Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بعد ساعت ها sbc رفتن یه مسی میده که همش صد کاعه. یعنی باید فضولیجات جانوران گرفت بر سر در EA با این مارکت نادرست. میری ویکند بازی میکنی جایزه اونجا هم بزور صد کا میشه. گیم پلی اشغال و پر باگ. پلیرا تاکسیک و چیت زن. ربات خوردمون تو مارکت :|
شیش ماه از بازی گذشته و کارت مسی خوب بی ارزشه الان، و نرماله که قیمتش پایین باشه، الان اینقدر کارت خوب هست که دیگه یه جورایی این کارتای گلد بی استفادن .. همیشه همین بوده ، و عادی هم هستش چون دیگه داریم به اخرای فیفا22 میرسیم ... باید خودتو به این شرایط عادت بدی! :D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان من یه مشکل خیلی بدی پیدا کردم
اکانت ea وصل نمیشه توی بازی و میگه ریست پسورد شده
ایمیلمم برای تقریبا ۱۰ سال پیشه یادم نمیاد هرکاری کردم . الان با اکانت پلی استیشن خودم نمیتونم توی بازی آنلاین بشم
کسی میتونه منو یه راهنمایی بکنه که اگه بخام به پشتیبانی ea پیام بدم باید چیکار کنم و چجوری درست کنم این مشکلو ؟
فکر نکنم بتونی کاری کنی چون اکثر پشتیباناش برای اینکه تایید هویت کنند میگن یه کد میفرستیم به ایمیلت اون کد رو بده مشکلتو حل کنیم، من جز یک بار اونم اتفاقی ندیدم بدون دادن کد مشکلو بررسی کنند، حالا برا تست برو به پشتیبانش همینو بگو که ایمیلتم دسترسی نداری ببین حلش میکنه واست، اگه خیلی مهمه واست تو تایمای مختلف تست کن که پشتیبانای مختلف جواب بدن شاید یکیش حل کرد واست

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
فکر نکنم بتونی کاری کنی چون اکثر پشتیباناش برای اینکه تایید هویت کنند میگن یه کد میفرستیم به ایمیلت اون کد رو بده مشکلتو حل کنیم، من جز یک بار اونم اتفاقی ندیدم بدون دادن کد مشکلو بررسی کنند، حالا برا تست برو به پشتیبانش همینو بگو که ایمیلتم دسترسی نداری ببین حلش میکنه واست، اگه خیلی مهمه واست تو تایمای مختلف تست کن که پشتیبانای مختلف جواب بدن شاید یکیش حل کرد واست
یه بار پیام دادم فقط ازم کلی سوال پرسید هیچکدومشم یادم نبود
حالا اصن اکاتتمم که نتونم برگردونم هیچ راهی نیس تو اکانت پلی استیشن خودم بتونم فیفا آنلاین بازی کنم؟
از لول ۱ شروع کنم دوباره

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
دوستان مخابرات هست نتم امروز پینگم روی 140 بود داخل بازی در بهترین حالت 110 بود میخواستم بدونم برا شما اینجور هست؟ اصلا نمیشد بازی کنم عجیب بود

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
دوستان من یه مشکل خیلی بدی پیدا کردم
اکانت ea وصل نمیشه توی بازی و میگه ریست پسورد شده
ایمیلمم برای تقریبا ۱۰ سال پیشه یادم نمیاد هرکاری کردم . الان با اکانت پلی استیشن خودم نمیتونم توی بازی آنلاین بشم
کسی میتونه منو یه راهنمایی بکنه که اگه بخام به پشتیبانی ea پیام بدم باید چیکار کنم و چجوری درست کنم این مشکلو ؟
هیچ راهی نداره. مگه اینکه اون سکوریتی کوئسشن ها یادت باشه.
یه اکانت جدید بساز با پسورد مطمئن و از صفر شروع کن :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
دوستان مخابرات هست نتم امروز پینگم روی 140 بود داخل بازی در بهترین حالت 110 بود میخواستم بدونم برا شما اینجور هست؟ اصلا نمیشد بازی کنم عجیب بود
وضع نت امروز افتضاح بود. دهن منم سرویس شد.

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
هیچ راهی نداره. مگه اینکه اون سکوریتی کوئسشن ها یادت باشه.
یه اکانت جدید بساز با پسورد مطمئن و از صفر شروع کن :D
عجب وضی شده😅
از نو شروع کردنشو باهاش مشکلی ندارما ولی این که با اکانت خودم نمیتونم بازی کنم این خیلی ظلمه🥲

• Like

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
عجب وضی شده😅
از نو شروع کردنشو باهاش مشکلی ندارما ولی این که با اکانت خودم نمیتونم بازی کنم این خیلی ظلمه🥲
خب باید یادداشت میکردی. من خودم شصت تا ایمیل دارم :D با پسوردهای مختلف. همشونو رو کاغذ نوشتم زدم به دیوار اتاقم. الان ۹ تا کاغذ به دیوارای اتاقمه :D

• Like
Reactions: aslirezahddd

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
خب باید یادداشت میکردی. من خودم شصت تا ایمیل دارم :D با پسوردهای مختلف. همشونو رو کاغذ نوشتم زدم به دیوار اتاقم. الان ۹ تا کاغذ به دیوارای اتاقمه :D
منم یادمه همه چیو ولی کلا جریان داره
یه مدت نبودم بعدش اومدم ایمیل اکانتمو هک کردند کلا اینا مال ۱۰ سال پیشه تقریبا حالا باز ورود ۲ مرحله ای فعال بوده ولی واقعا نمیدونم چرا منو هک کردن که هیچیم نبوده تو اکانتم😑

• Poker Face

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
راجب پینگ مخابرات نمیدونم، ولی سرورای بازی رو مود التیمیت امروز مشکل داشتن

• Like
Reactions: naderblue

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
رفقا من کنسولم کپی خوره التیمیت که نمیشه بازی کرد کدوم بخش بازی مثل مستر لیگ pes هست یا کلا بخشی داره ادمو سرگرم کنه مثل التیمیت؟

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
تقریبآ خلوت ترین تاپیک فیفا هست.

من خیلی تو انلاین مشکل دارم. فقط کافیه یه نفر تو خانواده، گوشیشو روشن کنه و یه لحظه بره تو اینستاگرام، اونجاش که فیفا چنان لگی میزنه که حد نداره!!! این اولین فیفا هست که اینطوریه.

همه همین مشکل رو دارن؟
من همیشه بدون مشکل (از فیفا 14 تا الان بازی کردم) خیلی سریع حریف پیدا میشه ولی تو بازی لگ میزنه.
این مشکل سرورهاس؟

اگر مشکل اینترنت باشه شاید کنسولمو هکی کنم دیگه

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان سلام خسته نباشید من یه مشکلی با فیفا 22 تو کنسول ps4 دارم .

الان کنسول روشن میکنم میرم کل سیو بازی کامل پاک میکنم لایو اپدیت میکنم ترکیب درسته میاره بازی میکنم اوکی هستش

وقتی کنسول خاموش میکنم کسیم دستکاری نمیکنه یا دست نمیزنه به کنسول غیر خودم بار دوم روشن میکنم میبینم بازیکنا بروز نیستن

مثلا رونالدو تو منچستر نیست یا یکسری بازیکنا نیستن تو تیماشون بروز باشه .

کسی این مشکل داره چیککار کنم اینجور نشه چدرمو در اورد هربار باید ریست کنم قسمت لایو دوباره لایو اپدیت بزنم .

mfa123

کاربر سایت
Oct 7, 2021
53
من که واسه بار دوم دیلیت کلاب کردم رفت با اینترنت همراه و موبایل و این چیزا نمیشه تو الیت رفت بالا یعنی موهاتون سفید میشه! :|مگر اینکه دو شب به بعد بازی کنی وضع کانکشن بهتره دقت هم‌ کردم با ایرانیا مشکلی ندارم ولی این عربها با پینگ پایین و امباپه و نازاریو…~X(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر