Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
منم مثل دوستمون که بالاتر اشاره کرد امیدوارم بازی بیشتر واقع گرایانه بشه.یادش بخیر فیفاهای قبلی کلی جون میکندیم تا گل بزنیم و واقعا لذت بخش بود.الان گلزنی راحت و مسخره شده
و امیدوارم که این سرعت محور بودن بازی تموم بشه.این دو تا فیفای قبلی چیزی به اسم تاکتیک اصلا وجود نداشت.دو تا وینگ سرعتی و مهاجمای سرعتی بذار و هی کات بک.
امیدوارم گیم پلی مثل قبل بشه تاکتیک مهم بشه و فوتبال واقعی بازی کنیم نه بستکبال سرعتی!

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
یه ویژگی ایی که تو این نسخه هستش مخصوص بازیکنای تاپ هستش مثل همین امباپه، می تونن حرکات انفجاری داشته باشند یعنی سریع تر از حالت عادیشونم باشن، اما وقتی این کارو می کنن کلی انرژی از دست می دن باید تو موقعیت های خاص انجام بدی. به این ویژگی می گن explosive sprint

من این موراد رو از این لینک که دوستمون بالاتر گذاشته بود خوندم برخیش رو اینجا با شما به اشتراک می ذارم:

- کنترل نرم و روان
- گرافیک خیلی زیر رو نشه، پیشرفت داشته اما نه به طور کلی
- گیم پلی پیشرفت کرده واقعا
- رفتار بازیکنا خیلی طبیعی تر شده به ویژه پس از گل ها رفتار ها خیلی عمیق تر و واقع گرایانه تر شده
- فیزیک توپ تغییر کرده
- پیشرفت تو رفتار و عکس العمل دروازبان ها
- چهار تا اسکیل جدید اضافه شده:
The Scoop Turn Fake, Four Touch Skill, Skilled Bridge and First Time Spin
- انیمیشن، انیمیشن، انیمیشن
یه سری مواردش هم بالاتر گفته شده بود من دیگه اجتناب کردم از تکرار

فقط امیدوارم با آپدیت اول سرعت بازی رو زیر رو نکنه، توی آنلاین هم، مشکلات همیشگی رو رفع کرده باشه اذیت نکنه.
ارمین ویژگی explosive sprint یه چیزی داره به اسم cool down پر و خالی میشه عین پرسینگ و افساید ترپ

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
امیدوارم گل زدن سخت باشه و هر بازی بالای 5-6 گل نبینیم (حداقل تو آفلاین مد ها مخصوصا کریر) و البته سختترین درجه بازی هم واقعا سخت باشه جوری که واسه بردن بازیا فکر کنی و وقت بزاری رو ترکیب و سبک بازیت. این مسئله حل بشه من راضی هستم واسه شروع .

کاش تو کریر میشد مربی های واقعی هم که اتفاقا ساخته شدن تو بازی انتخاب کنیم. عجیبه واسم بعد از این همه سال که مربی ها رو کنار زمین میبینیم این حرکتو واسه کریر نزدن و همش باید یه مربی فیک ضایع بسازیم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
امیدوارم گل زدن سخت باشه و هر بازی بالای 5-6 گل نبینیم (حداقل تو آفلاین مد ها مخصوصا کریر) و البته سختترین درجه بازی هم واقعا سخت باشه جوری که واسه بردن بازیا فکر کنی و وقت بزاری رو ترکیب و سبک بازیت. این مسئله حل بشه من راضی هستم واسه شروع .

کاش تو کریر میشد مربی های واقعی هم که اتفاقا ساخته شدن تو بازی انتخاب کنیم. عجیبه واسم بعد از این همه سال که مربی ها رو کنار زمین میبینیم این حرکتو واسه کریر نزدن و همش باید یه مربی فیک ضایع بسازیم
در مورد آسون گل زدن تو انلاین منظورتون هست یا با CPU ؟
شاید من خیلی نوبم ولی تو فیفا ۲۱ تو حالت Legendary به سختی میتونم cpu رو ببرم و اگه تمرکز نکنم که میبازم گاهی 😄

• Like
Reactions: Arash.RG

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
در مورد آسون گل زدن تو انلاین منظورتون هست یا با CPU ؟
شاید من خیلی نوبم ولی تو فیفا ۲۱ تو حالت Legendary به سختی میتونم cpu رو ببرم و اگه تمرکز نکنم که میبازم گاهی 😄
با cpu منظورم بود. اگه اینجوره که خیلیم خوب من فیفا 21 رو دیگه نخریدم حقیقت. ولی تا فیفا 20 که خیلی آسون بود واقعا . کریر هم همش با اختلاف 20 امتیاز اینطوریا اول جدول بودم (تازه من یکی دو سال دیگه زیاد مثل قبل فیفا بازی نمیکردم و باگای بازی و اینارو اصلا بلد نبودم ، با یه پلیر نیمچه حرفه ای اگه آنلاین میزدم قطعا لوله میشدم :D با این حال برای من چالش نداشت فیفا 18 تا 20 ) . ویدیو های یوتوبر ها هم که دیدم اکثریت پر گل میشدن و خیلی راحت گل میزدن چالشی نبود به نظرم.
ولی خوب شما بازی کردی حرفت سند ، پس امیدوارم نگه دارن سختیو و خرابش نکنن دوباره :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
توکریر چیزایی که قبلا برا journey ساخته بودن رو دارن میدن اینور به کریر، که خوبه.

2021-07-21_18-33-09.jpg

در مورد گزارشگرا، رابسون جایگزین لی دیکسون شده. و گزارشگر خانم الکس اسکات جایگزین مک نلی همون که بعنوان نفر سوم سر مصدومیتا و ... میشد اومده.
یه نکته دیگه در مورد گزارشگرا، اینه که قراره تو حرف هم بپرن. این ایراد تو فیفا بود که طرف داشت برا خودش حرف میزد یدفعه گل میزدی. اون ادامه میداد حرفاشو، الان گزارشگر میپره تو حرفش.
استادیومهای جدید هم هست.
فردا ازش چیزایی خواهیم دید و شنید

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
ای کاش این skill move ها هم منطقی ترش کنن
طرف یه کف پا میکشه سه متر جهش پیدا می‌کنه
گل های برتر هر هفته،ماه... ببینید تخیلی ترین شکل ممکن اسکیل میزنن متاسفانه اصلا اسکیل هم نیست که بگی طرف در زمان و مکان مناسب دریبل میزنه یکسری دکمه ها حفظ کرده یه امباپه انداخته زیرپاش هرجا میرسه یه پا دوپا می‌کنه با فاصله شیش متر دفاع دریبل می‌کنه
اگه قراره بازی برپایه مهارت و هوش باشه جزئیات استراتژی ها و تاکتیک ها تخصصی تر کنن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
توکریر چیزایی که قبلا برا journey ساخته بودن رو دارن میدن اینور به کریر، که خوبه.

View attachment 217987

در مورد گزارشگرا، رابسون جایگزین لی دیکسون شده. و گزارشگر خانم الکس اسکات جایگزین مک نلی همون که بعنوان نفر سوم سر مصدومیتا و ... میشد اومده.
یه نکته دیگه در مورد گزارشگرا، اینه که قراره تو حرف هم بپرن. این ایراد تو فیفا بود که طرف داشت برا خودش حرف میزد یدفعه گل میزدی. اون ادامه میداد حرفاشو، الان گزارشگر میپره تو حرفش.
استادیومهای جدید هم هست.
فردا ازش چیزایی خواهیم دید و شنید
IMG_20210721_212711_725.jpg

فردا Main Show هست
ساعتش به ایران چند میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر