FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان به نظرتون با توجه به اینکه فن بایرنم تو icon swap کلوزه رو پیشنهاد میدین یا بالاک؟ و این که ترکیبView attachment 120497 تیمم رو میذارم پیشنهادتون برای تقویتش چیه؟ خودم نظرم رو لوا هست ولی خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم
بالاک پارسال خیلی خوب بود...
من فعلا گواردیولا رو باز کردم با بقیه توکن ها هم بالاک رو باز میکنم...

دوستان به اینها میگن توکن؟ :

View attachment 120511

بعد اینها مگه 12 تا نیستند در کل؟
پس چطور از بالاک و اینها صحبت میکنید؟ چون بالاک 14 است

در ضمن من این توکنی که عکسش رو گذاشتم مثل اینکه از دست دادمش! پیداش نمیکنم احتمالا تو sbc از دست دادم!

نصفش ماه اکتبر هستش بقیه هم ماه نوامبر میاد

• Like
Reactions: EAnoSports

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یه موردی الان سه باره برام پیش اومده متاسفانه ارور ps4 رو یادداشت نکردم ولی مثلا دارم تو sbc یا قسمت خرید بازیکن تو حل sbc که جدیدا به منو اضافه کردن می گردم یه دفعه فیفا 20 کرش می کنه و بسته میشه و ps4 ارور میده که این اپلیکیشن از کار افتاده و دوباره باید از اول فیفا رو باز کنم

بازی های دیگه همچین مشکلی ندارم . برای شما هم اتفاق افتاده رو ps4 تا حالا ؟
------------

من تا حالا به غیر همین فیفا بازی دیگه ای از شرکت ea انلاین بازی نکردم . اون بازی ها هم به همین اندازه بد ساخت و مسخرست ؟ الان دو روزه یه چمیستری هانتر می خوام بخرم . در زمان های مختلف با سه مدل نت تست کردم اونم با قیمت سقفش که 5000 کوینه . اولا که نیست تا یکی هم موجود میشه درجا می خرن . اصلا چرا همچین چیزی که یکی از اپشن های بازیه باید اینقدر کم باشه که سر خریدش بزنیم تو سر و کله هم و با سقف قیمتشم نتونیم بخریم . یه مورد دیگه هم که دارم می بینم وجود بات های بسیار در مارکت بازیه که اجازه خرید با قیمت پایین به کسی نمیده و از 19 بدتر شده. به نحوی که یکی از همین پیجهای خارجی مرتبت با فیفا 20 هر روز داره یه بات معرفی می کنه و میفروشه برای مارکت و کسی جلودارشم نیست. اونوقت این شرکت مشنگ فقط ادعا داره میکنه ما جلوی اینارو می گیریم ولی عملا خودش با اینا همدسته

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اول باید توکن هارو بگیریم درسته؟ چون در لیگ پایین هستیم و بردها اسون تر بدست میاد با first owner ها
شما این 12 تای موجود رو بگیر چون 14 روز بیشتر وقت نداری برای گرفتن این 12 تا
حالا صبر می کنی سیزن بعد شروع شد اون 12 تا رو هم میگیری میشه 24 و دروگبا میگیری یا اینکه با توجه به اونچه که میخوای و تعداد توکن هات sbc مورد نظرتو حل می کنی . من خودم دروگبا رو می گیرم ولی مثلا هستن فردیناند + پپ می گیرن . ولی به این نکات هم توجه کنید که نتتون در چه حدی هست و دیلی دارید یا نه و بازیکن سرعتی به کارتون میاد یا قدرتی و ....

• Like

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
ونچه که میخوای و تعداد توکن هات sbc مورد نظرتو حل می کنی . من خودم دروگبا رو می گیرم ولی مثلا هستن فردیناند + پپ می گیرن . ولی به این نکات هم توجه کنید که نتتون در چه حدی هست و دیلی دارید یا نه و بازیکن سرعتی به کارتون میاد یا قدرتی و ....

اوه خوب شد گفتی من فکر کردم دائمیه
این 14 روز رو کجا نوشته؟ پیدا نکردم
من کاپیتان زانتی رو میخوام

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اوه خوب شد گفتی من فکر کردم دائمیه
این 14 روز رو کجا نوشته؟ پیدا نکردم
من کاپیتان زانتی رو میخوام
همین که وارد التیمیت میشی پیچ اول که سیزن ابجکتیو نوشته وارد شدی سر برگ اول که سیزن هست سمت چپ بالا تعداد روز باقی مونده مشکی داخل کادر زرد نوشته
همچنین وارد التیمیت میشی بالا سمت راست رو نگاه کنی مثل این تابلوهای ال ای دی که هر بار یه نوشته رو نشون میدن اون بالا یه بار اسم اکانت ps4 میاد بعد میره بالا امتیاز های کسب شده و بعد تعداد روزهای باقی مونده سیزن همینجوری به ترتیب هی تکرار میشه

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
یه راه ساده هست شما میری اینستا میزنی coreysa بعد میرید داخلش تو مسیجا به corey فحش میدین دلتون خنک شه من که فحش ندادم بهش فقط یه جا تگش کردم ناراحت شد بلاک کرد

• Like
Reactions: zerio

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
EA باید یک اخطار بنویسه "بازیکن های حریف از آنچه شما فکر میکنید به شما نزدیکتر هستند!"
به وضوح پرش های بازیکن های حریف رو میبینم!! اصلا توی استریم های یوتیوبر ها همچین چیزی نیست همه چیز سر جای خودش و بازی کاملا نرم هستش

• Like
Reactions: zerio

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
EA باید یک اخطار بنویسه "بازیکن های حریف از آنچه شما فکر میکنید به شما نزدیکتر هستند!"
به وضوح پرش های بازیکن های حریف رو میبینم!! اصلا توی استریم های یوتیوبر ها همچین چیزی نیست همه چیز سر جای خودش و بازی کاملا نرم هستش
متاسفانه دیلی(تاخیر) برای ما غوغا میکنه
من پاس تو در انداخنم برا راشفورد- بعد توپو انداختم جلو، یکدفعه دفاع یارو با سرعت بالا و باور نکردنی و پیس 60، از عدم ظاهر و با یک حرکت استثنایی(و با پس گردنی) توپ رو از راشفورد میقاپه و میره، وقتی که صحنه رو میبینی انگار یارو رو از جایی که بوده با دستی مقدس برداشتن، گذاشتن بغل راشفورد و روح جنگجویان معبد تنشو تو وجودش حلول کرده و عین گراز داره همه چیز رو درو میکنه و میاد که از رو جنازه راشفورد رد شه
خخ
خیلی بامزست
تصمیم گرفتم بیام تو بازی ها و گل به خودی بزنم به خودم و لفت بدم ببازم تا از دیویژن 4 بیام 7 و 8
با نوبا بازی کنم اعصابم کمتر خورد شه
آبجکتیو ها رو هم راحت تر بگیرم
باورتون نمیشه اگر بگم پریشب انقدر حرص خوردم که دست راستم به شدت درد گرفت و همش میترسیدم سکته کنم غلو نکردم.
این لعنتی تنها بازیی هستش که اعصابم رو به شدت خورد میکنه
هر سال میگم نمیخرمش، ولی باز عین احمقا میدوم میرم پری اوردی میکنم، اه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من یادم رفته این چه نوع پاسی بود
کسی میدونه؟ assist 10 goal using through balls in squad battle
مال چلنج مسوت اوزیله
پاس فرار زمینی یا پشت مدافع(ال1 مثلث/ال بی، وای)

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یه راه ساده هست شما میری اینستا میزنی coreysa بعد میرید داخلش تو مسیجا به corey فحش میدین دلتون خنک شه من که فحش ندادم بهش فقط یه جا تگش کردم ناراحت شد بلاک کرد
الان خار ننشو به عزاش میشونم. 5 تا بازی از صبح تو ویکند کردم چهارتاشو از یه سری عرب .... باختم . همون دخیا رو که اون داره منم دارم دخیا اون تک به تک ها رو با پا درازکردن میگیره . دخیا من توپ تو دستش هست به صورت ملو ریباند میکنه جلوی پای مهاجم حریف .
یه بازیکن سرعتی مثل لوکاس سر به زیر پا به توپ میاد تو 18 قدم با دفاع که عملا هیچ کاری نمی تونی بکنی تکل و حتی تنه به تنه هم در جا داور پنالتی میگیره بعد من هالک و سمدو و دمبله و اوبامیانگ و هر چی بازیکن سرعتی دارم همه تو زمین دارن راه میرن
دفاع اورال 76 اون از اوبامیانگ مثل ابخوردن با یه تنه توپ میگیره و اوبامیانگ میره تو باقالی ها .
این مهندسین سازنده یه تست روانی باید ازشون گرفت . مگه تمام نت دنیا همه یه کیفیت دارن . این چرت و پرتی هم که میگن این کارو کردن پلیر واقعی از غیرواقعی مشخص بشه و نمی دونم تو تمام طول بازی باید تمرکز کنی همش چرته
هر کی برد بیشتری داره دیویژن بالاتری هست نشون میده نت بهتری داره و لاغیر .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من الان چند روزی هست که دارم تست میزنم این کامبک دقایق 80 تا 90 علتش چی هستن مخصوصا وقتی با یه گل جلویی به این نتایج رسیدم
کمیستری بازیکنها تون کم میشه همدیگرو حمایت نمیکنن و ارور پاس زیاد میشه این باعث میشه تحت پرس سریع توپ لو بدید و تبدیل به ضدحمله بشه و امسال اینا گرفتن دوربین رو دستکاری کردن اگه با یه گل اختلاف جلو باشین دوربین خیلی زوم میکنه باعث میشه بازیکنهای خودتونو نبینید و نتونید ضدحمله بزنید و توپ از دست میدید، مورد آخر که پارسال هم بود توی این دقایق 80 تا 90یی که با یه اختلاف جلو هستید دیلی بیشتر میشه، یعنی کامل دست میبرن تو بازی تا گل بخورین و مساوی بشین من این چیزارو کامل مطمئنم از وقتی فیفا اومده با دقت دارم نگاه میکنم ببینم چی به چیه

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
متاسفانه دیلی(تاخیر) برای ما غوغا میکنه
من پاس تو در انداخنم برا راشفورد- بعد توپو انداختم جلو، یکدفعه دفاع یارو با سرعت بالا و باور نکردنی و پیس 60، از عدم ظاهر و با یک حرکت استثنایی(و با پس گردنی) توپ رو از راشفورد میقاپه و میره، وقتی که صحنه رو میبینی انگار یارو رو از جایی که بوده با دستی مقدس برداشتن، گذاشتن بغل راشفورد و روح جنگجویان معبد تنشو تو وجودش حلول کرده و عین گراز داره همه چیز رو درو میکنه و میاد که از رو جنازه راشفورد رد شه
خخ
خیلی بامزست
تصمیم گرفتم بیام تو بازی ها و گل به خودی بزنم به خودم و لفت بدم ببازم تا از دیویژن 4 بیام 7 و 8
با نوبا بازی کنم اعصابم کمتر خورد شه
آبجکتیو ها رو هم راحت تر بگیرم
باورتون نمیشه اگر بگم پریشب انقدر حرص خوردم که دست راستم به شدت درد گرفت و همش میترسیدم سکته کنم غلو نکردم.
این لعنتی تنها بازیی هستش که اعصابم رو به شدت خورد میکنه
هر سال میگم نمیخرمش، ولی باز عین احمقا میدوم میرم پری اوردی میکنم، اه

منم همین مشکل رو دارم توی ریوالز البته من با باخت ناخواسته از دیویژن 4 اومدم پایین تا دیویژن 6 دوباره نت بهتر شد رفتم دیویژن 5 باید ببینم تا کی خوب میمونه برای دیویژن 4 .... من سطح بازی خودمو میدونم اسکیلم بین 1200 تا 1350 هستش از این بیشتر از خودم انتظار ندارم ولی این که با بازی اسلوموشن میبازم اعصابم خراب میشه...

من یادم رفته این چه نوع پاسی بود
کسی میدونه؟ assist 10 goal using through balls in squad battle
مال چلنج مسوت اوزیله
پاس فرار زمینی یا پشت مدافع(ال1 مثلث/ال بی، وای)

همون مثلث معمولی هستش...

من الان چند روزی هست که دارم تست میزنم این کامبک دقایق 80 تا 90 علتش چی هستن مخصوصا وقتی با یه گل جلویی به این نتایج رسیدم
کمیستری بازیکنها تون کم میشه همدیگرو حمایت نمیکنن و ارور پاس زیاد میشه این باعث میشه تحت پرس سریع توپ لو بدید و تبدیل به ضدحمله بشه و امسال اینا گرفتن دوربین رو دستکاری کردن اگه با یه گل اختلاف جلو باشین دوربین خیلی زوم میکنه باعث میشه بازیکنهای خودتونو نبینید و نتونید ضدحمله بزنید و توپ از دست میدید، مورد آخر که پارسال هم بود توی این دقایق 80 تا 90یی که با یه اختلاف جلو هستید دیلی بیشتر میشه، یعنی کامل دست میبرن تو بازی تا گل بخورین و مساوی بشین من این چیزارو کامل مطمئنم از وقتی فیفا اومده با دقت دارم نگاه میکنم ببینم چی به چیه
من دقیقا حس میکنم موقعی که میخواد این اتفاق بیوفته یهو بازی گیر میکنه چند ثانیه بعدش گل میخورم :)):))
من خیلی خیلی بدم میاد اینو بگم و خودمم تا الان این کار رو انجام دادم تنها راهش این هستش که توپ رو نگه دارید توی زمین حریف خیلی منطقی پاسکاری کنید و با سر توپ از پرس فرار کنید...
یه سری شبه انسان هستن برای اینکه به نژادشون توهین نکنم اسمشون رو نمیارم از دقیقه 60 شروع میکنن به این حرکت البته چندتایی رو ادب کردم ولی یه چندتایی هم از دستم در رفته...

یکی دیگه بود دوهفته پیش طرف از دقیقه 75 اومد کنار نقطه کرنر من توپ رو نگه داشت نمیدونم چه باگ یا داستانی بود که تا میخواستم توپ رو ازش بگیرم داور خطا میگرفت تا آخر بازی هم توپ رو نگه داشت همونجا سر ضربه زدن هم کلی تایم میگرفت!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر