FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میگم ۱۰ ساعت چه جوری حساب میشه؟ از لانچ کردن بازی توسط ما حساب میشه یا اینکه ۱۰ ساعت مسابقه
و بازی کردن با حریف؟
از تایمهایی که تو بازی استارت بازی رو بزنی منظورم مچ نیست منظورم استارت خود آیکون بازی هست وقتی هم بازیو ببندی تایم متوقف میشه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
این ویک فوت دقیقا چه کارایی داره؟

ویک بازیکن در واقع همون توانایی زدن ضربه و کار با توپ با هر دو پا هست...

یعنی مثلا یه بشری مثلا نیمار رو پا چپش باشه توپ یا پا راست فرقی نمیکنه...هر دو رو خوب میزنه...ولی یه بازیکنی مثل روبن به قول یه خبر نگاری میگفت روبن پای راستش فقط برای حفظ تعادلش و اینکه بگن یه پای راستی هم داره ,هستش... ( به نظرم روبن ویک فوتش 2 بود یعنی پای غیر تخصصیش تعطیل)

البته توی فیفا در مورد خیلیا کاملا اشتباه و چرت و پرت زده...

مثلا ممد صلاح چنان با پای راست فیتنس میزنه که کسی بازیکن ضربه زننده رو نبینه فکر میکنه دیوید بکام ضربه رو زده... :|:-??

• Like
Reactions: soorena

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نمیخوان از آسیا آیکن بزارن تو بازی؟ انصافا آیکن های خوبی میتونن بزارن هرچند من التیمت نمیزنم ولی بازیکن هایی مثل ناکاتا و سامی جابر و الدعایه و علی دایی و ... میتونن آیکن های جذابی باشن تو بازی

• Like
Reactions: rahyarpaul

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمیخوان از آسیا آیکن بزارن تو بازی؟ انصافا آیکن های خوبی میتونن بزارن هرچند من التیمت نمیزنم ولی بازیکن هایی مثل ناکاتا و سامی جابر و الدعایه و علی دایی و ... میتونن آیکن های جذابی باشن تو بازی
ناکاتا هست که

• Like
Reactions: Lord Stark

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی 27 شهریور میتونست ریلیز بشه برا فروش ea access و نسخه التیمیت 5 مهر تاریخ ریلیز خورده وگرنه بخواین بدونید یه هفته بعد بسته شدن نقل و انتقالات میشه بازی ریلیز بشه یادمه فیفا 11 یا 10 بود که تو شهریور میومد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی 27 شهریور میتونست ریلیز بشه برا فروش ea access و نسخه التیمیت 5 مهر تاریخ ریلیز خورده وگرنه بخواین بدونید یه هفته بعد بسته شدن نقل و انتقالات میشه بازی ریلیز بشه یادمه فیفا 11 یا 10 بود که تو شهریور میومد
بنظرم باید همزمان با شروع شدن فصل جدید ریلیز بشه اینکه چندهفته تاخیر میندازن تو ریلیز خوب نیست البته براشونم مهم نیست چون به هرحال فروش بالایی داره ولی از نظر زمان بندی کج سلیقگی میکنن درکل اگر مقر بخش سازنده فیفا رو از کانادا به انگلستان منتقل کنن خیلی بهتر میشه جزئیات بیشتری مورد توجه قرار میگیره

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
نسخه ی فیزیکی تو ایران کی میاد ؟ به نظرم از خود فروشگاه بخرم و دانلود کنم بهتره تا نسخه ی فیزیکی . نظر شما چیه ؟
دانلود کنم 700 پول بازیه و 150 هم خرج رایتل کنم تا با سرعت مثلا 23 مگ دانلود کنم
(سرعت دانلود adsl پایینه یه 3 روزی طول میکشه با سرعت 2 مگ دانلود شه)
فیزیکی معلوم نیست چه قیمتی اوایل روش بذارن بعد هر دفعه بازی کنی باید دی وی دی بذاری داخل و ...

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
نسخه ی فیزیکی تو ایران کی میاد ؟ به نظرم از خود فروشگاه بخرم و دانلود کنم بهتره تا نسخه ی فیزیکی . نظر شما چیه ؟
دانلود کنم 700 پول بازیه و 150 هم خرج رایتل کنم تا با سرعت مثلا 23 مگ دانلود کنم
(سرعت دانلود adsl پایینه یه 3 روزی طول میکشه با سرعت 2 مگ دانلود شه)
فیزیکی معلوم نیست چه قیمتی اوایل روش بذارن بعد هر دفعه بازی کنی باید دی وی دی بذاری داخل و ...

دیگه هیچکی بازی 60 دلار نمیخره اونم با این هزینه دلار و گیفت ، شما بهتره ظرفیتی بخری اگه 2 بگیری حدود 350 ت و اگه 3 باشه 260

• Like
Reactions: zerio

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان خبری از سیستم امتیاز دهی توی ریوالز اومده؟ توی فیفا 19 خیلی بد بود حتی با باخت هم امتیاز میداد توی دیویژن میرفتی بالا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر