FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
من دو سه بار زدم خيلي سرعتو كم كرد بيخيال شدم توي سايتش اموزششو زده
شما برای اینکه ببینید سرعت نت اکیه فقط پینگ 8.8.8.8 رو میگیرین؟ زیر 100 باشه این پینگ میتونید خوب بازی کنید؟
توی ویکند لیگ مشکلی ندارین؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
شدیدا منتظر معرفی امشبم.همه جا حرف از کارت lw به st هست واسه فیفا 18.خداییش اگر همچین چیزی اضافه بشه عالی میشه!کلی از کارتهای بیمصرف قیمتشون میاد پایین و کلا تاثیر خوبی میزاره رو بازار.باید یک دستی به سر و روی فات بکشن.ایده های خوبی پارسال اضافه شد ولی هنوز بعضی چیزا ماله 6 سال پیشه و اصلا منطقی پشتش نیست.مثل بعضی مربیا و کارتهای مصدومیت گلد!وقتی بیشترین مصدومیت دو بازیه چرا باید کارت واسه 4 بازی باشه؟یا همین تغییر پستها که انقدر محدود کرده تیم بستن رو.امشب باید ببینیم چیکار کردن.من که خیلی امید دارم چون مشخصه ea کلا جای بهتر کردن بازی تمرکزش رو التیمیته.اگر همین رو بهتر نکنه معلوم میشه یک سال رو کلا مرخصی بودن کارمنداش!
آیکونها هم قراره معرفی بشن.امیدوارم از قبلیا کسی حذف نشه و بازم بازیکن جدید اضافه بشه.من نمیدونم چقدر هزینه داره براشون؟یک 200 تا آیکون اضافه کنن حال کنیم یکم.:D حداقل امثال لام،توتی و ... رو حتما اضافه کنن.

• Like
Reactions: aminda

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
شدیدا منتظر معرفی امشبم.همه جا حرف از کارت lw به st هست واسه فیفا 18.خداییش اگر همچین چیزی اضافه بشه عالی میشه!کلی از کارتهای بیمصرف قیمتشون میاد پایین و کلا تاثیر خوبی میزاره رو بازار.باید یک دستی به سر و روی فات بکشن.ایده های خوبی پارسال اضافه شد ولی هنوز بعضی چیزا ماله 6 سال پیشه و اصلا منطقی پشتش نیست.مثل بعضی مربیا و کارتهای مصدومیت گلد!وقتی بیشترین مصدومیت دو بازیه چرا باید کارت واسه 4 بازی باشه؟یا همین تغییر پستها که انقدر محدود کرده تیم بستن رو.امشب باید ببینیم چیکار کردن.من که خیلی امید دارم چون مشخصه ea کلا جای بهتر کردن بازی تمرکزش رو التیمیته.اگر همین رو بهتر نکنه معلوم میشه یک سال رو کلا مرخصی بودن کارمنداش!
آیکونها هم قراره معرفی بشن.امیدوارم از قبلیا کسی حذف نشه و بازم بازیکن جدید اضافه بشه.من نمیدونم چقدر هزینه داره براشون؟یک 200 تا آیکون اضافه کنن حال کنیم یکم.:D حداقل امثال لام،توتی و ... رو حتما اضافه کنن.
من ۲۰۰ تا نمی‌خوام فقط رونالدینیو رو بدن حله :)

• Like

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
من اول رنكتو ديدم پشمام ريخت :D
جزو نفرات جهاني هم نشونت ميده
حالا با هر روشي كه شدي دمت گرم جايزه خفني ميده احتمالا ^:)^
با یه نرم افزار تقریبا هک و دستکاری اینکارو میکنن ولی توصیه میکنم شدیدا سمتش نرید من ۲۴ ساعت بعد از استفاده از ea اخطار گرفتم هم به ایمیلم اخطار بن شدن داد و هم در صفحه اول بازی بهم یک اخطار قرمز داد ..من فکر میکردم اینایی که استفاده میکنن کسی متوجه نمیشه ولی ea زرنگتر از این حرف هاست...کسی نمیتونه این روشو همیشه ادامه بده و به محض استفاده اخطار بن شدن اکانت میگیره...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
با یه نرم افزار تقریبا هک و دستکاری اینکارو میکنن ولی توصیه میکنم شدیدا سمتش نرید من ۲۴ ساعت بعد از استفاده از ea اخطار گرفتم هم به ایمیلم اخطار بن شدن داد و هم در صفحه اول بازی بهم یک اخطار قرمز داد ..من فکر میکردم اینایی که استفاده میکنن کسی متوجه نمیشه ولی ea زرنگتر از این حرف هاست...کسی نمیتونه این روشو همیشه ادامه بده و به محض استفاده اخطار بن شدن اکانت میگیره...

خوب بابا بگو ببینیم جریانش چیه ؟؟

نرم افزار رو که نمیشه رو ps4 نصب کرد ...میشه ؟؟

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
دوستان تا جمعه شايد اس بي سي هاي جديد بيان!
منظورم اين بازيكناشه
فعلا پولتو نگه دارين شايد يه چيز بدرد بخور اومد!
داداش شاید چیه
چهارشنبه ها Best of SBCs میاد سه شنبه و جمعه ها Futties

• Like

Ho3einCR7

کاربر سایت
Aug 1, 2017
2
سلام دوستان...من راسیتش یک تیم تو التیمت تیم ساختم و تمام قسمت های اموزشیش رو هم انجام دادم و بعد مدتی چون دیدم سکه هام رو الکی هدر دادم خواستم پاکش کنم و یک تیم دیگه بسازم و همینکارو هم کردم ولی الان که وارد تیم جدیدم میشم میبینم هرچی اموزش تو قسمت manager task بود رو کامل انجام دادم و نه سکه و نه پک جدید میتونم بدست بیارم لطفاااا کمکم کنید...راهی هست همچیز صفر بشه از اول یا اصلا بتونم اکانت فیفام رو کامل پاک کنم؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
امشب چه خبره؟ معرفی خاصی داره ea؟؟

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
نه اخه من دقيق نميدونم
گفتم باز نيومد نگين چرا!
دوستان با فرض اینکه سان 89 اس بی سیش بیاد
بنظرتون سان (89) بهتره یا این تورسی که الان اس بی سیش هست و اورال 91 داره؟
همین توررس رو اس بی سی قرضیش رو انجام دادم و بنظرم قدرتش خیلی خوبه! و تا 25 ساعت دیگه هم بیشتر نیست
کسی بوده که سان 89 و توررس 91 رو امتحان کرده باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر