FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اومدن drop back رو نرف کردن بعد از اونطرف شوت های نزدیک محوطه رو هم نرف کردن! خب این که غیر مستقیم به نفع این سیستم تاکتیکیه! الان تنها راه گل زدن به کسایی که با عمق 1 و drop back بازی میکنن همین شوتا هستش الان دیگه گل زدن به این افراد رسما آدمو روانی میکنه! تغییراتی که تو پاسینگ دادن ب نظرم بدک نیستش چون میتونه جلوی وقتی کشی رو تو بعضی صحنات رو بگیره ولی اگه اینا واقعا میخواستن پاسینگ رو بالانس کنن میتونستن پاس در عمق رو نرف کنن تا کمتر شاهد فرار مداوم بازیکنای سرعتی باشیم که این موردم باز به نفع سیستم drop back هستش!
بخش پروکلاب رو کی میخوان درست کنن؟ تو پروکلاب خوشحالیای بعد از گل مشکل داره, امتیاز دادنای بعد از بازی مشکل داره, سوییچینگ فاجعست هرچند تو آلتیمیتم کم و بیش مشکل داره ولی تو پروکلاب واقعا فاجعست, جای بازیکنِ پلیری که any هستش رو اشتباه میزاره, بعضی وقتا کیت ها باگ میزن و به اشتباه انتخاب میشن و کلی باگ دیگه ولی به نظر میرسه برای ea اسکن کردن چندباره ی بعضی فیسا مهم تره تا برطرف کردن مشکلات!
تنها مورد امیدوار کننده تو این آپدیت برام مسائل مربوط به استندینگ تکل بود که اونم از اول فیفا 19 قرار بوده برطرف شه ولی هنوزم همونه!
رفیق، اینا فقط التیمیت براشون مهمه بقیه بخش‌ها دکور هستن براشون

• Like
Reactions: HoSIs and kanway

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالم از تک تک این fut بازا و تزهای مسخرشون بهم میخوره نمک دریاشو دراوردین
مجبور نیستی بخونی، اینا اتفاقا پلیرهای واقعی با بهره هوشی بالاتر هستن کسی بازی آفلاین براش چلنج نیست و مغزش در حدی هست که التیمیت رو درک میکنه میره التیمیت وگرنه cpu بردن که هنر نیست

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
مجبور نیستی بخونی، اینا اتفاقا پلیرهای واقعی با بهره هوشی بالاتر هستن کسی بازی آفلاین براش چلنج نیست و مغزش در حدی هست که التیمیت رو درک میکنه میره التیمیت وگرنه cpu بردن که هنر نیست
مصطفی جان طرز حرف زدن اون اقا حال بهم زن بود. اما لحن شما هم تعریف چندانی نداره.
بازی کردن التیمیت هیچ ربطی به بهره هوشی نداره. تو همین التیمیت میلیون تا پلیر نوب داره که فقط کیسه گل میشن. اونی هم که میره کریر به خدا گنگ و عقب افتاده نیست. همش برمیگرده به عشق فوتبال. برای من هیچ جذابیتی نداره که مثلا سوارز و مارادونا رو هم تیمی کنم. بلکه دوست دارم با واینالدوم پاس بدم به مانه و گل بزنم. من دوست دارم حوادث و اتفاقات واقعی فوتبال رو تجربه کنم. دوست دارم با بارسا و لیورپول و ارسنال بازی کنم. درست کردن تیم تو التیمیت برام کوچکترین جذابیتی نداره. من حتی تو کریر مثلا با بارسا که بازی میکنم میرم سراغ بازیکنایی که بارسا تو واقعیت دنبالشونه. از طرفی تجربه انلاین رو هم دوست دارم. اما بجای التیمیت ترجیح میدم سیزن بازی کنم، با تیمها و بازیکنای واقعی.
مخلص کلام اینکه کریر بازها نوب و عقب افتاده نیستت. بلکه فقط میخوان حوادث واقعی فوتبال رو تجربه کنن.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
بین پیکه و میلیتائو شما میلیتائو رو پیشنهاد میدین؟
البته من با دو مهاجم هم بازی میکنم رودریگو رو میذارم کنار سوارز.
مهاجم تو قیمت سوارز کی رو پیشنهاد میدین که سرعتش هم بالا باشه؟
بعد برای سیستم من یعنی 334 بهتره تنظیمات هجومی یا دفاعیم چجوری باشه؟من پارسال برای حمله لانگ بال و برای دفاع پرشر آن هوی تاچ بودم.امسال مثل اینکه جواب نیست
صد در صد میلیتائو
توی خط حمله به نظرم امسال بازیکن بدرد بخور توی لالیگا نیستش برای فیفا... یک عکس از تیم بزار ببینیم کمیستری رو چجوری میشه اوکی کرد اگه بازیکن لیگ های دیگه بزاری...

از فیفا 19 اینا اومدن اثر بخشی تکلو از بین بردن. تکل تقریبا تبدیل شده به یک کار نمایشی . تکل که میزنی احساس میکنی بازیکن فقط زمین میخوره و فضا به بازیکن صاحب توپ داده میشه
در حالی که باید تکل رونده باشه ممکنه خطا هم صورت بگیره ولی اثر بخشی و مکانیسم تکل نباید از بین بره.
تو واقعیت هم همینه بازیکن اغلب وقتی تکل میزنه که تیم مقابل صاحب یک موقعیت خوبه تکلو میزنه اگر موفق بشه که هیچ اگرم خطا بشه حد اقل یک موقعیت حریفو از بین برده. امید وارم با این اپدیت اخری اثر بخشی تکل برگرده. با تکل میشه خیلی از حملات خطر ناک حریفو تو زمین خودش خنثی کرد.
تکل امسال خیلی داغونه احتمال اینکه تکل میزنی توپ برگرده سمت بازیکن حریف خیلی زیاده توی این آپدیت جدید توی توضیحات نوشته این مشکل رفع شده البته من هنوز بازی نکردم ببینم چجوری شده ولی دیروز بازی مساوی بود دقیقه 92 سر همین قضیه تکل زدم توپ برگشت سمت بازیکن حریف گل خوردم باختم.... البته قبلا هم این اتفاق زیاد افتاده بود برام...

• Like
Reactions: rabin88

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
بستگی داره کجای دیویژن باشی به نسبت اون تغییر می کنه مثلا همون داخل 6 که هستی به 7 نزدیکتری یا وسطاشی یا به 5 نزدیک تری جوایز فرق می کنه از نظر تعداد البته نه محتوا ( محتوا کم پیش میاد) الان من یه دو بازی امتیاز بگیرم میرم 6 و فعلا جایزه ای که برام زده (غیر قابل فروش) فقط دو تا پکه در حالی که همین پنجشنبه وسطای 7 بودم 6 تا پک بود . البته تا 5 شنبه باید ببینم چی میشه و الان 20 هزار امتیاز دارم و الیت یکم ولی دیدم فرق دارن از نظر تعداد. مثلا کوینم زده بود 40 هزار کوین الان زده 45 هزار .
نمی دونم چی ملاکه که تغییر می کنه

نه اصلا به اینکه کجای دیویژن باشی بستگی نداره فقط به رنک بستگی داره هر دیویژن جایزه های مخصوص خودش رو داره...
از این لینک لیست رو میتونید ببینید:
FIFA 20 Division Rivals Rewards

این کارتا اعدادشون فقط ارقام هستن و واقعا با مقایسه نمیشه گفت کدوم بهتره باید بخری تست بزنی به بازیت میاد یا نه بعد یکی رو انتخاب کنی .به شخصه دمبله یه تعویضی خوب میدونم تا اینکه از اول بازی کنه چون استامینای فاجعه ای داره و به پایان نیمه ی اول نرسیده تموم میشه ولی بیل برای شروع بازی خوبه و رو ضربات ایستگاهی هم خوبه اما فعلا قیمتش فضاییه و پایین تر میاد . بازم میگم بستگی به سبک بازی خودت و نتت داره .
مگه با دمبله چکار میکنی اینقدر زود استمینا خالی میشه؟
من گذاشتمش توی ST و توی تاکتیک هم گذاشتم جلو بمونه که توی دفاع برنگرده استمینا خالی بشه و کل بازی تعویضش نمیکنم... مشکلی که توی بازیکن تعویضی پیش میاد این هستش که با کمیستری 5 میاد توی بازی دمبله هم شوتش خیلی ضعیفه با کمیستری پایین اگه بیاریش دیگه فایده ای نداره...

• Like
Reactions: zerio

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
مصطفی جان طرز حرف زدن اون اقا حال بهم زن بود. اما لحن شما هم تعریف چندانی نداره.
بازی کردن التیمیت هیچ ربطی به بهره هوشی نداره. تو همین التیمیت میلیون تا پلیر نوب داره که فقط کیسه گل میشن. اونی هم که میره کریر به خدا گنگ و عقب افتاده نیست. همش برمیگرده به عشق فوتبال. برای من هیچ جذابیتی نداره که مثلا سوارز و مارادونا رو هم تیمی کنم. بلکه دوست دارم با واینالدوم پاس بدم به مانه و گل بزنم. من دوست دارم حوادث و اتفاقات واقعی فوتبال رو تجربه کنم. دوست دارم با بارسا و لیورپول و ارسنال بازی کنم. درست کردن تیم تو التیمیت برام کوچکترین جذابیتی نداره. من حتی تو کریر مثلا با بارسا که بازی میکنم میرم سراغ بازیکنایی که بارسا تو واقعیت دنبالشونه. از طرفی تجربه انلاین رو هم دوست دارم. اما بجای التیمیت ترجیح میدم سیزن بازی کنم، با تیمها و بازیکنای واقعی.
مخلص کلام اینکه کریر بازها نوب و عقب افتاده نیستت. بلکه فقط میخوان حوادث واقعی فوتبال رو تجربه کنن.
ابتدا ببخشید از اینکه من هم وارد این بحث میشم.
من فیفا رو از 12 شروع کردم و مود کریر، چون قبلا پی ای اس بازی میکردم و مستر لیگ، بعد از چند ماه بازی تو کریر خواستم مود آلتیمیت رو بازی کنم، جالب بود، یک جورایی و از یک منظری شبیه هم هستن، اگه کریر باز قهاری باشی، همچنین به گفته خودت میخوای فوتبال واقعی رو تجربه کنی(با توجه به اینکه برای مثال آقای ویلفرد از لنکستر یه دفعه نمیاد سرمربی بارسا یا رئال یا لیورپول و ... شه) یه تیم از دسته 3 یا 4 انگلیس مثلا انتخاب میکنی و میای بالا، حالا یا تا قهرمانی چمپیون لیگ میری یا به پیشنهاد تیم های دیگه لبیک میگی، بگذریم، تو آلتیمیت هم با 22 تا بازیکن معمولی اورال پایین شروع میکنی و باید هنر تیم سازیت رو محک بزنی، شما مثلا مدیر تیم هستی، مربی انتخاب میکنی، بازی میکنی، برنده میشی، پول در میاری و بازیکن های مورد علاقت رو میخری و تیمت رو تکمیل میکنی، تفاوتی که داره، میتونید تو مد های مختلف آلتیمیت خودت رو محک بزنی، اگه آفلاین بازی اسکواد بتل، اگه آنلاین بازی هم که دیویژن رایوالز و فوت چمپ

من به عنوان یک کسی که هر دو این مود ها رو تجربه کردم، آلتیمیت رو میپسندم، با توجه به داشتن مود آنلاین، هر بازی میتونه چالشی باشه جدید.
فیفا بازی سلیقه ای هستش، این فروم هم برای فیفا باز هاست، همه جور سلیقه ای توشه، قرار نیست به کسی بی احترامی بشه، قراره منه آلتیمیت باز با کسی عین خودم، و کریر باز ها هم با کسی عین خودشون صحبت ها و نظر ها و سوالا رو به اشتراک بگذارن. اگر کسی این وسط پارازیت میندازه، قرار نیست همه مورد خطاب قرار بگیرن
اون کسی هم که همه آلتیمیت باز ها رو مورد خطاب قرار داده، شخصیت و روحیه خودش رو نشون داده

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
نه اصلا به اینکه کجای دیویژن باشی بستگی نداره فقط به رنک بستگی داره هر دیویژن جایزه های مخصوص خودش رو داره...

من گذاشتمش توی ST و توی تاکتیک هم گذاشتم جلو بمونه که توی دفاع برنگرده استمینا خالی بشه و کل بازی تعویضش نمیکنم... مشکلی که توی بازیکن تعویضی پیش میاد این هستش که با کمیستری 5 میاد توی بازی دمبله هم شوتش خیلی ضعیفه با کمیستری پایین اگه بیاریش دیگه فایده ای نداره...
خدمت شما عرض کنم که شما یا از اول بازی فقط داری با مشت عثمان میدوی یا اینکه فشار و پرس رو براش فعال کردی و فقط در حال دویدن هستش
من تا وقتی که تو تیمم داشتمش موردی نداشت که نیاز به تعویض داشته باشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
اخه وقتی 4 خط میگیرم که نباید دیگه این مشکل باشه اگر 3 یا 2 خط میگرفت میگفتیم به خاطر همینه
من چند بارم شده مثلا نیمه اول خوب بوده نیمه دومه اینقدر سنگین و دیلی شده انگار وزنه یه تنی به پای بازیکنام بستن سرعت میگیرم انگار راه میرن
دیگه خدایی این سنگین شدن بازیکنا به اینترنت ربط نداره که.یا خستشون کردی یا اینکه گزینه هندی کپ فیفا روشن شده
الان یه چند ماهیه پینگ ایران بعد تغییر مسیرها با عربها خیلی بهتر شده و فیفا هم چون p2p هستش اکثرا بهترین پینگ که عرب یا ایرانی هستن رو پیدا میکنه

• Like
Reactions: koorosh

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دیگه خدایی این سنگین شدن بازیکنا به اینترنت ربط نداره که.یا خستشون کردی یا اینکه گزینه هندی کپ فیفا روشن شده
الان یه چند ماهیه پینگ ایران بعد تغییر مسیرها با عربها خیلی بهتر شده و فیفا هم چون p2p هستش اکثرا بهترین پینگ که عرب یا ایرانی هستن رو پیدا میکنه
داداش شما مثل اینکه با نت داغون تا حالا بازی نکردی . اتفاقا سنگین شدن بازیکنا و اینکه به موقع جمع نمیشن و بالعکس دلیلش همین دیلی و تاخیر و پینگ بالاست و حتی رو استامینا بازیکنا هم تاثیر داره. فیفا هم فقط بخش دوستانش p2p هست و بقیه بخش هاش اینجوری نیست که ایکاش اینجوری بود تا با شرایط به نسبت برابر افراد با هم بازی میکردن . الان با این فیفای جدید توانایی در بازی اصلا ملاک نیست هر کی نت بهتری داشته باشه شانس بردش بیشتره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
اینقد متفرعن و از دماغ فیل افتادی که حتی به ذهن نخودیت هم نمیرسه امثال من خودشون با سیزن مشغول میکنن نه cpu منم دوس ندارم تو دام بازی کثیف fut بیافتم. افتاد؟ در ضمن کسی مجبورت نکرده منو نقل قول کنی اقای ارسن مورینیو

• Like
  • Smile
Reactions: IMANOKA and ehsas1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612

اتفاقا تو ترکیب 1 5 4 بود و اون ورش بن یدر و این طرفش سمدو گلد و چمیستری 10 .
بعد شروع بازی سوییچ می کردم به 1 3 2 4 و تو این سیستم اصلا به درد من نخورد . حالا شما میگی گذاشتم نوک اونم با اون وضعیت شوتش . والا نمی دونم به درد من که نخورد به عنوان بازیکن ثابت.الان همون جا استرلینگ رو دارم داره میترکونه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینقد متفرعن و از دماغ فیل افتادی که حتی به ذهن نخودیت هم نمیرسه امثال من خودشون با سیزن مشغول میکنن نه cpu منم دوس ندارم تو دام بازی کثیف fut بیافتم. افتاد؟ در ضمن کسی مجبورت نکرده منو نقل قول کنی اقای ارسن مورینیو
نخود مغز خودتی، بعضیا از التیمیت سر در نمیارن، سیزن بعد چند دست تکراری میشه، این حرفا که تو دام التیمیت میوفتم چرت و پرته، بعدشم تمامی پلیرهای تاپ توی التیمیت هستن مسابقات جهانی تحت التیمیت هست

• Like
  • Smile
Reactions: IMANOKA and HoSIs

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حسین جان من به همه کریر بازها توهین نکردم ولی ایشون پای خودشو از گلیمش خیلی دراز کرده
من فقط یه چیو نمی‌فهمم شما تو Pes مای کلاب میزنی ولی توی فیفا التیمیت تیمش مای کلاب میخوره، التیمیت نمیزنی؟ شاید التیمیت پیچیده باشه اولش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر