FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
این سرورای ea ثابتن ؟ یا تغییر میکنن واسه هر نفر ؟
چون الان این ایپی رو پینگ کردم 60 داد بهم !!!! من پینگم معمولا پایین ترین حالت 100 هستش ( رو 8.8.8.8 و 4.2.2.4 ) ولی این خیلی عجیب بود
بعد نمیدونی این ایپی واسه کجا هستش ؟خودم فکر کنم دبی باشه
واسه خود من 45-50 میده.آی پی هم ماله اماراته.فیفا چون p2p هستش بهترین و نزدیکترین فرد رو برات انتخاب میکنه .فکر کنم نسبت به هر منطقه و کشورم رنجش عوض بشه

• Like
Reactions: aslirezahddd

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خوب بالاخره تو فیفا 20 شانس در خونه ما رو زد و از پک ادونس مانه در اوردم :)

حالا اینو بفروشم و تبدیل به ایکون کنم یا نه ؟
چون بازیکنان گلد صد در صد افت قیمت می خورن دو ماه دیگه ولی ایکونا حالا حالا ها زیر 300 نمیان .

تجربتون بالاست در این زمینه راهنمایی کنید البته مانه به لیگ من می خوره .

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
خوب بالاخره تو فیفا 20 شانس در خونه ما رو زد و از پک ادونس مانه در اوردم :)

حالا اینو بفروشم و تبدیل به ایکون کنم یا نه ؟
چون بازیکنان گلد صد در صد افت قیمت می خورن دو ماه دیگه ولی ایکونا حالا حالا ها زیر 300 نمیان .

تجربتون بالاست در این زمینه راهنمایی کنید البته مانه به لیگ من می خوره .
به نظرم الان بفروشی بهتره چون قیمتا همینجوری داره میاد پایین بعدا همین مانه رو با یک سوم قیمت الان میتونی راحت بخری

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
به نظرم الان بفروشی بهتره چون قیمتا همینجوری داره میاد پایین بعدا همین مانه رو با یک سوم قیمت الان میتونی راحت بخری
ایکون مهاجم با همچین رنج قیمتی و مولفه سرعت چی رو پیشنهاد می کنی ؟ لارسن 87 یا کلایورت 86 ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب الان ea ازم خواست اسم تیممو تغییر بدم
گفت اسم تیمت خشونت بار هست ;))
مثل اینکه اساتید از من تازه با دیلی باختن ریپورتم کردن
اسم تیمم هندیکپ هیتر بود از ترس بن عوض شد، اسم ترکیب دیلی هیتره اساتید اینو به عنوان خشونت حساب نکنن خوبه؛;:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو‌ دو دست بتونی پشت سر هم منو ببری من فیفا رو میزارم کنار:))
ولی دور از شوخی نت تو کلا قضیه‌اش فرق میکنه اکثر بچه‌ها اینجا با adsl و‌ TD-LTE دیلی ریز و شدید رو دارن خصوصا امسال که هوش مصنوعی کمتر تو دفاع و حرکت دادن بازیکنا دخالت میکنه بازیو سخت میکنه همین داستان اون ذوق و انگیزه بازیو کم میکنه ولی عشق فوتبالیم دیگه سر میکنیم باهاش

اره واقعا مصطفی خودت شاهدی بچه‌ها
الکی ناراضی نیستن بازیو دوس دارن ولی کانکشن اذیت میکنه با این وضع قیمتام خیلی سخته نت خیلی خفن گرفتن ... منو مالک که هر شب بتل و فیفا رو با هم میزنیم نت فضایی داره ولی چند روزه پینگش سر شبا میره بالا اعصاب نداره یادش میاد ما چی میکشیم:D
لول، استاد کی اعصاب داشتن تاحالا والا از وقتی که دیدمش همیشه بی اعصاب بوده، بیچاره اون دختری که میخواد زنش بشه ;))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پیشنهادت چیه مثلا تا 700 جمع کنم بعد بخرم ؟ گزینه های جالبی دور ور 700 تا هست .
ایکون سواپ استفاده کن روی کوستا بگیر
من کلوزه پیسش 87 بود داشتم اون خوب بود شوچنکو هم بدک نی ولی فیزیک اذیت می‌کرد، هرناندز هم توی سواپ هست فک کنم

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام
دوستان عزیز دفاع توی این فیفا به شدت منو اذیت میکنه
تیمم، تیم معمولی با ریتینگ 82 هستش ولی سابقه نداشته اینطوری تو دفاع کردن به مشکل بخورم
کسی قلق خاصی میدونه که بگه ما از شر این سوتی ها خلاص شیم؟
کاستوم تاکتیک برای دفاع های وسط هم کسی میدونه چی بگذارم؟
نمیدونم چرا دفاع های حریف همه بازیکن های منو مارک کردن و ولشون نمیکنن ولی دفاع های من اصلا کاری با مهاجم های حریف ندارن و اونها هم با تمعنینه خاطر میان ما رو سوراخ میکنن
اصلا استند تکل میزنم توپ و نمیگیرن- به حریف فشار نمیارن ولی دفاع و فیزیکشون مناسب هست خلاصه اینکه راهنمایی بفرمایید
ممنون

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سلام
دوستان عزیز دفاع توی این فیفا به شدت منو اذیت میکنه
تیمم، تیم معمولی با ریتینگ 82 هستش ولی سابقه نداشته اینطوری تو دفاع کردن به مشکل بخورم
کسی قلق خاصی میدونه که بگه ما از شر این سوتی ها خلاص شیم؟
کاستوم تاکتیک برای دفاع های وسط هم کسی میدونه چی بگذارم؟
نمیدونم چرا دفاع های حریف همه بازیکن های منو مارک کردن و ولشون نمیکنن ولی دفاع های من اصلا کاری با مهاجم های حریف ندارن و اونها هم با تمعنینه خاطر میان ما رو سوراخ میکنن
اصلا استند تکل میزنم توپ و نمیگیرن- به حریف فشار نمیارن ولی دفاع و فیزیکشون مناسب هست خلاصه اینکه راهنمایی بفرمایید
ممنون
قندشکن بزن این ویدیو رو چند بار ببین دفاعت از این رو به اون‌ رو‌ میشه

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان من پنالتی زدنم خیلی خرابه به همین دلیل دو تا بازی رو باختم و نتونستم برسم به Gold 1 و ویکند این هفته توی Gold 2 موندم چندتا آموزش دیدم فایده ای نداشت نمیدونم چرا هر کاری میکنم آخرش توپ میره توی تماشاچی ها! نکته ای چیزی میدونید بگید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر