Fifa10 League

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
زنگ بزن به رئیس فیفا شکایت کن زنگ زدی بگو از اشنا ها میثم هستم کارتو راه میندازه راست میگه بچه ها بزار معرفت داشته باشید 8 هیچ بهتر از فرار کردن هست:laughing:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
زنگ زدم یه آقایی به اسم بلاتر بود فکر کنم کلی هم سلام رسوند گفت بگو میثم یه سر بیا اینطرفها:biggrin1:

ولی جدای از شوخی ناراحتی من اول از اینه که اگه جنبه باخت ندارید بازی نکنید و دوم اینکه وقتی علنا اونا قطع میکنن چرا نتیجه اصلا ثبت نمیشه چون باید 3-0 به نفع من بشه

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
دستهای پشت پرده نمیذارن من قهرمان بشم:biggrin1:
در حالی که با فضول سنج تا دقیقه هشتاد و پنج 8-2 جلو بودم قطع شد که علنا و عملا معلوم بود از طرف فضول سنجه چون از psn هم رفت بیرون(البته عمدی نبود) ولی در کمال تعجب 3-0 که نشد هیچ اصلا نتیجه رو نزد:eek:
از حالا دیگه فقط شبها میزنم فکر کنم بهتر باشه

کلاً این اینترنت جناب عالی مشکل داره و همش lag ه ! یدست من درست نتونستم باهات بازی کنم! شاید دلیلش همینه! به علت لگ اصلاً دکمه ها کار نمیکنه لامصب!

من 8تا برد دارم 1 باخت 16 امتیازم
کلا ناجوانمردانه وارد زمین شدی
امشب بیا

زیرشلواری نمیتونه برقصه میگه فلان! :biggrin1:

زنگ بزن به رئیس فیفا شکایت کن زنگ زدی بگو از اشنا ها میثم هستم کارتو راه میندازه راست میگه بچه ها بزار معرفت داشته باشید 8 هیچ بهتر از فرار کردن هست

فرار؟ اصلاً من نمیدونم تو تو این تاپیک چی میخوای:biggrin1::)

زنگ زدم یه آقایی به اسم بلاتر بود فکر کنم کلی هم سلام رسوند گفت بگو میثم یه سر بیا اینطرفها

ولی جدای از شوخی ناراحتی من اول از اینه که اگه جنبه باخت ندارید بازی نکنید و دوم اینکه وقتی علنا اونا قطع میکنن چرا نتیجه اصلا ثبت نمیشه چون باید 3-0 به نفع من بشه

میخوای از لیگ کیکت کنم؟! دوباره join شی فکر کنم درست شه. فقط اگه تونستی بی زحمت از یه شرکت دیگه اینترنت بگیر!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
بابا برای یه بازی که کسی نمیره اینترنتش رو عوض کنه با این همه دنگ و فنگ:biggrin1:
آقا لگ و پینگ و قبول دارم ولی وقتی حریف خودش خارج میشه چرا دیگه نتیجه رو ثبت نمیکنه؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بابا برای یه بازی که کسی نمیره اینترنتش رو عوض کنه با این همه دنگ و فنگ:biggrin1:
آقا لگ و پینگ و قبول دارم ولی وقتی حریف خودش خارج میشه چرا دیگه نتیجه رو ثبت نمیکنه؟
من واقعاً دلم برات میسوزه حمید.:biggrin1:
ولی خداییش قبلاً که با هم بازی کردیم لگ داشتیم.اینترنتت مشکل داره حمید جون.
========
بچه ها امروز صبح کسی نبود!بابا بیاید دیگه!ما هستیم.:biggrin1:
زیرشلواری نمیتونه برقصه میگه فلان! :biggrin1:
بازیش خوبه بابا:biggrin1:
تو بیا که من باهات کار دارم.:biggrin1::cool:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
بدبختی اینه که تو خونه دوتا اینترنت داریم یدونه 512 هم هست که قربونش برم از این 128 بدتره.حالا جاش اینجا نیست ولی پینگ شما ها زیر 200 هست؟اگه هست از کجا میگیرید؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
زنگ زدم یه آقایی به اسم بلاتر بود فکر کنم کلی هم سلام رسوند گفت بگو میثم یه سر بیا اینطرفها:biggrin1:

اها :) دیشب اومد سری بهم زد گفت یکی از دوستانت زنگ زده خیلی شکایت هم داشته الان مشکلی چیزی نداری تا خودم بهش بگم :biggrin1:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
! :biggrin1:

فرار؟ اصلاً من نمیدونم تو تو این تاپیک چی میخوای:biggrin1::)

من امدم برو بچو تشویق کنم:love: اول خودت :love: بعد بقیه :biggrin1:گفتم کمی هیجان وارد کنم الیار جون :biggrin1:کاری چیزی داشتی بگو به فیفا بگم کارتونو راه بندازه :biggrin1: بعدش مگه بهت نگفتم ورزشکاران رو دوست دارم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:یه موج هم بدم و برم
:groupwave::groupwave::groupwave:

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
زیرشلواری نمیتونه برقصه میگه فلان!
:eek::eek::eek::eek::eek:

حالا 6تا 7تاییارو کاری ندارم 10تای یه هفته پیشو که یادت نرفته گفتی داداشم بود:biggrin1:

هرکدوم میبازن میگن داداشم بود:biggrin1:

ترفند جالبیه:biggrin1:

آقا ولی واقعا زور داره بازیی که ادم داره میبره میپره بیرون بعد 3-0 میشه...امروز واسه من اتفاق افتاد:mad:

برادرهای عزیز اسم من مهران هست زیرشلواری نیست:biggrin1:

بچه ها امروز صبح کسی نبود!بابا بیاید دیگه!ما هستیم.:biggrin1:

بازیش خوبه بابا:biggrin1:
حالا میگی بازیش خوبه مهدی جان؟؟؟

پست قبل منو ترور شخصیتی کردی:biggrin1:

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
زیرشلواری نمیتونه برقصه میگه فلان!
:eek::eek::eek::eek::eek:

حالا 6تا 7تاییارو کاری ندارم 10تای یه هفته پیشو که یادت نرفته گفتی داداشم بود:biggrin1:

هرکدوم میبازن میگن داداشم بود:biggrin1:

ترفند جالبیه:biggrin1:

آقا ولی واقعا زور داره بازیی که ادم داره میبره میپره بیرون بعد 3-0 میشه...امروز واسه من اتفاق افتاد:mad:

برادرهای عزیز اسم من مهران هست زیرشلواری نیست:biggrin1:

زیرشلواری جان حقیقت تلخه! چرا دست آخر رو نمیگی که خودم باهات بازی کردم و 2-1 بردمت؟!:cool::)
تو هدست داری؟ اگه داری روشن کن صدای دوتامون رو بشنو!

بقیه چرا بازی نمیکنن؟؟! از لیگ remove میکنما! :biggrin1:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
فکر کنم منو کیک کنی بهتره چون لگ خیلی دارم نامردی در حق بقیه میشه.من خودم دیگه عادت کردم ولی بقیه شاید مشکل داشته باشن

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568

بازیه تورو گفتم خوبه مهران جون.:biggrin1:
نه عزیزم ترور کجا بود!همش دوستانه بود.:biggrin1:

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
زیرشلواری جان حقیقت تلخه! چرا دست آخر رو نمیگی که خودم باهات بازی کردم و 2-1 بردمت؟!:cool::)
تو هدست داری؟ اگه داری روشن کن صدای دوتامون رو بشنو!

بقیه چرا بازی نمیکنن؟؟! از لیگ remove میکنما! :biggrin1:
فوزول جان10 تارو با 2-1 مقایسه میکنی؟؟؟:biggrin1: تو این همه بازیی که با هم کردیم کی بیشتر برد؟؟؟؟:biggrin1:
دارم باهات کل کل نمیکنم....:-"
دست اخرو انصافا خوب بردی....;)
دفاعتو دست اخر چجوری چیده بودی خیلی زیاد بودن؟؟؟:confused:
نکنه بیشتر از ده تا بازیکن اورده بودی:confused::confused::biggrin1:
شوخی میکنم دست اخرو خوب بردی....
حیف دیگه بازی نداریم باهم....:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر