FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
داداش به نظرت چه ساعتی از شبانه روز برای اسنایپ خوبه ؟
اصلا حساب کتاب نداره. من هم صبح هم عصر زدم. ولی شب نزدم. و یه چیزه دیگه اینکه اگه با web app بری راحت تری. نمیدونم ولی تا حالا من نتونستم با کنسول اسنایپ کنم. ولی با گوشی و لبتاپ راحتتر میشه انگار

• Like
Reactions: aminda

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
گویا سیگوردسن هم این هفته اینفور میشه!!یعنی رو سه بازیکن otw سرمایه گذاری کردم دو تاشون این هفته اینفورم میشن!!ما از این شانسا نداریم که هازارد و مانه از پک در بیاریم ولی قشنگ به یک هفته 300 تا سود کردم!:D
کسی درفت انلاین رفته؟ من دیشب درفت سینگل رفتم و ۴ تا بازی رو بردم و دوتا پک جامبو پریمیوم داد. اندازه ۱۵ هزار میارزید. میخوام ببینم توو انلاین مثلا مگا پک یا رر پک میده؟ کسی رفته؟
من دیشب درفت انلاین بردم بهم فقط یک rare player pack داد.از توش یک هررا در اومد.ضرر نداشت ولی مثل قدیم نیست جوایز.برای فان خوبه...

• Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان پیرلو هم از فوتبال خداحافظی کرد....

به احتمال زیاد مثل پارسال که آلونسو وتوتی و یه سری دیگه خدا حافظی کردن برای پیرلو هم یه کارت خوب برا sbc بدن...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان جریان این لویالیتی چیه ؟؟

به تعداد بازی برای تیم ربط داره ...درسته ؟؟

چندتا بازی باید توی ترکیب باشه تا لویالیتی بازیکن سبز بشه ؟؟

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin

10 بازی باید کرده باشه
یا اگه از پک درش بیاری خود به خود لویال هستش

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
بچه ها یه سوال چرا مثلا از یه بازیکن گلد بعضی از کارتاش یکی دو تا قدرتشون بیشتره مثلا دروازه بان گرفتم رفلکس 79 بود اما یکی دو تا دیدم همون رفلکس 80 چجور بالا میره قدرت بازیکن

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب

اگر بازیکنی بود که بدرد بازی تو تیمت نمیخورد یا وقت نداشتی برو سینگل مثلا با تیم هفته بازی کن هی برو تو بازی دوباره بیا بیرون دوباره برو تو تا لویال بشه:D باختش حساب میشه برات ولی نکته منفی دیگه ای نداره

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دیروز طرف bale رو ۸۷ هزار اسنایپ کرده بود. باورم نمیشد. باید مداوم سرچ کنی دیگه

حاجي ماها صب تا شب هم سرچ كنيم اينطوري نميتونيم اسنايپ كنيم :دي پس به دلمون صابون نزنيم
دليلش هم واضحه
١- خيلي از اين بات هستن، و ما حريف بات نميشيم قطعا
٢- سرعت اينترنت شديدا مهمه تو اسنايپ كردن! كه قربونش برم ما ايرانيم و پينگ ٩٠ خوب خوبمون :)

گویا سیگوردسن هم این هفته اینفور میشه!!یعنی رو سه بازیکن otw سرمایه گذاری کردم دو تاشون این هفته اینفورم میشن!!ما از این شانسا نداریم که هازارد و مانه از پک در بیاریم ولی قشنگ به یک هفته 300 تا سود کردم!:D

من دیشب درفت انلاین بردم بهم فقط یک rare player pack داد.از توش یک هررا در اومد.ضرر نداشت ولی مثل قدیم نیست جوایز.برای فان خوبه...

به به مباركه ، ولي فك نكنم صلاح اينفورم شه ها! صلاح اگه طبق رويه سال پيش باشه براش يه كارت هيرو مياد.. كه تاثيري رو كارتاي otw نداره..

با بودجه 120k خرید ERIKSEN پیشنهاد میشه یا GABRIEL JESUS و DELE ALLI؟
اخه اينطوري كه نميشه مقايسه كرد! داري دو تا گلابي رو با يه موز مقايسه ميكني :دي
بايد تيمتو بگي و اين كه براي كجا نيازشون داري و ضعف تيمت چيه..

اينم تيم منه، راضيم ازش فلن كه تو سيزن خوب جواب داده البته دخيا ايشالله با جوايز اين هفته فوت كوينش دستم بياد از حالت قرضي جدا ميشه :دي

D5B99C86-8548-4D88-8909-C83A6E38715B.jpeg

البته تركيبم متفاوته و صرفا چينش براي كميستري جور شدنه :دي

راسي دوستان هنوز كوين موجوده با قيمت خيلي مناسب و زير قيمت سايتا، اگه احتياج داشتين لااقل گرون نخريد :دي

Attachments

• 4407DB91-B61A-4901-A4E9-7F3DBC8501C5.jpeg
    4407DB91-B61A-4901-A4E9-7F3DBC8501C5.jpeg
    276.3 KB · مشاهده: 20

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad

صلاح رو بفروشيد الان كه گرونه. احتمالا هيرو بگيره نه اينفورم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Radiance

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
صلاح رو بفروشيد الان كه گرونه. احتمالا هيرو بگيره نه اينفورم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
امسال هیرو، رکورد برکر، من اف د مچ، تیم تورنومت هم زیاد می‌کنن otw ها رو.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
IMG_20171010_210053.jpg IMG_20171010_210326.jpg نظرتون چیه نسبت به دو تیمم

این gray فوق العادست 77 اورالشه قشنگ اندازه یه 83 داره کار میکنه فیزیک سرعت شوت همه چی داره تقریبا در حده یه باگه اصلا نمیفروشمش

jashua king هم خوبه ولی فک کنم این ازش بهتره

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
اخه اينطوري كه نميشه مقايسه كرد! داري دو تا گلابي رو با يه موز مقايسه ميكني :دي
بايد تيمتو بگي و اين كه براي كجا نيازشون داري و ضعف تيمت چيه..

سیستمت مهمه من باشم جسوس رو میگیرم
FIFA 18 BPL - Squad | FUTBIN
این ترکیبمه.قبلا 4231-2 بودش.یه مقدار زیادی دفاعی بود حالا الان این چینشو انتخاب کردم.قصد دارم HERRERA رو با ERIKSEN جایگزین کنم.120K تا امشب جور میشه.میخاستم ببینم نظر شما همینه یا ANTONIO رو هم رد کنم با این بودجه JESUS و ALLI رو بخرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر