طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این جدیه؟ من استریم رو ندیدم ولی ندیدم هم که جایی چیزی درمورد تایید رول بک براش نوشته باشن.
خود تهیه کننده ـش اولش داشت در مورد roadmap بازی حرف میزد که گفت برنامه های متعددی داریم ، از جمله رول بک و بالانس پچ و بهینه کردن Z Assist و کلی چیز دیگه که قراره در دستور کار قرار بگیره :D ولی طبق معمول سخته و زمان بره و ... حالا کی عملی بشه معلوم نیست :D

من عاشق نحوه تریلر دادن DBFZ ام :D

خیلی داغون بود :D یه مافوبا نشون دادن و تموم :D قبلاً خیلی چیزای پر و پیمون تر و خفن هایپی نشون میدادن :D
بعد حالا اینش هیچی خود استریم هم فاجعه بود ، یه دو دقیقه تهیه کننده اومد حرف زد یهو بعدش اونایی که داشتن استریم می کردن ، گفتن به به امشب تریلر داریم ولی اگه تریلر میخواهید برید 50 دقیقه دیگه بیایید :| خدایی وات د فاز :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها کسی UFC 4 گرفته؟
ارزش داره یا صبر کنم رو نسل بعد بگیرم؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
من شماره های قبلی رو گرفتم ، تفاوت هر شماره با شماره ی قبلی در حد یه پچ بود که فقط UI بازی رو تغییر داده ! :| در این حد فاجعه ! اگه از قبلیاش شماره ای رو بازی کردی که کلاً ولش کن :D اگرنه که خریدش بستگی به خودت داره ، به نظرِ من منتظر نسل بعد بمونی خیلی بهتره تا این که همه چیزش مال اول نسله :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
من شماره های قبلی رو گرفتم ، تفاوت هر شماره با شماره ی قبلی در حد یه پچ بود که فقط UI بازی رو تغییر داده ! :| در این حد فاجعه ! اگه از قبلیاش شماره ای رو بازی کردی که کلاً ولش کن :D اگرنه که خریدش بستگی به خودت داره ، به نظرِ من منتظر نسل بعد بمونی خیلی بهتره تا این که همه چیزش مال اول نسله :D
فعلا یکم کم بازی دارم شاید ظرفیت ۳شو بگیرم
نسخه های قبلی زدم خوب بود اما بعد یه مدت یکم خسته کننده میشدن اما این مثل اینکه نمرات خوبی هم گرفته و گفتن گیمپلی هم سریعتر شده که خیلی خوبه بنظرم
درکل سنگینی و حسی که تو ضربات این بازی هست تو هیچ فایتینگ دیگه ای تجربه نکردم

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: Kainé

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اون روزی در مورد tauntها گفتم:-"

خدایی از این لذت بخش تر چی داریم؟ :D

View attachment giphy.mp4

برای من که یکی از لذت بخش ترین بخش های بازی، اجرا شدن این انیمیشن هست:D
حالا حساب کنید هر کاراکتر چندین و چند انیمیشن مختلف داره و به صورت رندوم اجرا میشن و حس تکراری بهتون دست نمیده!

کلا یکی از انگیزه های بازی کردن برای من باز کردن تانت ها و بروتالیتی ها هست:D

تا قبل از MK11 هیچوقت این اتفاق بین دو راند برام اهمیت نداشت، و اصلا و ابدا هیچ حافظه ای ندارم بقیه ی بازی ها چجوری بودن!(شاید الان بازیی بگیو که بازی کردم و اصلا پیشفرض ده تا انیمیشن داشته و نیاز به باز کردن نبوده!)
ولی این مورد توی MK11 حسابی تو چشمه، مخصوصا وقتی باز کنید و تنوع رو به چشم ببینید، بیشتر هم به چشم میاد براتون:D

پ.ن: خدایی همین انیمیشن به تنهایی برای Main کردنه ساب زیرو کافیه:p

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون روزی در مورد tauntها گفتم:-"

خدایی از این لذت بخش تر چی داریم؟ :D

View attachment 161067

برای من که یکی از لذت بخش ترین بخش های بازی، اجرا شدن این انیمیشن هست:D
حالا حساب کنید هر کاراکتر چندین و چند انیمیشن مختلف داره و به صورت رندوم اجرا میشن و حس تکراری بهتون دست نمیده!

کلا یکی از انگیزه های بازی کردن برای من باز کردن تانت ها و بروتالیتی ها هست:D

تا قبل از MK11 هیچوقت این اتفاق بین دو راند برام اهمیت نداشت، و اصلا و ابدا هیچ حافظه ای ندارم بقیه ی بازی ها چجوری بودن!(شاید الان بازیی بگیو که بازی کردم و اصلا پیشفرض ده تا انیمیشن داشته و نیاز به باز کردن نبوده!)
ولی این مورد توی MK11 حسابی تو چشمه، مخصوصا وقتی باز کنید و تنوع رو به چشم ببینید، بیشتر هم به چشم میاد براتون:D

پ.ن: خدایی همین انیمیشن به تنهایی برای Main کردنه ساب زیرو کافیه:p
خدایی یه همچین چیزی بین دو راند برات جدید بود ؟ :D
احیاناً به جز MK تا حالا فایت دیگه ای هم بازی کردی ؟ :D علی @Safety & Peace بیا این بشرو از زندگی ننگینش خلاص کن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
احیاناً به جز MK تا حالا فایت دیگه ای هم بازی کردی ؟ :D علی @Safety & Peace بیا این بشرو از زندگی ننگینش خلاص کن :D
تعداد و تنوعش مهمه خو:D
نه یدونه بزارن و تموم:p

و خیر جز MK نزدم:)) آخریش فکر کنم T5 بوده که مثل مجسمه به هم زل میزدن حتی اگر تو حلق طرف باشی:p ( فکر کنم خود MK X هم داشت ولی مثلا یکی دوتا)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خیلی وقته از هدایت آکیبا در مسیر سخت و طاقت فرسا و ننگین زندگیش دست شستم و دیگه امیدی به بهبودش ندارم:D بعد انتظار دارم UNS4 هم براش بذارم تو نظر سنجی/:):D

• Smile
  • Like
Reactions: Z-fan and Kainé

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
خو چندتا ویدیو و gif بیارید ببینم هدایت بشم خو:D
الان یه سرچ زدم ببینم چقدر از دنیا عقبم، دیدم T7 که همچنان همون وضع دو قرن پیشه:D
و SF V هم، گویا یک دونه داره فقط:-" (حداقل تو این سرچ چند دقیقه ایه من همش یکی نشون میداد:D )

ولی خو شما که هزار و یک فایتینگ زدید مشخصه تجربه تون بیشتره:D
هدایت کنید:p

ولی اینکه از هدایت من ناامید شدید خودش خیلی خوبه و شکست ناپذیریه من رو نشون میده>:)
+زندگی ننگین بار مال شماست که UNS4 رو نزاشتید بعد مثلا دوتا MK تو لیسته:|
خجالت بکشید:(

• Smile
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خو چندتا ویدیو و gif بیارید ببینم هدایت بشم خو:D
الان یه سرچ زدم ببینم چقدر از دنیا عقبم، دیدم T7 که همچنان همون وضع دو قرن پیشه:D
و SF V هم، گویا یک دونه داره فقط:-" (حداقل تو این سرچ چند دقیقه ایه من همش یکی نشون میداد:D )

ولی خو شما که هزار و یک فایتینگ زدید مشخصه تجربه تون بیشتره:D
هدایت کنید:p

ولی اینکه از هدایت من ناامید شدید خودش خیلی خوبه و شکست ناپذیریه من رو نشون میده>:)
+زندگی ننگین بار مال شماست که UNS4 رو نزاشتید بعد مثلا دوتا MK تو لیسته:|
خجالت بکشید:(
90% فایت های ژاپنی از زمانی که 2D بودن این قابلیت رو داشتن (تاونت بین دو راند) :D اما چرا 1 دونس ؟ چونکه اکثر همین فایت ها یه چیزی دارن به عنوان Taunt داخل بازی که بیشتر مواقع چندتاس (یا مثل یوسف تا 10-15 تا Taunt میتونی آنلاک کنی) واسه همین وقت نمیذارن اون تاونت وسط راند رو بیشتر کنن :D حین مسابقه حالش هم بیشتره ، اعصاب طرف مقابل رو به فنا میشه داد :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بهترین تانت ها مال SF 3s بودن. سریع و جذاب. به طوری که میتونستی بعد از ناک اوت کردن حریف یه دونه بزنی و قشنگ حریف رو بسوزونی:D رجوع شود به EVO Moment #37 که دایگو بعد از اون شوریوکن معروف یه تانت با Ken میزنه و قشنگ ملت به ارگاسم میرسن با این حرکت:D

در حالیکه بعد از اون و توی فایتینگ های مختلف هر چی تانت دیدیم، نیم ساعت طول میکشید:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
90% فایت های ژاپنی از زمانی که 2D بودن این قابلیت رو داشتن (تاونت بین دو راند) :D اما چرا 1 دونس ؟ چونکه اکثر همین فایت ها یه چیزی دارن به عنوان Taunt داخل بازی که بیشتر مواقع چندتاس (یا مثل یوسف تا 10-15 تا Taunt میتونی آنلاک کنی) واسه همین وقت نمیذارن اون تاونت وسط راند رو بیشتر کنن :D حین مسابقه حالش هم بیشتره ، اعصاب طرف مقابل رو به فنا میشه داد :D
نع! تانت وسط بازی رو اصلا دوست ندارم! یه سری کاراکترها تو همین MK هم دارن، و به نظرم بس چیز بیخودیه! حتی شاو کان که مثلا خیلی چیز کلاسیکی محسوب میشه:D

بعد یه چیزی هست، اینا حالا تو این بازی اسمش تانت هست، ولی تانت اون مدلی نیستن واقعا:D
یعنی میشد اسمش رو مثلا mid battle animation گذاشت:D
به هر حال، امیدوارم همه بازی ها این قضیه رو اضافه کنند به بازی هاشون و تنوع بدن:D خود MK هم اگر حذف کنه بدتر از حذف ارمک و اسموک از دستشون شاکی میشم:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نع! تانت وسط بازی رو اصلا دوست ندارم! یه سری کاراکترها تو همین MK هم دارن، و به نظرم بس چیز بیخودیه! حتی شاو کان که مثلا خیلی چیز کلاسیکی محسوب میشه:D

بعد یه چیزی هست، اینا حالا تو این بازی اسمش تانت هست، ولی تانت اون مدلی نیستن واقعا:D
یعنی میشد اسمش رو مثلا mid battle animation گذاشت:D
به هر حال، امیدوارم همه بازی ها این قضیه رو اضافه کنند به بازی هاشون و تنوع بدن:D خود MK هم اگر حذف کنه بدتر از حذف ارمک و اسموک از دستشون شاکی میشم:-"
اتفاقاً Taunt وسط بازی یه چیز دیگس :D اون چیزی که بین دو رانده صرفاً یه انیمیشنه Win ـه ، فاز خاصی نداره :D ولی Taunt ، اصن میسوزونه میبره :D
شاوکان اینا رو یادم نیست پشت بند حرکت تانت میرن یا دکمه ی مجزا داره (فک نکنم) ، ولی این کجا و آن کجا :D

• Like
Reactions: Mahdi_MM

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
ممکنه اشتباه کنم ولی تا اونجایی که یادم میاد بازی های فایتینگ زیاد دیگه ای هم هستن که win pose بیشتر از یکی بین راند ها داشته باشن. مثلا SFV دوتا داره یکی برای وقتی که با hp پایین راند رو میبری و یکی هم در حالت عادی.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گفتید تانت
تانت های کامبت و تکن خیلی خوبن :D
(تانت های KOF هم خیلی خوبن... اون مو تکون دادن ایوری... اوففف :D)

ولی بذارید منم یکم از اسمش تعریف کنم :D

اسمش چون کلا راندی نیست، تانت میان راند نداره مثل کامبت... عوضش وسط بازی میتونی تانت کنی چون فضا هم بازه :D (بقیه فایترها اگه تا جایی که من میدونم واسه یه سری کاراکترها همچین چیزی دارن، مثل Dan تو استریت فایتر و شائوکان تو کامبت و...)
منتها اسمش هر کی سه تا از اینا داره
بعضی هاشون ناموسا رو مخن :D Hey Come on, Come on تِری و Okay گفتن های Ness نافرم رو اعصابه

یوتیوبره PJiggles همه رو رنک بندی کرده... خلاصه که زیادن

ولی دوتاشون خیلی خاصن :D

اولیش تاونت اول پیرهانا پلنت ـه :D

161223

این تاونت پیرهانا عین بازی قارچ خود میکرو... با همون صدا بالا و پایین میره...
نکته خوبش اینه که هیت باکس داره و هر کی موقع این تانت بیاد رو overhead اش دمیج میخوره :D (Pretty faithful)
(نکته جالب دیگه اینه که اگه تو حالت dock باشی با پلنت هم بای دیفالت اگه کسی بیاد رو overhead ات طبق خود شخصیت اش دمیج میزنه به حریف :D)

دومیش که خیلی باحاله، تانت آخر لوییجی ـه :D

161220
161221
161222

این دیگه تصویر خودش گویاست... رسما هیت باکس داره لوییجی این جا میتونه از Ledge پرت کنه پایین حریف رو :D قیافه اش هم محشره :)):))(فریم دیتاش خیلی زیاده و سر همین کاربردی نیست، ولی اگه خدایی نکرده یکی این جوری از لبه جدات کنه، به صورت ذاتی باختی بازی رو... باید بیخیال شی :D)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر