FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دیشب منم صلاح و کمپانی گرفتم.:D
ولی انصافا هزینه اون بازی لیگ استرالیا خیلی زیاد بود!من دو تا گلد از اون لیگ داشتم فروختم با پولش دو تا بازیکن ملبورن رو خریدم .والا انجام نمیدادم.نمیرزید!!
:o:|:|:D
باتی دقیقا برعکس تو انگار منم:((
اصلا روی خوشی نشون نداده بازی تا حالا
امین میبینی!!! میلان و اینتر نیستن!! یووه و لاتزیو هم نیستن!! چقدر بازیکن ایتالیایی خریده بودم!!!
رفتن احمقا بازی لیگ استرالیا رو گذاشتن!ea پیمان دوستی بسته با صداو سیمای ما فکر کنم:D
ولی نفروش هفته بعد بازی اینتر و ناپولیه شاید اون بیاد.

• Like
Reactions: aminda

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
سلام . دوستان خیلی بازیهای قسمت Seasen و Squad Battle سخت شده هیچجوره نمیتونم نتیجه بگیرم . البته تیم خوبی هم ندارم اما با همین تیم پارسال بهتر بودم .
چیکار کنم؟؟ برای تنظیمات تاکتیکی نظری دارین بفرمائید .

Untitled.jpg
اولین اشتباه اینه که از bpl رفتی ساختی اول کاری
تنظیمات دفاع رو بزار رو legacy
اون rm رو بفروش یکی مثل defoe بخر ..جلو AI سرعت مهم نیست به نظرم باید از موقعیت ها نهایت استفاده رو ببری
بهترین ترکیبی هم که با AI هیچ مشکلی نداشتم 433(4)

• Like

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دیشب منم صلاح و کمپانی گرفتم.:D
ولی انصافا هزینه اون بازی لیگ استرالیا خیلی زیاد بود!من دو تا گلد از اون لیگ داشتم فروختم با پولش دو تا بازیکن ملبورن رو خریدم .والا انجام نمیدادم.نمیرزید!!

رفتن احمقا بازی لیگ استرالیا رو گذاشتن!ea پیمان دوستی بسته با صداو سیمای ما فکر کنم:D
ولی نفروش هفته بعد بازی اینتر و ناپولیه شاید اون بیاد.

خوشبختانه این بازی تو پیشبینام بود و حدود 70k سود کردم D:
البته بگذریم که روی بازی منچستر و لیورپول نظر داشتم که جا خوردم نبودش

• Like
Reactions: aminda and Radiance

Synyster

کاربر سایت
Jun 4, 2017
24
ماشالا هر اسکوادی میبینی مال انگلیسه :D
تیم من هم اینطوری شد دو تا اسکواد بستم یکی در میون باهاش بازی میکنم فعلا

nyms_1.jpg

flzq_2.jpg

به نظرتون لاکازت بهتره یا گریزمان؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
خوبیه چلنجا اینه در بدترین حالت دیگه اندازه خرجی که کردیو میده بهت بالاخره یکم بالا پایین ولی اگر شانستم بزنه که دیگه واویلا:D

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بازیکن پیشنهادی شما برای خرید دفاع راست و دفاع چپ و دفاع وسط ها واسه انگلیس چیه ؟
دفاع وسطام مصطفی و اتامندیه ؟ بازیکن تو این رنج قیمت کیه که از اینا بهتر باشه .
یک بازیکن خوب در پست cm معرفی کنید کنار یحیی توره میخوامش

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اولین اشتباه اینه که از bpl رفتی ساختی اول کاری
تنظیمات دفاع رو بزار رو legacy
اون rm رو بفروش یکی مثل defoe بخر ..جلو AI سرعت مهم نیست به نظرم باید از موقعیت ها نهایت استفاده رو ببری
بهترین ترکیبی هم که با AI هیچ مشکلی نداشتم 433(4)

دفاع لگاسي شايد ميشه گفت بدترين توصيه اي هست كه ميشه به كسي كرد.
چون يكم عادت كردن بهش مساويه با خداحافظي با فيفا :)

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
بازیکن پیشنهادی شما برای خرید دفاع راست و دفاع چپ و دفاع وسط ها واسه انگلیس چیه ؟
من دفاع چپ الونسو گذاشتم. راست هم clyne. البته واسه من این دوتا توو پست rwb وlwb هستن.به خصوص الونسو واسه من عالیییههههه.
دفاع وسط هم kean خوبه. به اسکیلش نگاه نکن. خیلی بیشتر از اسکیلش هست.
باکایوکا و هررا به نظرم خوبن.

• Like

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
بچه ها فلینی 82( تیم هفته) خوبه بگیرم؟ سرعتش پایین نیست؟ فلینی بهتره یا ماتیچ؟ الان باکایوکا و هندرسون و کلاسن رو دارم.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دفاع لگاسي شايد ميشه گفت بدترين توصيه اي هست كه ميشه به كسي كرد.
چون يكم عادت كردن بهش مساويه با خداحافظي با فيفا :)
نه من که عادت نکردم !یه ذره تمرکز می خواد که این بازی افلاینه و این یکی انلاینه ..یکی x بگیری تمومه اون یکی تا جایی که ممکنه نباید بگیری..
البته فک کنم به سطح بازی طرف هم ربط داره:)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من خودم به گلد رسونده بودم
دیوید لوییز به من داد و یحیی توره .
یحیی توره نگه داشتم
دیوید لوییز را فروختم . بامهاش کوتینیو و دیگو کوستا خریدم

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
راست کلاین چپ مورنو وسط ماتیپ و ون دایک

• Like

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
خوشبختانه این بازی تو پیشبینام بود و حدود 70k سود کردم D:
البته بگذریم که روی بازی منچستر و لیورپول نظر داشتم که جا خوردم نبودش
:D:D
چجوری جزو پیشبینی هات بود؟ متد خاصی داره ea واسه قرار دادن چلنج های مارکی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر