FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
نسخه دمو به خاطر این نیست که ایراد بگیریم...به خاطر اینه که با جو و حال و هوای بازی آشنا بشی که وقتی نسخه اصلی اومد یه قدم جلوتر باشی...

دوستان آلتیمت باز تقریبا همین کار رو میکنن...وقتی دمو میاد فقط بازی می کنن تا قلق بازی دستشون بیاد که توی نسخه کامل بازی زودتر راه بیوفتن.

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
نسخه دمو به خاطر این نیست که ایراد بگیریم...به خاطر اینه که با جو و حال و هوای بازی آشنا بشی که وقتی نسخه اصلی اومد یه قدم جلوتر باشی...

دوستان آلتیمت باز تقریبا همین کار رو میکنن...وقتی دمو میاد فقط بازی می کنن تا قلق بازی دستشون بیاد که توی نسخه کامل بازی زودتر راه بیوفتن.

نیست که هر سال نسخه نهایی اصلا ایراد نداره #:-S

طرف پارسال نسخه نهایی رو هرچی آپدیت داد در طول 1سال نتونست 4تا باگ فیکس کنه x_x

کی گفته نسخه دمو ب خاطر این نیست که ایراد بگیریم! بیکارن دمو رو منتشر میکنن با ایراد؟! از نظر شما فلسفه انتشار دمو چیست؟:D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بازی خیلی خوب شده برای شخص خودم
سنگینی بازی و توپ کاملا مشخصه ..
رو دفاع و حمله واقعا تغییرات زیاده داده شده که خودتون بازی کنید متوجه میشید
تنها ایرادم که نمیدونم ایراد هست یا نه فقط نورپردازی و رنگ چمن تو همین ورزشگاه گالکسی واسم لذت بخش بوده
3 تا ورزشگاه دیگه یعنی سانتیاگو برنابئو...کینگ فهد و اونکی نمیدونم چرا اما واقعا تاریکه...و نکته عجیب اینکه صبح یه فیلم دیدم تو یوتیوب اون واسه نسخه اصلی بود چون بازی تاتنهام بود بعد تو شب هم بود اما چمن کاملا روشن بود و خیلی عالی
حالا تنها حدسم اینه این نورپردازی و رنگ چمن کلا شاید هنوز رو دمو برای شب بیلد قدیمی باشه که امیدوارم اینطور باشه
ولی ورزشگا گالکسی نورپردازی تو روزش عالیه همه چی و چمن هم خوبه
در کل بخوایم باگ در بیاریم باید با یوزر بازی کرد ..تا اینجاش با CPU واقعا عالی و هایپ کننده بوده واسم
و اینکه
بازی کنید و لذت ببرید بخصوص تو ورزشگاهه STUBHUB CENTER

دوستان وقتی چهره بیت اشور رو درست کردن :D به نظرم یه جورایی فحشه اگه تو نسخه اصلی کاسمیرو درست نشده باشه فیسش ..مطمعنن درست شده

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
اقا خدایی حیف شما اینجا موندی قشنگ داره استعدادت هدر میره شما برو کارشناس ویدیو گیمر یا گیم اسپات شو شما که خیلی بلدی
خیلی بهت فشار میاد نظرامو میبینی؟
بزار بیاد توفشاره که ادم قوام میاد
میگمpes قافیه رو باخته اتیش گرفتی؟ تعصبات کور کورانه این نسل جدیدم معظلی شده این روزا

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
عزیزان که دمو رو دانلود کردن لطف کنن جواب پستمو بدن چون من بازی اصلی رو میگیرم دمو رو دان نمیکنم...فقط بگید دروازه بان ها از فاجعه دروازه بان های غیر بالانس 17 در اومدن و شیرجه هاشون بالانس شده؟ این دروازه بان ها خیلی برام مهمه

دروازبان ها تغییر محسوسی نداشتن . ! . ! .! شایدم تحول گلرها درpes ماها رو سخت سلیقه یا سختگیر کرده ! شایدم ea حال نکرده تکونی بده ب ما چه والاح

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دروازبان ها تغییر محسوسی نداشتن . ! . ! .! شایدم تحول گلرها درpes ماها رو سخت سلیقه یا سختگیر کرده ! شایدم ea حال نکرده تکونی بده ب ما چه والاح
استاد شما كي دمو رو تست كرديد؟

• Like
Reactions: SHANSER and avannn

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
واقعا نمیدونم چی بگم
هی نیم ساعته ب خودم میگم دموی فیفا هجده اومده هااا...
واقعااااااا ناامید کننده بود
بازیکنا که نود درصد هیکل و فیس ها همون 17
حالا اینو میگیم تو نسخه اصلی درست میشه
هیکلشونم درست میشه؟
اصن مودریچ با اون هیکل ریغوش تو بازی هیچ فرقی با راموس نداره. ماشالا ی استارتم میزنه نصف زمینو میره مودریچ تو واقعیت کی اینجوری میدویید.
توپ رو خراااااب کردن. خراب، بادکنکه بادکنک. مثه موشک میمونن. پاس میدی انگار توپ از تانک شلیک شده.
سرعت بازی خیلییی بالاس. این برای ی بازی مدعی شبیه سازی افتضاحه.
از نور حرف نمیزنم
پارسالم سرش کلی حرص خوردم. تاریکه تاریکهههه. چرا درستش نمیکنن اخه کدوم بازی فوتبال واقعی همچین نور افتضاحی داره. بافت و تکسچرها افتضاح. مثلا دارم روی پرو بازی میکنم. توی تنظیمات کنترلر رفتم دیدم که کنترلر پرو عکسش هست بجای کنترلر پی اس ۴ معمولی گفتم ایول پس الان دیتا هم برای پرو عه. چمن پیکسلی، پیرهنا اصن بافت ندارن موی مودریچ و ادم میبینه میخواد بالا بیاره. مثه چند تیکه کنف و طناب میمونه. زشته بخدا نسل هشت تموم شد. با پلی پرو و وان اکس همچین بافتایی اونم توی فوتبال فاجعه ست. حالا میگن تو نسخه اصلی درست میشه. دمو هفت گیگه نسخه اصلی 42. ۶ برابر ینی حجم نسخه اصلیه. خب تیما هم چنو برابرن پس هر تیم همین قدر حجم میبره که تو دمگ هست پس تکسچرا تغییری نمیکنن. بازی از لحاظ ظاهری همون 17 ست که گند خورده توش با چندتا چینگولکه اضافه مثه انیمیشن معرفی بازیکنای لیگ اسپانیا. هنوزم بازیکن توپ خراب میکنه همون انیمیشن فیفا 14 روشه.
با اینکه مثه هرسال از اجبار باید همینو بگیرم چون دوستان فیفا بازی میکنن، ولی متاسفم که تو نسلی هستیم که ی فوتبال درست درمون نیست توش. هرکدوم یجور غیرقابل تحملن.
بریزید منو فحش بدین حالا، که تو فن بویی. قبلش فقط برین نو پروفایلم ببینین از کی و چقد فیفا زدم. یاعلی

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
واقعا نمیدونم چی بگم
هی نیم ساعته ب خودم میگم دموی فیفا هجده اومده هااا...
واقعااااااا ناامید کننده بود
بازیکنا که نود درصد هیکل و فیس ها همون 17
حالا اینو میگیم تو نسخه اصلی درست میشه
هیکلشونم درست میشه؟
اصن مودریچ با اون هیکل ریغوش تو بازی هیچ فرقی با راموس نداره. ماشالا ی استارتم میزنه نصف زمینو میره مودریچ تو واقعیت کی اینجوری میدویید.
توپ رو خراااااب کردن. خراب، بادکنکه بادکنک. مثه موشک میمونن. پاس میدی انگار توپ از تانک شلیک شده.
سرعت بازی خیلییی بالاس. این برای ی بازی مدعی شبیه سازی افتضاحه.
از نور حرف نمیزنم
پارسالم سرش کلی حرص خوردم. تاریکه تاریکهههه. چرا درستش نمیکنن اخه کدوم بازی فوتبال واقعی همچین نور افتضاحی داره. بافت و تکسچرها افتضاح. مثلا دارم روی پرو بازی میکنم. توی تنظیمات کنترلر رفتم دیدم که کنترلر پرو عکسش هست بجای کنترلر پی اس ۴ معمولی گفتم ایول پس الان دیتا هم برای پرو عه. چمن پیکسلی، پیرهنا اصن بافت ندارن موی مودریچ و ادم میبینه میخواد بالا بیاره. مثه چند تیکه کنف و طناب میمونه. زشته بخدا نسل هشت تموم شد. با پلی پرو و وان اکس همچین بافتایی اونم توی فوتبال فاجعه ست. حالا میگن تو نسخه اصلی درست میشه. دمو هفت گیگه نسخه اصلی 42. ۶ برابر ینی حجم نسخه اصلیه. خب تیما هم چنو برابرن پس هر تیم همین قدر حجم میبره که تو دمگ هست پس تکسچرا تغییری نمیکنن. بازی از لحاظ ظاهری همون 17 ست که گند خورده توش با چندتا چینگولکه اضافه مثه انیمیشن معرفی بازیکنای لیگ اسپانیا. هنوزم بازیکن توپ خراب میکنه همون انیمیشن فیفا 14 روشه.
با اینکه مثه هرسال از اجبار باید همینو بگیرم چون دوستان فیفا بازی میکنن، ولی متاسفم که تو نسلی هستیم که ی فوتبال درست درمون نیست توش. هرکدوم یجور غیرقابل تحملن.
بریزید منو فحش بدین حالا که فنم. قبلش فقط برین نو پروفایلم ببینین از کی و چقد فیفا زدم. یاعلی

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

متاسفانه تریلرهای بویلد شده و پر اغراق ea هشت گیگ از حجم مارو خرد:(

در ضمینه تریلر خیلی حرفا دارم (چیزی که قبل ریلیز نشون میده و چیزی ک موقع ریلیز میبنیم خیلی فرق داره) بماند موقع ریلیز

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,363
خب ما چند دستی بازی کردیم که یه سری نکات رو برای دوستان مینویسم
1-سرعت بازی کندتر شده
2- توپ واقعاً توپ شده! فیزیک و بالانس خیلی خوبی داره، به نظر من توپ تو این نسخه بهترینه.
3-دفاع تاکتیکال سخت شده
4-نوربازی همچنان کمه و نورپردازی مثل نسخه قبل جالب نیست.
5-فیس ها هم بهتر شدن
6-انیمیشن های جدید کمی دیدم
7-توپ زیر پاتونه با جهش های ریز میتونید حرکتای جالبی بزنید
8- سیستم پنالتی یه تغییر داشته و اون اینه که باید قبل از حرکت دکمه شوت رو بزنید و مثل نسخه قبل اینطوری نیست که بلافاصله بعد از تکون خوردن آنالوگ بازیکن راه بیوفته به سمت ضربه!این نکته مثبته.
اینا چیزایی بود که تو سه چهار دست بازی کردن مشاهده کردم و البته که برای درک بیشتر باید بیشتر بازی کنید.
رو چ پلتفرمی بازی کردی شما؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من مشغول دانلودم ولی دو نکته:
دمو با بازی اصلی فرق داره.
ea با اپدیتا بازیو دستکاری میکنه به تدریج. از دمو قضاوت نکنید که بازیو بخرید یا نه.

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
ea با اپدیتا بازیو دستکاری میکنه به تدریج

عین همون بلایی که سره 17آورد؟:D

احتمالا نسخه اصلی هم مشکلات خودشو خواهد داشت و آپدیت ها صرف فیکس کردنش میشه . . .

در این ضمینه اصلا از ea انتظار نمیره 17هم اومد همینو گفتن 16هم اومد همینو گفتن ! اون فراسبایت لعنتی خراب کرده فقط رنگ و لعاب داده

تنها توصیه م اینه که : دوستانی که pes بازی میکنن اصلا سمتش نیان

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
نیست که هر سال نسخه نهایی اصلا ایراد نداره #:-S

طرف پارسال نسخه نهایی رو هرچی آپدیت داد در طول 1سال نتونست 4تا باگ فیکس کنه x_x

کی گفته نسخه دمو ب خاطر این نیست که ایراد بگیریم! بیکارن دمو رو منتشر میکنن با ایراد؟! از نظر شما فلسفه انتشار دمو چیست؟:D

شما سالاری...و هر چی بگی من قبول دارم... :)

یه عده میان بازی میکنن و حالا یا خوشون میاد یا بدشون میاد .... :-??

ایراد گرفتن که کار هرکسی هست.... 8->

ولی خداوکیلی مثل تاپیک pes بازی رو با خاک یکسان نکنید... :-t

همینه که هست...هم pes و هم fifa ....میتونیم بازی نکنیم و میتونیم بازی کنیم... :-??

یجورایی مثل همین جریان غذا خوردن تو خونه ها هست... کلی ایراد از غذا میگیریم ولی از اونور تا آخرش هم میخوریمش :):D

مجبوریم چون گشنه میمونیم....

آقا بازی کنید و لذت ببرید... :-bd

ورزشگاه تاریکه ؟؟؟؟؟ برو توی تنظیمات نور بازی یا تلویزیون درستش کن.... :-??

خدایی این همه بازی کردم توی بازی اصلا به نورپردازی فکرم نکردم چه برسه یه اینکه دقت کنم.... :-"

دوستان این بلک فرای دی چندم خودمون میشه ؟؟ توی آذر باید باشه درسته ؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بازی یه نکته خیلی جالب داره
با اینکه به صورت کلی به شدت نسبت به FIFA 17 آسون تر شده اما در عین حال از نظر بخش دفاعی سخت تر هم شده :D
بازی با اینکه از نظر فیزیک و کلیات گیم پلی به شدت واقع گرایانه و کندتر شده اما صحنه ها و گل های فانتزی زیادتر شدن
کوچکترین اشتباهی مثلا در مقابل لواندوفسکی شک نکنید تبدیل میشه به گل ، یه شوتایی میزنه هیولا
البته من رو حالت Legendry و World Class تست کردم
اما به طور کلی به شدت راضی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر