FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
والا من حدود 3 ماهی هست که دارم آلتیمیت بازی میکنم...قبلش اصلا نمیدونستم چی به چیه و فقط سیزن آنلاین بازی میکردم...حالا که دارم بازی میکنم تازه میفهمم چه چیزیو از دست داده بودم...

من هفته پیش خود به خود نه رسیدم به دیویژن 1 نه توی کوآلیفای قهرمان شدم ولی رفتم فوت چمپیونز بازی کردم....هیچ دیلی و لگی هم نداشتم عادی عادی مثل بخش سیزن آلتیمیت بازی میکردم...با اینکه تیمم خوب نیوبد و یدونه بازیکن اینفورمم نداشتم 15 تا برد آوردم...

این یه مدتی که بازی میکنم توی سیزن آلتیمیت...بالای 95% وقتی با عربا بازی کردم دیلی و لگ داشتم...میگم عربا جون از آیدی و اسم تیمشون معلومه...برا همین دیگه تا آی دی طرف رو میبینم سریع برمیگردم تو منو که دوباره بزنم برا جستجو...

توی آلتیمیت سیزن هم بیشتر وقتایی که توی قسمت نمایش ترکیب گیر میکنه و وارد بازی نمیشه موقعی هستش که با ایرانیا میخوام بازی کنم که در نهایت وقتی من نت رو قطع میکنم باخت میزنه به نفع من...وقتیم که اون میزنه بازم باخت میزنه به نفع من :-??

توی فیفا 18 امیدوارم بخش آنلاین رو حسابی راستو ریستش کنن که دیگه از اینجور مشکلا نباشه...تقریبا فیفا 17 همه چیزش OK بود...این هندی کپی هم که میگید...بزارید باشه...که بعضی وقتا خدای ما در بیاد و بعضی وقتا هم خدای طرفی که داریم باهاش بازی میکنیم... :D:D
خوبی التیمیت تیم ااینه که وقتی میبینی طرف عربه لفت میدی همچین قابلیتی تو سیزن نیست یعنی ناچار باید بازی کنی
امیدوارم هندی کپ و بردارند چون 3/4 به ضرر من یکیه
یه هوش مصنوعی هم برای بازیکنا بذارن

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
فیفا 17 در مجموع نمره قابل قبولی گرفت بنظرم مشکلاتی داره که امیدوارم تو نسخه 18 درستش کنن یکی از باگ های اصلیش دروازه بانا هستن که گلای بعضا خیلی مفت میخورن مخصوصا رو شوت از راه دور جوری که شیرجه اونا با ارتفاع توپ هماهنگ نیست.
فیزیگ بازیکنا باید تغییرات اساسی داشته باشه بنظرم موتور فیزیک بازی نیاز به تغییرات اساسی در زمینه مدلینگ داره گرافیک بازی هم قابل قبول بود میتونه بهتر هم بشه...
دفاع ها باید هوشمند تر شن
چمن بازی موکتی هست باید بهبود پیدا کنه
آب و هوای دینامیک که مدت هاست ارزوی گیمر ها شده باید ببینیم امسال وارد بازی میشه یا نه؟/
کریر مود بازی رو به کل بازی نکردم چون میدونم که تکراریه تو این مود هم اگه وقت کنن تغییراتی توش بدن عالی میشه چون یکنواخت شده چندین ساله
کرنرها و ایستگا هی ها هم میتونه بهبود بخشیده شه
سرور های بازی برا من امسال راضی کننده نبود یجورایی زود تر از 16 از بازی سیر شدم400 بازی فیفا 17 تو سیزن انجام دادم فیفا 16 2000 بازی!!!
قسمت اولتیمیت تیم هم نیاز به تغییرات داره
باید ببینیم امسال با چه فیفایی روبرو هستیم ...
من که امیدوارم بازی pes هم بازی قابل قبولی عرضه کنه هر چند که فیفا فن هستم اما به نفع هوادارای هر دو بازی هست که هر دو بازی دارای بهترین کیفیت باشن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
امیداورم داخل این نسخه فیزیک توپ و فیزیک بازیکنا رو سنگین تر کنن و بازی از حالت ارکید بودن در بیاد و انمیشنهای جدید بکار ببرن
پلیر ای دی رو هم پیاده کنن(خیلی بده که همه یک نوع میدون) و به بقیه لیگها هم توجه کنن (اخه چرا فیس های ما بقی لیگها رو در نسخه 17 با ی اپدیت ساده درست نکردن مثلا رئال و بارسلون و ...)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فیفا 17 از بقیه نسخه ها بهتر بود ولی نقص هایی هم داشت مثل داوری و چمن بازی (بنظرم 16 بهتر بود توی این مورد) و گرافیک توی شب یکم تو ذوق میزد
امیدوارم توی بقیه لیگ ها هم مثل لیگ جزیره به جزییات بیشتری دقت کنن و لاینسس بیشتری داشته باشن،انصافا بازی کردن توی لیگ جزیره خیلی لذت بخش تر بود امسال و یه مورد دیگه که خیلی آرزوشو دارم اینه که انیمیشن های بیشتری رو قرار بدن به نظرم تعداد انیمیشن ها کمه. توی FIFA 08 انیمیشن بیشتری بود مخصوصا برای دعوا ها :>
انتظار یه افزایش گرافیک چشم گیر ندارم ولی خب حداقل کاری که میتونن بکنن چمن و شب اینا رو یه دستی به سرو روش بکشن.امیدوارم امسال هردو بازی خوب ظاهر بشن و همه لذت ببرن امسالم هم PES رو امتحان میکنم هم FIFA.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
881080ebd756c241c0a7b0150a44e7e8.jpg

فیکه؟؟

• Like
Reactions: yonestm

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
fifa street یه بازی جداگانس دلیلی نداره اضافه کنن . اضافه کردن اینجور چیزا لطمه سنگینی میزنه به هسته اصلی بازی
فیفا ۱۷ خوب بود لذت بردیم
یکی داوری باید بهتر بشه . یکی هم گیج بازی دروازبان ها که توپی که آروم داره میره کرنر بشه واینسن نگاه کنن
امیدوارم مربی های بیشتری هم وارد بشه نه فقط برای لیگ انگلیس . یعنی برای تیم های معروف هم باشن . خیلی اسمارو باید گزارشگر اضافه کنه فیس ها میتونه بهتر بشه
در کل راضی هستم :D هیچوقتم انتظار یه فیفای بی نقص نداشته باشین چون Ea sport سیاستشه بازی کامل نمیده بیرون همیشه جا واسه تغییر میزاره که نسخه هایی که عرضه میکنن مثل هم نشن

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
کاور که واقعا زیباست...حتی بنظر من بهترین کاور چند نسخه اخیر هست....تنها چیزی که از فیفا انتظار داشتم هم که برآورده شد..منظور لجندها هستن....بقیه چیزا دیگه زیاد برام مهم نیستن...فقط این باگ کرنر درست بشه و ضربه آزاد هم روون تر بشه من دیگه هیچی از خدا نمی خوام :D
میلان ما هم که خداروشکر داره میاد بالا بعد چندسال می تونیم با آرامش کریر میلان بزنیم توی آلتیمیت هم تیم میلانی ببندیم :D

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر