FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اخه قبول ولی بازم اکانت ساخت بازم بنش کردن. مگه تف به لوگوی ea گناهه که دلیل بن باشه؟

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
کورت سه تا اخطار گرفت و دفعه چهارم بن شد،یکی از اخطارهاش مال این بود به حریفش که وقت تلف می‌کرد فحش داد و تف کرد به لگوی EA، اخطار دیگه اش رفته توهین کرده به کل کامیونیتی مینجرهای EA، گروه لیزارد اسکور هم چندتا حمله DDoS کردن و گفتن دلیلش بن شدن کورت هست، تازه کورت رو قراره بکشونن دادگاه کامیونیتی منیجرها و کارمندان کامیونیتی
بنظرمن اعتراضاتش درست و به حق بوده ولی اینکه بیای به یه سری آدم توهین کنی یا فحش بدی درست نیست

• Like
Reactions: samadi741

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
دوستان کریر باز ، سطح آلتیمت بازی خیلی خشتک پاره نمیکنه جدیدا؟خیلی سخت شده
از شیفیلد یونایتد تو خونه 7 تا خوردم :|

بسیار سخت ، اصلا قابل بازی کردن نیست ولی کسی که بازی کنه تو بازی های دیگه خود به خود درصد مالکیت توپش میره بالای ۷۰ درصد چون اینقدر سخته که مجبور میشی همش حفظ توپ کنی ... هیچ تاکتیکی هم جواب نمیده چون سرعت تیم حریف تو آلتیمیت خیلی خیلی بالا رفته ... من با دفاعی ترین حالت ممکن و آمار مالکیت ۸۰ درصد بازم ۲-۰ باختم 8-}

• Like
Reactions: ehsas1

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
بسیار سخت ، اصلا قابل بازی کردن نیست ولی کسی که بازی کنه تو بازی های دیگه خود به خود درصد مالکیت توپش میره بالای ۷۰ درصد چون اینقدر سخته که مجبور میشی همش حفظ توپ کنی ... هیچ تاکتیکی هم جواب نمیده چون سرعت تیم حریف تو آلتیمیت خیلی خیلی بالا رفته ... من با دفاعی ترین حالت ممکن و آمار مالکیت ۸۰ درصد بازم ۲-۰ باختم 8-}
من تازه گرفتم بازیو(اشتراکی البته).اونجور که بوش میاد رو این سطح بازیو نباید بذارم :D

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
اساتید سلام ... من توی بخش coop مشکل دارم
اپوننت براحتی پیدا میشه ... ولی نمیتونه بازی رو لانچ کنه .... در واقع ، نمیره تو بخش لودینگ قبل بازی ... /
ارور ...unable to میده ... از ۱۰ تا سرچ یکی فیکس میکنه //
اگه کسی تجربه مشابه داره میشه بنده رو راهنمایی کنید

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
من تازه گرفتم بازیو(اشتراکی البته).اونجور که بوش میاد رو این سطح بازیو نباید بذارم :D
سختیش مصنوعی هست هر چی میشوتن گل میشه از پشت محوطه میشتونن گله.سرعتشونم خیلی بالاست کلا درجه سختی مسخره ای هست سختی واقعی نیست.فیفا حال نداشته همین طوری از رو شیکم سرعتا رو برده بالا درصد خطای شوتاشونم تقریبا صفر کرده که بازی سخت بشه خیر سرش

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
سختیش مصنوعی هست هر چی میشوتن گل میشه از پشت محوطه میشتونن گله.سرعتشونم خیلی بالاست کلا درجه سختی مسخره ای هست سختی واقعی نیست.فیفا حال نداشته همین طوری از رو شیکم سرعتا رو برده بالا درصد خطای شوتاشونم تقریبا صفر کرده که بازی سخت بشه خیر سرش
دوتا بازی کردم یکی 6-1 و یکی 7-1 باختم :))

• Like

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان کریر باز ، سطح آلتیمت بازی خیلی خشتک پاره نمیکنه جدیدا؟خیلی سخت شده
از شیفیلد یونایتد تو خونه 7 تا خوردم :|
سلام
سال نوی همگی مبارک:Rose:
من که روی لجندری هم پاره میشم ، التیمیت که دیگه بماند!:-"

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یعنی فقط شده افراط و تفریط یعنی بعد این اپدیت رسما گند زدن توکریر اصلا غیر واقعی شده کاش سخت بود ولی غیر واقعی شده بازی اصلا نمیشه پاس داد من ارسنالم تو کریر جلو ولوز و برنلی 4 5 تا میخورم
دوتا بازی کردم یکی 6-1 و یکی 7-1 باختم :))
سلام
سال نوی همگی مبارک:Rose:
من که روی لجندری هم پاره میشم ، التیمیت که دیگه بماند!:-"
انگاری تو یکی دو آپدیت اخیر اینطوری شده.قبلش بهتر بود
بقول دوستمون سختیش خیلی مصنوعی شده
البته لجندری رو تست نزدم.برم اونو ببینم چطوریه
واقعا هیچ تاکتیکی روش جواب نمیده.دوستانی که میگفتن آفلاین هلوعه بیاین وسط ببینیم چند مردِ حلاجین :)):)):))

• Like
Reactions: d.a.r.i.u.s.h

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
انگاری تو یکی دو آپدیت اخیر اینطوری شده.قبلش بهتر بود
بقول دوستمون سختیش خیلی مصنوعی شده
البته لجندری رو تست نزدم.برم اونو ببینم چطوریه
واقعا هیچ تاکتیکی روش جواب نمیده.دوستانی که میگفتن آفلاین هلوعه بیاین وسط ببینیم چند مردِ حلاجین :)):)):))
لجنداری من مشکلی ندارم درجه سختی التیمیت توی التیمیت تیم که الکی سخته اورال 60 میشه رونالدو، ولی درجه لجنداری بالانس من با تیم سیلور راحت تیم‌های اورال خودمو میزنم،

• Like
Reactions: ehsas1 and voldmort

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
جدی قوی ترین فیفا باز این جا کیه؟ بره این درجه سختی آلتیمیت تو کریر بزنهیعنی اخر تخیلی بودنه.استون ویلا برات تیکی تاکا میکنه از بارسای پپ‌بهتره.از پشت محوطه بشوتن گلهبعد بازیکنای خودت بزور پاس بدن بهم.

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جدی قوی ترین فیفا باز این جا کیه؟ بره این درجه سختی آلتیمیت تو کریر بزنهیعنی اخر تخیلی بودنه.استون ویلا برات تیکی تاکا میکنه از بارسای پپ‌بهتره.از پشت محوطه بشوتن گلهبعد بازیکنای خودت بزور پاس بدن بهم.
این درجه غیر واقعی هست اینقدر آفلاین خودتونو اذیت نکنید، توی التیمیت تیم در اسکواد بتل بازیکن اورال 60 میشه رونالدو

• Like
Reactions: voldmort

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بعد این دو تا اپدیت اخریه درحه سختیه التیمیت رو خیلی تخیلی قوی کردن که حتی با اسلایدرم بالانس نمیشه انگار بازیکنا اورالشون میشه 99 من پیشنهاد میدم رو لجندری بازی کنی اسلایدرارو مخصوصا اون شوت ارور و پاس ارور اینا که ارور داره دستکاری کنی تا منطقی قوی شن من با دورتموند میزنم خیلی بالانسه گیم پلی

• Like
Reactions: AM!R and ehsas1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این درجه غیر واقعی هست اینقدر آفلاین خودتونو اذیت نکنید، توی التیمیت تیم در اسکواد بتل بازیکن اورال 60 میشه رونالدو
نظرت در مورد ایکون سواپ اخر چیه ؟ بازیکن خوب برای من نداره . از طرفی اگه کل سواپ ها رو جمع کنیم برای گرفتن بازیکنی تا وسط اردیبهشت طول میکشه .
الان 9 تا رو گرفتم نمی دونم چلنج پرایم ایکونشو انجام بدم یا نه . چون هر چی ویدئو می بینم در این مورد بیشتر ایکون بد میده تا خوب

کلا الان دو دل شدم چی کار کنم ؟!

پ.ن : این کاناوارو قدش کوتاهه تو دفاع مشکل ساز میشه نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر