FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امسال خبری از دمو نیست کسانی که ea access دارند 10 روز دیگه میتونن ده ساعت تست کنن بازیو، تمرکز تیم سازنده هم روی کنسول‌های نسل بعد بوده برای همین دمو رو نتونستن آماده کنن، lol

Attachments

• IMG_20200922_000804_447.jpg
    IMG_20200922_000804_447.jpg
    62.9 KB · مشاهده: 17

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اون pes دمو نداد (به هر دلیلی) ea هم این وسط از موقعیت استفاده کرد و بیشتر گشاد کرد دمو نداد
حالا درسته بازیو خریدم ولی تست دمو مزه خودشو داره به هرحال
تمرکز تیم سازنده یا گشاد کردن؟
عوضیا

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
اون pes دمو نداد (به هر دلیلی) ea هم این وسط از موقعیت استفاده کرد و بیشتر گشاد کرد دمو نداد
حالا درسته بازیو خریدم ولی تست دمو مزه خودشو داره به هرحال
تمرکز تیم سازنده یا گشاد کردن؟
عوضیا
من رفتم همین الان ساعت اومدن دموروچک کنم دیدم نوشته نمیاد. ضدحالیه ??

• Like
Reactions: Locker and ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من رفتم همین الان ساعت اومدن دموروچک کنم دیدم نوشته نمیاد. ضدحالیه ??
حالا حس من اینطوریه که چون اون نداده اینم خودشو راحت کرده و نداده
این دقیقا نشون میده اگه ea رقیب نداشته باشه هر غلطی بخواد میکنه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
احساس میکنم روش های مدیریتی تو مملکت ما به دنیا صادر شده و تو صنایع مختلف داره ازش استفاده میشه! یه نمونش لگد زدن به مشتری و مصرف کننده اس ... البته دمو یه سرگرمی بوده همیشه و محدود ولی خب به هرحال یه جورایی هایپ میکرد هر سال همه رو ... امیدوارم مثل فیفا 20 یه بازی جر وا جر نساخته باشن که بعدش مجبور بشن 250 گیگ آپدیت بدن

• Smile
  • Like
Reactions: XENOS and Siamak61

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
احساس میکنم روش های مدیریتی تو مملکت ما به دنیا صادر شده و تو صنایع مختلف داره ازش استفاده میشه! یه نمونش لگد زدن به مشتری و مصرف کننده اس ... البته دمو یه سرگرمی بوده همیشه و محدود ولی خب به هرحال یه جورایی هایپ میکرد هر سال همه رو ... امیدوارم مثل فیفا 20 یه بازی جر وا جر نساخته باشن که بعدش مجبور بشن 250 گیگ آپدیت بدن
شاید یه ماه اول از نظر گیم پلی چون تیما ضعیفا و کارت خاصی نیست بازی کردن حال بده تو التیمیت ولی بعدا همچین میبنده به اپدیت و قضیه همیشگی" پی تو وین " که دیگه ازش چیزی باقی نمیمونه عملا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر