FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اگه کسی بازی کرده خب از فیزیک توپ بگه که چطوریه
همه رفتن تو کف fut :|
فیدبک بدین بقیه بدونن بخرن یا نه.اون 10 ساعتو حروم نکنین نزنین به شاخ گاو :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من فکر میکنم چون eaاکسس هست و فقطم برای همون اکانته نمیشه.احتمالا بازی اصلی بشه و مشلی نداره
این جز ویژگی های اکانتهای سونیه که محتوای داخل بازی فقط مخصوص همون اکانته و ea اکسس هم ازین قائده مستنثنی نیست
همینجور گفتی چون ea access هست سوئیچ یوزر نمیشه احتمالا نسخه اصلی میشه

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
کسی بازی کرده؟ چطوریاست؟ سرعت و فیزیک توپ و گیم پلی نسبت به دمو چقدر عوض شده؟ توپ هنوزم پله میشه؟ یه توضیحی بدید دوستان.خیلییی دیگه رفتید تو عمق بازی انگار

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
همون فيفا هميشگيه
نسبت به ١٩ بهتر شده و شبيه ١٦ گيم پليش گرافيكم بهتر شده ولي همون بيس نسخه هاي قبلي رو كامل حفظ كرده
بخش ولتاش هم خوبه و مي تونه خيلي سرگرم كننده باشه براي كسايي كه دوست دارن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خب من تقریبا 6 ساعت بازی کردم
خیلی راضیم! اصلا انتظار نداشتم بازی اینقدر تغییر کنه!
مهمترین مشکل فیفا 19 حذف شده و پاسا خیلیاش نمیرسه و باید با دقت بازی کنی!
اسکیل ها تقریبا ناکار آمد هستن و با دفاع منطقی میتونی راهشونو ببندی!
بازیکنا برای دفاع کردن خیلی کم کمک میکنن و باید حتما انتخابشون کنی یعنی تقریبا AI حذف شده!
شوتای بازیکنای خاص یکم تخیلیه که امیدوارم با پچ حلش کنن!
گیم پلی طوری هست که دفاع های کند عملا به درد نمیخورن و باید سعی کنید برین سمت بازیکنای سرعتی!
گلرا خیلی سیوای خوبی دارن و احمقانه گل نمیخورن!
سانترا هنوز مثل قبل خیلی دقیقه و راحت میرسه اما کرنر اصلا نمیتونی گل بزنی

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
بازیکنا برای دفاع کردن خیلی کم کمک میکنن و باید حتما انتخابشون کنی یعنی تقریبا AI حذف شده!
گیم پلی طوری هست که دفاع های کند عملا به درد نمیخورن و باید سعی کنید برین سمت بازیکنای سرعتی!
ممنون بابت توضیحات.فیزیک توپ و سرعت بازی چطوره؟ فیزیک هنوز مثل دمو هست یعنی توپ همش پله میشه یا بهتر شده؟

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مشکل مشترک هممون بعد از دمو فیزیک توپ بود که از بادکنی زیادش اعصابمون خورد بود.اگه بتونی قضیه توپم برامون بگی ممنون میشم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ممنون بابت توضیحات.فیزیک توپ و سرعت بازی چطوره؟ فیزیک هنوز مثل دمو هست یعنی توپ همش پله میشه یا بهتر شده؟
فیزیک توپ از 19 که بهتره اما اونقدری خوب نشده! پله شدنشم هنوز وجود داره.

• Like
Reactions: samadi741

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من حدود ۵ ساعت بازی کردم و همش هم داخل کریر مود بودم و نظر خودمو میدم :

گیم پلی بازی اسکلت بندی فیفا های قبلی رو حفظ کرده اما نقاط مثبت خیلی خوبی اضافه شده ، دفاع کردن سخت تر شده ، هوش مصنوعی CPU خیلی بهتر شده و عالی بازی میکنند ، بازی ها غیر قابل پیش بینی هستند و کلا مثل فوتبال واقعی هر اتفاقی در هر لحظه ای ممکنه رخ بده . فیزیک توپ هم با اینکه هنوز مثل PES خیلی عالی نشده اما نسبت به فیفا های قبلی بهتر شده و یه چیزی که خیلی خوشم اومد پاس کاری هست که واقعا سخت شده و درصد خطای پاس ها زیاد شده که باعث میشه خیلی طبیعی تر بشه بازی ها .
اما هر چی از جذابیت کریر مود بگم کم گفتم ، خیلی خیلی بهتر شده ، جو و اتمسفر ورزشگاه ها عالی شده ، مصاحبه قبل و بعد بازیها فوق العادن ، سوالات چالش برانگیز با جوابهایی که هر کدوم با یه اشتباه میتونه کل تیمو ببره توی حاشیه، قابلیت گفتگو با بازیکنان که اونم خیلی خوب درستش کردن ، نقل و انتقالات هم مثل فیفا ۱۹ هست و چند تا لوکیشن خوشگل اضافه شده ، خلاصه این کریر مود امسال به تنهایی میتونه یک سال سرگرمم کنه.

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

david10069

کاربر سایت
Feb 21, 2014
82
داداش

گیم پلی بازی اسکلت بندی فیفا های قبلی رو حفظ کرده اما نقاط مثبت خیلی خوبی اضافه شده ، دفاع کردن سخت تر شده ، هوش مصنوعی CPU خیلی بهتر شده و عالی بازی میکنند ، بازی ها غیر قابل پیش بینی هستند و کلا مثل فوتبال واقعی هر اتفاقی در هر لحظه ای ممکنه رخ بده . فیزیک توپ هم با اینکه هنوز مثل PES خیلی عالی نشده اما نسبت به فیفا های قبلی بهتر شده و یه چیزی که خیلی خوشم اومد پاس کاری هست که واقعا سخت شده و درصد خطای پاس ها زیاد شده که باعث میشه خیلی طبیعی تر بشه بازی ها .
اما هر چی از جذابیت کریر مود بگم کم گفتم ، خیلی خیلی بهتر شده ، جو و اتمسفر ورزشگاه ها عالی شده ، مصاحبه قبل و بعد بازیها فوق العادن ، سوالات چالش برانگیز با جوابهایی که هر کدوم با یه اشتباه میتونه کل تیمو ببره توی حاشیه، قابلیت گفتگو با بازیکنان که اونم خیلی خوب درستش کردن ، نقل و انتقالات هم مثل فیفا ۱۹ هست و چند تا لوکیشن خوشگل اضافه شده ، خلاصه این کریر مود امسال به تنهایی میتونه یک سال سرگرمم کنه.

داداش دمت گرم خیالم از کریر راحت شد

• Like
Reactions: 19Rodar and ehsas1

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori

اینکه همش شد به به و چه چه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: 7Mohammad7

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام چطور دادا؟ میشه توضیح بدی؟
یعنی اینایی که التیمیت گرفتن تست کردن گفتن نمیشه؟
پارسال قبل ریلیز بازی میشد سویچ یوزر کرد؟

mostafa682
اقا مصطفی سوال من رو جواب ندادین منتظرم

• Like
Reactions: samadi741

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اینکه همش شد به به و چه چه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
خب واقعا کریر مود رو خیلی خوب تغییرات دادن البته تعداد تغییرات خیلی زیاد نیست اما تغییراتی که داده شده خوب روشون کار کردن و عمق دادن بهش، مثلا همینکه بعد از اتمام بازی سوالاتی که ازمون توی مصاحبه ها میشه کاملا ربط داره به بازی و اتفاقات پیرامونش این نشون میده کنفرانس های مطبوعاتی سرسری ساخته نشده و روش واقعا کار کردن.
نقاط ضعف هم من در این پنج ساعت بازی کردم چیزی نظرمو جلب نکرد فقط یه بار Aubameyang یه شوت خیلی محکم زد کمی غیر طبیعی بود .
حالا بعدا که مودهای دیگه بازی و تعداد بیشتری بازی انجام بدم بهتر میتونم نظرمو بدم. فقط بدون امسال کریر بازا از فیفا ۲۰ لذت میبرن و همین کافیه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر