Fifa10 Online Mode / Ultimate team

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
سلام و درود.

من طی چند روز آینده فیفا10 رو می خرم. این چند روزه دونفر رو دیدم فیفا بزنند. در کل فیفا باز ها خانه نشین شدند. اگر کسی آنلاین بازی می کنه اعلام آمادگی کنه تا توی لایو بازی کنیم. لطفا با مشخصات + گیمرتگ پست بزنید. در کل قبلا گفته بودم لیگ رسمی نمی زنم ولی میشه لیگ های کوچک برای گرم نگه داشتن فضای لایو زد. ( طوری که همیشه انجام میشد. )

با اومدن التیمیت تیم این تاپیک برای مشکلات و راهنمایی های التیمیت تیم آنلاین خواهد بود.

موفق و پیروز باشید.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من هرچه قدر فک میکنم میبینم با اینکه این Ultimate Team با اینکه مد ـه بسیار خوبیه ولی خیلی مخرب ـه!
درسته اولش که تیمتون ضعیف ـه و بازیکن درست حسابی نداره باید بازی بلد باشین تا بتونین پیشرفت کنید ولی بعد از اینکه همه ی بازیکناتون قدرتاشون رفت بالا اثر مخرب ـه این مد کم کم نمایان میشه! کلا به نظر من بازی ـه آدم رو خراب میکنه!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من کاملا با حرف احمدرضا موافقم! اما اعتیاده دیگه نمیشه کاریش کرد.:biggrin1:

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
من Dante31171 هستم با بارسلونا هم بازی می کنم.
می شه یه کم درباره این اولتیمیت توضیح بدید.(کلآ چی هست؟؟؟؟؟)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
امیر بیخیال شو کپی خورش کن مثل من و محمد :D سال بعد میفروشیم یکی دیگه میخریم :D

ما الان تقریبا (اگر دانلود نداشته باشم) با هم بازی میکنیم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من هرچه قدر فک میکنم میبینم با اینکه این Ultimate Team با اینکه مد ـه بسیار خوبیه ولی خیلی مخرب ـه!
درسته اولش که تیمتون ضعیف ـه و بازیکن درست حسابی نداره باید بازی بلد باشین تا بتونین پیشرفت کنید ولی بعد از اینکه همه ی بازیکناتون قدرتاشون رفت بالا اثر مخرب ـه این مد کم کم نمایان میشه! کلا به نظر من بازی ـه آدم رو خراب میکنه!

آره شاید در بعضی ها تاثیر بد بذاره ولی کلا تاکتیک ها رو در فرد قوی می کنه.

امیر بیخیال شو کپی خورش کن مثل من و محمد :biggrin1: سال بعد میفروشیم یکی دیگه میخریم :biggrin1:

فردین در هر صورت من کپی خور نمی کنم. به دلایلی که شاید جالب نباشه اینجا بگم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آره شاید در بعضی ها تاثیر بد بذاره ولی کلا تاکتیک ها رو در فرد قوی می کنه.
ضدتاکتیک ـه اتفاقا ، تیمی که همه ی بازیکناش قدرتشون 99ـه به چه دردی میخوره؟
البته هستند افرادی که با وجود همین قدرت ها هم نمیتونن بازی کنن( چیزی که اواخر در FIFA09 مد شده بود و همه گلیچ میکردن تیم ستارگان تشکیل میدادن تو Ranked Match) ولی به هر حال اثر مخرب داره.
Ultimate Team بیشتر تمرکزش روی کار مدیریت ـه تـیم و مسائل مربوط بهش ـه ، یعنی شما باید بیشتر مدیریت بلد باشید تا تاکتیک!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
ضدتاکتیک ـه اتفاقا ، تیمی که همه ی بازیکناش قدرتشون 99ـه به چه دردی میخوره؟
البته هستند افرادی که با وجود همین قدرت ها هم نمیتونن بازی کنن( چیزی که اواخر در FIFA09 مد شده بود و همه گلیچ میکردن تیم ستارگان تشکیل میدادن تو Ranked Match) ولی به هر حال اثر مخرب داره.
Ultimate Team بیشتر تمرکزش روی کار مدیریت ـه تـیم و مسائل مربوط بهش ـه ، یعنی شما باید بیشتر مدیریت بلد باشید تا تاکتیک!

عزیز من اون اوایلش که تیم قوی نداری حداقل زمان ما که با حسام و مهدی می رفتیم نبود و باید با تیم های رقیب قوی بازی می کردیم. چجوری باید پیروز می شدیم؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
عزیز من اون اوایلش که تیم قوی نداری حداقل زمان ما که با حسام و مهدی می رفتیم نبود و باید با تیم های رقیب قوی بازی می کردیم. چجوری باید پیروز می شدیم؟
امیرجان شما پست قبلی من رو خوندی اصلا؟
:arrowl:
درسته اولش که تیمتون ضعیف ـه و بازیکن درست حسابی نداره باید بازی بلد باشین تا بتونین پیشرفت کنید ولی بعد از اینکه همه ی بازیکناتون قدرتاشون رفت بالا اثر مخرب ـه این مد کم کم نمایان میشه!
منظور از " زمان ما " هم نمیدونم کی ـه ولی شما هم باخت کم ندادین! مهدی که تیمش داشت ورشکست میشد اصلا بازیکن نداشت یه مدت ، خود شما هم که 2 ماه ناپدید بودی و بعدش که برگشتی همه ی جام های آفلاین رو گرفته بودی و با پولش رفتی بازیکن خریدی.

حالا اصلا صحبت من سره این نیست که شما چیکار کردین و نکردین ، حرف من اینه که این مد بازی رو خراب میکنه!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
پس از کش و قوس های فراوان بلاخره من کنسولم رو کپی خور کردم. این کنسول هم بن میشه و بعد از اون دیگه آخرین کنسولی است که من بن خواهم کرد :D

در هر صورت من و مهران به فیفا بر گشتیم. دیگه از Cod به شدت خسته شدیم. موفق و پیروز باشید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پس از کش و قوس های فراوان بلاخره من کنسولم رو کپی خور کردم. این کنسول هم بن میشه و بعد از اون دیگه آخرین کنسولی است که من بن خواهم کرد :D

در هر صورت من و مهران به فیفا بر گشتیم. دیگه از Cod به شدت خسته شدیم. موفق و پیروز باشید.
تبریک میگم!!!امیر راستی دیسکت SSv چی هست؟؟؟اگه سالم و درسته بگو-از کجا گرفتی منم برم بگیرم!
با درایو 3660 دیسک فلش شده؟؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
تبریک میگم!!!امیر راستی دیسکت SSv چی هست؟؟؟اگه سالم و درسته بگو-از کجا گرفتی منم برم بگیرم!
با درایو 3660 دیسک فلش شده؟؟؟

اینجا که جاش نیست ولی من که تصمیم گرفتم کپی خور کنم به هدف بن شدن و گرفتن کنسول جدید بوده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب اینطور که به گوش ما رسیده فردا آلتیمیت تیم برای دانلود میاد!
که احتمالا 1200 پوینته!:D
پوینتارو آماده کنید بریم سراغ یه کل کل اساسی مثل قبل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر