Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازی به نظر بسیار نرم تر و روان تر شده
سرعت بازی طبیعی تر شده
توپ بازی یکم باگ داره تو فیزیک
اما گیم پلی بازی برای من به شخصه به شدت دلپذیرتر شده
فیس های جدید طبق انتظار اضافه شدن مثل میسون گرینوود یونایتد
هنوزم خطاهای عجیب و غریبی از مدافعا تو محوطه جریمه اتفاق میوفته حتی وقتی فقط دارید کاور میکنید ممکنه یه بدن به بدن بشه مدافع و پنالتی
عملکرد کلی دروازه بانا به نظر بهتر شده و سخت تر گل میخورن اما هنوزم باید انتظار دریافت گل های احمقانه رو داشته باشید

در کل به نظرم با نسخه بهتری از 21 رو به رو هستیم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بازی به نظر بسیار نرم تر و روان تر شده
سرعت بازی طبیعی تر شده
توپ بازی یکم باگ داره تو فیزیک
اما گیم پلی بازی برای من به شخصه به شدت دلپذیرتر شده
فیس های جدید طبق انتظار اضافه شدن مثل میسون گرینوود یونایتد
هنوزم خطاهای عجیب و غریبی از مدافعا تو محوطه جریمه اتفاق میوفته حتی وقتی فقط دارید کاور میکنید ممکنه یه بدن به بدن بشه مدافع و پنالتی
عملکرد کلی دروازه بانا به نظر بهتر شده و سخت تر گل میخورن اما هنوزم باید انتظار دریافت گل های احمقانه رو داشته باشید

در کل به نظرم با نسخه بهتری از 21 رو به رو هستیم
گرافیک بازی و بخصوص چمن خوبه؟
رو کنسول نسل جدید تست کردی؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
گرافیک بازی و بخصوص چمن خوبه؟
رو کنسول نسل جدید تست کردی؟

آره رو PS5 تست کردم
نسخه ای هم که داده از مدل مو بازیکنا همون اول فهمیدم نسخه نسل جدید
اما کیفیت چمن حتی از FIFA 21 نسل نهمی هم بدتره
شبییه کیفیت چمن نسل هشت میمونه :|
از جمله چیزایی که قطعا تغییر میکنه

=============

دست اول بازی به نظر بالانس میرسید
الان که یکم راه افتاده دستم باز داره تعداد گل های بازی مسخره میشه
به بازی سرعت بدید بازم پینگ پونگی میشه!

• Like
Reactions: u.s.a

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
دست اول بازی به نظر بالانس میرسید
الان که یکم راه افتاده دستم باز داره تعداد گل های بازی مسخره میشه
به بازی سرعت بدید بازم پینگ پونگی میشه!
هیچوقت تعداد گلا رو کم نمیکنه دلیلشم اینه که الگوی این بازی چندین ساله شده لیگ mls امریکا ! لیگی که کلی گل ردو بدل میشه و حتی بازیایی هست توش بالا 8 تا گل میاد / حالا این وسط یکی دو تا بازیم کم گل در میاد ولی این سازنده و ایده پرداز فیفا هر وقت عوض شد میشه به این فکر کرد تعداد گلا هم کمتر شه

• Like
Reactions: Horror and u.s.a

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
کلا کلمه ی فیزیک توپ ترند اول بازیسنتر از ۱۰ مرداد تا ۱۰ مهر هر ساله :))) این موضوع از فیفا ۱۰ هست تا الان
همممه میشینن بتا و دمو رو بازی میکنن و مغز مارو با کلمه ی فیزیک توپ م....... ، بعد که بازی میاد دیگه کلا تموم میشه بحث فیزیک توپ
بچه های فیفای بازیسنتر جزو انجمن جهانی فیزیکن همشون

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اما کیفیت چمن حتی از FIFA 21 نسل نهمی هم بدتره
شبییه کیفیت چمن نسل هشت میمونه :|
از جمله چیزایی که قطعا تغییر میکنه
اتفاقا از جمله چیزایی که قطعا تغییر نمیکنه همین چمن هست.همیشه همونی که تو بتا و دمو بوده تو نسخه نهاییم بوده.دلتو صابون نزن داداش :-SS
کیفیت چمن نسل هشت که خوب بود بغیر از 21 :))
البته هرچی به عقب تری بری وضعیت چمن بهتر میشه مثلا 16 😂

• Like
Reactions: اروند 2520

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
رفقا سلام.بازی رو دانلود کردم ولی تو این مرحله گیر کرده؟؟
اگه کسی راهکاری داره ممنون میشم راهنمایی کنه
View attachment 220504

خب این متن با آنالوگ تا انتها برو پایین تا اون تیک روشن بشه و بری مرحله بعد :|

• Smile
Reactions: ULTIMATE TEAM

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اتفاقا از جمله چیزایی که قطعا تغییر نمیکنه همین چمن هست.همیشه همونی که تو بتا و دمو بوده تو نسخه نهاییم بوده.دلتو صابون نزن داداش :-SS
کیفیت چمن نسل هشت که خوب بود بغیر از 21 :))
البته هرچی به عقب تری بری وضعیت چمن بهتر میشه مثلا 16 😂

ولی من حس میکنم نسخه نهایی از نظر گرافیک ارتقاع پیدا میکنه چمنش الان واقعا فاجعست!
21 نسل جدید جلوش پادشاهه

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
منم روی ps5 چند دست بازی کردم و نظرمو میگم.
از نظر بصری که به نظرم فرقی نداشت یعنی اگه ۲۱ و ۲۲ رو بذارن جلوی ادم نمیتونه تشخیص بده کدوم کدومه. گیم پلی بازی یکم روون تر و واقع گرایانه تر شده ولیskill move های فضایی و مسخره توی بازی با cpu هم وجود داره دیگه خودتون تو مدهای انلاین حساب کنین چه وضعیتی میشه.پاسای بلند خیلی بهتر از قبل شده درگیریای فیزیکم جالب تر شده. ولی بدترین بخش بازی برای من حرکت های دروازه باناس. امیدوارم اینو حتما درست کنن و گرنه فاجعه اس واقعا. جالبشم اینه تو هیچ بخشی خوب نیستن. نه تو شوت از راه دور و نه تک به تک.
و در نهایت مثل سالای پیش بازی اصلا ارزش ۶۰$ رو نداره و اگر التیمیت باز نباشیم فکر نمیکنیم تا بلک فرایدی صبر کنیم و ۳۰$ بخریم چیزیو از دست بدیم.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام، منم یه چند دستی فیفا ۲۲ نسخه سریز ایکس رو بازی کردم، اولین چیزی کاملا تو ذوق آدم میزنه عدم پیشرفت گرافیکی بازی هست که فکر میکنم خروجی مشخص انحصارطلبی هست، هر جا که رقابت از بین بره داستان به همین صورت هست، اما در خصوص گیم پلی به نظرم تغییرات کم نیست (حداقل از دید من که فیفا ۲۱ رو داشتم ولی زیاد بازی نکردم)، توپ تو سرعت دیگه به بازیکن چسبیده نیست و ممکنه به راحتی از دست بره، کل پاس ها بالاخص هوایی تودر، راحتر مقصدشون رو پیدا میکنن که بشخصه معتقدم باعث جذاب تر شدن بازی از لحاظ کیفی و بصری میشه، این پاس ها مدت ها بود که دیگه استفاده نمیشد، دروازبان رفلکس های بهتر و واقعی تری داره و شوت های بغل پای گوش دروازه لزوما گل نیست، خستگی بازیکن روی نشانگر بالای سر بازیکن نشون دادن میشه، و همچنین یه نشانگر اضافه بالاسر teammate هم هست (البته نمی‌دونم شاید این ۲ مورد تو فیفای قبلی هم بودند)، فیزیک بازیکنا بهتر شده، تو برخوردها بیشتر احساس واقعی بودن به آدم دست میده، من تا بحال بتای فیفا تست نکرده بودم ولی این قابلیت rewinding اش خیلی باحاله، مثل فورزا هر جا بخوای میتونی برگردی و بازی رو از اونجا شروع کنی، یک گل زدم خواستم برگردم دوباره ببینمش، دیدم اشتباها زدم گل رو پروندم . در کل برای من با این قدرت کنسول های نسل جدید، گرافیک بازی فاکتور مهم و تاثیرگذاری هست برای خرید بازی، که EA زحمت کشیده و بی‌توجه بوده بهش. ضمنا باگ های تصویری هم هست تو بازی که احتمالا تا زمان عرضه مرتفع میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر