Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
جدی حالا یه سوال. پلیرها از این نوع بازی و شصت اسکیل در ثانیه لذت میبرن؟؟؟!!! والا من وقتی لذت میبرم از گل زدن که پاسکاری کنم، کات بک کنم، سانتر کنم. واقعا این بازی و گل زدن لذت داره؟؟؟
شبیه ساز فوتباله دیگه :D حتما لذت میبرن که این شکلی ساختن بازی رو

• Like
Reactions: u.s.a

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
یه زمانی چقدر روی فیفا هفده تعصب داشتم
با اینکه همیشه با گیم پلی پیس حال میکردم ولی اون نسخه فیفا عالی بود الان که دیگه اصلا جفت بازی ها خراب کردن بچه هفت ساله برات کری میخونه حالا بیا حالیش کن بچه تو خودت گل نمیزنی این هندیکپه که باعث میشه گل بزنی کو گوش شنوا

• Like
Reactions: hossein6990

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
شبیه ساز فوتباله دیگه :D حتما لذت میبرن که این شکلی ساختن بازی رو
سالهاست فیلم فوت بازها رو تو یوتیوب میبینم. قشنگ بهم حالت تهوع دست میده. شصت تا اسکیل میزنن و زارپ تو گل. ماشاله ea هم بازیش رو برای تست میده دست همین یوتیوبرهای عربده کش. نتیجش میشه همین که معلوم نیست فوتباله، هاکیه یا سپک تاکرا :|
تا فیفا ۱۶ که آنلاین میزدم همه بهم میگفتن سرطان. چون طرف باید پاره میکرد خودشو تا بهم گل بزنه. ولی الان چی؟ دفاع ها میرن هواخوری. منم مرض کلین شیت کردن دارم :D آخرین باری که آنلاین بازی کردم یه ماه پیش بود که بازی ۵-۵ بود وسط بازی دستگاه رو خاموش کردم. آخه چیه این؟ دفاع رو کلا حذف کردن و حمله هم که شده پاس تو عمق و میگ میگ.
به قول سعدی "سنگ را بسته و سگ را گشاده"

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
سایت IGN در مصاحبه با استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت Take-Two پرسید که آیا در حال بررسی همکاری با فدراسیون بین المللی فیفا در آینده برای گسترش مجموعه ورزشی موجود خود است یا خیر ؟!

زلنیک پاسخ داد:​

ما قطعا علاقه مند به گسترش فرصت های خود در ورزش هستیم و فیفا دارای یک برند عالی و نفوذ باورنکردنی است. اما ما هیچ صحبت قابل بحثی در حال حاضر نداریم.​

قابل درک است که Zelnick نمی تواند در حال حاضر چیز زیادی بگوید، زیرا اگر در حال حاضر بحثی در مورد یک معامله وجود داشته باشد، احتمالا پشت درهای بسته ادامه دارد. اما تمجید Zelnick از نام تجاری فیفا تنها دلیلی نیست که فکر کنیم Take-Two ممکن است علاقه مند به خرید برند فیفا باشد. این ناشر یکی از معدود کمپانی هایی است که می‌تواند لایسنس بسیار گران قیمت فدراسیون بین المللی فیفا را بپردازد و در اختیار بگیرد. 2K Sport که از زیر مجموعه های کمپانی عظیم Take-Two است در حال حاضر سابقه تولید و توسعه عناوین ورزشی NBA 2K و WWE 2K و بسیار عناوین ورزشی دیگر در بازه های زمانی مختلف را در کارنامه خود دارد.​

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
تو مد آفلاین با اسلایدر ها میشه بازی رو کنترل کرد ولی آنلاین متاسفانه نسبت به اوایل انتشار بازی آرکید تر شده و هیچ راهی برای کسایی که میخوان در مقابل هوش انسانی و کمی شبیه ساز بازی کنن نیست ، این اسکیل موو ها هم همش از سر یکی از سازندگان بازی که خودش فری استایل کاره بلند میشه ، شخصا بخوام آنلاین بازی کنم بعضی روزها که سرعت بازی میاد پایین (عجیبه واقعا ) چند دستی رو بازی میکنم.رنکم هم جوریه که اکثرا متعادل بازی میکنن نه خیلی گیجن نه خیلی اسکیل باز.
تنها نکته مثبتی که میبینم اینه که ea بیاد همون تعداد انیمیشنی که به فیفا ۲۲ اضافه کرده رو بخواد برای سری های بعدی هم اضافه کنه و اون انیمیشنهای داغون و منسوخی که از نسل ۷ بازی هنوزم با این بازی هست رو حذف کنه و انیمیشنهای با کیفیت جدید رو جایگزینش کنه و هایپرموشن رو گسترش بده که حداقل اگه قرار بر آرکید بودن بازی باشه آرکید با کیفیتی بشه و گرنه این فیفایی که من میبینم قرار نیست یه شبیه ساز کامل بشه.
متاسفانه به اون کونامی و اون یکی کمپانی تازه تاسیس هم نمیشه دل بست مگر اینکه نام تجاری fifa که الان رو هواست و بی صاحبه رو یه شرکت غولی مثل 2k وسوسه بشه و یه کارایی کنه که اونهم اگر بخواد بازی ایی بسازه میره واسه ۳-۴ سال آینده
خلاصه اینکه این فیفا یا (easport fc ) فعلا بیخ ریشمونه و انتخابی جز این نیست.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
حضرات من از فوتبال چیزی حالیم نیست فقط به یاد سال های دور دور که روی سگا بازی میکردیم و فوتبال اینقدر پیچیده نبود اومدیم یه دوری با فیفا ۲۲ بزنیم از سر کنجکاوی هم رفتیم التیمیت و از اونجایی که هیچ پلیری ندارم همه میزنن مارو کتلت

سوال حالا اینکه میرم پلیر بخرم بعد میام bid بذارم هیچی نمیگیره فقط میتونم خرید سریع بزنم
مشکلی ایرادی چی شده ؟

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
حضرات من از فوتبال چیزی حالیم نیست فقط به یاد سال های دور دور که روی سگا بازی میکردیم و فوتبال اینقدر پیچیده نبود اومدیم یه دوری با فیفا ۲۲ بزنیم از سر کنجکاوی هم رفتیم التیمیت و از اونجایی که هیچ پلیری ندارم همه میزنن مارو کتلت

سوال حالا اینکه میرم پلیر بخرم بعد میام bid بذارم هیچی نمیگیره فقط میتونم خرید سریع بزنم
مشکلی ایرادی چی شده ؟
قیمت بازیکنها رو از futbin.com میتونی ببینی، البته بهت پیشنهاد میکنم آلتیمیت بازی نکنی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
قیمت بازیکنها رو از futbin.com میتونی ببینی، البته بهت پیشنهاد میکنم آلتیمیت بازی نکنی
کلا که من فوتبال باز نیستم این هم سر کنجکاوی بود ببینم چرا باید این التیمیت اینجوری پول در بیار و همه گیر باشه که فهمیدم

ولی مشکلم اینه که مثلا start bid یه بازیکن ۳۰۰ تاست بعد میزنی ۳۵۰ تارو پیشنهاد بدی و مربع میزنی ولی هیچی ثبت نمیشه
خواستم ببینم دکمه ای رو اشتباه میزنم یا مشکل اینترنتی و چیزیه ؟!

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
کلا که من فوتبال باز نیستم این هم سر کنجکاوی بود ببینم چرا باید این التیمیت اینجوری پول در بیار و همه گیر باشه که فهمیدم

ولی مشکلم اینه که مثلا start bid یه بازیکن ۳۰۰ تاست بعد میزنی ۳۵۰ تارو پیشنهاد بدی و مربع میزنی ولی هیچی ثبت نمیشه
خواستم ببینم دکمه ای رو اشتباه میزنم یا مشکل اینترنتی و چیزیه ؟!
مربع رو میزنی بعد ضبدر رو باید روی bid نگهداری احتمالا فقط یکبار ضربدر میزنی

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,739
نام
امیر
فیفا یک مشکل داشته از قدیم هیچوقت هم حل نشده اون هم فیزیک تخیلی بازیه. هر سال فیزیک بازی یک مشکلی داره ولی این سالهای اخیر داره بدتر میشه. فیفا ۲۲ انگار زیر پای بازیکن ها یخ هست بجای چمن این چیه دیگه طرف رسما از توی بازیکن من که داره جاگی میکنه رد میشه انگار داره سر میخوره نمیدوه. من قبول دارم خودم یکم پیر شدم و فیفا بازی ای هست که باید هر سال خودت رو باهاش آپدیت کنی ولی فیزیک تخیلی بازی مشکل من نیست من وظیفه ام گذاشتن بازیکنم جلوی توپ و جاگی کردنه این که توپها و بازکن ها رد میشن نشون میده EA تر زده.

فیفا ۲۰ و ۲۱ تنها فیفاهایی بود که از ۹۷ بازی نکردم گفتم شاید با ۲۲ برگردم ولی دیگه امیدم رو به این آی پی از دست دادم همون 2k شاید بتونه یه چیزی دربیاره

hardgame

عضو جدید
Oct 18, 2008
28
نام
sajad
الان که fifa 22 توی پلاس رایگان شده روی ps4 بگیرم بعد اگر کنسول ps5 بگیرم بازی fifa 22 رایگان به نسخه نسل بعد اپگرید میشه یا اینکه باید هزینه ای بابتش پرداخت کنم؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
الان که fifa 22 توی پلاس رایگان شده روی ps4 بگیرم بعد اگر کنسول ps5 بگیرم بازی fifa 22 رایگان به نسخه نسل بعد اپگرید میشه یا اینکه باید هزینه ای بابتش پرداخت کنم؟
نه آپگرید نمیشه. باید پلاس پلی ۵ بگیری دانلود کنی.

• Like
Reactions: hardgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر