طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیرو بحث تانت، هممون میدونیم که تانت صرفا یه حرکته برای روی اعصاب رفتن حریف. منتها Bryan توی TEKKEN یه تانت داره که... فقط همینو میتونم بگم که اگر به کامیونیتی تکن بگن یه داستان ترسناک بگو، میگن Taunt Jet Upperـی که برایان میزنه:D به این صورته که در صورت اجرای این تانت، یه لحظه زانوی برایان به حریف میخوره (!) و یه بازه زمانی به شدت سفت و چغر ایجاد میکنه که Jet Upper رو انجام بده و بعدش هم که فقط باید گریه کرد:D معمولا گوشه استیج یا زمانی که حریف میخوان Wake Up بره انجام میدن. تسلط بهش بسیار سخته و اگر کسی بخواد برایان رو در سطوح بالا یاد بگیره، حتما باید این قضیه رو کامل بلد باشه (که خب خیلیا حتی حرفه ای ها هم بیخیالش میشن).

البته شاید گفتن این نکته بدک نباشه که Dan از SF هم به خاطر تانتش خیلی معروفه و هم بساط خنده هست و هم کاربرد داره توی گیم پلی:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
اون روزی در مورد tauntها گفتم:-"

خدایی از این لذت بخش تر چی داریم؟ :D

View attachment 161067

برای من که یکی از لذت بخش ترین بخش های بازی، اجرا شدن این انیمیشن هست:D
حالا حساب کنید هر کاراکتر چندین و چند انیمیشن مختلف داره و به صورت رندوم اجرا میشن و حس تکراری بهتون دست نمیده!

کلا یکی از انگیزه های بازی کردن برای من باز کردن تانت ها و بروتالیتی ها هست:D

تا قبل از MK11 هیچوقت این اتفاق بین دو راند برام اهمیت نداشت، و اصلا و ابدا هیچ حافظه ای ندارم بقیه ی بازی ها چجوری بودن!(شاید الان بازیی بگیو که بازی کردم و اصلا پیشفرض ده تا انیمیشن داشته و نیاز به باز کردن نبوده!)
ولی این مورد توی MK11 حسابی تو چشمه، مخصوصا وقتی باز کنید و تنوع رو به چشم ببینید، بیشتر هم به چشم میاد براتون:D

پ.ن: خدایی همین انیمیشن به تنهایی برای Main کردنه ساب زیرو کافیه:p
تانت های ساب زیرو همیشه خیلی خوبن. :D تو MKX هم بهترین تانت رو داشت.

View attachment ezgif-2-15ccc6b407cc.mp4

تو MK11 در کنار اینی که گذاشتی این تانت Scorpion رو هم خیلی دوست دارم.

View attachment ezgif-2-4918e647e600.mp4

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من UFC 4 گرفتم اما انگار بازی ۳۰ فریمه :/
من اسلیم دارم،بازی هم تاپیک نداره
یکی زحمت می‌کشه یه سرچ بزنه ببینیم بازی چند فریمه

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: Sega_genesis

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داشتم دنبال یه چند تا Rig میگشتم توی نت، خوردم به ریگ Ruby Rose از RWBY. گفتم برای تست کردن بشینم یه Pose بزنم ازش:D حس انیمیتم بیاد، حتما یه انیمیت باهاش میزنم.

آرت ورک اصلی:

Ruby_Rose_(BlazBlue_Cross_Tag_Battle,_Character_Select_Artwork).jpg

کاری من:

324234.jpg

اینم یه ویدئو از زوایای (!) مختلف:

View attachment 2.mp4

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
این arcsystem گفته بود برا gg strive میخواد رول بک نت کد بذاره که ملت مثل آدم بتونن آنلاین بازی کنن حال کنن
بعد حدود یه ماه پش اینا یهو خبر اومد نسخه XX accent core + R (ماشالله اسم) بهش رول بک دادن و تست بتا داره و ملت کف و خون قاطی کردن و تعداد پلیراش از کل پلیرای گیلتی گیر تو استیم زده بالا (عملا خاک کرد Xrd رو) و بعد سازنده دیدن ملت اینجوری وحشی شدن گفتن تا آپدیت نهایی بیاد، این بتای رول بک ثابت میمونه رو بازی و برید حالشو ببرید
خلاصه منم 83تومن پول بی زبون دادم که ببینم چه گلی زدن به سرمون. اگه میخواید جواب رو بدونید این ویدیو رو نگاه کنید:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر