FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام،پس این دوره ی جدید از کی شروع میشه؟
لطفا فیفا بازا منو تو لایو add کنن
gamertag:llvllaninallvll

عید یا تابستان سال بعد !

...

دوستان من به یک مسافرت رفته بودم و نتونستم طبق قول قبلی شنبه بازی ها را شروع کنم که به همین دلیل از همه دوستان عذر می خوام.

بازی ها از فردا شروع می شود. روز پنجشنبه به تمام دوستانی که از مقدماتی صعود کردند ، MS داده شد.

6 نفر صعود کرده از گروه مقدماتی عبارتند از:

Dj milad
Amir Rocker
ReliantDalton
Shoosh2007
Amir7070
SsAMIRsS

من به زودی برنامه این مرحله را در پست اول قرار خواهم داد.

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
سلام
من اگه بخوام شرکت کنم باید چیکار کنم؟
gamertag:llvllaninallvll

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
لیگ آغاز شد. پست اول به طور کامل خوانده شود. به همه ی گیمرتگ ها Tex ای حاوی اسم و پسوورد لیگ داده شده است و از لحاظ اطلاع رسانی شده است.

بازی کنید و لذت ببرید !

آخرین ویرایش:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
سلام

گروه اول سخت تر از گروه 2 شده که !!! اشکال نداره. من اکانت لایوم تموم شده. اگه خدا بخواد تا آخر این هفته منم میام.اگه بشه نتایج و جدول اینجا هم آپدیت بشه خیلی عالیه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
متاسفانه در تایپ اسم لیگ مشکلی وجود داشت که سریعا تصحیح شد. برای سادگی کار فقط BC را سرچ کنید !

لیگ های جدید محدودیت تیم ندارند ! در لیگ های قبلی محدودیت انتخاب تیم ON بود که سریع تصحیحش کردم.

آخرین ویرایش:

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
با سلام ببخشید من اکانت لایوم 26 ام همین ماه تمام میشود و اگر ممکن است گیمرتگ دیگر مرا که قرار است اکانت گلد را برای آن بگیرم در لیگ مرحله دوم ثبت نام کنند.

گیمر تگ کنونی:SsamirsS
گیمر تگ بعدی:XiamirIx

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
با سلام ببخشید من اکانت لایوم 26 ام همین ماه تمام میشود و اگر ممکن است گیمرتگ دیگر مرا که قرار است اکانت گلد را برای آن بگیرم در لیگ مرحله دوم ثبت نام کنند.

گیمر تگ کنونی:SsamirsS
گیمر تگ بعدی:XiamirIx
دوست عزیز وقتی با یک گیمرتگ بازی کردید دیگه امکان تغییر نیست !

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من الان ثبت نام کردم. من تو لیگ تا حالا نبودم.مگه قرار نبود 2 گروه جدا باشه؟چرا همه رو تو 1 گروه نشون میده؟تعداد ثبت نامی ها چرا اینقدر کمه؟ حالا که همه رو تو یه گروه نشون میده از کجا میشه فهمید کی چندمه؟ راستی.دقیقا تا اسم لیگ رو جستجو نکنید نمیاد.bc خالی کافی نیست.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
من الان ثبت نام کردم. من تو لیگ تا حالا نبودم.مگه قرار نبود 2 گروه جدا باشه؟چرا همه رو تو 1 گروه نشون میده؟تعداد ثبت نامی ها چرا اینقدر کمه؟ حالا که همه رو تو یه گروه نشون میده از کجا میشه فهمید کی چندمه؟ راستی.دقیقا تا اسم لیگ رو جستجو نکنید نمیاد.bc خالی کافی نیست.
دوست عزیز دوتا گروه هستش و شما توی گروه دوم ثبت نام نخواهید کرد و اعضا و جدول آن گروه را نخواهید دید و فعلا در گروه شما از 13 نفر ، 7 نفر ثبت نام کردند که با توجه به 7 روز گذشتن از شروع لیگ ، امری عادی است.

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
نه.من که الان چند نفر از اعضای اون گروه دیگه رو هم دارم میبینم.مثل Mforce و یکی دیگه! اینا تو گروه 2 بودند که!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
نه.من که الان چند نفر از اعضای اون گروه دیگه رو هم دارم میبینم.مثل Mforce و یکی دیگه! اینا تو گروه 2 بودند که!

همه درست ثبت نام کردند ولی شما اشتباه کردید و رفتید گروه دوم !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر