FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من اسم لیگ رو وارد کردمو پسورد رو.بعد رفتم دیدم تو یه گروه قرار گرفتم.کجای کارم اشتباه بود؟ اشکال نداره.من بازیمو شروع میکنم ولی تو این گروه هم از گروه 1 بود هم 2.فقط من از گروه 1 نبودم.فکر کنم DJmilad هم بود

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
من اسم لیگ رو وارد کردمو پسورد رو.بعد رفتم دیدم تو یه گروه قرار گرفتم.کجای کارم اشتباه بود؟ اشکال نداره.من بازیمو شروع میکنم ولی تو این گروه هم از گروه 1 بود هم 2.فقط من از گروه 1 نبودم.فکر کنم DJmilad هم بود
برادر من فکر کنم join هه مرحله ی اول شدین
دوما الان دیگه نمیتونی بیای لیگ چون باید دوره اول رو شرکت میکردی بعد از بین اون گروه های میومدی بالا تازه میتونستی تو یکی ازین 2تا گروه قرار بگیری
البته شما باید با امیر خان صحبت کنی چون منیجر لیگ ایشونن ;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
من شما را از گروه دوم بیرون کردم تا join گروه اول بشی.

گروه 1 ( در کل 13 نفر )

AmiQ
Quint
Borix_Hiden
ronaldo_r9
Mahdee2
Console
Terova
Hosein-Tiker
Amir_2c
Fardad gh
Dj Milad GT
SsamirsS
reliantDalton
.............

Name: BC 2A
Pass: 2009

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
ممنون.من دوباره join شدم همه چیز درسته.دوستان لطف کنن شبا از 10 تا 12 و جمعه ها بیشتر بیان. خیلی ها از جمله من سر کار میریمو ... ما هر وقت on میشم کسی نیست باهاش بازی کنم!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
آقایون من دیر فهمیدم
هنوز هم میشه JOIN شد؟

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من بازی هارو خوب شروع نکردم.ولی بهتر شدم.چرا اینقدر بی نظم هستش؟ تا حالا به چند نفر چند بار invite دادم نمیان.(از جمله مدیر لیگ!) خوب اگه بازی نکنیم که مسخرست.خیلی بی نظمه.یه ساعتی باید بزارید که بگین و همه هم بیان.اینجوری نمیشه.این تاپیک قبل شروع لیگ داغ تر بود

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
من بازی هارو خوب شروع نکردم.ولی بهتر شدم.چرا اینقدر بی نظم هستش؟ تا حالا به چند نفر چند بار invite دادم نمیان.(از جمله مدیر لیگ!) خوب اگه بازی نکنیم که مسخرست.خیلی بی نظمه.یه ساعتی باید بزارید که بگین و همه هم بیان.اینجوری نمیشه.این تاپیک قبل شروع لیگ داغ تر بود

دوست عزیز ، ما تا اواخر مرداد فرصت داریم که این مرحله را به پایان برسونیم و من هم دیشب اینترنتم اوضاعش جالب نبود !

زیاد عجله نکنید و فعلا 2 3 تا بازی برای شروع انجام بدید ، در مورد زمان هم هرکسی یک ساعتی آنلاین میشه و نمیشه به زور گفت این ساعت بیا !

در کل به احتمال زیاد از این لیگ به بعد ، من لیگی نخواهم داشت و امیدوارم دوستانی که برام مشکل ایجاد کردند بتونند لیگ درست کنند !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سلام

من که دستگاهم یک ماه ی هست خراب شده و فعلا تعمیرگاه هست..

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
سلام به همگی

امیر انجام دادن بازی های لیگ تا کی وقت داره ؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام به همگی

امیر انجام دادن بازی های لیگ تا کی وقت داره ؟

اواخر مرداد ، و سعی میشه تا 1 مهر ، قهرمان مشخص بشه ، این مدت طولانی برای فرصت مسافرت و کارهای تابستانی فراهم شده است.

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
بی نظمه ؟!!!!!:-":-":sick:
آقا مثه اینکه معنی آنلاین لیگ رو نمیدونی درست
فکر میکنی مثه مسبقات گیم نت هاست که ساعت بدن
شما که نمیدونی به اونا یی که invite میدی وضعشون چه طوری بوده که نیومدن پس اول با هاشون یه حرفی بزن ;)
در آخر هم بگم واقعا واقعا لیگ درست کردن خیلی خیلی مشکلات و سختی داره
یارو کانکشنش داغونه از بازی میپره بیرون بازی باخت واسش حساب میشه میاد به بنده خدا امیر گله میکنه -اون یکی سر ساعت نمیاد دوباره به امیر گیر میدن واقعا نمیدونم:-":confused:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من به کسی گیر ندادم.منظورم شخص خاصی نبود.کلی گفتم.شما درست میگید.نمیشه گیر داد که سر یه موقع بیاد ولی اینجوری هم کسایی که زودتز بازی کنن برد کردند.چون معمولا کسایی که چند تاا بازی اولشونو مثلا میبازن دیگه نمیان و کسایی که هنوز با اونا بازی نکردند ضرر میکنند.کسایی مثل من هم فقط یه ساعتای خاصی میتونن بیانو کسی نیست. ولی من چیز بدی نگفتم که اینقدر ناراحت تون کنم[

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
من به کسی گیر ندادم.منظورم شخص خاصی نبود.کلی گفتم.شما درست میگید.نمیشه گیر داد که سر یه موقع بیاد ولی اینجوری هم کسایی که زودتز بازی کنن برد کردند.چون معمولا کسایی که چند تاا بازی اولشونو مثلا میبازن دیگه نمیان و کسایی که هنوز با اونا بازی نکردند ضرر میکنند.کسایی مثل من هم فقط یه ساعتای خاصی میتونن بیانو کسی نیست. ولی من چیز بدی نگفتم که اینقدر ناراحت تون کنم[

منظور من اصلا با شما نبوده !

...

منظور من رو خود اون افراد متوجه شدند ...

ronaldo_r9

کاربر سایت
Apr 8, 2008
22
نام
علی
من با یکی از بچه ها (Dj Milad ) رنک بازی کردم نتیجش تو لیگ ثبت شد، الکی الکی یه باخت رفت تو پاچم:evil:
امیر اگه میشه رسیدگی کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر