shampain

کاربر سایت
Dec 29, 2007
66
سلام دوستان.
ببخشید که اینجا میپرسم ولی تاپیکش رو پیدا نکردم.
من لینک دانلود انیمیشن فاینال فانتازی رو میخوام.اگه mp4 باشه عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر