FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
برای فیس‌ها باید آپدیت سرور بیاد همونی که قبل از بازی آنلاین مینویسه اسکواد داره آپدیت میشه یه بار من چند روز پیش گفتم چند بار هم یکی دیگه از بچه‌ها. حداقل به خودتون زحمت بدید یه نگاه به پستا بکنید اگه جوابی نگرفتید بعد مدام سوال کنید یا غر بزنید.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
قربون آدم چیز فهم اینو باید طلا بگیرم بزنم سردر تاپیک، حالا اساتید اگه فهمیدن؟ من اگه التیمیت نبود به خدا قسم فیفا فقط تروفیاش رو میگرفتم میرفتم سروقت یه بازی دیگه، اینا از بس تو کریر تیم ساختن رفتن تا سال قیام مهدی خسته نشدن؟ سیزن هم که 4 5 تا تیم همه برمیدارن، بغیر کیانوش Kiami یه مشت بازیکن درجه سه توش بازی میکنن خوشحالن
مصطفی ممنون تو لطف داری بهم ولی پلیر خوب زیاده حاجی :D اینجوریم نیست بچه های خوب الان زیادن تو سیزن ولی اینکه می گی بازی یه مقدار تو این بخش تکراری می شه رو قبول دارم . قطعا التیمیت جذابیتش و مخاطباش بیشتره .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دوستان دخیا بهتره یا لوریس ؟؟! دخیا رو دارم بعضی جاها گل های عجیبی می خوره و تو خروج ها مشکل داره از طرفی لوریس بگیرم با لنگه هم مچ میشه و هم سانچز
لوریس تو سه بازی داشتم خوب میزد . نظرتون چیه ؟

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
برای فیس‌ها باید آپدیت سرور بیاد همونی که قبل از بازی آنلاین مینویسه اسکواد داره آپدیت میشه یه بار من چند روز پیش گفتم چند بار هم یکی دیگه از بچه‌ها. حداقل به خودتون زحمت بدید یه نگاه به پستا بکنید اگه جوابی نگرفتید بعد مدام سوال کنید یا غر بزنید.
سلام
یادمه این آپدیت اسکواد هر چند روز یه بار میومد تو فیفاهای قبلی ، دیگه خیلی گشاد بازی در میاورد ea هفته ای یکبار میومد...
ولی
الان چند هفته ای میشه که خبری ازش نیست!
نمیدونید جریان چیه!؟
تازه بازیکنی مثل آنسو فاتی (نوجوان بارسایی)اصلا تو بازی نیست!!
حالا شاید بازم از این موارد باشه من خبر ندارم...
سابقه نداشت فیفا تو این موارد بلنگه!
نمیدونم امسال چه مرگش شده...!!!
پ.ن
این قضیه آسون شدن لجندری بعد این آپدیت آخری رو کسی تست نکرده هنوز!؟

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
سلام
یادمه این آپدیت اسکواد هر چند روز یه بار میومد تو فیفاهای قبلی ، دیگه خیلی گشاد بازی در میاورد ea هفته ای یکبار میومد...
ولی
الان چند هفته ای میشه که خبری ازش نیست!
نمیدونید جریان چیه!؟
تازه بازیکنی مثل آنسو فاتی (نوجوان بارسایی)اصلا تو بازی نیست!!
حالا شاید بازم از این موارد باشه من خبر ندارم...
سابقه نداشت فیفا تو این موارد بلنگه!
نمیدونم امسال چه مرگش شده...!!!
پ.ن
این قضیه آسون شدن لجندری بعد این آپدیت آخری رو کسی تست نکرده هنوز!؟
والا تاریخ دقیق براش ندادن گفتن تو توییتر اعلام میکنیم کی میاد و فیس‌ها آپدیت میشه.
فاتی هم فکر کنم به خاطر اینکه بارسا با pes قرارداد داره اضافه نکردن فعلا همون طور که فیس دی‌یونگ هم خیلی بده ولی تو این سری درست نشده.

• Like
Reactions: atzoriha

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
من کاری با کریر بازا و سیزن بازها ندارم هرکی سلیقه خودشو داره
من خودم پارسال وقتم پر بود بعد یکی دو ماه التیمیت و میذاشتم کنار میرفتم هر از گاهی سیزن میزدم چون تایمشو نداشتم به التیمیت برسم
ولی بحث من این کریر بازای که فقط نشستن کریر بازی میکنن بعد شروع میکنن به تعریف کردن از بازی که چقدر خوبه و فلانه فقط باگ داره با اپدیت حل میشه
دوست عزیز شما بیا التیمیت ببین این بازی که میگی خوبه و به به چه اشغالیه
کریر هر سال خوب بوده اگه بد بوده با 4 تا آپدیت درستش میکردن ولی شما وقتی میای التیمیت این بازیای کثیف و میبینی اصلا از بازی زده میشی که یه نفر با یه بازیکن از دمه ددروازش دریبل میزنه میاد جلو میزنه تو گل یا اتفاقات مسخره میفته چندتای فیلم سیو دارم از اتفاقات مسخره فیفا ولی حسش نیست بذارم چون دیگه اونی که میدونه چه اشغالیه نیاز به فرستادن فیلمای من نیست
ولی من برام قابل درک نیست که ادم تمامه بخش های بازیو بازی نکنه بعد بیاد نقد کنه که بازی فوق العادست مثلا شما بفرما زیر کلیپ های فیفای پیج 433 نگاه یه کلیپ میذاره طرف از دمه دروازه همه بازیکنا رو دریبل میزنه بعد بازیکنا عینه مرغ اینور اونور میرن بعد یه گل شخمی میزنه اخرش هم کامنتا رو میخونی همه دست و جیغ و هورا بعد میری میبینی طرف نوشته فیفا بهترین شبیه سازه فوتباله میری تو پروفش زده کلیپ گذاشته که داره با رفیقش فیفا 17 دو نفره میزنن خوب من جواب یکی مثله اینو چی بدم که هنوز دستش به فیفا 20 نخورده میاد شرور تلاوت میکنه
من جواب اینو چی بدم وقتی نمیاد 2 دست التیمیت بزنه ببیینه بازیکنی مثله لوکاس مورا یا سینت ماکسیمین که سرجمع دوتا بازی بیشتر خوب نبودن میان تو این فیفا خدای میکنن یا یکی مثله سیسوکو باگه بعدش هم میاد میگه شبیه ساز
4 تا احمق هم که یوتیوبرن EA بهشون حال میده تو پک 4 تا بازیک خوب میده هی اینا جیغ میکشن 4 نفر هم خرکیف میشن این ویدیوها رو میبینن
شبیه ساز یعنی فورزا یا گرنتوریسمو که هر سال رو یه نمودار پیشرفت میکنن نه مثله این فیفا که تو 17 بازی بر مبنای سانت کله بود تو 18 فرار تو عمق رو دور بود رو 19 تیر یک رو کرنر میکشیدی تو 20 بازیکن سرعتیو دریبلی رو دوره این چه شبیه سازیه که هر سال یه مدله خوب این چه اشغالیه
این شادیا پس از گل pes و دیشب دیدم کلی کیف کردم چقدر استایل بازیکنا خوب چقدر رفتارشون طبیعیه بعد میای فیفا انگار مهدکودک اون coreysa بی همه چیز منچستری بازیو کرده مسخره بازی شادیای شرور میذاره تو بازی طرف میاد شادی اومتیتی میزنه که عینه زنا راه میره خوب این همه شادی پس از گل آخه این کجاش طبیعیه یا اون یکی چالش مانکن میره یا اون یکی کف زمین هلیکوپتری میزنه یا از همه بدتر یکی هست دستاشو عمودی رو به زمین میگیره هی کمر و دستشو بالا پایین میکنه یعنی اون حرکتو بخواد یه فوتبالیست واقعی بزنه کمرش میگیره
بعد میای بازیو میبری بعد سوت داور بازیکنات دستشون و میذارن رو صورتشون انگار باختن بازی انگار نه انگار ps4 ـه انگار ps2 میزنیم
میخوای از دمه دروازه شروع کنی دروازبان یه طور میخواد پاس بده انگار میخواد ضربه ایستگاهی بزنه 60 بار پاشو میکوبه به زمین تا مثلا پاس بده LB/RB همون جا هم مهاجم تیم حریف میفهمه میاد جلو دفاعت وای میسه خیلی مسخرست فکر کن میخوای از دمه دروازه شروع کنی بعد بازیکن مهاجم از مدافع تو به دروازه نزدیک تره
میخواد ضربه ایستگاهی بزنه 3 تا بازیکن میرن پشت توپ یکی از چپ دیواز دفاعی فرار میکنه یکی از راست بعد سریع تکل به تکل میشه با دروازبان
این فیفا 20 اومدن بازیو سرعتی و دریبلی کردن بعد دفاع رو دستی یعنی تناقص اشکار اونم تو بازی که تو کله بازیکناش عقل نیست بعد تا دستم میزنی به مهاجم حریف کارت میده وقتی هم هندیکپ باشه تو محوطه حریف هم باشی تکل از پشت هم بزنن خطا نداره
موقع فرار مهاجم هم اگه 3 دفاع تله افساید زده باشن یه دفاع میره افساید رو برای مهاجم حریف پر میکنه تا بره گل بزنه
تیم او د ویک دادنش هم خداست این هفته نفهمیدیم بر چه مبنای کارت داد
اینا یه طرف قضیه نت زیبای م وتیمای عرب ها با بازی کثیفشون یه طرف یادمه یه ویدیو از OVY دیدم تو یوتیوب که خورد جلو یه تیمی پر از بازیکنای خفن کرکوپرش ریخته بود بعد خبر نداره ما صبح تا شب به تیم های عربی میخوریم که از این بازیکنا دارن
به قول یکی از بچه ها میگفت ما احمقیم (اینجوری نگفت) سالی 60 دلار میدیم که خودمونو اذیت کنیم اعصابمون خورد شه انگار به یکی پول بدی بگی بیا منو بزن
مسابقا فیفا هم دیگه شده مسخره بازی بازی بر مبنای التیمیته یعنی باید تیم قوی داشته باشی عملا PAY 2 WIN .
یهبار در مورد این بحث کردم . تهش به اندازه کافی بد و بیراه شنیدم.
ببین ما مگه از کریر راضی هستیم. کم از مشکلات بازی گفتیم. همین پست صفحه قبل از ایرادات اون نگفتیم.
شما میگیری تعریف میکنی ،ولی اگه یه تعریف میکنیم 5 تا ایرادم میگیریم. اگه ازش راضی بودیم . که این همه نمیریختیم سر فیفا. ما در مورد مود خودمون صحبت میکنیم میگیم کریر اینه.
ناراضی باید اعتراض کنه ،نکنه ،هیچ اتفاقی نمیوفته.
اگه هم کرد اونموقع نتیجه رو دو چیز مشخص میکنه:
1. ea ای که باید تغییر بده
2.تعداد ناراضی ها کافی باشه .نه 20 نفر برن اعتراض ،وقتی جماعت ea 20 میلیونه.
خودمون دنبال درست شدن سیستم ترانسفر فیفا هستیم ،دنبال تیم ب و تغییرات آکادمی فیفا هستیم. دنبال تغییرات سیستم تمرینات فیفا هستیم. دنبال ویژگیهای قدیمی فیفا هستیم که قبلا بود مثل سیستم اسپانسرینگ ،تعیین قیمت بلیت مسابقات و ..............
یک جابیار من بگم ،کریر اوکیه. اون مودی بود که یه بچه 13 ساله درست کرده بود ،گفتم ببین فیفا تغییراتی که یه بچه 13 ساله رو انجام میده ،انجام نمیده.
چی رو به چی وصل میکنی . یه تاریخ دادم. دو روز پیش با یه تعداد عکس که فیسهای آپدیت شده هست.
توجیه چی؟
تو همونجا گفتم . تو آپدیت بعدی. اون زمانی که عکسها رو گذاشتم ،این آپدیت عرضه شده بود. پس آپدیت بعدی مشخصه چیه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه اینو درست نکردن . رو کدوم پلتفرمی؟؟؟
اگه pc هستی رو بیار به مود.خیال خودتو راحت کن.خیلی حال میده.
البت رو آپدیت جدید free این یکی 5 نوامبر میاد.
یکی دیگشون فردا free میشه.
شاید تو آپدیت بعدی یه راهی براش پیدا کنه فیفا.

نه من رو پلتفرم پی سی هیچوقت با فیفا ارتباط برقرار نکردم
با اینکه سیستم قوی دارم و فریم ریتم وحشتناک بالاست ولی در مقابل نسخه کنسولی عجیب خشک میشه بازی
نمیدونم چرا اینطوریه گیم پلی کنسولی خیلی نرم تره

بعدش در مورد آپدیت من خودم دیدم تو بخش کریر زده بود این مشکل فیکس میشه به شرطی که سیو رو ریست کنید کریر رو از اول شروع کنید

سلام
میگم دوستان لطفاً یه چک بکنید ببینید بعد آپدیت درجه سختی لجندری آسون نشده!
من الان سه دست کیک آف بازی کردم حمله که نمیکنه،راحتم گل میخوره!!

آقا منم همچین حسی دارم سر درجه سختی آلتیمیت واقعا سخت میشد تو لیگ جزیره لیورپول رو برد ولی بعد آپدیت دو تا بازی پشت سر هم باهاش داشتم ۴ تا ۴ تا بهش زدم
اول فکر کردم بازی دستم اومده ولی حالا که پست شما رو دیدم شک کردم !

@ehsas1 استاد نظر تو چیه ؟ به نظرت بازی بعد آپدیت ساده شده ؟

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی ممنون تو لطف داری بهم ولی پلیر خوب زیاده حاجی :D اینجوریم نیست بچه های خوب الان زیادن تو سیزن ولی اینکه می گی بازی یه مقدار تو این بخش تکراری می شه رو قبول دارم . قطعا التیمیت جذابیتش و مخاطباش بیشتره .
قربانت،درسته ولی پلیرهای خوبش خیلی کمتر از التیمیت، تونستی بیا التیمیت حالا تو رو از زمانه Psbaz یادمه سیزن میزدی، این مالکو ببین خیلی سال نیست از Pes اومده فیفا رفته التیمیت، بنظرم التیمیت به بازی معنا میده، کلا دوتا بخش هیچوقت تکراری نمیشن تو فیفا یک پروکلاب دو التیمیت
storyline player دیگه چه مدل پلیری هست ؟
بازیکن‌های که تو سیزن التیمیت باید به Level سی برسی، زاها تولیسو و اون هافبک راست ما

• Like
Reactions: Kiami and zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
قربانت،درسته ولی پلیرهای خوبش خیلی کمتر از التیمیت، تونستی بیا التیمیت حالا تو رو از زمانه Psbaz یادمه سیزن میزدی، این مالکو ببین خیلی سال نیست از Pes اومده فیفا رفته التیمیت، بنظرم التیمیت به بازی معنا میده، کلا دوتا بخش هیچوقت تکراری نمیشن تو فیفا یک پروکلاب دو التیمیت

بازیکن‌های که تو سیزن التیمیت باید به Level سی برسی، زاها تولیسو و اون هافبک راست ما
دقیقا همون بازیکن یا نه گلدشم میشه ؟مثلا گلد زاها و ....

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من نمیدونم چرا هفته به هفته هرچی بیشتر پک باز میکنم بیشتر آشغال میده :|
فروش کوین سایتای وابسته و فیفا پوینت خودش کم شده شروع کرده به سر کیسه رو بستن من تو دیویژن 6 هستم سی هزار امتیاز کسب کرده بودم تو طول این هفته دیشب زده بود 6 تا پک غیرقابل فردش که 4 تا پک جامبو پریمیر گلد پک بود و دو تا رار گلد پک .
دیگه بازی نکردم تا صبح که پکا رو باز کنم اشتباه کردم قبل انتخاب نگاه نکردم بعد انتخاب متوجه شدم شده 2 تا جامبو پربمیر گلد و 4 تا میکسر پلیر که 6 تا نقره ای داره و 6 تا گلد
حالا بر چه اساسی تغییر کرده و من هنوز دیویژن 6 هستم و 4 تا پک میکسر اشغال بهم رسید نمی دونم . یعنی 45 هزار کوین برمیداشتم بهتر بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر