FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
یه سر به توییتر بزن ملت دارن خودشونو میکشن ایرانیا که خوبن!
بلاخره پر طرفدارترین بازی ورزشیه خیر سرش:D

اره واقعا این التهاب جهانیه
ای کاش رقابت کیفی بین این دو تا بازی بود . متاسفانه رقابتو کشوندن به سمت گرفتن لایسنس وپارتنر کردن واین حرفا
pes که قافیه رو باخته داره با این کارا ناخونک میزنه به بازی فیفا. و الا چه معنی داره وقتی بوندسلیگا رو نداری بری لایسنس سیگنال ایدونا پارکو مال خود کنی

• Like
Reactions: Lord Stark

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
اره واقعا این التهاب جهانیه
ای کاش رقابت کیفی بین این دو تا بازی بود . متاسفانه رقابتو کشوندن به سمت گرفتن لایسنس وپارتنر کردن واین حرفا
pes که قافیه رو باخته داره با این کارا ناخونک میزنه به بازی فیفا. و الا چه معنی داره وقتی بوندسلیگا رو نداری بری لایسنس سیگنال ایدونا پارکو مال خود کنی
اقا خدایی حیف شما اینجا موندی قشنگ داره استعدادت هدر میره شما برو کارشناس ویدیو گیمر یا گیم اسپات شو شما که خیلی بلدی

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اونایی که نمیتونن تا دانلود کردن صبر کنن، مثل من تو تویچ nick28t داره استریم می‌کنه دمو رو رو درجه لجندری.
کاسمیرو هم اسکن نشده :))

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اونایی که نمیتونن تا دانلود کردن صبر کنن، مثل من تو تویچ nick28t داره استریم می‌کنه دمو رو رو درجه لجندری.

اسکن شده!
دمو بیلدش با بتا یکیه! نسخه نهایی 10 روز دیگه میاد عجله نکنید!
اقا خدایی حیف شما اینجا موندی قشنگ داره استعدادت هدر میره شما برو کارشناس ویدیو گیمر یا گیم اسپات شو شما که خیلی بلدی
شما که استعدادت شکوفا شده! ایشون کاملا حرف حساب زد اینکه پس شکست خورده و داره دست و پا میزنه و یکی دوتا ورزشگاه رو از فیفا بگیره واضحه ...بازیی که 2 نسل کانتنت خاصی بهش اضافه نشده ارزش بحث هم نداره!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

اینطور که شنیدم کاسمیرو و یه سری بازیکن تو نسخه اصلی اسکن شده هستن

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اینطور که شنیدم کاسمیرو و یه سری بازیکن تو نسخه اصلی اسکن شده هستن
خدا کنه، با منچستر بازی می‌کرد اندر هررا هم اسکن نبود.
بازی اول ۳-۰ با رئال به منچستر باخت. سی پی یو از اسکیل خوب استفاده می‌کرد. دفاع خیلی سخت شده، سی پی یو کمتر کمکتون می‌کنه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خدا کنه، با منچستر بازی می‌کرد اندر هررا هم اسکن نبود.
بازی اول ۳-۰ با رئال به منچستر باخت. سی پی یو از اسکیل خوب استفاده می‌کرد. دفاع خیلی سخت شده، سی پی یو کمتر کمکتون می‌کنه.

گل زدنم سخت شده..یه سری ویدئو هست تو یوتیوب همین دیروزو امروز اپلود شده صبح نگاه کردم..تک به تکارو حالا نمیدونم بد میزنن یا نه ولی خیلی سخت شده ..باید بازی کرد دید بالانس این موضوع یا رو مخه و غیر عادی

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
گل زدنم سخت شده..یه سری ویدئو هست تو یوتیوب همین دیروزو امروز اپلود شده صبح نگاه کردم..تک به تکارو حالا نمیدونم بد میزنن یا نه ولی خیلی سخت شده ..باید بازی کرد دید بالانس این موضوع یا رو مخه و غیر عادی
آره اینم هی می‌خواست با باگ سرعت دریبل بزنه نمیشد، توپ از پای بازیکن جدا می‌شد.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر