FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
پارس دارم ولی دیلی داره ایرانسل 3خط که 4 هم می‌شد داشتم ولی دیلی داشت

شرکت مبین نت به دلیل عدم پوشش دهی مناسب رو به جمع آوری بود اما اومد قراردادی با همراه اول بست که از رومینگش استفاده کنه الان هرجا بری اینترنتش رومینگ میشه به دکل های همراه اول واسه همین کیفیتش بر اساس کیفیت نت و پوشش دهی خود همراه اوله حالا با گوشیت با بسته تست کن اگه اوکی بود میتونی مودمش بخری ، فقط یه مورد دیگه هم هستش که قرارداد بین مبین نت و هراه اول جوری بسته شده که تعرفه هاش با حجم بالا مقرون به صرفه باشه واسه همین اگه حجم زیاد استفاده داری از تعرفه های بسته همراه اول بهتره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
7Mohammad7
عزیز ممنون بابت عکسها ولی چن در زمان استارت بازی عکی گرفتی من نتونستم تفاوت بعضی از دوربین ها رو بفهمم
میتونی به من تفاوت default با telebroadcast با broadcast رو نشون بدی؟ میخوام ببینیم نسبت به فیفا 19 اینها تغییر کردن یا نه چون pes دوربین جدید گذاشته و خیلی جذابش کرده میخوام ببینیم تو فیفا 20 تغییری در این 3 تا دوربینها انجام شده یا نه مرسی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فول لایسنس بوندسلیگا
اسکن ١٣٠ بازیکن
و ١٣ ورزشگاه جدید
View attachment 113778

Sent from my iPhone using Tapatalk
البته سال ها بوندسلیگا به صورت 100 درصد در انحصار فیفا هستش این لیگ و از فول لایسنس هم بالا تر هستش و در سال های قبل هم اگه دلشون میخواست میتونست چهره ها و استادیوم های این لیگ رو به بازی اضافه کنه ولی فیفا فقط اهمیتی به این لیگ نمیداد که الان در این یکی دو سال اخیر بعد از انگلستان و اسپانیا رفت سراغ بوندسلیگا و چهره ها و استادیوم هاش رو ساخت و حداقل وقتی انحصار میکنی درست حسابی از این انحصار استفاده کنی که تو این چند سال اخیر سرشون به سنگ خورده و تو این زمینه عالی کار کردن .

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اگه مشکل خاصی پیش نیاد و دلیل تغییر نسل رو نیارن وسط سال بعد هم طبق سنت این سالها باید برن سراغ اضافه کردن چهره و ورزشگاه های کل تیما برای ایتالیا یا فرانسه و یا شاید جفتش که بعیده اونوقته که میشه گفت پنج تا لیگ معتبر اروپایی تا حدودی (نه کلا )لایسنس شدن (توی عمل نه حرف)
این خبر تغییر چمن رو هم که استوارت جیمز گفته بود یا توی بتا اعمال نکردن یا اینکه بازم کم کاری بوده و یا اینکه خبر کلا فیک بوده
این تاپیک که خاک مرده پاشیدن دوستانی که دسترسی دارن بگردن ببینن گیم پلی های رسمی از غرفه های گیمز کام نیومده من که پیدا نکردم
تا اونجا که یادمه نسخه های گیمز کام از بتا کامل تر بودن هر سال و حتی کیت ها هم جدید شده بودن

• Sad
Reactions: mohsenebrahimi

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
@Romell
این قابلیت Inspire که به شکل قابلیت برای بازیکنها تو pes2020 قرارا داده شده و خیلی هم روش تاکیید شده من نگاه کردم گیم پلی های فیفا 20 رو و دیدم در فیفا هم دقیقا این هست ولی جزو اسکیلهای بازیکنها نیست و به صورت اتوماتیک بزی از بازیکنها نسبت به رفتار بعضی دیگه این واکنش رو نشون میدن مثلا تو بازی با یونوتوس من دیدم توپ دست پیانیچ بود وسط زمین و اون سمت زمین داگلاس کاستا یا رونالدو به سمت پشت دفاع شرروع کردن حرکت کردن در صورتی که شما اگه بخووای به بازکن بگی ران کنه به سمت جلو میتونی بازیکنه نزدیک توپ رو بگی بره جلو نه بازیکن چند پست اونور تر رو و خیلی برام جالب بود که بازیکنهای چند پست اونورتر به هوای پاس های عمقی و بلند به سمت پشت دفاع شروع میکردن به دیودن بدون اینکه پلیر بهشون دستوری بده دقیقا اتفاقی که جدیدا تو pes2020 هم داره میوفته ولی چون اونجا خیلی رو پلیر ایدی و توانایی شخصی بازیکنها به صورت جدا جدا دقت شده این بیشتر به چشم میاد

• Smile
Reactions: mohsenebrahimi

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه هایی که ea access داشتن لطفا جواب بدن
اگه ea access داشته باشیم از کی میشه فیفا20 رو دانلود کرد و 10 ساعت باهاش فیفا زد؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بچه هایی که ea access داشتن لطفا جواب بدن
اگه ea access داشته باشیم از کی میشه فیفا20 رو دانلود کرد و 10 ساعت باهاش فیفا زد؟
27 شهریور در دسترس قرار میگیره برای EA Access و Origin Access که 10 ساعتشون رو بازی کنن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
@Romell
این قابلیت Inspire که به شکل قابلیت برای بازیکنها تو pes2020 قرارا داده شده و خیلی هم روش تاکیید شده من نگاه کردم گیم پلی های فیفا 20 رو و دیدم در فیفا هم دقیقا این هست ولی جزو اسکیلهای بازیکنها نیست و به صورت اتوماتیک بزی از بازیکنها نسبت به رفتار بعضی دیگه این واکنش رو نشون میدن مثلا تو بازی با یونوتوس من دیدم توپ دست پیانیچ بود وسط زمین و اون سمت زمین داگلاس کاستا یا رونالدو به سمت پشت دفاع شرروع کردن حرکت کردن در صورتی که شما اگه بخووای به بازکن بگی ران کنه به سمت جلو میتونی بازیکنه نزدیک توپ رو بگی بره جلو نه بازیکن چند پست اونور تر رو و خیلی برام جالب بود که بازیکنهای چند پست اونورتر به هوای پاس های عمقی و بلند به سمت پشت دفاع شروع میکردن به دیودن بدون اینکه پلیر بهشون دستوری بده دقیقا اتفاقی که جدیدا تو pes2020 هم داره میوفته ولی چون اونجا خیلی رو پلیر ایدی و توانایی شخصی بازیکنها به صورت جدا جدا دقت شده این بیشتر به چشم میاد
چون درباره PES صحبت شد و در مقایسه با فیفا پست رو دارم همین جا ارسال میکنم وگرنه میدونم موضوع بحث فنی هر بازی ای باید تو تاپیک خودش دربارش صحبت بشه و بهتر بود همون جا تو تاپیک PES پست رو میذاشتین ولی خب بازم فرقی نمیکنه و موضوع بحث فوتبالی هستش و ..... پست رو هم میذارم تو اسپویل که هر کسی دوست داشت بخونه و هر کسی هم نه خب هیچی و از این پست بگذرن .

درباره این صحبت شما هم استارت زدن بازیکنا تو فضا به صورت رندوم و اتو ماتیک که در تمامی بازی های فوتبالی بوده ! یه باره میبنیی بازیکنی استارت زده و شما حالا براش پاس بلند و کوتاه ارسال میکنی و اصلا موضوع عجیبی هم نیست ولی سه موضوع مهم تر هست این وسط که خیلی مهمه :

1 - اینسپایر در PES شخصی سازی شده و هر بازیکنی سه ویژگی اینسپایر داره و این طوری شخصی سازی بازیکنان گسترده تر میشه و تفاوت بازیکن ها با هم بیشتر میشه و بازیکن های بازیساز و از این قبیل بازیکن ها اهمیتشون بیشتر نشون داده میشه و با ستاره هایی که در اینسپایر داشته باشن اهمیت کاریشون بیشتر میشه ولی مثلا اگه بازیکن میانه ای اینسپایرش ستاره هاش روشن نباشه خب این بازیکن بازیکن میانی اون چنان با کیفیتی نیستش . الان من با منچستر بازی میکنم چون میدونم ویژگی اینسپایر پوگبا دو ستاره هستش و بخوام بازیسازی کنم سریع میگردم دنبالش و توپ و وسط زمین میدم بهش و تا توپ رو میدم بهش میبینیم که یه سری بازیکن های هم تیمیش شروع میکنه به حرکت در فضا ها و عمق دفاع حریف . چون میدونن این کسی که الان توپ دستشه توانایی اقدام پاس های بلند با کیفیت رو داره .

2- بازیکنان هم تیمی از این ویژگی یار خودشون با خبر هستن ( خود بازیکن اینسپایر دار از این موضوع با خبر هستش ) . یعنی توپ دست بونوچی بیفته بازیکنان هم تیمیشون میدونن که این بازیکن توانایی ارسال توپ های بلند رو داره و به همین جهت تو بازی میشه دید که به یک باره استارت میزنن به عمق دفاع حریف و حرکت میکنن تو فضا و یا این که توپ دست مسی باشه بازیکنان هم تیمیش بازی بدون توپ انجام میدن که مسی بتونه اقدام به دریبل های سرعتی کنه و فضا رو براش باز کنن .

3 - سی پی یو ( هوش مصنوعی ) هم داره بازی میکنه قشنگ از این موضوعات با خبر هستش و ...

تو فیفا هم به صورت اتوماتیک هست و بازیکنان به صورت دستورات از پیش صادر شده اقدام به حرکت و فضا سازی و ... میکنن و درکی هم ندارن بازیکن توانایی پاس بلند و کوتاه داره یا نداره یا دریبل زن هستش یا نه و خب این خیلی فرق داره با ویژگی اینسپایر !

آخرین ویرایش:

kian_gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2019
5
دوستان میشه یه نفر من رو راهنمایی کنه
من اگر بخوام توی مسابقات شرکت کنم باید از کجا استارت بزنم
منظورم اینه که مسابقات کشوری یا جهانی کلا نحوه انتخاب بازیکنان چطوری هست از بین چه کسانی انتخاب میشن
من الان ترکیه هستم پس یک سری موانع برای شرکت در این مسابقات برام رفع شده
یکی دو سالی از فیفا دور بودم دوباره میخوام برگردم
ممنون میشم اطلاعات تون در اختیار بنده بگذارید
متشکرم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اگه مشکل خاصی پیش نیاد و دلیل تغییر نسل رو نیارن وسط سال بعد هم طبق سنت این سالها باید برن سراغ اضافه کردن چهره و ورزشگاه های کل تیما برای ایتالیا یا فرانسه و یا شاید جفتش که بعیده اونوقته که میشه گفت پنج تا لیگ معتبر اروپایی تا حدودی (نه کلا )لایسنس شدن (توی عمل نه حرف)
این خبر تغییر چمن رو هم که استوارت جیمز گفته بود یا توی بتا اعمال نکردن یا اینکه بازم کم کاری بوده و یا اینکه خبر کلا فیک بوده
این تاپیک که خاک مرده پاشیدن دوستانی که دسترسی دارن بگردن ببینن گیم پلی های رسمی از غرفه های گیمز کام نیومده من که پیدا نکردم
تا اونجا که یادمه نسخه های گیمز کام از بتا کامل تر بودن هر سال و حتی کیت ها هم جدید شده بودن

فعلا ویدئویی چیزی منتشر نشده و منتشر بشه و من ببینم حتما براتون این جا میذارم .

• Like
Reactions: samadi741

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
این 17 استادیوم از لیگ آلمان در بازی هستند
StadiumTeam
WWK ArenaFC Augsburg
OlympiastadionHertha BSC
Weser-StadionWerder Bremen
Signal Iduna ParkBorussia Dortmund
Dusseldorf ArenaFortuna Dusseldorf
Commerzbank ArenaEintracht Frankfurt
PreZero Arena1899 Hoffenheim
RheinEnergieStadionFC Koln
BayArenaBayer 04 Leverkusen
Opel ArenaMainz
Borussia-ParkBorussia Monchengladbach
Veltins ArenaFC Schalke 04
Volkswagen ArenaVfL Wolfsburg
VolksparkstadionHamburger SV
HDI ArenaHannover 96
Max Morlock StadionFC Nurnberg
Mercedes Benz ArenaVfB Stuttgart
و اینکه العین هم به عنوان اولین تیم اماراتی تو بازی حضور خواهد داشت
و یورو 20 امسال توسط فسفا لایسنس نمیشه و افتاده دست کونامی
ولی سایت بوندس لیگا گفته 18 تا
For the first time ever, EA Sports' universally popular gaming series FIFA 20 will feature all 36 Bundesliga and Bundesliga 2 teams plus 18 authentic stadiums
گیم پلی جدید فیفا

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
7Mohammad7
عزیز ممنون بابت عکسها ولی چن در زمان استارت بازی عکی گرفتی من نتونستم تفاوت بعضی از دوربین ها رو بفهمم
میتونی به من تفاوت default با telebroadcast با broadcast رو نشون بدی؟ میخوام ببینیم نسبت به فیفا 19 اینها تغییر کردن یا نه چون pes دوربین جدید گذاشته و خیلی جذابش کرده میخوام ببینیم تو فیفا 20 تغییری در این 3 تا دوربینها انجام شده یا نه مرسی
خواهش میکنم.
ولی اون دوربین مسخره PES که اصلا قابل بازی کردن نیست. چیه آخه.
اتفاقا یکی از این دوربیناش مثل اون دوربین مسخره PES بود اسمش یادم رفته.

فردا اگه وقت کنم برات از اون سه تا عکس میذارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر