Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,507
نام
Nightwing
اینجا کسی التیمت حرفه ای بازی نمیکنه؟من 2-3 ماهی میشه شروع کردم ولی چندتا مشکل دارم.حالا نمیدونم پول میدن یا اینکه چون از قبل تر بازی میکننن،اکثر تیمها خیلی قوی هستن.مثلا یکی بازی میکردم رونالدو نازاریو-مارادونا-امباپه-اوزه بیو و چندتا غول دیگه رو همزمان داشت.خب من اینو چطور باید ببرم؟!! :D
مشکل بعدی و جدی ترم تو دفاع هست.چه دفاع خودم چه دفاع حریف.مال من یکیش اینطرفه یکیش اونور...بعد نمیدونم به علت لگ هست یا نه ولی زرت و زورت تو سر توپ میخورم و تا بیام سوئیچ کنم دفاع رفته تو دیوار و گل خوردم.ولی از اونطرف موقع حمله کردن میبینم که دفاع حریف مستحکم رو یه خط با نظم ایستادن و راحت توپ رو میگیرن
شبی چند ساعت تو یوتیوب آموزش و کاستوم تاکتیک های حرفه ای ها رو میبینم ولی بازم موقع بازی نه اسکیل میتونم بزنم نه دفاع درستی کنم.
با 36 سال سن از کار و زندگی افتادم.2 ماهه کار نکردم :))بعد یه بچه 6 ساله میاد با یه امباپه و نیمار و 60 اسکیل در ثانیه دهن آدمو سرویس میکنه
سلام من عید شروع کردم و نسبتا تیم بدی جمع نکردم:D اونایی که میبینی همچین ترکیبی دارن day one زدن تو گوشش :))
دفاع منم مشکل دارم. به شدت سخته. بگیر نگیر داره. اسکیل میزنن بازی در میره از دستت
من یه چیزی دیده بودم مثلا طرف منهای بازیکنی که داره کنترل میکنه میاره سمتم که توپ بگیره یکی دیگه هم میاد نزدیکم و کار سخت میشه. با r1 همچین کاری میکنن یه بار تست کن ببین چجوریه

• Like
Reactions: hamid_barca

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
FIFA CREATION CENTER
یکی از پست های نوستالوژی برای فیفا بازهای قدیمی تاپیک
یکی از بهترین قابلیت های فیفا که از ۲۰۱۲ اومد تا ۲۰۱۴ که بدلایل بیشرف بازی های فیفا حذف شد
برای این پست ۳ ماه با فارز و هادی و چندتا از دوستان دیگه زحمت کشیدیم یادش بخیر
از این قابلیت دیدن کنید تا یاد و خاطره هاتون زنده بشه
خودم استقلال پرسپولیس رو آورده بودم :D

EA هم باید حذفش میکرد طبیعتا. هیچ بعید نیست سالهای آتی بیان یه مد FUT بزارن و بقیه بخشها پولی بشه.

قشنگ چند ساله بخشهای دیگه رو به عمد کامل ول کردن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,873
سلام من عید شروع کردم و نسبتا تیم بدی جمع نکردم:D اونایی که میبینی همچین ترکیبی دارن day one زدن تو گوشش :))
دفاع منم مشکل دارم. به شدت سخته. بگیر نگیر داره. اسکیل میزنن بازی در میره از دستت
من یه چیزی دیده بودم مثلا طرف منهای بازیکنی که داره کنترل میکنه میاره سمتم که توپ بگیره یکی دیگه هم میاد نزدیکم و کار سخت میشه. با r1 همچین کاری میکنن یه بار تست کن ببین چجوریه
از r1 استفاده میکنم ولی مشکلم اینه به علت پینگ نسبتا بالا تا میام سوئیچ کنم طرف پاس داده و من باز هی سوئیچ میکنم هی سوئیچ میکنم تا اینکه یه دفاعم شمال ورزشگاهه یکی ظلع جنوبی یکی دیگه هم داره بیرون هات داگ میخوره :D
البته یه سری چیزها هم هست که بلد نبودم و الان میبینم چقدر مهمه.مثلا بعضی بازیکنها فقط تو sbc یا آبجکت هستن مثل رودریگو.خب من میگفتم رودریگو به چه دردم میخوره ولی الان میبینم همه دارنش و وحشتناک عالیه.از هر جا توپ بهش بدی گل میزنه از اون طرف کلی پول خرج آیکون هایی میکردم مثل پویول که اصلا کارایی نداره

ولی باز هم ته تهش فهمیدم فلسفه fut اینه که یه سری بازیکن خاص که هم دریبل زن باشن هم سرعتی داشته باشی و تا خرتناق اسکیل بزنی :))مثلا تو واقعیت بهترین مهاجم ها لوا و کریم هستن ولی اینجا پشم بن یدر هم نیستن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,507
نام
Nightwing
از r1 استفاده میکنم ولی مشکلم اینه به علت پینگ نسبتا بالا تا میام سوئیچ کنم طرف پاس داده و من باز هی سوئیچ میکنم هی سوئیچ میکنم تا اینکه یه دفاعم شمال ورزشگاهه یکی ظلع جنوبی یکی دیگه هم داره بیرون هات داگ میخوره :D
البته یه سری چیزها هم هست که بلد نبودم و الان میبینم چقدر مهمه.مثلا بعضی بازیکنها فقط تو sbc یا آبجکت هستن مثل رودریگو.خب من میگفتم رودریگو به چه دردم میخوره ولی الان میبینم همه دارنش و وحشتناک عالیه.از هر جا توپ بهش بدی گل میزنه از اون طرف کلی پول خرج آیکون هایی میکردم مثل پویول که اصلا کارایی نداره

ولی باز هم ته تهش فهمیدم فلسفه fut اینه که یه سری بازیکن خاص که هم دریبل زن باشن هم سرعتی داشته باشی و تا خرتناق اسکیل بزنی :))مثلا تو واقعیت بهترین مهاجم ها لوا و کریم هستن ولی اینجا پشم بن یدر هم نیستن
پینگ بالا نابود میکنه نه فقط فیفا هرچی باشه متاسفانه. من حدود ۶۰ هست پینگم اگه یهو سکته نزنه شوت نشه رو ۲۰۰:D

ببین بازی کلیتش غیر واقعیه. اسکیل زدن باید محدود بشه خیلی چیز مسخره ایه و عملا نمیتونی دفاع خاصی انجام بدی
Toxic players in the middle east :Shrewd: :Shrewd: عملا تجربه کردم که میگم متاسفانه...
من کارت ۹۸ لوا رو داشتم واقعا با اون stat ها چیز جالبی نبود نمیدونم چرا...به جاش Gomez و گذاشتم اصن چیز وحشتناکیه:D و کلا خیلی بستگی هم به سیستم بازیت داره شاید یه کارتی برای من خوب باشه تو نتونی باهاش بازی کنی
chemistry تیمت فول هست؟
در مورد پویول هم کلا اکثر آیکان ها به نظرم ناکار آمد هستن:|

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,873
پینگ بالا نابود میکنه نه فقط فیفا هرچی باشه متاسفانه. من حدود ۶۰ هست پینگم اگه یهو سکته نزنه شوت نشه رو ۲۰۰:D

ببین بازی کلیتش غیر واقعیه. اسکیل زدن باید محدود بشه خیلی چیز مسخره ایه و عملا نمیتونی دفاع خاصی انجام بدی
Toxic players in the middle east :Shrewd: :Shrewd: عملا تجربه کردم که میگم متاسفانه...
من کارت ۹۸ لوا رو داشتم واقعا با اون stat ها چیز جالبی نبود نمیدونم چرا...به جاش Gomez و گذاشتم اصن چیز وحشتناکیه:D و کلا خیلی بستگی هم به سیستم بازیت داره شاید یه کارتی برای من خوب باشه تو نتونی باهاش بازی کنی
chemistry تیمت فول هست؟
در مورد پویول هم کلا اکثر آیکان ها به نظرم ناکار آمد هستن:|
میدونی وسط بازی چی بدتر باعث میشه حرص بخورم و بدتر بازی کنم؟ :D اینکه فکر میکنم این عربها زیر کولر با بهترین اینترنت دارن بازی میکنن بعد ما یا برق میره یا اینترنت پینگش فاجعه یا مثلا الان 2 هفته هست کابل تلفن های محله ما(نه اینکه عقده ای باشم ولی بالاشهر هم زندگی میکنیم) رو دزد برده بعد هر چی زنگ میزنی مخابرات نمیاد درستش کنه باید با پینگ فاجعه تر موبایل بازی کنم

کیمیستری هم فوله.الان دیگه 5 دفاعه بازی میکنم که حداقل اون وسط شلوغ بشه بلکه خود طرف قاطی کنه :))

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,507
نام
Nightwing
میدونی وسط بازی چی بدتر باعث میشه حرص بخورم و بدتر بازی کنم؟ :D اینکه فکر میکنم این عربها زیر کولر با بهترین اینترنت دارن بازی میکنن بعد ما یا برق میره یا اینترنت پینگش فاجعه یا مثلا الان 2 هفته هست کابل تلفن های محله ما(نه اینکه عقده ای باشم ولی بالاشهر هم زندگی میکنیم) رو دزد برده بعد هر چی زنگ میزنی مخابرات نمیاد درستش کنه باید با پینگ فاجعه تر موبایل بازی کنم

کیمیستری هم فوله.الان دیگه 5 دفاعه بازی میکنم که حداقل اون وسط شلوغ بشه بلکه خود طرف قاطی کنه :))
یه عکس از squad ت بزار اگه تونستی:D و psn id

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,873
یه عکس از squad ت بزار اگه تونستی:D و psn id
رو کامپیوتر بازی میکنم.البته همیشه رو xbox بازی میکردم ولی دیدم استیم تخفیف زده بود مفت شده بود برای همین امسال دیگه بیخیال کنسول شدم

تیمم تا چند روز پیش انگلیس بود ولی تبدیلش کردم به اسپانیا چون به نظرم قیمت بازیکن ها بهتره Fut.jpg

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,507
نام
Nightwing
رو کامپیوتر بازی میکنم.البته همیشه رو xbox بازی میکردم ولی دیدم استیم تخفیف زده بود مفت شده بود برای همین امسال دیگه بیخیال کنسول شدم

تیمم تا چند روز پیش انگلیس بود ولی تبدیلش کردم به اسپانیا چون به نظرم قیمت بازیکن ها بهتره View attachment 257569
داداش یجوری از ترکیب های حریفات میگفتی گفتم الان بهترین بازیکنت استاد اسدیه:D مرد مومن تو این مدت کوتاه یه همچین تیمی جمع کردن کار هرکسی نیست خیلی خوبه این

اون ایسکو حرف نداره:D پدر مارو در اورده

• Smile

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
میخوام از تیم EA تشکر کنم درسته یکسری مشکل مث هندیکپ اینا هست ولی کسی هست ادعا کنه فقط ضرر کرده این شرکت برای اینکه بتونه این بازی رو به این سطح از پختگی برسونه واقعا خون دل ها خورده از فیفا 2008 تا 2014 همش بازی سوپر انقلابی داد متاسفانه ut باعث شد تمرکزشون از گیم پلی دور بشه ولی جزییاتی که این بازی ارائه میده نحوه استپ حالت فیزیکی بازیکن ها و هزازان مورد ریز که ما دیگه بهشون توجه نداریم و باید مثل PES رو بکنیم تا متوجه بشیم این شرکت بهترین بازی ورزشی تاریخ رو ساخته و اصلا قیاسش با nba 2k مع الفارقه که حالت هایی بیشماری که تو یک فوتبال پیش میاد کجا و یک بازی 5 به 5 با اون متراژ و اون تاکتیک های مشخص کجا
من هم میخواستم تشکر کنم از EA که با آپدیت های 4 گیگی که هر دو هفته یک بار میده به طور کامل ریییییده به بازی، همون طور که گفتید این بازی بهترین بازی ورزشی تاریخ هست البته بجز فوتبال.

• Like
Reactions: u.s.a

Sjdk5%

عضو جدید
Jun 6, 2022
1
بدت ین بازی ورزشی ،همش هندیکپ...اگه یروزی دیدید قبل بازی نوشته پول بده برنده شو زیاد تعجب نکنید🤣...مگه میشه یه بازی ۳۰شوت کنی بعد ببازی ...چرا هربازی گلر طرف باید ۱۰بگیره

• Like
Reactions: hossein6990

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,766
نام
امین
طبق گزارش روزنامه انگلیسی Metro کمپانی Take-Two Interactive در حال مذاکره با سازمان بین المللی فیفا برای گرفتن مجوز «فیفا» و ساخت و توسعه یک بازی ویدیویی فوتبالی جدید است.

photo_2022-06-07_16-17-52.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر