FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آپدیت دیروز اومد
View attachment 118410
ولی حذفش کردن ،حالا رفتن درستش کنن. ببینیم کی میاد.
قشنگ کمبود نفرات مشخصه تو فیفا
برا اینکه عقب نیوفتن از تیمهای بخشای مختلف کم کردن ،یه تیم کریر پاره وقت ساختن.باعث شده کریر بشه باگ کده.بیش از 40-50 باگ تا حالا مشخص شده.مثلا یکی از جدیداش فینال صعود از لیگها تو انگلیس ک توپها به طرز عجیبی گل نمیشن.
بازی رو وقت نکردن ببرن تو تست. بازی3-3 شده از مربی میپرسه بازی چرا مهیج نبود.
خدا بخیر کنه.فکر نمیکنم با این حجم باگ . نسخه بی باگ رو به این زودیا برا کریر ببینیم
امسال بعد از سال ها احتمال خیلی زیاد فیفا نمیخرم ... چون این حجم از ایراد فنی بعیده که رفع بشه و اگر تیم سازنده کیفیت لازم رو داشت اصلا این باگ ها ایجاد نمیشدن که حالا بخوان دنبال رفع کردنشون باشن ... حدس میزنم از دانشجوهای ترم 2 و 3 برنامه نویسی دارن تو تیم سازنده فیفا استفاده میکنن که این افتضاح به بار اومده. این که من زن دارم و نمیرسم و وقت ندارم هم نشون دهنده عیار سازندگان یکی از بزرگ ترین عنوان های صنعت سرگرمیه در کل به فیفای امسال امیدی نیست و این جنجال کریرمود بهترین بهانه برای محدود یا حذف کردن این بخش از بازی تو نسخه های بعدیه به هرحال پول توش نیست و ضرورتی نمیبینن که بخوان وقت براش بزارن الکترونیک آرتز رسمایکی از اشغال ترین فعالان حوزه بازی های ویدئویی به حساب میاد و سنت زشت پرداخت درون برنامه ای رو این حرومزاده ها وارد بازیها کردن فعلا که ملت با ترند کردن هشتگ فیکس کریرمود زارو و کوری رو معروف کردن و اتفاق خاصی نیافتاده! اینا یه آپدیت برای ترنسفر دادن بازی کرش کرد! توقع رفع باگ خیلی توقع زیادی از یه مشت آماتوره یاد اون روزهایی که فیفا با دیوید روتر به عنوان کارگردان بازی میدرخشید بخیر

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
واقعا ea از این بدتر نمبتونست نسل ۸ شروع و تموم کنه.تو کل این نسل یه بازی خوب بیرون نداد.واسه پول کل اعتبار شرکتشو برد زیر سوال.همش لوت باکس و پک.خیلی زشته شصت دلار بگیری بعد کریری بدی بیرون که رسما همش باگه.بعد اعتراض مردمم بگی من زن دارم کار دارم.هر سال کلی وایمیستیم تهشم یه بازی پر از اشکال تحویلمون میدن.خنده داره reddead و gta و last of us و cyberpunk و امثال این بازی های شصت دلار فیفا هم شصت دلار.متاسفانه با این وضع آینده خوشی برای این صنعت نمیسه دید.نسل ۶ و ۷ کجا این نسل کجا.به قول دوستان انگار فیفا شده محل پک باز کردن و عربده زدن.واقعا نمیدونم چرا صنعت گیم انقدر سطحی و بد شده.یه زمانی برای فیفا زدن لحظه شماری میکردیم ولی الان نیومده همه میدونیم همون بازیه قبله بدتر شده.اصن باورنکردنیه شما بیایی رو یه بخشی نثل کریر مانور بدی بگی تغییرش دادیم بعد بازی که بیرون اومد همه بگن صد رحمت به کریر قبلی.این همه باگ و کم کاری واقعا قابل قبول نیست.میدونم با وجود لایسنس ها و جماعت عربده زن پک باز کن و تبلیغات گسترده فیفا زمین خوردنی نیست ولی واقعا امیدوارم سرنوشت nba live سر فیفا بیاد.فیفا نه سر ea بیاد.اگه ea تو صنعت گیم نباشه منفعتش خیلی خیلی ببشتر از ضررشه.عین غده سرطانی میمونه این شرکت طوری که حتی بازی زمثل nba 2k با اون کیفیت به دلیل طمع ناشرش و رویه ای که ea بنیان گذارش بود پر شده از پرداخت های درون برنامه ای.اگه نسل ۹ همین رویه در پیش بگیره صنعت گیم قطعا دیگه برازنده لقب هنر هشتم نیست.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
توی بخش ادیت پلیر هم باگ هستش یا من اشتباه میکنم؟
کلا ادیت پلیر نداره وقتی میزنی ادیت پلیر اتومات میره روی کریت پلیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
توی بخش ادیت پلیر هم باگ هستش یا من اشتباه میکنم؟
کلا ادیت پلیر نداره وقتی میزنی ادیت پلیر اتومات میره روی کریت پلیر

Sent from my iPhone using Tapatalk
کجای بازی باگ نیست غیر fut ؟ :))

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
کجای بازی باگ نیست غیر fut ؟ :))
همون فاتم ریده . 4 تا بازی می کنه دو تاش هندیکپه دو تای دیگه هم وسط بازی از سرور میندازتت بیرون . وقتی بازی سازیشون اینجوریه تو ببین سرور داریشون به چه شکله .شرکتی که از این عنوان این همه سود داره و بازار انحصاری یعنی رفع این مشکلا کاری داره ؟ تنها دلیل حل نشدن این مشکلا اینه که نمی خوان حل کنن وگرنه تا الان حل شده بود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اين مصاحبه هاي قبل بازي توي كرير رندوم مياد؟
بازي اصلا ب مرحله تست نرسيده بعد بتا سريع gold شده اساتيد يوتوبر pack بزنن اربده بكشن
رندوم میاد.باگه.
نرسیده ،هول هولکی دادن بیرون مخصوصا کریر رو.
کلی ایراد و باگ ردیف شده.به نظر زمانبره.چون ایراداتش یه سریاشو اصلا نمیدونن چیه.
واقعا ea از این بدتر نمبتونست نسل ۸ شروع و تموم کنه.تو کل این نسل یه بازی خوب بیرون نداد.واسه پول کل اعتبار شرکتشو برد زیر سوال.همش لوت باکس و پک.خیلی زشته شصت دلار بگیری بعد کریری بدی بیرون که رسما همش باگه.بعد اعتراض مردمم بگی من زن دارم کار دارم.هر سال کلی وایمیستیم تهشم یه بازی پر از اشکال تحویلمون میدن.خنده داره reddead و gta و last of us و cyberpunk و امثال این بازی های شصت دلار فیفا هم شصت دلار.متاسفانه با این وضع آینده خوشی برای این صنعت نمیسه دید.نسل ۶ و ۷ کجا این نسل کجا.به قول دوستان انگار فیفا شده محل پک باز کردن و عربده زدن.واقعا نمیدونم چرا صنعت گیم انقدر سطحی و بد شده.یه زمانی برای فیفا زدن لحظه شماری میکردیم ولی الان نیومده همه میدونیم همون بازیه قبله بدتر شده.اصن باورنکردنیه شما بیایی رو یه بخشی نثل کریر مانور بدی بگی تغییرش دادیم بعد بازی که بیرون اومد همه بگن صد رحمت به کریر قبلی.این همه باگ و کم کاری واقعا قابل قبول نیست.میدونم با وجود لایسنس ها و جماعت عربده زن پک باز کن و تبلیغات گسترده فیفا زمین خوردنی نیست ولی واقعا امیدوارم سرنوشت nba live سر فیفا بیاد.فیفا نه سر ea بیاد.اگه ea تو صنعت گیم نباشه منفعتش خیلی خیلی ببشتر از ضررشه.عین غده سرطانی میمونه این شرکت طوری که حتی بازی زمثل nba 2k با اون کیفیت به دلیل طمع ناشرش و رویه ای که ea بنیان گذارش بود پر شده از پرداخت های درون برنامه ای.اگه نسل ۹ همین رویه در پیش بگیره صنعت گیم قطعا دیگه برازنده لقب هنر هشتم نیست.
اون که گفته بود زن داره corey هست .تو بخش روابط عمومی. گفته بودن چرا نمیای جواب بدی گفته بود من زن دارم باید به اونم برسم .
همه هم توپیده بودن بهش.
متاسفانه گیمینگ داره به این سمت میره. یوبیسافت پرداخت آفلاین هم مد کرده
راک استارهم دیده پول تو آنلاینه دیگه dlc آفلاین رو ول کرده
امسال بعد از سال ها احتمال خیلی زیاد فیفا نمیخرم ... چون این حجم از ایراد فنی بعیده که رفع بشه و اگر تیم سازنده کیفیت لازم رو داشت اصلا این باگ ها ایجاد نمیشدن که حالا بخوان دنبال رفع کردنشون باشن ... حدس میزنم از دانشجوهای ترم 2 و 3 برنامه نویسی دارن تو تیم سازنده فیفا استفاده میکنن که این افتضاح به بار اومده. این که من زن دارم و نمیرسم و وقت ندارم هم نشون دهنده عیار سازندگان یکی از بزرگ ترین عنوان های صنعت سرگرمیه در کل به فیفای امسال امیدی نیست و این جنجال کریرمود بهترین بهانه برای محدود یا حذف کردن این بخش از بازی تو نسخه های بعدیه به هرحال پول توش نیست و ضرورتی نمیبینن که بخوان وقت براش بزارن الکترونیک آرتز رسمایکی از اشغال ترین فعالان حوزه بازی های ویدئویی به حساب میاد و سنت زشت پرداخت درون برنامه ای رو این حرومزاده ها وارد بازیها کردن فعلا که ملت با ترند کردن هشتگ فیکس کریرمود زارو و کوری رو معروف کردن و اتفاق خاصی نیافتاده! اینا یه آپدیت برای ترنسفر دادن بازی کرش کرد! توقع رفع باگ خیلی توقع زیادی از یه مشت آماتوره یاد اون روزهایی که فیفا با دیوید روتر به عنوان کارگردان بازی میدرخشید بخیر
ایرادها اصولیه.درستش میکنن چون آبروشون رفته.ولی قطعا زمانبره. بزار ارزون تر هم میشه.
آفلاین هم اگه فقط میزنی.بزار بعدا یه دونه اشتراکی میخری 20 تومن
یعنی این 3شنبه یا 4شنبه منتظر آپدیت نباشیم؟
چون آپدیت های فیفا معمولا همین 2روز میاد
خودشون هم نمیدونن والا

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
به درخواست دوستان علاوه بر Community که در Ps4 ساخته شدش به نام FIFA 20 PERSIAN ULTIMATE PLAYER
در تلگرام هم به همین نام گروه زدیم برای عضویت دوستان که دور هم باشیم لطفا عزیان با حضور گرمشون رونق بدن به گروه و کامونیتی ممنونم
FIFA 20 PERSIAN ULTIMATE PLAYER

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
یه درخواست عذرخواهی ثبت شده تو change.org
که باید ea به صورت عمومی از طرفدارای فیفا عذرخواهی کنه بخاطر کریرمود عذرخواهی کنه
یک ساعته شروع شده و به 1700 نفر رسیده ،دوست دارید شرکت کنید
بره برگرده مدش رو درست میکنه البته فقط برا pc

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البت اساتید ps5 و ایکس باکس بعدی رسیده دستشون دارن برای اون از همین حالا بازی هارو فیکس میکنن براشون سرشون به شدت شلوغه این خبر کاملا معتبره، از همین الان برای نسل نهم کیسه دوختن
آقا گشادیت میشه کریر رو درست کنی حذفش کن لااقل ملت تکلیف خودشونو بدونن نرن 60 دلار بدن بعد اینهمه مشکل یا بدون تغییر ببینن

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
الان یعنی فقط کریر مد مشکل داره!!!؟؟؟بقیه جاهاش اوکیه!!!؟؟؟
فکر نکنما...!!!
آخه مشکل درجه سختی التیمیت و بازی دادن تیم های بزرگ به بازیکنان آکادمی توی مد تورنومنت هم هستا...!!!
آپدیت اسکواد هم که کماکان هیچی...!!!
مد چمپیونز لیگ هم ایراد داره گروه بندیش مال یکسال پیشه...!!!
تازه تو فصل زمستون هم بخار به غیر از دهن بازیکنا از بقیه جاهاشونم میزنه بیرون!
خلاصه که نمیدونم چرا فقط کریرمد رفته تو چشم ملت...!
گمونم کار خود ea باشه که حواسا رو از بقیه سوراخاش پرت کنه، ناکس! :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر