FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
اون روز که این پست زدم نتم اسیاتک بود بعد رفتم مخابرات گرفتم اونم امروز بازی میکنم همینطوره . یعنی یکی دو دست عالیه روون دست بعد اینقدر کند و سنگین میشه . اسکواد فیتنس هم زدم تازه . یا درفت امروز بازی کردم 3 برد اوردم دست چهارم نیمه اول 2-0 جلو بودم طرفم چندان بازیش خوب نبود بعد نیمه دوم اصلا هیچ کنترلی نمیتونستم رو بازیکنا کنم پاسا از بغل بازیکنام رد میشدن دفاعام سوییچ نمیشدن اخرم 3-2 باختم ! این واقعا مشکل نته ؟ ps4 م مشکل نداره ؟ مثلا کابل hdmi ش خراب شده باشه تصویر و با تاخیر بفرسته ؟ کسی همچین تجربه ای نداشته ؟
برای منم همینه و از نته.
تو سیزنز وقتی کانکشن مشکل داشته باشه لگ میندازه و تصویر هی فریز میشه و دوباره حالت عادی میگیره ولی تو FUT چون نمیخوان فریز بشه و لگ شدید بندازه بازی کند میشه و دیلی زیاد میشه. امسال برای منم خیلی وقتا پیش اومده که اول یه لگ ریز انداخته و بعد برای بیشتر نشدن لگ بازی شدید دیلی پیدا کرده به حدی که خیلی از بازیکنا به زور از جاشون تکون میخورن حتی بازیکن تعویضی که دقیقه 80 اومده تو.

Wrong_Turn7

کاربر سایت
Oct 9, 2017
14
برای منم همینه و از نته.
تو سیزنز وقتی کانکشن مشکل داشته باشه لگ میندازه و تصویر هی فریز میشه و دوباره حالت عادی میگیره ولی تو FUT چون نمیخوان فریز بشه و لگ شدید بندازه بازی کند میشه و دیلی زیاد میشه. امسال برای منم خیلی وقتا پیش اومده که اول یه لگ ریز انداخته و بعد برای بیشتر نشدن لگ بازی شدید دیلی پیدا کرده به حدی که خیلی از بازیکنا به زور از جاشون تکون میخورن حتی بازیکن تعویضی که دقیقه 80 اومده تو.
پس بیخودی مخابراتم گرفتم .دارم پول دو نت میدم بیخودی . نت اسیاتکم نگه داشتم مخابراتو با یه خط دیگه گرفتم گفتم اگر خوب باشه اسیاتک جمع کنم که اونم امروز تست کردم همونطور بود ولی باز از اسیاتک کمی بهتر بود . اسیاتک که فاجعست . یه صحنه های عجیب غریبی تو این بازیای ویکند وقتی کند میشه برام پیش میاد که ضبط کنی برای خارجی ها بذاری خندشون میگیره . هفته پیش یه بازی اینقدر دیلی داشت و بازیکنا برای خودشون میچرخیدن که یارو تو محوطه خودم داشت مسخره بازی در میورد منم نمیتونستم توپ بگیرم ازش حرصم در اومده بود ~X(:)

• Like
Reactions: keyvan1370

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
پس بیخودی مخابراتم گرفتم .دارم پول دو نت میدم بیخودی . نت اسیاتکم نگه داشتم مخابراتو با یه خط دیگه گرفتم گفتم اگر خوب باشه اسیاتک جمع کنم که اونم امروز تست کردم همونطور بود ولی باز از اسیاتک کمی بهتر بود . اسیاتک که فاجعست . یه صحنه های عجیب غریبی تو این بازیای ویکند وقتی کند میشه برام پیش میاد که ضبط کنی برای خارجی ها بذاری خندشون میگیره . هفته پیش یه بازی اینقدر دیلی داشت و بازیکنا برای خودشون میچرخیدن که یارو تو محوطه خودم داشت مسخره بازی در میورد منم نمیتونستم توپ بگیرم ازش حرصم در اومده بود ~X(:)
واسه من طرف یه پاس تو عمق میده دفاع های من فقط نگاه میکنن وایسادن سمت توپ نمیرن :D
خلاصه وضعیت همینه دیگه باید یجوری سر کنی
من که هر هفته بین8 تا 14تا برد میارم راضی ام چون دیگه نمیشه بیشتر رفت با این نت از شانس منم به هرکی میخورم خط حملش صلاح و امباپه و مانه و سانه و ایناست مث موشک میدوعن
...................................................................
ازین به بعد باید خوشحالی زامبی هم بعد هر گل زدن تحمل کنیم :|

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
سلام من به یه مشکل برخوردم ممنون میشم کمک کنید
من چند فصل کریر جلو رفتم و کلی سیو دارم اما امشب اومدم وارد بازی شم دیدم خبری از پروفایل ستینگم نیست و یکی جدید ساختم حالا هیچ کدوم از سیو هام کار نمیکنه راههی هست ؟
هنوز سیو های کریر تو داکیومنتم هست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اشغالترین فیفایی هست که تا حالا دیدم اصلا ارزش فنی نداره بازی تو بخش انلاین. بهترین تیم دنیا رو هم داشته باشی همه ایکون تاپ باشن نتت از تیمی که بازیکن سیلور باشن ضعیف تر باشه بازم میبازی نمونش همین الان ساعت دو شب 4 تا بازی کردم سه تا باختم اونم طرف تیمش همش بازیکن 75 و سیلور بود مثل اب خوردن گل می خوردم . چرا طرف با اون تیم بازی می کنه چون میدونه نتش خوبه یه لوزانو و ماکسیم انداخته جلو د بگاز و کات بک. سمدو و لانگه و سانچز همش ماست . جلو سانه و استرلینگ راه میرن فرصتم گیرشون بیاد مثل بچه دو ساله به توپ ضربه میزنن . البته بگم نصفش تقصیر این نت ایرانه نصفش تقصیر سرورهای اشغال و دو زاری ea هست یکم شلوغ شه میپاشه . خود بلانسبت .... (هر فحشی دوست داری بده) هم میدونه این موضوع رو . مثلا پارسال به این شکل بود که قبل شروع بدون اینکه برات باخت بزنه میتونستی اسم سرورها رو ببینی و با تجربه اینکه اون سرور چه وضعی داره نمیرفتی تو بازی . امسال همونم ورداشتن .

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394

اگه بتونی پارس آنلاین بگیری به نسبت بقیه خیلی بهتره...

اشغالترین فیفایی هست که تا حالا دیدم اصلا ارزش فنی نداره بازی تو بخش انلاین. بهترین تیم دنیا رو هم داشته باشی همه ایکون تاپ باشن نتت از تیمی که بازیکن سیلور باشن ضعیف تر باشه بازم میبازی نمونش همین الان ساعت دو شب 4 تا بازی کردم سه تا باختم اونم طرف تیمش همش بازیکن 75 و سیلور بود مثل اب خوردن گل می خوردم . چرا طرف با اون تیم بازی می کنه چون میدونه نتش خوبه یه لوزانو و ماکسیم انداخته جلو د بگاز و کات بک. سمدو و لانگه و سانچز همش ماست . جلو سانه و استرلینگ راه میرن فرصتم گیرشون بیاد مثل بچه دو ساله به توپ ضربه میزنن . البته بگم نصفش تقصیر این نت ایرانه نصفش تقصیر سرورهای اشغال و دو زاری ea هست یکم شلوغ شه میپاشه . خود بلانسبت .... (هر فحشی دوست داری بده) هم میدونه این موضوع رو . مثلا پارسال به این شکل بود که قبل شروع بدون اینکه برات باخت بزنه میتونستی اسم سرورها رو ببینی و با تجربه اینکه اون سرور چه وضعی داره نمیرفتی تو بازی . امسال همونم ورداشتن .

به جرات میتونم بگم مشکل 90 درصد نت هستش.... این هفته هم برای من مثل هفته قبل اکثر بازی ها خوب بود دو تا بازی توی پنالتی باختم و گرنه میتونستم گلد 1 بگیرم... اکثر بازی ها رو از همون اول باز شدن ویکند تا عصر انجام دادم یه چندتایی هم از ساعت 11 به بعد تا ساعت 2 شب این هفته توی شب خیلی خرابتر بود همه رو دو خط نشون میداد من اصلا توی بازی نرفتم تا شاید ده دقیقه همینجوری هی میومدم بیرون تا سه خط میرفتم توی بازی اما توی روز خیلی بهتر بود حداقل همون اول چهار خط نشون میداد که شانسی بعضی هاش خوب بود بعضی ها خراب...

چندتا خط نشون میده برای شما؟

• Like
Reactions: HoSIs and zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اگه بتونی پارس آنلاین بگیری به نسبت بقیه خیلی بهتره...

به جرات میتونم بگم مشکل 90 درصد نت هستش.... این هفته هم برای من مثل هفته قبل اکثر بازی ها خوب بود دو تا بازی توی پنالتی باختم و گرنه میتونستم گلد 1 بگیرم... اکثر بازی ها رو از همون اول باز شدن ویکند تا عصر انجام دادم یه چندتایی هم از ساعت 11 به بعد تا ساعت 2 شب این هفته توی شب خیلی خرابتر بود همه رو دو خط نشون میداد من اصلا توی بازی نرفتم تا شاید ده دقیقه همینجوری هی میومدم بیرون تا سه خط میرفتم توی بازی اما توی روز خیلی بهتر بود حداقل همون اول چهار خط نشون میداد که شانسی بعضی هاش خوب بود بعضی ها خراب...

چندتا خط نشون میده برای شما؟
ماشاالله همه رو بازی کردی من تا حالا فقط 7 تا بازی کردم فعلا که واسه من روز و شب نداره روزشم قشنگ 5 ثانیه دیلی دارم .
برای من هم روز هم شب 4 خط سبزه ولی فکر کنم تاثیری نداره . مخابراته و هیچ راهی برای تغییرش ندارم متاسفانه
اشتباهه همه رو همون اول بازی کنی خود یوتیوبر کراسی که اروپا زندگی می کنه و نتش از ما خیلی بهتره معمولا بیشتر بازیها رو 18 ساعت اخر انجام میده .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ماشاالله همه رو بازی کردی من تا حالا فقط 7 تا بازی کردم فعلا که واسه من روز و شب نداره روزشم قشنگ 5 ثانیه دیلی دارم .
برای من هم روز هم شب 4 خط سبزه ولی فکر کنم تاثیری نداره . مخابراته و هیچ راهی برای تغییرش ندارم متاسفانه
اشتباهه همه رو همون اول بازی کنی خود یوتیوبر کراسی که اروپا زندگی می کنه و نتش از ما خیلی بهتره معمولا بیشتر بازیها رو 18 ساعت اخر انجام میده .
ایرانسل یه تست بزن

• Like
Reactions: zerio

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
سلام من به یه مشکل برخوردم ممنون میشم کمک کنید
من چند فصل کریر جلو رفتم و کلی سیو دارم اما امشب اومدم وارد بازی شم دیدم خبری از پروفایل ستینگم نیست و یکی جدید ساختم حالا هیچ کدوم از سیو هام کار نمیکنه راههی هست ؟
هنوز سیو های کریر تو داکیومنتم هست
اقا کسی نیست کمک کنه؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ایرانسل یه تست بزن
والا پارسال ایرانسل رو تست زدم اوایل خوب بود بعدش خیلی وضعش خراب شد نوسان شدید داشت تو بازی کار به لگ میکشید با این وضع دفاع فکر کنم امسال اصلا دیگه جواب نده

-----------------------------------------------------------------
یه راهنمایی می خواستم . دفاع رو اینا دستی کردن حمله که دستی نیست . من قرار دادم رو ضد حمله بازیکنا همه سرعتی مثلا رو سیستم 4 2 3 1 بعد موقعی که توپ رو میگیرم با بکا میام جلو سانه یا استرلینگ وایسادن و منو نگاه می کنن و به حمله اضافه نمیشن بک پا به توپ رفته جلو تیم حریف برگشته تازه سانه قدم زنان داره میاد
می دونم این از دیلی هست و لی تو تنظیمات برای وینگرها رو حالت پیش فرضه . رو چی باید گذاشت که حداقل با این دیلی و وضع ک ی ر ی این سرورها اینا یه تکونی به کونشون بدن و زودتر بیان جلو
چون من مجبورم پاس رو به عقب بدم برای بازی سازی و ماشاالله ارور پاسم که رو 100 هست .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا پارسال ایرانسل رو تست زدم اوایل خوب بود بعدش خیلی وضعش خراب شد نوسان شدید داشت تو بازی کار به لگ میکشید با این وضع دفاع فکر کنم امسال اصلا دیگه جواب نده

-----------------------------------------------------------------
یه راهنمایی می خواستم . دفاع رو اینا دستی کردن حمله که دستی نیست . من قرار دادم رو ضد حمله بازیکنا همه سرعتی مثلا رو سیستم 4 2 3 1 بعد موقعی که توپ رو میگیرم با بکا میام جلو سانه یا استرلینگ وایسادن و منو نگاه می کنن و به حمله اضافه نمیشن بک پا به توپ رفته جلو تیم حریف برگشته تازه سانه قدم زنان داره میاد
می دونم این از دیلی هست و لی تو تنظیمات برای وینگرها رو حالت پیش فرضه . رو چی باید گذاشت که حداقل با این دیلی و وضع ک ی ر ی این سرورها اینا یه تکونی به کونشون بدن و زودتر بیان جلو
چون من مجبورم پاس رو به عقب بدم برای بازی سازی و ماشاالله ارور پاسم که رو 100 هست .
بزن تو دفاع نیان خب

• Like
Reactions: zerio

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب سرانجام با تاخیر بازی رو دانلود کردم ... البته هنوز برای نظر دادن درباره بازی زوده چون خیلی نشد بازی کنم فقط باید بگم که از گرافیک بازی راضیم از پارسال بهتر شده یه مقدار ... این صبر هم برای رفع باگ های کریر بود که رفع شده شکر خدا ... امیدوارم این کمپین حقوقی که تو آمریکا علیه التیمت راه افتاده به نتیجه برسه و مزاحم بزرگ کریر مود تکلیفش یکسره بشه:D

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر