FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

mohsen19x

کاربر سایت
Sep 29, 2011
24
3DM گزارش داد: قفل Denuvo کرک شد! (علاقه مندان به بازی فیفا امیدوار باشند)

[h=1]3DM گزارش داد: قفل Denuvo کرک شد! (علاقه مندان به بازی فیفا امیدوار باشند)[/h]
گروه 3DM طی گزارشی اعلام کرده تواسنته جدیدترین قفل DRM با نام Denuvo را کرک کند. این قفل در بازیهایی مثل FIFA 15 ،Lords of the Fallen و Dragon Age: Inquisition استفاده شده است. از طرفی برخی از کاربران ادعا کردند که قفل Denuvo باعث صدمه دیدن SSD آن ها شده و برخی دیگر هم از بروز مشکلاتی در بازی Lords of the Fallen به دلیل استفاده از این سیستم جدید DRM شاکی هستند. البته باید گفت این گروه چینی هنوز فایل کرک این قفل را منتشر نکرده اند ولی احتمالا طی روزهای آتی این اتفاق بیافتد. در ادامه به گزارشی که این گروه منتشر کرده می پردازیم. بعد از 15 روز تلاش بی وقفه، بالاخره توانستیم نسخه 64 بیتی قفل Denuvo را بازکنیم که در نوع خود کار بسیار بزرگی است چون سیستم قفل DRM از طراحی بسیار پیچیده و قوی بهره مند شده. در کشور چین فقط 5000 نسخه از بازی FIFA 15 و در حدود 3000 نسخه از بازی Dragon Age: Inquisition فروش رفته که در مقایسه با آمار فروش میلیونی در دنیا چیزی محسوب نمی شود.

این آمار نشان می دهد چگونه نسخه های کرک شده بازار فروش یک محصول را به هم می زنند. اما سوال اصلی اینجاست که اگر این نسخه ها ارائه نشوند، آیا مردم به سمت نسخه اصلی می روند؟ در کشور ما یعنی چین، الگوی فرهنگ خرید اکثر مردم در زمینه بازی های کامپیوتری به این صورت است که آنها به سمت بازیهای کرک نشده نمی روند. بنابراین اگر نسخه کرک شده ارائه نشود، هیچ تغییری در میزان فروش اتفاق نمی افتد. عادت و سلیقه ها باید به آرامی ساخته شوند، محیط بازار باید به آرامی پیشرفت کند و نگرش دولت باید به آرامی تغییر کند چون همه چیز را نمی توان به یکباره تغییر داد. فکر می کنید کارهایی که ما انجام می دهیم صرفا برای فراهم کردن لذت بازیهای ویدئویی برای افراد است؟ نه اینطور نیست. هدف بزرگتر ما پیوستن بیشتری از افراد به دنیای بازیهای کامپیوتری و به نوعی تربیت گیمر است. اینکار به مرور بازار بازیهای ویدئویی را در چین داغ تر می

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
سلام جدیدترین خبر از گروه 3dm که امروز اومد این هست که کرک برای cpu amd هنوز کار نمیکنه اما برای cpu های اینتل و همین طور برای ویندوزهای 7-8-8.1 کار میکنه و نوشتن در حال رفع مشکل کار کردن برای سی پیو های amd هستن و هر وقت مشکل حل شد کرک رو ریلیز میکنن.احتمالا تا یک هفته دیگه بنظر من کرک میاد بیرون:)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام جدیدترین خبر از گروه 3dm که امروز اومد این هست که کرک برای cpu amd هنوز کار نمیکنه اما برای cpu های اینتل و همین طور برای ویندوزهای 7-8-8.1 کار میکنه و نوشتن در حال رفع مشکل کار کردن برای سی پیو های amd هستن و هر وقت مشکل حل شد کرک رو ریلیز میکنن.احتمالا تا یک هفته دیگه بنظر من کرک میاد بیرون:)
8 رو درست کردن بلاخره؟:D دمشون گرم:D
باید از دولت چین تشکر کنیم، اینا به خاطر اینکه بازی ها خیلی دیر منتشر میشن کرک می کنن:-"

ramin92003

کاربر سایت
Nov 7, 2014
14
سلام
چرا دفاع کردن توی fifa 15 انقدر سخت شده من با دکمه های LT و RB , B , Y دفاع میکنم روش دیگری هم هست ؟ لطفا راهنمایی کنید.
متشکرم

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام خدمت دوستان

میگم بازی fifa 15 اگر 3 نفر یا 4 نفر باشیم میشه یک سریال اروجینال خرید و روی 4 سیستم مجزا استفاده کرد چطوریه دقیقا

و اینکه من توی بازی تست خیلی عالیه ولی گاهی وقتها چند لحظه فریز میکنه و قفل میشه یعنی حدود 6 ثانیه یا 7 ثانیه همه چیز وا میسه یکهو دوباره بازی میکنی آیا با آپذیت درست میشه و یا توی بازی اصلی این مشکل هستش چون شاید بخواهم سریال بخرم و اروجینال بازی کنم

sazeee

کاربر سایت
Dec 24, 2007
63
سلام
قسمت تمرینات کجای بازی هست؟
برای زدن ضربات پنالتی باید کلید خاصی بزنم؟(شوت و جهتها را میزنم به اوت میزنه)
برای پرش مدافعین موقع ضربه آزاد کدام کلید رو بزنم؟

javdanmj

کاربر سایت
Jul 15, 2010
12
من می خوام فیفا انلاین بزنم
لطفا بگین چیا لازم دارم

به پووول :)
اول از یکی از سایتای فروش بازی اورجینال ، سی دی کی ( یه کد 10-15 رقمی ) بازی رو میخری ( حدودا 120-140 تومن ) ، بعد نرم افزار origin رو دانلود میکنی ، کدی که گرفتی رو داخلش وارد میکنی ، حالا یا توسط خود origin یا از سایتای ایرانی بازی رو ( حدودا 10 گیگ ) دانلود میکنی ، اونوقت میتونی آنلاین بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر