FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
توی هر دیویژن از ریوال رنک های مختلفی هستش که جایزه اونا فرق داره...
جایزها های ریوالز سه مدل هستش که یکی رو میتونی انتخاب کنی...
1- سکه
2- پک های قابل فروش
3- پک های غیر قابل فروش که تعدادش دو برابر هستش...
میدونم
منظورم اینه که من سه هفته توو یه دیویژن الیت 1 شدم ولی هر هفته جایزه ها فرق میکرد :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پارسال دمبله رو داشتم آشغال بود.اصلا حال نمیکنم باهاش.دقیقا چه مشخصه ای داره که از بیل بهتره؟
الان خیلی قیمت وینگهای خوب بالاست.پارسال هم سانه داشتم میترکوندم.امسال گیر کردم اصلا نمیتونم وینگ بخرم.بعد یه سوال دیگه به نظرتون تیمم رو ببرم رو بوندس لیگا یا همین لالیگا خوبه؟
الان ترکیبم اینجوریه:
اوبلاک
کارواخال ساویچ خیمنر مارسلو
ویدال کاروالیو
خامس(ایسکو)
وینگ چپ گوئدش وینگ راست کورا
نوک هم سوارز
بندس خوب نیست امسال فقط لالیگا و لیگ برتر

• Like
Reactions: rabin88

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
پارسال دمبله رو داشتم آشغال بود.اصلا حال نمیکنم باهاش.دقیقا چه مشخصه ای داره که از بیل بهتره؟
الان خیلی قیمت وینگهای خوب بالاست.پارسال هم سانه داشتم میترکوندم.امسال گیر کردم اصلا نمیتونم وینگ بخرم.بعد یه سوال دیگه به نظرتون تیمم رو ببرم رو بوندس لیگا یا همین لالیگا خوبه؟
الان ترکیبم اینجوریه:
اوبلاک
ویدال کاروالیو
خامس(ایسکو)
نوک هم سوارز

امسال دمبله خیلی بهتر از پارسال هستش...
Weak Foot
Skills
سرعت
Agility
Balance
کمیستری DeadEye بنداز روش میترکونه با توجه به قیمتی که داره... اولش خوب نمیشه باهاش بازی کرد ولی چندتا بازی که باهاش انجام بدی دستت میاد چجوری میتونی باهاش بازی کنی...
میلیتائو رو حتما بیار توی خط دفاعی
سوائرز خیلی کند هستش فقط بدرد شوت زنی میخوره به نظرم بازیکن های سرعتی تر مثل مورالس رو اضافه کنی بد نیست...

میدونم
منظورم اینه که من سه هفته توو یه دیویژن الیت 1 شدم ولی هر هفته جایزه ها فرق میکرد :|
ریوالز اصلا الیت نداره...براساس رنک هستش... جایزه ها هم توی هر رنکی که باشی متفاوت هستش... اینجور نیستش که هر هفته جایزه متنوع داشته باشه حتما رنکت تغییر کرده چون بر اساس امتیازات میانگین کاربرها این رنک هی تغییر میکنه...کلا جایزه های ریوالز از فیفا19 تغییری نکرده...

• Like

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اقا چرا چلنج چیپ رو برای من به حساب نمیاره ؟!!!! با سانه و سیسوکو تو دو بازی جداگانه چیپ گل کردم اصلا چیزی به حساب نیاورد . هم تو قسمت اوزیل هم معمولی
مگه چیپ غیر اینه که تک به تک میشی با گرفتن L1 و شوت توپ رو از رو سر دروازبان رد کنی . واقعا میخرست
منم همه ی ابجکتیو های اوزیل رو گرفتم به غیر از چیپ، دیشب با اریکسن و لوکاس ۲تا زدم حساب نکرد! شاید باید از فاصله‌باشه و ضربه چیپت حتما از رو سر دروازه بان رد بشه چون دلیل دیگه‌ ای به ذهنم نمیرسه

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
منم همه ی ابجکتیو های اوزیل رو گرفتم به غیر از چیپ، دیشب با اریکسن و لوکاس ۲تا زدم حساب نکرد! شاید باید از فاصله‌باشه و ضربه چیپت حتما از رو سر دروازه بان رد بشه چون دلیل دیگه‌ ای به ذهنم نمیرسه
نه بابا چیپ چیپه .خود گزارشگر میگه چیپ شات بعد به حساب نمیاره . واقعا این بازی باگ مسلم هست که بعدا دست و پا پیدا کرده

حالا با اریکسن که پاسش بالای 80 هست و فیزیکش زیر 70 تو بازی پاس گل دادم اونم به حساب نیاورد :-&

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
میدونم
بستگی داره کجای دیویژن باشی به نسبت اون تغییر می کنه مثلا همون داخل 6 که هستی به 7 نزدیکتری یا وسطاشی یا به 5 نزدیک تری جوایز فرق می کنه از نظر تعداد البته نه محتوا ( محتوا کم پیش میاد) الان من یه دو بازی امتیاز بگیرم میرم 6 و فعلا جایزه ای که برام زده (غیر قابل فروش) فقط دو تا پکه در حالی که همین پنجشنبه وسطای 7 بودم 6 تا پک بود . البته تا 5 شنبه باید ببینم چی میشه و الان 20 هزار امتیاز دارم و الیت یکم ولی دیدم فرق دارن از نظر تعداد. مثلا کوینم زده بود 40 هزار کوین الان زده 45 هزار .
نمی دونم چی ملاکه که تغییر می کنه

• Like
Reactions: soorena

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بعد یک ماه و آپدیت های متعددی که اومده پیشنهاد خرید میدید؟من التیمیت بازم کریر مود و میدونم یه سری چیزاش حل شده ولی اهلش نیستم
خواستم بدونم واس بخش انلاین چطور شده؟
بدون فوتبال زندگی سخته:Crying1:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
الان ترکیبم اینجوریه:
اوبلاک
ویدال کاروالیو
خامس(ایسکو)
نوک هم سوارز

این کارتا اعدادشون فقط ارقام هستن و واقعا با مقایسه نمیشه گفت کدوم بهتره باید بخری تست بزنی به بازیت میاد یا نه بعد یکی رو انتخاب کنی .به شخصه دمبله یه تعویضی خوب میدونم تا اینکه از اول بازی کنه چون استامینای فاجعه ای داره و به پایان نیمه ی اول نرسیده تموم میشه ولی بیل برای شروع بازی خوبه و رو ضربات ایستگاهی هم خوبه اما فعلا قیمتش فضاییه و پایین تر میاد . بازم میگم بستگی به سبک بازی خودت و نتت داره .

• Like

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بعد یک ماه و آپدیت های متعددی که اومده پیشنهاد خرید میدید؟من التیمیت بازم کریر مود و میدونم یه سری چیزاش حل شده ولی اهلش نیستم
خواستم بدونم واس بخش انلاین چطور شده؟
بدون فوتبال زندگی سخته:Crying1:
فاجعست (البته چه سبکی دوست داری ) اگه نتت خیلی خوبه و دیلی نداری بخر وگرنه نخر چون جنگ اعصابه فعلا . من به این نتیجه رسیدم فقط یک تا 3 شب می تونم مثل ادم انلاین بازی کنم وگرنه در طول روز نمیشه به خصوص با این عربا . رفتن adama اسکریم رو خریدن با سرعت 98 مثل موتور از گوشه میدازن تا خود محوطه بعد کات بک بدن و گل کنن . کل بازی شده به قول دوستان میگ میگ
اگه نت خوبی داری با عقب کشیدن تاکتیکی و دفاع منسجم و جاکی و بستن فضا و ضد حمله زدن با بازیکن سرعتی مثل استرلینگ و .... میشه یه کاری کرد

• Like
Reactions: omiid72

david10069

کاربر سایت
Feb 21, 2014
82
اپدیت 1.06 برای pc منتشر شد
تغیراتی در گیم پلی کلیه بخشها ایجاد شده
حدود 40 فیس اپدیت شده که بیشتر بازیکنان ajax & rome را شامل میشود
فردا ساعت 12 به بعد ظهر برای کنسولها ارایه میشود

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
در حال دریافت اپدیت هستم.
دوستان ایا احتمال میدین با یک اپدیت در اینده دفاع رو بهبود ببخشند و از تعداد گلها کاسته بشه؟ آیا اعتراضاتی در این مورد رو شاهد بودیم؟
نتایج وحشتناکه بازی تا پنج گل یک بازی کم گل حساب میشه در فیفا 20

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
فاجعست (البته چه سبکی دوست داری ) اگه نتت خیلی خوبه و دیلی نداری بخر وگرنه نخر چون جنگ اعصابه فعلا . من به این نتیجه رسیدم فقط یک تا 3 شب می تونم مثل ادم انلاین بازی کنم وگرنه در طول روز نمیشه به خصوص با این عربا . رفتن adama اسکریم رو خریدن با سرعت 98 مثل موتور از گوشه میدازن تا خود محوطه بعد کات بک بدن و گل کنن . کل بازی شده به قول دوستان میگ میگ
اگه نت خوبی داری با عقب کشیدن تاکتیکی و دفاع منسجم و جاکی و بستن فضا و ضد حمله زدن با بازیکن سرعتی مثل استرلینگ و .... میشه یه کاری کرد
نتم که تو 19 بدک نبود پینگم 90 بود تو بدترین حالت میومد رو 105
فیفا 18 هم یادمه مبتنی بر سرعت بودش فک کنم اینم مثل اون شده باز اگه د حد اون باشه قابل تحمله
بازی انگار خرابه از اونورم بدون فیفا سخته هر از گاهی میام اینجا پستارو میخونم ولی هیچ نکته روشنی واس خریدن پیدا نمیشه 99 درصد بد میگن از بازی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
نتم که تو 19 بدک نبود پینگم 90 بود تو بدترین حالت میومد رو 105
فیفا 18 هم یادمه مبتنی بر سرعت بودش فک کنم اینم مثل اون شده باز اگه د حد اون باشه قابل تحمله
بازی انگار خرابه از اونورم بدون فیفا سخته هر از گاهی میام اینجا پستارو میخونم ولی هیچ نکته روشنی واس خریدن پیدا نمیشه 99 درصد بد میگن از بازی
بازی به شدت عالی و بالانسه.متوجه نمیشم چرا اکثر فیفا بازها از بازی خوششون نمیاد.تو همه زمینه ها بازی پیشرفت داشته.منی که سریهای قبلی از آلتیمیت حالم بهم میخورد الان فقط آلتیمیت میزنم.تا حالا نکته منفی که اذیت کنه و باعث بشه بازی رو پاک کنم ندیدم.یادمه فیفا ۱۹ رو ۴-۵ باری پاکش کرده بودم :)
بازیهایی رو که خوب بازی میکنم اکثرا میبرم و جلوی بازیکنای خیلی خوب هم شرافتمندانه میبازم.انتظارم هم از یه بازی فوتبال همینه

• Like
Reactions: Vahid67 and omiid72

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کراسی دیشب داشت درفت میزد یارو گل زد هیس کشید از تعجب فکش داشت میوفتاد نمیدونه ما اینجا با این نت و اعراب چی میکشیم کسی دیده عربی گل بزنه هیس نکشه؟ نتمون خوب بود عربها رو آدم میکردیم
اون دوست ایکس باکسی خوش بحالش وان اصلا عرب نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر