FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
محمد صلاح رو فروختم ۳۰۳ هزارتای ناقابل :))
خب حالا به نظرتون با این پول کیارو بخرم!؟راهنماییم کنین

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

الان تو مصداق بارز "خدا شانس رو میده به کیا" شدی
اول اینکه الان چون همه پک باز کردن قیمت بازیکنا پایینه و نباید بازیکن بفروشی
دوم اینکه صلاح با توجه به فرمی که داره راحت می تونه چند بازی تو تیم هفته باشه
یکم صبر می کردی بیشتر سود می کردی
حالا که این کارو نکردی حتما امروز خرید هاتو بکن

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
~X(~X(~X(
ای خدا !!!!
چرا پس من این همه پک باز کردم یه بازیکن 10000هزار کوینی هم واسه رضای خدا نمیده!!! تو اسکواد بتل هم 500 امتیاز کم آوردم و از الیت رفتم به گلد 3. 3 تا پکش فکر نکنم جمعا بازیکن هاش 20000 هزار کوین بشن:(
از sbc ها هم که چیزی در نیومده تا حالا!!!!
دوستان چه میکنید که اینطور شانس میارین؟؟:((:((

امین جان واسه مارکی که قراره بیاد میشه بگی از چه تیم هایی بازیکن گرفتی؟ خیلی ممنون (آخه شما استاد مارکی هستی و تجربه عالی داری!)

حاجي من سال پيش همين بودم، كل سال واك اوتاي بقيه رو ميديم و چيزايي كه از پك در ميوردن و ميگفتم ما چي داريم مگه كه نميده به ما:دي
كه دوستان يادشونه يه نيمار من اف مچ داد كه ٢/٥ ميل همون موقع اب شد حدودا به اندازه ي هر چي دوستان درورده بودن :دي
بالاخره بايد انقد ممارست به خرج بده ادم كه چيزي كه ميخواد دراد
من الان دو هفتس اليت ١ ميشم اسكواد بتل سرجمع ١٠٠ كا شده شايد سودش.. اما انقد ميزنم تا يچيز درست بده..
سلام، دوستان
یه سوال بنظرتون بهترین هافبک دفاعیه فیفا بعد کاسمیرو و کانته و متویدی کیه؟

ناينگلان از همه ي اينا بهتره :دي
ويدال هم خيلي خوبه
باكاياكو هم ورژن ارزون ايناس.

• Like
Reactions: aminda

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
خب بالاخره شانس به منم رو کردو امروز mane 84 واسم دراومد:D
انچنانی نیست ولی واسه منی که بهترین چیزی که بهم داده رونیه خیلیه:D
حالا نمیدونم بفروشمش و تو تیمم پخش کنم یا نگه اش دارم!ترکیب فعلیم:
View attachment 80322
View attachment 80323
خط دفاعیت خط دفاع خودمه فقط به نظرم مورنو فیکس بزار موقع ضد حمله با سرعت بالا میتونی مهاجم طرف رو محو کنی و یک پیشنهاد van Dijk و بزار جفت اسمالینگ عالیهه یا matip هم خیلی خوبه

• Like
Reactions: S L R

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
لالانا کنار فلینی غوغان
شاید ارزون باشن ولی برای من بیش از هربازیکنی مفیدن قشنگ وسط میدونو گرفتن شوت هم گیرشون بیاد گله
...
میخوام اورال خط وسط تیمو ببرم بالا،جای اینا کیارو بخرم؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
يعني با نت مخابرات و ايرانسل فرق نداره. يه خط لتنسي و يه ثانيه حداقل تاخير تو پاسا:)) اوني كه با خط حمله دمبله امباپه مارسيال ٤ تا خورد ديگه چه نوبي بود.
كسي td lte مبين نت رو تست كرده؟ ميگن تايپ ٢ ميده و بهترين نته واس چمپيونز

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
يعني با نت مخابرات و ايرانسل فرق نداره. يه خط لتنسي و يه ثانيه حداقل تاخير تو پاسا:)) اوني كه با خط حمله دمبله امباپه مارسيال ٤ تا خورد ديگه چه نوبي بود.
كسي td lte مبين نت رو تست كرده؟ ميگن تايپ ٢ ميده و بهترين نته واس چمپيونز

الان تایپ 3میده مخابرات و ایرانسل بهت؟!
من اسیاتک دارم کلا راضیم تایپ 2هم هست
هزینه هر گیگش هم بدون شک از همه شرکتا پایین تره,اگر خط تون فیبر نیست حتما برید سراغش اگرم فیبر هست که سرویس vdsl یا ftth مخابرات رو بگیرید

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
الان تو مصداق بارز "خدا شانس رو میده به کیا" شدی
اول اینکه الان چون همه پک باز کردن قیمت بازیکنا پایینه و نباید بازیکن بفروشی
دوم اینکه صلاح با توجه به فرمی که داره راحت می تونه چند بازی تو تیم هفته باشه
یکم صبر می کردی بیشتر سود می کردی
حالا که این کارو نکردی حتما امروز خرید هاتو بکن
صلاح همین الان شده 350 :D هفته های بعد که بماند.
نباید میفروخت.

• Like

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
الان تایپ 3میده مخابرات و ایرانسل بهت؟!
من اسیاتک دارم کلا راضیم تایپ 2هم هست
هزینه هر گیگش هم بدون شک از همه شرکتا پایین تره,اگر خط تون فیبر نیست حتما برید سراغش اگرم فیبر هست که سرویس vdsl یا ftth مخابرات رو بگیرید
جفتشون! مخابرات يه ماهه اينجوري شده پشتيبانيشم هيچي بارشون نيست

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان به نظرتون هیگواین رو بفروشم ؟؟؟

تیمم ایتالیاست و آلمان...میخواستم یه گومز و متوئیدی رو بگیرم + یه RW

الان هیگواین توی پک بهم داد...70K هم دارم....

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان به نظرتون هیگواین رو بفروشم ؟؟؟

تیمم ایتالیاست و آلمان...میخواستم یه گومز و متوئیدی رو بگیرم + یه RW

الان هیگواین توی پک بهم داد...70K هم دارم....
تست كن ببين جواب ميده يا نه. اشغال ترين ريت ٩٠ ايه كه ديدم البته:دي

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
IMG_20171009_163503.jpg

اسکواد بتل هم واقعا فاجعه بود. الایت یک، یکی از پکا مِدِل و دیگری براردی!

دوستان چمپیونز چند خط میگیرن میانگین؟ من پینگم با سرور EA معمولا 205-210، بدون تایم اوت. اما تک خطه و عملا بازیکن دور خودش میچرخه! خیلی بدتر از پارسال!
کس دیگه مشکل در این حد شده؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
a83qd6jaw09r.jpg

خب با فروش صلاح این تیمو بستم بجز فلینی و مانداندا که قبل داشتم همه شو از اول کوبیدم
نگهداشتن فلینی تو ترکیب از واجباتم بود و همین یه چالش تقریبا یک ساعتو نیمه ایجاد کرد برای بستن این تیم
نظراتتون؟؟
صدو بیست کا هم موند
نمیشد صلاح رو نفروشم تیمم ضعیف بود واسه این هفته اذیت میشدم مخصوصا که بوسترا هم اخراشه :(

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
IMG_20171009_163503.jpg

اسکواد بتل هم واقعا فاجعه بود. الایت یک، یکی از پکا مِدِل و دیگری براردی!

دوستان چمپیونز چند خط میگیرن میانگین؟ من پینگم با سرور EA معمولا 205-210، بدون تایم اوت. اما تک خطه و عملا بازیکن دور خودش میچرخه! خیلی بدتر از پارسال!
کس دیگه مشکل در این حد شده؟
سگ پارسال شرف داشت. امسال كواليفاي رو نميتونم رد كنم واس نت.

• Like
Reactions: .:Zangetsu:.

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
تجربه ای که من داشتم واسه فوت چمپیون اینه که پینگ 4.2.2.4 خیلی مهمه
هر چی کمتر باشه بهتره زیر 100 خیلی بهتر میشه بازی و اگه بالای 110 بشه سخت میشه بازی و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر