FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
من دوشب پیش بازی رو 4 گیگ و خورده ای آپدیت کردم الان دوباره 4/3گیگ آپدیت اومده براش!(Xbox one)
جریان چیه، آپدیت دو روز پیشم پاک شده یا واقعاً یه آپدیت جدید اومده!!؟؟

• Like
Reactions: Jaasder and ehsas1

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دلیل delay رو فهمیدم، نویز کابل‌های که در مسیر مرکز مخابراتی تا مشترک در زیر زمین هستند، این کابل‌ها اگه قدیمی باشن و فاصله تون از مرکز مخابراتی زیاد باشه نویز شدیدی تولید میکنن که باعث دیلی میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
من دوشب پیش بازی رو 4 گیگ و خورده ای آپدیت کردم الان دوباره 4/3گیگ آپدیت اومده براش!(Xbox one)
جریان چیه، آپدیت دو روز پیشم پاک شده یا واقعاً یه آپدیت جدید اومده!!؟؟
آپدیت جدیده.بنظر میاد اینا نمیتونن اپدیت های جدیدو جدا جدا بدن.حالا از رو گشادی هست یا فنی (که بیشتر به فرضیه گشادی نزدیکه) یه خروجی میگیرن همونو میدن وگرنه هیچ ادم عاقلی برا یه مورد آپدیت معمولی اینقد حجم درنظر نمیگیره.این مقدار حجم با آپدیت های روز های اول که کلی محتویات داشت (به لحاظ حجم محتوا) با این حجم برابری میکرد.
الانم دقت کردم روی اسکوربود هم باگ اومده.اسم بازیکن هارو بعضی جاها undefined میزنه.
در روزهای بدون کرونا اینا گشادیشون زبون زد همه بود.الان دیگه با این وضع تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل.
و در پایان شعری زیبا از یوتیوبر گمنام عرب ( فن ea ) :
و چون در گشادی ممتاز گشتم
اروپا را که گشتم بازگشتم!

• Like
Reactions: atzoriha

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دلیل delay رو فهمیدم، نویز کابل‌های که در مسیر مرکز مخابراتی تا مشترک در زیر زمین هستند، این کابل‌ها اگه قدیمی باشن و فاصله تون از مرکز مخابراتی زیاد باشه نویز شدیدی تولید میکنن که باعث دیلی میشه
فکر نکنم درست باشه چون شخصا خیلی خیلی زیاد اتفاق افتاده که یه بازی دیلی زیاد داشته باشم و بازی بعدش کاملا ok باشه..مشکل دیلی کاملا مربوط به ea و نت کد بازی هست
پ.ن-خواهش میکنم نسخه 21 نخرید.بخاطر خودمون نخرید بذارید فروشش کم بشه

• Like
Reactions: zerio and Siamak61

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کمپانی EA اعلام رسمی کرده که FIFA 21 بر روی کنسول های کنونی و همین طور کنسول های نسل بعدی منتشر میشه و همین طور اشاره کردن با توجه به قدرت بیشتر کنسول های نسل بعد نشان خواهیم داد که چگونه از توانایی های سخت افزاری نسل بعد بر روی توسعه فیفا نسل بعدی استفاده کردیم ....

بازی فیفا هم نسخه FIFA 21 نسل هشتم 21 سپتامبر و FIFA 21 نسل نهم در پایان سال منتشر خواهند شد .

همین طور گفتن نسخه فیفا 21 باز هم بر روی مود ولتا تمرکز خواهیم کرد و به بخش التیمیت هم توجه ویژه ای خواهیم کرد .

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
کمپانی EA اعلام رسمی کرده که FIFA 21 بر روی کنسول های کنونی و همین طور کنسول های نسل بعدی منتشر میشه و همین طور اشاره کردن با توجه به قدرت بیشتر کنسول های نسل بعد نشان خواهیم داد که چگونه از توانایی های سخت افزاری نسل بعد بر روی توسعه فیفا نسل بعدی استفاده کردیم ....

بازی فیفا هم نسخه FIFA 21 نسل هشتم 21 سپتامبر و FIFA 21 نسل نهم در پایان سال منتشر خواهند شد .

همین طور گفتن نسخه فیفا 21 باز هم بر روی مود ولتا تمرکز خواهیم کرد و به بخش التیمیت هم توجه ویژه ای خواهیم کرد .
تا زمانی که اولتیمیت به این سبک باشه امیدی به فیفا نیس ! حالا چه نسل بعد باشه چه الان.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فکر نکنم درست باشه چون شخصا خیلی خیلی زیاد اتفاق افتاده که یه بازی دیلی زیاد داشته باشم و بازی بعدش کاملا ok باشه..مشکل دیلی کاملا مربوط به ea و نت کد بازی هست
پ.ن-خواهش میکنم نسخه 21 نخرید.بخاطر خودمون نخرید بذارید فروشش کم بشه
من مطمئنم دیلی adsl علتش همینه،
در مورد 21 هم من اکانت ظ3 میخرم ولی کلا کسی علاقه به فوتبال داشته باشه نمیتونه بدون فوتبال بمونه

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
یعنی بازم میخادea همین گرافیک بذاره تو فیفا 21 رنگ منو ها فقط عوض کنه ؟
بازی ها دیگه گرافیکشون 50 برابر شدن اما این فوتبال هنوز حالت واقعی کامل ندارن
تماشاگرها طبیعی بشه نیمکت و مربیها طبیعی تر بشه
و از همه مهمتره ایدی پلیر و ایدی تیم طبیعی تر بشه
تنوع تاکتیکی بیشتر بشه برای هر پست تاکتیک های خاص اون پست تعریف بشه
من حاضرم کونامی رو مایکروسافت بخره بلکه این پس کمی پیشرفت کنه تا فیفا هم تو این بازار بی رقیبی کمی به خودش تکون بده

• Like
Reactions: naderblue

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان گلیچی چیزی اومده...؟؟

توی ویکند دهنم سرویس میشه تا با یکی بازی کنم....همه اول بازی موقعی که ترکیبو نشون میده لفت میدن....مگه باخت نمیزنه ؟؟

تیم حریف 3 برابر من قویه ولی اول بازی لفت میده....

مسخرشو درآوردن دیگه....با یکی بازی کردم بعد 9 بار لفت دادن...2-0 افتادم جلو ازش...زورکی آخرای بازی یهو یه لگی افتاد تو بازی دیر یار عوض میشد اصلا نمیشد کاری کرد یارو 2-2 مساوی کرد بعد لفت داد از بازی... :blink1::blink1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر