FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
دیلی گیم پلی بازی رو عوض میکنه متاسفانه خیلی خیلی روی بازی آدم تاثیر میذاره ولی یه سری ایرانی هستن دیلی اصلا ندارن،
توقعت زیاده،:D:D:D:D=))=))
طرح یک فوریتی مجلس برای حذف زبان انگلیسی از مدارس
چند وقت دیگه ،طرح یک فوریتی میاد. اینترنت رو خارجیا درست کردن ،همینن قطع میکنن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
توقعت زیاده،:D:D:D:D=))=))
طرح یک فوریتی مجلس برای حذف زبان انگلیسی از مدارس
چند وقت دیگه ،طرح یک فوریتی میاد. اینترنت رو خارجیا درست کردن ،همینن قطع میکنن
کوری زجه موره نکرده تو توییتر بزنه تو سر خودش گفته بود بدها فحش ندید بلاکتون میکنما تیم داره کار می‌کنه ..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصن ربطی نداره منم ۴ خطم ولی دیلی تو گیم‌پلی هست منوتو که فرندلی میزنیم اصن لتنسی کامله الکی نیا بگو دیلی نیست این بندگان خدارو هم اذیت نکن انقد اقا مالک:D
مالک اینترنتش فرق داره سرعتش خیلی زیاده خصوصا آپلود، ضمنا بعضی ایرانیا هستن دیلی ندارن پارسال یه یارو بود نتش 16 مگ بود دو خط زرد، دیلی نداشت، دیلی ربطی به خط نداره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
اصن ربطی نداره منم ۴ خطم ولی دیلی تو گیم‌پلی هست منوتو که فرندلی میزنیم اصن لتنسی کامله الکی نیا بگو دیلی نیست این بندگان خدارو هم اذیت نکن انقد اقا مالک:D
این همه بازی کردم یه دونش هم لگ نداشتم.با تو هم که فرندلی میزدیم اصلا نداشتم.حال شاید بخای باختات رو بندازی گردن دیلی اون قضیش جداس :))
ولی خداییش من سلطان دیلی و لگ و تاخیر بودم.هیچ کدومتون اندازه من لگ ندیدید تو بازی.من تو pes پدرم دراومد تا یه بازی بدون دیلی انجام بدم.اصلا سر همین دیلی pes رفتم فیبر گرفتم ولی باز این pes دیلی داشت.ولی انصافا این فیفا20 خیلی کم اذیت میکنه از لحاظ کانکشن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این همه بازی کردم یه دونش هم لگ نداشتم.با تو هم که فرندلی میزدیم اصلا نداشتم.حال شاید بخای باختات رو بندازی گردن دیلی اون قضیش جداس :))
ولی خداییش من سلطان دیلی و لگ و تاخیر بودم.هیچ کدومتون اندازه من لگ ندیدید تو بازی.من تو pes پدرم دراومد تا یه بازی بدون دیلی انجام بدم.اصلا سر همین دیلی pes رفتم فیبر گرفتم ولی باز این pes دیلی داشت.ولی انصافا این فیفا20 خیلی کم اذیت میکنه از لحاظ کانکشن
من اون زمان pes2016 میگفتم بیا فیفا بزن گوش نمیکردی کسی آنلاین براش مهم باشه انتخابش فیفاست قبول دارم Pes گیم پلی بهتری داره ولی الان نسل ps2 نیست گیم پلی فقط مهم باشه، بیشتر بچه ها دیلی دارن تو فیفا سیاوش دروغ نمیگه ولی بعضیا دیلی ندارن خصوصا تو که نتت فیبره، توضیحی میتونی در مورد نتت بده سرعت آپلود و دانلودت هم بگو بچه ها بفهمن نتت چیه الان فک میکنن فیبر نوری مخابرات adsl هست:))

• Like
Reactions: Siavash_MH

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
من دیشب ساعت 12:00 شروع کردم بازی توی ویکند تا ساعت یک و نیم خیلی دیلی داشت اما بعدش خیلی خوب شد تا ساعت سه و نیم بازی کردم خیلی دیلی کم شده بود اما بازیکن یکم دیر پیدا میکرد اکثرا هم از کشورهای عربی...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان ایکون دروگبا 69 روز فعاله که براش 23 تا سواپ باید بگیریم ولی سواپ های فعال فعلی فقط 12 هست . بعدا وظایف جدید اضافه میشه ؟
اخه این سواپ ها مدت دار نیستن . چطوریاست ؟
توی سیزن بعدی میان 12 تای بعد

• Like
Reactions: zerio

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
من اون زمان pes2016 میگفتم بیا فیفا بزن گوش نمیکردی کسی آنلاین براش مهم باشه انتخابش فیفاست قبول دارم Pes گیم پلی بهتری داره ولی الان نسل ps2 نیست گیم پلی فقط مهم باشه، بیشتر بچه ها دیلی دارن تو فیفا سیاوش دروغ نمیگه ولی بعضیا دیلی ندارن خصوصا تو که نتت فیبره، توضیحی میتونی در مورد نتت بده سرعت آپلود و دانلودت هم بگو بچه ها بفهمن نتت چیه الان فک میکنن فیبر نوری مخابرات adsl هست:))
6chu_photo_2019-10-12_11-34-27.jpg

c1pg_photo_2019-10-12_11-35-12.jpg

البته سرعت آپلودم با دانلودم یکیه ولی psn نمیدونم چرا آپلود رو پایین میزنه.منم نمیگم کسی دروغ میگه،خصوصا سیاوش که رفیق خودمه منظورم اینه که سروراش مشکلی ندارن مشکل از isp هامونه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
الان واسه تست یه دست رایوال زدم تو آلتیمیت و با یه اماراتی منو انداخت که 4 ختم پر بود و مشکلی نداشتم
اینم آی پی بازیمون 185.179.202.198
یه تست بگیرید ببینیم چند میده

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
تو‌ دو دست بتونی پشت سر هم منو ببری من فیفا رو میزارم کنار:))
ولی دور از شوخی نت تو کلا قضیه‌اش فرق میکنه اکثر بچه‌ها اینجا با adsl و‌ TD-LTE دیلی ریز و شدید رو دارن خصوصا امسال که هوش مصنوعی کمتر تو دفاع و حرکت دادن بازیکنا دخالت میکنه بازیو سخت میکنه همین داستان اون ذوق و انگیزه بازیو کم میکنه ولی عشق فوتبالیم دیگه سر میکنیم باهاش
اره واقعا مصطفی خودت شاهدی بچه‌ها
الکی ناراضی نیستن بازیو دوس دارن ولی کانکشن اذیت میکنه با این وضع قیمتام خیلی سخته نت خیلی خفن گرفتن ... منو مالک که هر شب بتل و فیفا رو با هم میزنیم نت فضایی داره ولی چند روزه پینگش سر شبا میره بالا اعصاب نداره یادش میاد ما چی میکشیم:D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342

البته سرعت آپلودم با دانلودم یکیه ولی psn نمیدونم چرا آپلود رو پایین میزنه.منم نمیگم کسی دروغ میگه،خصوصا سیاوش که رفیق خودمه منظورم اینه که سروراش مشکلی ندارن مشکل از isp هامونه
آی قلبم ... بدون شوخی ... :|:-t

البته نزدیک مرز هم بودی فک کنم باز پینگت بهتره ولی قبلم یادمه تست از پینگ گذاشتی زیاد فرقی با adsl نداشت
مشکل از زیرساخت و بستن پورت ها و فیل.ترینگ و ایناست یعنی کل ایران هم بتونن ftth بگیرن وضع پینگ زیاد تغییر نمیکنه ~X(

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
الان واسه تست یه دست رایوال زدم تو آلتیمیت و با یه اماراتی منو انداخت که 4 ختم پر بود و مشکلی نداشتم
ftth مخابراتی؟ تانوما اینطور اسمی فکر کنم داره

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز

یا خدا چیه نتت؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این سرورای ea ثابتن ؟ یا تغییر میکنن واسه هر نفر ؟
چون الان این ایپی رو پینگ کردم 60 داد بهم !!!! من پینگم معمولا پایین ترین حالت 100 هستش ( رو 8.8.8.8 و 4.2.2.4 ) ولی این خیلی عجیب بود
بعد نمیدونی این ایپی واسه کجا هستش ؟خودم فکر کنم دبی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر