FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
درود برای یکی از دوستان میخوام دانلود کنم
الان FIfa 18 رو ، روی سیستمش داره و نسخه پایه معمولی رو ، دیجیتالی روی اکانت ریجن 1 خودش خریده.
آپدیت 1.13 جام جهانی رو اضافه میکنه؟
باید

CUSA08038
براش دانلود بکنم یا
CUSA08006
کد دیتای رجین 1 امریکا CUSA08006 هست

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
32088A3F-5AB2-4DF2-ACDD-C52A8DEF876A.jpeg
96DD17C4-EF2F-4E61-A755-96A933102B11.jpeg
قهرمان جام جهاني كردم تيم ملي رو :D
نيمه نهايي خوردم به يه بنده خدا كه اونم ايران بود ! ايران ايران زديم كلي هم حال داد ! فينالم كه برزيل خورد و واقعا سخت بود جمع كردن نيمار ولي خوب با ميلاد محمدي ميشد جمعش كرد . سيد جلالم كه سيم خار دار ديگه همه مي دونن :D

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
این اهدای جام و انیمیشن های مرخرف و استایل گرفتن جام و تعریف کردن محدوده حجمی جام های مختلف تو فیفا از فیفا ۰۸ همینه. دستشون مثه افلیجا میمونه جام هم که توسط ارواح نگهداشته شده :)))) از دست ی دومتری فاصله داره
از دست چپ جهانبخش هم که نگم :)))))
View attachment 88338
View attachment 88339
نيمه نهايي خوردم به يه بنده خدا كه اونم ايران بود ! ايران ايران زديم كلي هم حال داد ! فينالم كه برزيل خورد و واقعا سخت بود جمع كردن نيمار ولي خوب با ميلاد محمدي ميشد جمعش كرد . سيد جلالم كه سيم خار دار ديگه همه مي دونن :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این اهدای جام و انیمیشن های مرخرف و استایل گرفتن جام و تعریف کردن محدوده حجمی جام های مختلف تو فیفا از فیفا ۰۸ همینه. دستشون مثه افلیجا میمونه جام هم که توسط ارواح نگهداشته شده :)))) از دست ی دومتری فاصله داره
از دست چپ جهانبخش هم که نگم :)))))

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
بوسیدن جامشم سوژه ست جوری میبوسه تو هوا انگار جلوی دهنشه ولی حدود 40 سانتر از دهنش فاصله داره بعد بردن جام بالا و پایین ارنجش اصلا کج نمیشه جام بره بالا بیاد پایین ارنجش همون صاف هست جامم مثه این گدا گرسنه ها بکسی نمیده همش دست خودشه ای خدا نسل 8 اذر سال بعد تموم میشه و اینا یه انیمیشنی درست نکردن

• Like
Reactions: Romell

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سیم خاردار مگه هست تو ترکیب ایران؟
منظورش سید جلاله دیگه یعنی مثه سیم خاردار نمیذاره کسی ازش رد بشه
ببین این بازیکنها مال قبل لیست نهایی هستن بعضیاشون هستن بعضیا مثه سامان قدوس نیستن که احتمالا با اپدیت بیان

• Like
Reactions: rejhna

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
میشه یکی منو روشن کنه:|:|:|
1- چرا مهدی طارمی پستش شده هافبک چپ, اونم با سرعت 84:|
2- چرا پست داوید سیلوا شده وینگر راست:|
3- چرا سرعت رونالدو 90 هست؟؟؟ همین سال پیش بازی رئال-اتلتیکو بود که رونالدو و خوان فران کورس گذاشتن و رونالدو جا موند. وقتی هم کارگردان تلویزیونی سرعتشون رو نشون داد, سرعت رونالدو حدود 1 کیلومتر کمتر بود. طرف 34 سالش شده, بعد اینا هنوز سرعتش رو فضایی درست کردن.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,095
نام
MohammadAli
میشه یکی منو روشن کنه:|:|:|
1- چرا مهدی طارمی پستش شده هافبک چپ, اونم با سرعت 84:|
2- چرا پست داوید سیلوا شده وینگر راست:|
3- چرا سرعت رونالدو 90 هست؟؟؟ همین سال پیش بازی رئال-اتلتیکو بود که رونالدو و خوان فران کورس گذاشتن و رونالدو جا موند. وقتی هم کارگردان تلویزیونی سرعتشون رو نشون داد, سرعت رونالدو حدود 1 کیلومتر کمتر بود. طرف 34 سالش شده, بعد اینا هنوز سرعتش رو فضایی درست کردن.
طارمی تو تیم ملی هم وینگر چپ بازی میکنه.
دومیو نمیدونم.
سن رونالدو مهم نیست طی چمپبنز لیگ گذشته با سرعت ۳۲ کیلومتر بر ساعت جزو سرعتی‌ترین بازیکنای این مسابقات بود. تنها چیزی که در موردش اغراق شده تو فیفا دریبلینگ هست.

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
View attachment 88338
View attachment 88339

داداش آیدیت و میشه بدی؟

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
چقدر پلیرهای آنلاین World Cup زیاد هستن، الان تعداد پلیرها در ایکس باکس وان نزدیک 300 هزار نفر هست، در حالی که در آنلاین معمولی به 10 هزار نفر هم نمی‌رسن. اونهایی که PS4 دارن لطف کنن بگن چقدر پلیر آنلاین میبینن؟ تشکر

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
چقدر پلیرهای آنلاین World Cup زیاد هستن، الان تعداد پلیرها در ایکس باکس وان نزدیک 300 هزار نفر هست، در حالی که در آنلاین معمولی به 10 هزار نفر هم نمی‌رسن. اونهایی که PS4 دارن لطف کنن بگن چقدر پلیر آنلاین میبینن؟ تشکر
دیشب من می‌خواستم بزنم ۸۰۰ هزار نفر آنلاین بودن.

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
سلام دوستان

من یک مشکل دارم, وقتی در قسمت FIFA World Cup می خوام آنلاین بازی کنم، بعد از اینکه حریف رو پیدا می کنه و می خواد وارد بازی بشه با پیام زیر مواجه میشم. (در ایکس باکس وان)

We have detected your squad file does not match that of your opponent, and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and re-downloaded
من هم‌ همین مشکل دارم یه موضوعی رو فهمیدم قبل اینکه حریف انتخاب بشه ترکیب رو‌که انتخاب میکنی از بازیکن های رزو تو ترکیبت نزار این ارور نمیاد با همون ترکیب دیفالت خود فیفا بازی کن ارور نمیاد

• Like
Reactions: Locker

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر