FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
دوستان من پنالتی زدنم خیلی خرابه به همین دلیل دو تا بازی رو باختم و نتونستم برسم به Gold 1 و ویکند این هفته توی Gold 2 موندم چندتا آموزش دیدم فایده ای نداشت نمیدونم چرا هر کاری میکنم آخرش توپ میره توی تماشاچی ها! نکته ای چیزی میدونید بگید...
اتفاقا امسال پنالتی زدن خیلی آسون شده دقیقا عین pes.اون آیکون رو بکار جایی که میخای توپ بره و مربع رو هم اونقدر زیاد پر نکن که حاشه سفیدش از دروازه بزنه بیرون.حالا این وسط بعضیا هستن که با چرخش سر بازیکنت مسیر توپ رو راحت تشخیص میدن واسه همین میتونه درست موقع شوت زدن جهت رو باز عوض کنی تا دیگه زرنگ بازی درنیاره :)
البته من چون با جهت بازی میکنم هر جایی میخام بزنم راحت وایمیسه و تکون نمیخوره ولی اکثرا چون با شوک بازی میکنن باید به زحمت اون آیکون رو نگهش دارن

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اتفاقا امثال پنالتی زدن خیلی آسون شده دقیقا عین pes.اون آیکون رو بکار جایی که میخای توپ بره و مربع رو هم اونقدر زیاد پر نکن که حاشه سفیدش از دروازه بزنه بیرون.حالا این وسط بعضیا هستن که با چرخش سر بازیکنت مسیر توپ رو راحت تشخیص میدن واسه همین میتونه درست موقع شوت زدن جهت رو باز عوض کنی تا دیگه زرنگ بازی درنیاره :)
البته من چون با جهت بازی میکنم هر جایی میخام بزنم راحت وایمیسه و تکون نمیخوره ولی اکثرا چون با شوک بازی میکنن باید به زحمت اون آیکون رو نگهش دارن

دقیقا مشکل منم همینه من همیشه در آخرین لحظات تغییر جهت میدم ولی امسال میره توی تماشاچی ها!! بخاطر همون انیمیشن سرش نمیشه همون جهت نگه داشتش اکثرا جهت پنالتی رو میفهمن

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان من پنالتی زدنم خیلی خرابه به همین دلیل دو تا بازی رو باختم و نتونستم برسم به Gold 1 و ویکند این هفته توی Gold 2 موندم چندتا آموزش دیدم فایده ای نداشت نمیدونم چرا هر کاری میکنم آخرش توپ میره توی تماشاچی ها! نکته ای چیزی میدونید بگید...
جهت پایین بگیری پنالتی ها رو حتی اگر جهت رو هم عوض کنی معمولا گل میشه- ولی اگر جهت بالا بگیری این اتفاق می افته

• Like
Reactions: Vahid67

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اگه خبری بشه در مورد کریر میزاریم.
هیچ خبری نیست.
تا قبل مهر به نظرم امیدی اصلا نیست. چون سر آپدیت قبلی از پنج روز قبلش corey خبر داده بود که آپپدیت میاد و در مورد کریر corey گفت اگه اتفاقی بیوفته میگم.پس هنوز راه حلی نیافتند چه برسه به آپدیت.
EGtq_lGWsAEHuQY.jpg
اینم چند تا عکس از نقل و انتقالات که میبینید تقریبا منطقی شده و همه تیمها چند تا خروجی و ورودی دارند
EGpgkJoWsAERhv-.jpg EGpgkJpX0AAhKU_.jpg EGpgkJqW4AAwEOA.jpg EGpgkJsWwAEvXUQ.jpg EGuwv7CXUAEwkOT.jpg

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
توی این آبجکتیو ها منظور از first owned player دقیقا چیه؟
یعنی بازیکنی که خودت پک کردی و نخریدی.
...................
...................

کلا به نظر میرسه EA این Icon Swaps رو واسه همینایی گذاشته که فیفا پوینت میگیرن و مدام پک باز میکنن وگرنه کسی که تیمش مثل اکثر ماها Road to Glory باشه نمیتونه این first ownerهایی که از لیگ‌های مختلف نیازه رو تو تیمش داشته باشه و به فرض هم یه سری بازیکن با اورال کم رو نفروخته باشه نمیتونه باهاشون بره رایوالز و برنده بشه. از الان هم بخواد تو جوایز هفتگیش پک‌های غیر قابل فروش که بیشترن رو بگیره یا اگه بازیکن خوبی پک کرد نفروشه عملا کلی وقت واسه تقویت تیمش از دست میده به خاطر گرفتن یه آیکانی که بالای ۱۶ ۱۷ تا توکن میخواد.
این اسکواد بتل و مود آفلاین رو هم که بالاخره یه جوری باید بکنن تو پاچه‌ی ما :D من صرفا شاید از روی علاقه‌ی شخصی بخوام گواردیولا رو بگیرم ولی همون ۸ تا توکن هم گرفتنشون با اسکواد بتل خیلی حوصله‌سربر و خسته‌کننده‌ست.
قشنگ کاپیتالیسم رو به بهترین شکل دارن اجرا میکنن اونی که پول زیاد داره امکانات هم براش هر سری بیشتر میشه که تیم بهتری بسازه بقیه هم که بشینن اینا رو نگاه کنن :))

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
جهت پایین بگیری پنالتی ها رو حتی اگر جهت رو هم عوض کنی معمولا گل میشه- ولی اگر جهت بالا بگیری این اتفاق می افته
از 19 بهتر شده ولی بدیش همین استفاده بسیار سخت از شوکر هست هم تو ضربه ایستگاهی هم پنالتی چون زمان زیادی نداری و سریع باید مکان رو فیکس کنی وگرنه خودش میزنه و با شوک جهت فیکس کردن به خصوص بالای دروازه و گوشه ها سخته .با جهتی چطور ضربه ایستگاهی میزنی ؟

تو پنالتی پایین بگیری راحت تر دروازبان می گیره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
...................
...................

کلا به نظر میرسه EA این Icon Swaps رو واسه همینایی گذاشته که فیفا پوینت میگیرن و مدام پک باز میکنن وگرنه کسی که تیمش مثل اکثر ماها Road to Glory باشه نمیتونه این first ownerهایی که از لیگ‌های مختلف نیازه رو تو تیمش داشته باشه و به فرض هم یه سری بازیکن با اورال کم رو نفروخته باشه نمیتونه باهاشون بره رایوالز و برنده بشه. از الان هم بخواد تو جوایز هفتگیش پک‌های غیر قابل فروش که بیشترن رو بگیره یا اگه بازیکن خوبی پک کرد نفروشه عملا کلی وقت واسه تقویت تیمش از دست میده به خاطر گرفتن یه آیکانی که بالای ۱۶ ۱۷ تا توکن میخواد.
این اسکواد بتل و مود آفلاین رو هم که بالاخره یه جوری باید بکنن تو پاچه‌ی ما :D من صرفا شاید از روی علاقه‌ی شخصی بخوام گواردیولا رو بگیرم ولی همون ۸ تا توکن هم گرفتنشون با اسکواد بتل خیلی حوصله‌سربر و خسته‌کننده‌ست.
قشنگ کاپیتالیسم رو به بهترین شکل دارن اجرا میکنن اونی که پول زیاد داره امکانات هم براش هر سری بیشتر میشه که تیم بهتری بسازه بقیه هم که بشینن اینا رو نگاه کنن :))
اینا رو بیشتریاشون رو داشتم تقریبا 90% اشغالن، گند بزنن به سیاست‌های ea واقعا اینارو برا امثال یوتوبرا گذاشتن که جوایزشون همشونو پک غیرقابل فروش با بهترین نت دنیا بازی میکنن گذاشتن یه آیکون اشغال بذارن اونجا دهن ملت آب بیوفته
امثال کلوزه کلایورت روی کین زولا کلایورت شمایکل گیگز اوکوچا اوون اشغال محضن خوبا بنظرم روی کوستا فردیناند و دروگبا هستن که توکن زیاد میخوان

Attachments

• Screenshot_20191012_112952_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_20191012_112952_org.telegram.messenger.jpg
    918.8 KB · مشاهده: 11

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
...................
...................

از نظر پولی و کاپیتالیسم باهات موافقم اما
اسکواد با اینکه امثال بازی با هوش مصنوعی خیلی مسخره و کسل کننده شده بازم برای ما میصرفه . تهش دو تا رار مگا پک و 30 هزار تا میگیری و همون بازیکنا میشن بازیکنای first owner
از طرفی جوایز ریوالز هم کوین نگیری بهتره و پک های غیرقابل فروش رو بردار . معمولا چیزای خوبی میشه پک کرد که به درد همینجا و sbc میخوره
من خودم تا حالا از 12 تا 6 تا گرفتم . برد ریوالزشم 3 تا بیشتر نیست . از طرفی با انجام اینا و گرفتن xp میشه سیزن رفت مراحل بالاتر که جوایز خوبی داره .
خود همینم اگه بتونی دروگبا 89 بگیری چه بدی داره قیمتش 1400000 کوینه که فقط با بازی کردن نمیشه همچین کوینی جمع کرد
به نظرم از پارسال بهتر شده در این زمینه
------------------

خیلی قیمت این بازیکنا رو طی روزهای مختلف بررسی کردم که مثلا بشه با خرید فروش بازیکن کوین جمع کرد ولی اصلا قیمتا متعادل نیست مثلا دو روز ثابته بعد قیمتش 4 روز میکشه پایین و یک دفعه مثلا یه هفته میره بالا . ممکنه اصلنم نره بالا و کلا سقوط کنه و ضرر کنی . خیلی ریسکیه .راه حلی ندارین ؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
...................
...................

اخه میدونی گرفتن این توکن ها از اسکواد بتل خیلی راحتتره شاید حوصله سر بر باشه اما راحته من امروز با کمتر از 8 هزار کوین دوتا اسکواد یکی لیگ چین و یکی امریکا بستم واسه همین توکن ها بعدشم اینارو میشه فروخت
اما این first owner ها اولا که هیچکدومو ندارم دوما اینکه به قول خودت ممکنه چنتا بازیکن اورال پایین از لیگ مورد نظر داشته باشی اما برنده شدن توو رایوال مخصوصا اگه دیویژن بالای 5 باشه واقعا سخته با این وضعیت نت ما

• Like
Reactions: keyvan1370

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
یه نکته ای که در مورد پنالتیا نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه اینه که زمان ضربه زدن هر جهتی که پنالتی زن گرفته باشه, بازیکن هم به همون جهت داره نگاه میکنه! کلا من امسال با سیستم پنالتی زدنا حال نمیکنم زیادی به نفع دروازه باناست :D
اینکه ea سیاستاش بیشتر به نفع کسایی هستش که پوینت میخرن بحثی توش نیست ولی در مورد Icon Swaps درسته که سخته ولی عوضش اگه بتونید بدست بیاریدش میتونید جوایز خوبی بگیرید! دروگبا میتونه خط حمله ی شمارو تا TOTS بیمه کنه یا مثلا جرارد یه باکس تو باکس عالیه, فردیناند یکی از متاهای امساله یا حتی میتونید بوتراگوئنو بگیرید که امسال حتی از سال پیششم بهتره! خیلیام من دیدم میخوان گواردیولا و فردیناند بگیرن که مجموع باید 24 تا توکن رو بدست بیارن! (بقیشون فکر نکنم به درد بخورن) در کل درسته که کار سختیه ولی باید این طرف قضیه رو هم نگاه کنیم.
اینم که فقط پوینت دارا میتونن برن رو موافق نیستم چون من خودم بدون پوینت خریدن سواپ هارو تونستم بگیرم به جز لیگ 1 که اونم فردا اگه بتونم میرم. به نظرم کلا فروختن بازیکنی که از پک درمیاد اشتباهه مگه اینکه بازیکن overprice باشه (مثل لنگله) چون واقعیت اینه که فیفا الان رو sbc میچرخه و انجام دادن sbc ها با بازیکنای خودتون خیلی راحت تر از اینه که با کوین برید انجامشون بدید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر