Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من با تمام مشکلات تو خط دفاع میتونم کنار بیام
خیلی با نسخه قبل فرق نداره همیشه بازی ها روی هم رفته بالای ۶ تا گل داشت از بس هوش مصنوعی تو باقالیا بود
اما چیزی که قشنگ داره شکنجه میده منو هندی کپ و بازی اسکریپت شدست
یعنی چی تو یه بازی چهار پنج توپ میخوره به تیر دو سه تا تک به تک صد در صد هم دروازه بان حریف میگیره
بعد یک تک موقعیت حریف دقیقه ۹۰ به دست میاره از زاویه بسته همینطوری پر میکنه و زارت میره تو گل
یعنی قبل اینکه نزدیک دروازه بشه صد در صد مطمئن بودم ذره ای شک نداشتم به مسخره ترین شکل ممکن قراره گل بخورم
تو یه سری بازی ها که نرخ تیر دروازه بالا میره شک نکنید هر کاریم بکنید باید اون بازی رو ببازید
یکی دیگه از نشانه هاشم سوپر قهرمان شدن دروازه بان حریفه که هر چی میزنید از تو دروازه میکشه بیرون
این حماقت خط دفاعتونم بخش بزرگیش به همین برمیگرده
اللخصوص وقتی مدافعای خوب با اورال بالا مثلا مثل واران احمق میشن بدونید قرار نیست این بازی رو برنده باشید

آخرین ویرایش:

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
با این اپدیت اخر دوباره هوش مصنوعی بازیکنا رفته تو دیوار.
قشنگ انگار د۲۲ تا چوب خشک تو زمینه
نه حرکتی، نه فضا سازی ای، نه بازی بدون توپی، هیچی
تو حمله خودت باید یا یک دو کنی، یا با لاک پلیر یه حرکتی بزنی
دفاع هم که هیچی کلا، عملا یارگیری نمیبینم. چه برسه یه این دفاع تیمی که این همه روش تبلیغ میکردن
به همه ینا وضعیت داغون سرور های بازی رو هم اضافه کنید
من که هر هفته تا رنک سه بازی میکنم ویکند لیگ رو و بقیه بازیا ر گل به خودی میزنم و لفت میدم ولی این هفته همینم غیر قابل تحمل شده
Sent from my SM-A305F using Tapatalk
دقیا منم این مشکل عدم فرار مهاجما تو عمق رو دارم و خیلی ایستا بازی میکنن تو این تاکتیک های جدید که اضافه شده باید رو کدوم گزینه بزاریم تا مدام فرار کنن تو عمق؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من با تمام مشکلات تو خط دفاع میتونم کنار بیام
خیلی با نسخه قبل فرق نداره همیشه بازی ها روی هم رفته بالای ۶ تا گل داشت از بس هوش مصنوعی تو باقالیا بود
اما چیزی که قشنگ داره شکنجه میده منو هندی کپ و بازی اسکریپت شدست
یعنی چی تو یه بازی چهار پنج توپ میخوره به تیر دو سه تا تک به تک صد در صد هم دروازه بان حریف میگیره
بعد یک تک موقعیت حریف دقیقه ۹۰ به دست میاره از زاویه بسته همینطوری پر میکنه و زارت میره تو گل
یعنی قبل اینکه نزدیک دروازه بشه صد در صد مطمئن بودم ذره ای شک نداشتم به مسخره ترین شکل ممکن قراره گل بخورم
تو یه سری بازی ها که نرخ تیر دروازه بالا میره شک نکنید هر کاریم بکنید باید اون بازی رو ببازید
یکی دیگه از نشانه هاشم سوپر قهرمان شدن دروازه بان حریفه که هر چی میزنید از تو دروازه میکشه بیرون
این حماقت خط دفاعتونم بخش بزرگیش به همین برمیگرده
اللخصوص وقتی مدافعای خوب با اورال بالا مثلا مثل واران احمق میشن بدونید قرار نیست این بازی رو برنده باشید
الان چندهفته اس که امار گل برگشته به نسخه قبل
اون بازیای کم گل واسه اولای بازی بود
الان هم تیما تو التیمیت قوی تر شدن و هم راه های گل زدن رو همه استاد شدن
بازیای الان من اکثرا پنج شیش تا گل به بالا دارن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
خب به پایان آلتیمیت خیلی زود سلام‌ کنید :*
همیشه سناریو همینه، اوایل بازی از لانچ تا حدودا ۲ ماه بازی خوبه بعدش قشنگ گند میکنن توش با یه آپدیت،
چرا باید ترکیب، تاکتیک و اینستراکشن هایی که تا الان‌ کار میکردن دیگه کار نکنن؟
چرا اسکریپت بازی زیاد میشه و مدافع و مهاجم و هافبک ها توی یه سری صحنه ها فلج مغزی میشن باید وسط بازی CPR شون کرد؟
چرا بازیکن های SBC بعد از یکی دو هفته چنان نرف میشن که کارت گلد اون بازیکن از کارت SBC ش بهتر میشه؟
من بهتون جواب این چرا ها رو میگم ،
چون اگه قرار باشه این کارت ها جواب بدن ،
این ترکیب ها و تاکتیک ها جواب بدن، کسی که یه تیم بالانس خوب نسبتا ارزون جمع کرده و بازی ش خوبه تا پایان بازی میتونه جلوی تیم های فول آیکون و کارت های گرون قیمت مقاومت کنه و نتیجه بگیره ،
این برای فیفا و سازنده هاش بده ،
تیم فیفا خفن ترین و در عین حال کثیف ترین روانشناس هارو داره ،
وقتی میبینی فلان بازیکن ت که تا چند روز قبل هر کاری ازش انتظار داشتی انجام می‌داد الان هوشش در حد جلبک دریایی شده به ذهنت شاید نیاد که استتس و قدرت های اون کارت دستکاری شده یا اسکریپت داره این کار رو میکنه ، به بازیکن فحش میدی و سریع تصمیم به عوض کردنش میگیری ،
عوض کردنش هم واسه EA درآمد داره ،
نگاه به ایران نکنید که ارزش پول کمه فیفا پوینت خریدن واسه آدم زور داره، اون طرف راحت فیفا پوینت می‌خرن.
اینه که مدام تو باید بازیکن هات و ترکیب و تاکتیک ت رو عوض کنی . یعنی لجنه لجن!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
صرفا میخواستم بگم رونالدو خریدم :D
یه ذره هایبرید تر کردم ارنجو
کویناتونو نریزین تو اس بی سی، گول ea رو نخورید. جمع کنید رونالدو بخرید. چیت کده لامصب
2028356fce2bf8cf2c2a2592572db99d.jpg

منم یه سری تغییرات دادم:D
یه ذره هایبرید ترش کردم ارنجو
تا یه قرن دیگه که نمیتونم امباپه بگیرم، فعلا دارم جمع میکنم coin هارو بلکه یه تغییر اساسی بعدا بدم
پ.ن: البته تو بازی دمبله میره جای مسی، و لیو میاد cam

Screenshot_20211115-191538_Companion.jpg

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
نمیدونم شما هم تجربه مشابه دارید یا نه
معمولا توی این سه تا آپدیت آخر بازی به شدت خوبه اولش بعد آپدیت
اما بعد از دو سه روز بازی کردن متوجه میشید سرعت بازی زیاد شده دفاعا هوش مصنوعیشون میره تو دیوار و هزارتا مشکل دیگه
واقعااا عجیبهه برام همچین چیزی

• Like
Reactions: Destro

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
کلا گیم بازی تو مدهای مختلف متفاوته
توی کیک آف میشه با اسلایدر بازی رو نسبتا شبیه ساز کرد.
توی آنلاین هم اول سیزن ، بعد دیویژن رایول و بعد فوت چمپ به ترتیب نیمه شبیه ساز تا ارکید هست.
گیم پلی فوت چمپ رو به هیچ وجه نمیپسندم ، یه بازی آرکید خالص و مزخرف تمام
البته سرعت گیم پلی بازی هم متفاوته ، بعضی روزها سریع میشه و بعضی مواقع خوبه ، روی مانیتور یا تی وی های مختلف هم سرعت بازی میتونه متفاوت باشه !

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این عربا انگار فقط بازی میکنن برای اینکه گل بزنن خوشحالی هم زدنو بزنن :D اینترنت شخمی ما هم یهو دیلی و میندازه اینا هم با تیمای ایکون دار گلو میزنن یه هم زدن هم میزنن دیگه احساس میکنن دنیا رو گرفتن :)) این عربا وضعشون خیلی خرابه ای کاش میشد سرور رو انتخاب کرد با اینا بازی نکرد ، تک تکشون مریض روحی روانین ....

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کلا گیم بازی تو مدهای مختلف متفاوته
توی کیک آف میشه با اسلایدر بازی رو نسبتا شبیه ساز کرد.
توی آنلاین هم اول سیزن ، بعد دیویژن رایول و بعد فوت چمپ به ترتیب نیمه شبیه ساز تا ارکید هست.
گیم پلی فوت چمپ رو به هیچ وجه نمیپسندم ، یه بازی آرکید خالص و مزخرف تمام
البته سرعت گیم پلی بازی هم متفاوته ، بعضی روزها سریع میشه و بعضی مواقع خوبه ، روی مانیتور یا تی وی های مختلف هم سرعت بازی میتونه متفاوت باشه !
حتی استادیوم هم تاثیر داره تو گیم پلی ، روز و شب داخل بازیم تاثیر میزاره .. و مزخرف ترین حالت ،حالت روزه که بازی خیلی مسخره میشه ،بهترین گیم پلی هم به نظرم داخل ورزشگاه king power لستر هستش .. نمای دوربینش هم فرق داره با ورزشگاهای دیگه و بازی داخلش خیلی اوکی تره

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
احساس میکنم با وضع نت ما و بازیکنا تا همین دیو چهار نهایتا سه بشه رفت مگر اینکه کسایی که واقعا بازیشون خوبه و متا بازیو بلدن
من سیزن قبلی تا الیت رفتم ولی انقدر بعد آپدیت بازی مزخرف شده که الان سه چهارم بازیا رو ریج کوییت میکنم...نمیشه واقعا... این هفته هم WL به فنا رفته... من واقعا ناراحتم که پول دادم واسه بازی ای که هر لحظه امکان داره به خاک سیاه بشینه!
تو فکرمه از استیم واسه ریفاند تلاش کنم ولی بعید میدونم قبول کنن...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ای بابا امدیم تو تخیفات fifa22بگیریم رو ps4 بعد رو ps5هم بشه بریم دیدیم بدین صورت زده !

• FIFA 22 PS4™
  • FIFA 22 PS5™
  • FIFA 22 Ultimate Edition PS4™ & PS5™
  • متاسفانه حتما باید نسخه التیمیت بگیریم که با تخفیف شده 60 دلار عجب حرکت چیپی زده سونی و

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر